clubrecords

 

Aanmelden clubrecords   kan  met behulp van dit formulier.

RegelsIndoor recordsOutdoor recordsWeg records

Regels voor Clubrecords van Pallas’67

Ingaande per 18 april 2018 zijn de voorwaarden voor het toekennen van een clubrecord:

  1. Baan- en indoorwedstrijden
      • Je bent in het bezit van een wedstrijdlicentie bij Pallas’67
      • De prestatie is behaald in een officiële wedstrijd (b.v. Atletiekunie-wedstrijd of clubkampioenschap).
    1. Onderdelen waarop clubrecords kunnen worden behaald:
      • Clubrecords masters/senioren/A-junioren volgens de officiële recordlijst van de Atletiekunie.
      • Clubrecords van de overige categorieën volgens hun officiële programma.
      • Bij niet-officiële onderdelen kan, wanneer het onderdeel wel heel gangbaar is, een clubrecord worden behaald met als toevoeging “INCOURANT”.
      • Bij pupillen en C/D-junioren worden voor sommige niet-officiële onderdelen wel clubrecords vermeld, b.v. omdat in sportzalen de officiële loopafstand vaak niet past.
      • Voor de pupillen worden aparte lijsten bijgehouden voor Athletics Champs onderdelen. Daarbij worden geen aparte lijsten voor indoor bijgehouden.
    1. Elektronische tijden versus handgeklokte tijden
      • In de recordlijsten wordt bij handgeklokte tijden de toevoeging “ht” gebruikt.
      • Bij vergelijking van handgeklokte tijden met elektronische tijden moet bij de handtijd voor afstanden tot en met 300 meter (inclusief hordenummers en estafettes tot en met 4 x 80 meter) 0,24 seconde opgeteld worden. Bij de handtijden 400 meter, 400 meter horden en de 4 x 100 meter estafette moet 0,14 seconde opgeteld worden. Bij afstanden, langer dan 400 meter, is geen correctie nodig.
      • Handgeklokte tijden worden altijd naar boven afgerond op 1 decimaal (13,62 wordt dus 13,7).
    1. Windvoordeel
      • Prestaties, geleverd met meer dan 2,0 meter per seconde rugwind worden niet als record erkend.
      • Dit geldt voor de sprintnummers tot en met de 200 meter en voor hinkstapspringen en verspringen.
      • Indien er geen windmeter gebruikt is en de weersomstandigheden twijfelachtig zijn geweest dan beslist de recordcommissie over de geldigheid van de prestatie.
  1. Wegwedstrijden
      • Bij wegwedstrijden kunnen netto tijden als record erkend worden, wanneer deze tijden op een gecontroleerde wijze verkregen zijn, bijvoorbeeld bij gebruikmaking van de Championchip.
      • Alleen uitslagen van wedstrijden op een gecertificeerd parcours kunnen als officieel clubrecord worden erkend.
      • Tussentijden die tijdens de wedstrijden worden gelopen komen niet voor een clubrecord in aanmerking.
      • Voor een clubrecord op de weg is het niet noodzakelijk een wedstrijdlicentie te hebben.
  1. Categorieën
    1. Algemeen:
      • Een hogere categorie bij junioren is een oudere leeftijdscategorie,
      • Een hogere categorie bij senioren en masters is een jongere leeftijdscategorie
    1. Reglement voor clubrecords behaald bij baanwedstrijden en bij wegwedstrijden voor junioren en pupillen:
      • Wanneer voor een categorie een prestatie behaald wordt, die ook in een hogere categorie een clubrecord zou zijn, wordt dit clubrecord ook voor die hogere categorie erkend.
      • Bij een clubrecord in een hogere categorie wordt de categorie van de atleet achter zijn/haar naam vermeld.
    1. Reglement voor clubrecords behaald bij wegwedstrijden voor senioren en masters:
      • Een prestatie wordt alleen als clubrecord erkend binnen de leeftijdscategorie van de atleet.
      • Een clubrecord in een hogere categorie wordt niet meer overschreven.
      • Clubrecords worden geordend op leeftijdscategorie binnen een onderdeel. Op deze wijze is snel zichtbaar of een clubrecord ook in een hogere categorie een record zou zijn.

Meisjes Pupillen

onderdeel prestatie naam plaats datum opmerking
MEISJES PUPILLEN A
40 m 6,77 Britt Kwakernaak Wageningen 18-12-11 Incourant
50 m 7,66 Inge de Wolf Dortmund (DUI) 19-02-06 Incourant
60 m 9,59 Britt Kwakernaak Apeldoorn 03-03-12
600 m 2:01,82 Filsan Versteeg Apeldoorn 06-03-16 Incourant
800 m 2:58,66 Susan van de Lagemaat Dortmund (DUI) 25-01-04 Incourant
1000 m 3:49,83 Lotte Geelen Apeldoorn 13-02-11
Verspringen 4,47 Inge de Wolf Dortmund (DUI) 19-02-06
Hoogspringen 1,30 Inge de Wolf Wageningen 21-01-06
1,30 Inge de Wolf Dortmund (DUI) 19-02-06
Kogelstoten (2 kg) 7,33 Tula Frijters Apeldoorn 08-03-15
4 x 50 m 33,11 Pallas ’67 Dortmund (DUI) 19-02-06
Elise Klaassen, Joosje Goedhart, Inge de Wolf, Rianne kraakman
MEISJES PUPILLEN B
40 m 6,86 Britt Kwakernaak Wageningen 30-01-10
50 m 8,5 ht Inge de Wolf Dortmund (DUI) 25-01-04 Incourant
600 m 2:30,96 Hanne Mourits Apeldoorn 06-03-16 Incourant
800 m 3:08,07 Susan van de Lagemaat Dortmund (DUI) 17-03-02 Incourant
1000 m
Verspringen 3,16 Inge de Wolf Dortmund (DUI) 25-01-04
Hoogspringen 1,05 Elise Klaassen Wageningen 15-01-05
Kogelstoten (2 kg) 4,73 Rianne Kraakman Arnhem 12-12-04
MEISJES PUPILLEN C
40 m 7,44 Britt Kwakernaak Wageningen 17-01-09
50 m 10,72 Jasmijn Hoevers Dortmund (DUI) 19-02-06 Incourant
600 m 2:42,62 Veerle van Rijn Arnhem 06-03-16
800 m 3:32,83 Jasmijn Hoevers Dortmund (DUI) 19-02-07 Incourant
Verspringen 2,65 Roos Visser Arnhem 15-12-02
Hoogspringen 0,90 Evy Meinders Wageningen 18-01-03
0,90 Vera Bastiaansen Wageningen 15-01-05
0,90 Betty Lahr Wageningen 20-01-07
0,90 Jetske van de Wilt Wageningen 19-01-08
Kogelstoten (2 kg) 3,39 Susan van de Lagemaat Apeldoorn 11-02-01
Balwerpen 13,51 Betty Lahr Wageningen 20-01-07

Meisjes junioren

bijgewerkt op 25 januari 2016, verbeterde of nieuwe records in geel
onderdeel prestatie naam plaats datum
MEISJES JUNIOREN A (officiële KNAU onderdelen)
50 m 7,27 Romy Beukeboom (jun-B) Zoetermeer 21-12-13
50 m horden (84 cm) Vacant
60 m 8,10 Linda van de Lagemaat Dortmund (DUI) 25-01-09
60 m horden (84 cm) 9,34 Linda van de Lagemaat Apeldoorn 08-02-09
200 m 27,10 Linda van de Lagemaat (jun-B) Gent (BEL) 23-12-06
400 m 1:00,51 Linda van de Lagemaat (Jun-C) Gent (BEL) 19-02-05
800 m 2:20,82 Joosje Goedhart Dortmund (DUI) 22-12-13
1000 m Vacant
1500 m Vacant
1 mijl (1609 m) Vacant
3000 m Vacant
5000 m Vacant
3000 m snelwandelen Vacant
5000 m Vacant
Hoogspringen 1,69 Linda van de Lagemaat Apeldoorn 22-02-09
Polsstokhoogspringen Vacant
Verspringen 5,70 Linda van de Lagemaat Zwolle 31-01-09
Hink-stapspringen Vacant
Kogelstoten (4 kg) 11,03 Linda van de Lagemaat Apeldoorn 22-02-09
Vijfkamp 3511 Linda van de Lagemaat Apeldoorn 22-02-09
4 x 200 m Vacant
MEISJES JUNIOREN B (officiële KNAU onderdelen)
50 m 7,27 Romy Beukeboom Zoetermeer 21-12-13
50 m horden (76 cm) 9,8 ht Petra Hofs (jun-C) Utrecht 29-02-92
60 m 8,30 Linda van de Lagemaat Gent (BEL) 23-12-06
60 m horden (76 cm) 9,62 Linda van de Lagemaat Zoetermeer 07-01-07
200 m 27,10 Linda van de Lagemaat Gent (BEL) 23-12-06
400 m 1:00,51 Linda van de Lagemaat (Jun-C) Gent (BEL) 19-02-05
800 m 2:26,58 Joosje Goedhart Apeldoorn 12-02-12
1000 m Vacant
1500 m Vacant
1 mijl (1609 m) Vacant
3000 m Vacant
5000 m Vacant
3000 m snelwandelen Vacant
Verspringen 5,44 Linda van de Lagemaat Utrecht 04-02-07
Hoogspringen 1,55 Barbera van Dam Zwolle 17-01-88
1,55 Linda van de Lagemaat Utrecht 05-02-06
1,55 Linda van de Lagemaat Gent (BEL) 23-12-06
Hink-stapspringen Vacant
Polsstokhoogspringen Vacant
Kogelstoten (3 kg) 11,37 Linda van de Lagemaat Utrecht 10-12-06
Vijfkamp 2650 Kirsten Jansen Gent (BEL) 09-03-03
10,54 – 1,40 – 9,25 – 4,27 – 2:31,56
4 x 200 m Vacant
INCOURANT
40 m 6,05 Romy Beukeboom Zoetermeer 21-12-13
MEISJES JUNIOREN C
50 m 7,40 Romy Beukeboom Zoetermeer 10-12-11
50 m horden (76 cm) 9,8 ht Petra Hofs Utrecht 29-02-92
60 m 8,52 Linda van de Lagemaat Utrecht 13-11-04
60 m horden (76 cm) 10,10 Kayleigh de Graaff Apeldoorn 18-01-14
600 m 1:47,43 Sanne Jansen Apeldoorn 22-01-12
800 m 2:27,09 Linda van de Lagemaat Dortmund (DUI) 25-01-04
Verspringen 4,86 Linda van de Lagemaat Utrecht 13-11-04
Hoogspringen 1,45 Judith Kas Wageningen 20-01-07
Kogelstoten (3 kg) 9,81 Isa Lamers Düsseldorf (DUI) 21-12-14
INCOURANT
40 m 6,18 Romy Beukeboom Zoetermeer 10-12-11
40 m horden (76 cm) 7,08 Iris Conijn Wageningen 29-01-11
80 m horden (76 cm) 15,2 ht Kirsten Jansen Dortmund (DUI) 17-03-02
200 m 27,43 Linda van de Lagemaat Dortmund (DUI) 06-02-05
300 m 44,85 Linda van de Lagemaat Dortmund (DUI) 25-01-04
400 m 1:00,51 Linda van de Lagemaat Gent (BEL) 19-02-05
MEISJES JUNIOREN D
60 m 8,9 ht Damiet de Wit Arnhem 13-12-98
60 m horden (76 cm) 12,04 Vera Duif Arnhem 17-12-00
Verspringen 4,51 Amara Omwuka Utrecht 27-02-88
Hoogspringen 1,40 Kayleigh de Graaff Wageningen 15-12-12
Kogelstoten (2 kg) 9,04 Haitske van der Schee Wageningen 07-02-04
4 x 50 m 30,72 Pallas ’67 Apeldoorn 23-01-16
Kore Hengeveld, Tula Frijters, Carlijn Bodde en Floor Olthof
INCOURANT
40 m 6,3 ht Linda van de Lagemaat Wageningen 18-01-03
40 m horden (76 cm) 8,0 ht Vera Duif Apeldoorn 11-02-01
8,0 ht Linda van de Lagemaat Wageningen 18-03-03
8,0 ht Haitske van der Schee Wageningen 07-02-04
8,0 ht Dorien Arwert Wageningen 07-02-04
75 m 10,03 Delphine de Groot Dortmund (DUI) 17-03-02
800 m 2:41,14 Linda van de Lagemaat Dortmund (DUI) 16-02-03

Vrouwen Senioren + Alle Cat.

derdeel prestatie naam plaats datum
VROUWEN SENIOREN (officiële KNAU onderdelen)
50 m 7,29 Neeltje van Hulten Utrecht 01-02-09
50 m horden (84 cm) 8,12 Neeltje van Hulten Utrecht 13-12-09
60 m 8,10 Linda van de Lagemaat (jun-A) Dortmund (DUI) 25-01-09
60 m horden (84 cm) 9,07 Neeltje van Hulten Apeldoorn 30-01-10
200 m 27,10 Linda van de Lagemaat (jun-B) Gent (BEL) 23-12-06
400 m 1:00,51 Linda van de Lagemaat (Jun-C) Gent (BEL) 19-02-05
800 m 2:20,82 Joosje Goedhart (jun-A) Dortmund (DUI) 22-12-13
1000 m 3:58,66 Merle Schots (Pup-A) Zuidbroek 25-01-03
1500 m Vacant
1 mijl (1609 m) Vacant
3000 m Vacant
5000 m Vacant
4 x 200 m Vacant
4 x 400 m Vacant
4 x 800 m Vacant
3000 m snelwandelen Vacant
Hoogspringen 1,69 Linda van de Lagemaat (jun-A) Apeldoorn 22-02-09
Polsstokhoogspringen Vacant
Verspringen 5,70 Linda van de Lagemaat (jun-A) Zwolle 31-01-09
Hink-stapspringen Vacant
Kogelstoten (4 kg) 11,03 Linda van de Lagemaat (jun-A) Apeldoorn 22-02-09
Vijfkamp 3511 Linda van de Lagemaat (jun-A) Apeldoorn 22-02-09

Vrouwen Masters.

onderdeel prestatie naam plaats datum
VROUWEN MASTERS 35
50 m 8,23 Caroline Groot-Pennekamp Utrecht 01-02-09
60 m 9,63 Nynke Groendijk-Wilders (V-45) Utrecht 09-12-07
200 m 33,39 Nynke Groendijk-Wilders (V-50) Düsseldorf (DUI) 03-01-10
400 m 1:22,46 Ingrid Haas (V-50) Apeldoorn 09-02-13
800 m 2:26,71 Christy van Beek Apeldoorn 27-02-11
1500 m 6:26,46 Ingrid Haas (V-55) Apeldoorn 14-02-15
3000 m 13:46,61 Ingrid Haas (V-50) Apeldoorn 16-02-14
Hoogspringen 1,35 Nynke Groendijk-Wilders (V-50) Utrecht 13-12-09
Verspringen 4,23 Nynke Groendijk-Wilders (V-45) Utrecht 06-02-05
VROUWEN MASTERS 40
50 m 8,23 Caroline Groot-Pennekamp Utrecht 01-02-09
60 m 9,63 Nynke Groendijk-Wilders (V-45) Utrecht 09-12-07
200 m 33,39 Nynke Groendijk-Wilders (V-50) Düsseldorf (DUI) 03-01-10
400 m 1:22,46 Ingrid Haas (V-50) Apeldoorn 09-02-13
800 m 3:08,27 Ingrid Haas (V-55) Apeldoorn 20-12-15
1500 m 6:26,46 Ingrid Haas (V-55) Apeldoorn 14-02-15
3000 m 13:46,61 Ingrid Haas (V-50) Apeldoorn 16-02-14
Hoogspringen 1,35 Nynke Groendijk-Wilders (V-50) Utrecht 13-12-09
Verspringen 4,23 Nynke Groendijk-Wilders (V-45) Utrecht 06-02-05
VROUWEN MASTERS 45
50 m 8,35 Nynke Groendijk-Wilders Utrecht 06-02-05
60 m 9,63 Nynke Groendijk-Wilders (V-50) Utrecht 09-12-07
200 m 33,39 Nynke Groendijk-Wilders (V-50) Düsseldorf (DUI) 03-01-10
400 m 1:22,46 Ingrid Haas (V-50) Apeldoorn 09-02-13
800 m 3:08,27 Ingrid Haas (V-55) Apeldoorn 20-12-15
1500 m 6:26,46 Ingrid Haas (V-55) Apeldoorn 14-02-15
3000 m 13:46,61 Ingrid Haas (V-50) Apeldoorn 16-02-14
Hoogspringen 1,35 Nynke Groendijk-Wilders (V-50) Utrecht 13-12-09
Verspringen 4,23 Nynke Groendijk-Wilders (V-50) Utrecht 06-02-05
VROUWEN MASTERS 50
50 m 8,41 Nynke Groendijk-Wilders Utrecht 04-02-07
60 m 9,63 Nynke Groendijk-Wilders Utrecht 09-12-07
200 m 33,39 Nynke Groendijk-Wilders Düsseldorf (DUI) 03-01-10
400 m 1:22,46 Ingrid Haas Apeldoorn 09-02-13
800 m 3:08,27 Ingrid Haas (V-55) Apeldoorn 20-12-15
1500 m 6:26,46 Ingrid Haas (V-55) Apeldoorn 14-02-15
3000 m 13:46,61 Ingrid Haas Apeldoorn 16-02-14
Hoogspringen 1,35 Nynke Groendijk-Wilders Utrecht 13-12-09
Verspringen 4,22 Nynke Groendijk-Wilders Zoetermeer 13-01-07
Kogelstoten 8,19 Ingrid Haas (V-55) Apeldoorn 20-12-15
VROUWEN MASTERS 55
60 m 10,35 Nynke Groendijk-Wilders Düsseldorf (DUI) 21-12-14
800 m 3:08,27 Ingrid Haas Apeldoorn 20-12-15
1500 m 6:26,46 Ingrid Haas Apeldoorn 14-02-15
3000 m 13:53,89 Ingrid Haas Apeldoorn 14-02-16
Verspringen 3,74 Nynke Groendijk-Wilders Düsseldorf (DUI) 21-12-14
Kogelstoten 8,19 Ingrid Haas Apeldoorn 20-12-15

Jongens Pupillen

nderdeel prestatie naam plaats datum opmerking
JONGENS PUPILLEN A
40 m 6,50 Joost de Jong Vught 14-11-04 Incourant
50 m 7,3 ht Joost de Jong Dortmund (DUI) 19-12-04 Incourant
60 m 9,06 Joost de Jong Utrecht 13-11-04
600 m 1:48,73 Florian Kramer Apeldoorn 03-03-13 Incourant
1000 m 3:18,13 Koen Jansen Groningen 27-01-07
Hoogspringen 1,40 Krijn van Hofweegen Enschede 25-10-15
Verspringen 4,40 Joost de Jong Utrecht 27-11-04
Kogelstoten (2 kg) 8,36 Djurre van der Molen Utrecht 07-02-09
4 x 50 m 31,98 Pallas ’67 Dortmund (DUI) 19-02-06
Lennart van Zanten, Martin Koorn, Maurijn Teunisse, Koen Jansen
JONGENS PUPILLEN B
40 m 6,6 ht Lay de Jong Wageningen 07-02-04
50 m 8,62 Joost de Jong Dortmund (DUI) 16-02-03 Incourant
600 m 2:07,58 Florian Kramer Apeldoorn 23-01-11 Incourant
1000 m 3:36,09 Florian Kramer Apeldoorn 13-02-11
Hoogspringen 1,05 Lennart van Zanten Wageningen 15-02-05
1,05 Koen Jansen Wageningen 15-02-05
1,05 Florian Kramer Wageningen 29-01-11
1,05 Dawit Verwers Wageningen 15-12-12
1,05 Dawit Verwers Apeldoorn 03-03-13
Verspringen 3,48 Lennart van Zanten Utrecht 13-11-04
Kogelstoten (2 kg) 8,27 Rolf de Jong Arnhem 17-12-95
JONGENS PUPILLEN C/MINI
40 m 7,24 Saro Doctor Apeldoorn 08-03-15
50 m 10,0 ht Jarno Cobben Dortmund (DUI) 06-02-05 Incourant
600 m 2:20,10 Dawit Verwers Apeldoorn 03-03-13
1000 m 4:23,72 Jarno Cobben Dortmund (DUI) 06-02-05 Incourant
Hoogspringen 1,10 Saro Doctor Apeldoorn 08-03-15
Verspringen 3,13 Dawit Verwers Apeldoorn 03-03-13
Balwerpen 18,87 Dawit Verwers Wageningen 15-12-12

Jongens Junioren

onderdeel prestatie naam plaats datum
JONGENS JUNIOREN A (officiële KNAU onderdelen)
50 m 6,26 Jip Baltissen Utrecht 07-12-08
50 m horden (99 cm) 7,77 Joost de Jong Utrecht 21-12-12
60 m 7,18 Jip Baltissen Apeldoorn 07-02-09
60 m horden (99 cm) 9,37 Joost de Jong Dortmund (DUI) 10-02-13
200 m 22,83 Joost de Jong Dortmund (DUI) 19-01-13
400 m 49,19 Joost de Jong Apeldoorn 24-02-13
800 m 1:55,02 Koen Jansen (jun-B) Apeldoorn 24-02-13
1000 m 2:34,19 Joost de Jong Gent (B) 29-12-12
1500 m 4:01,34 Ruben Sansom Apeldoorn 06-02-16
1 mijl (1609 m) Vacant
3000 m 9:27,36 Ruben Sansom (jun-B) Apeldoorn 08-02-14
3000 m snelwandelen Vacant
5000 m Vacant
Hoogspringen 1,70 Remco Kleinrensink Zwolle 19-01-92
1,70 Rolf de Jong (jun-B) Wageningen 07-02-04
Polsstokhoogspringen 2,60 Tom Kanis Utrecht 10-12-06
Verspringen 6.25 Joost de Jong Zoetermeer 08-12-12
Hink-stapspringen 11,99 Peter Arts Zwolle 24-01-93
Kogelstoten (6 kg) 11,38 Lucas Hoevers Enschede 10-03-13
Zevenkamp Vacant
4 x 200 m 1:37,75 Pallas ’67 Dortmund (DUI) 19-12-10
Lucas Hoevers (jun-B), Jelger Elings, Tom Ogink,  Joost de Jong (jun-B)
INCOURANT
400 m horden (91 cm) 53,62 Joost de Jong Apeldoorn 17-02-13
JONGENS JUNIOREN B (officiële KNAU onderdelen)
50 m 6,39 Tom Haver Utrecht 09-12-07
50 m horden (91 cm) 7,88 Joost de Jong Utrecht 12-12-10
60 m 7,33 Jip Baltissen Gent (BEL) 16-02-08
60 m horden (91 cm) 8,93 Joost de Jong Apeldoorn 29-01-11
200 m 23,44 Joost de Jong Dortmund (DUI) 19-12-10
23,44 Joost de Jong Dortmund (DUI) 16-01-11
400 m 49,98 Joost de Jong Apeldoorn 06-02-11
800 m 1:55,02 Koen Jansen Apeldoorn 24-02-13
1000 m 2:48,80 Joost de Jong Dortmund (DUI) 20-12-09
1500 m 4:22,83 Koen Jansen Apeldoorn 30-01-13
3000 m 9:27,36 Ruben Sansom Apeldoorn 08-02-14
3000 m snelwandelen Vacant
Hoogspringen 1,70 Rolf de Jong Wageningen 07-02-04
Polsstokhoogspringen 2,30 Jelger Elings Utrecht 13-12-09
Verspringen 6,06 Joost de Jong Utrecht 12-12-10
Hink-stapspringen 10,62 Jelger Elings Zoetermeer 20-12-08
Kogelstoten (5 kg) 13,47 Miklas Robbesom Apeldoorn 25-01-14
Zevenkamp Vacant
4 x 200 m Vacant
JONGENS JUNIOREN C
50 m 6,57 Jip Baltissen Utrecht 05-02-06
50 m horden (84 cm) 7,9 ht Joost de Jong Amsterdam 15-11-08
60 m 7,48 Tom Haver Dortmund (DUI) 18-12-05
7,48 Tom Haver Dortmund (DUI) 22-01-06
60 m horden (84 cm) 9,25 Joost de Jong Zoetermeer 07-03-09
400 m 55,79 Joost de Jong Dortmund (DUI) 15-03-09
800 m 2:09,28 Koen Jansen Apeldoorn 22-01-11
1000 m 2:51,28 Joost de Jong Dortmund (DUI) 08-03-09
Hoogspringen 1,60 Jochem de Wit Arnhem 19-12-99
1,60 Joost de Jong Wageningen 17-01-09
Verspringen 5,56 Joost de Jong Zoetermeer 07-03-09
Kogelstoten (4 kg) 11,70 Fynn van Buuren Utrecht 02-02-08
INCOURANT
40 m 5,3 ht Tom Haver Wageningen 21-01-06
40 m horden (84 cm) 6,5 ht Tom Haver Wageningen 15-01-05
200 m 24,41 Tom Haver Dortmund (DUI) 18-12-05
300 m 39,23 Joost de Jong Dortmund (DUI) 15-03-09
1500 m 4:21,26 Sieb Mostert Apeldoorn 18-01-15
JONGENS JUNIOREN D
50 m 7,36 Joost de Jong Düsseldorf (DUI) 04-03-07
50 m horden (76 cm) 8,8 ht Joost de Jong Amsterdam 18-11-06
60 m 8,49 Tom Haver Arnhem 12-12-03
60 m horden (76 cm) 10,2 ht Joost de Jong Enschede 27-10-07
1000 m 3:05,96 Koen Jansen Apeldoorn 15-02-09
Hoogspringen 1,45 Krijn van Hofweegen Heerde 21-11-15
Verspringen 4,44 Joost de Jong Utrecht 06-01-07
Kogelstoten (3 kg) 10,24 Lucas Hoevers Wageningen 20-01-07
4 x 50 m 31,03 Pallas ’67 Dortmund (DUI) 19-02-06
Tom Ogink, Jelger Elings, Joost de Jong, Fynn van Buuren
INCOURANT
40 m 6,28 Joost de Jong Wageningen 20-01-07
40 m horden (76 cm) 7,0 ht Tom Haver Wageningen 07-02-04
600 m 1:43,81 Florian Kramer Apeldoorn 18-01-14

Meisjes Pupillen

bijgewerkt op 31 juli 2012, verbeterde of nieuwe records in geel
onderdeel prestatie naam plaats datum
MEISJES PUPILLEN A
60 m 8,5 ht Delphine Groot Veenendaal 30-09-00
1000 m 3:22,74 Lotte Geelen Heusden (B) 07-07-12
4 x 60 m 36,50 Pallas’67 Amstelveen 24-09-11
Kayleigh de Graaf, Eva Nieuwstad, Lotte Geelen, Britt Kwakernaak
Hoogspringen 1,30 Inge de Wolf Gendringen 09-09-06
1,30 Kayleigh de Graaff Deventer 28-05-11
Verspringen 4,51 Inge de Wolf Veenendaal 24-06-06
Kogelstoten (2 kg) 7,80 Britt Kwakernaak Zutphen 14-04-12
Balwerpen 30,01 Iris Conijn Wageningen 07-10-07
MEISJES PUPILLEN B
40 m 6,81 Britt Kwakernaak Apeldoorn 24-04-10
600 m 2:34,0 Gunella Grotenhuis Wageningen 29-05-99
1000 m 3:46,93 Lotte Geelen Amsterdam 18-07-10
4 x 40 m 26,12 Pallas’67 Amstelveen 25-09-10
Eva Nieuwstad, Lotte Geelen, Maartje Oude Voshaar, Britt Kwakernaak
Hoogspringen 1,15 Kayleigh de Graaff Wageningen 30-08-09
Verspringen 3,75 Inge de Wolf Arnhem 18-09-04
Kogelstoten (2 kg) 5,60 Andra Roskam Wageningen 20-09-95
Balwerpen 24,02 Rianne Kraakman Zevenaar 18-06-05
MEISJES PUPILLEN C
40 m 7,06 Britt Kwakernaak Wijchen 18-04-09
600 m 2:13,71 Britt Kwakernaak Gendringen 12-09-09
1000 m 4:26,3 Evelien Leffelaar Utrecht 18-09-93
4 x 40 m 30,02 Pallas’67 Arnhem 18-09-04
Eva Aarts, Iris Conijn, Rianne Kraakman, Rianne Rompaey
Hoogspringen 1,05 Betty Lahr Wageningen 07-10-07
Verspringen 3,29 Betty Lahr Ede 15-09-07
Kogelstoten (1 kg) 5,64 Pauke Schots Ede 27-06-98
Balwerpen 21,34 Iris Conijn Arnhem 18-09-04

Meisjes Pupillen Champs

onderdeel prestatie naam plaats datum opmerkingen
MEISJES PUPILLEN A
40 m 6,4 HT Kira van de Weg (pup-B) Arnhem 18-04-2015
60 m 9,5 HT Filsan Versteeg Wijchen 10-09-2016
60 m horden 9,0 HT Filsan Versteeg Aalten 16-04-2016
meters maken [6 minuten] 1475 Filsan Versteeg Wageningen 11-06-2016
meters maken [6 minuten] 1475 Silu Verwers Aalten 12-04-2014
meters maken [6 minuten] 1475 Silu Verwers Doetinchem 05-07-2014
meters maken [6 minuten] 1475 Lieselotte Bots Doetinchem 05-07-2014
meters maken [6 minuten] 1475 Josefine Ulfman Wageningen 01-10-2016
hoog [cm] 120 Filsan Versteeg Wageningen 01-10-2016
hoog [cm] 120 Josefine Ulfman Aalten 16-04-2016
hoog [cm] 120 Tula Frijters Arnhem 18-04-2015
ver [m] 3,65 Josefine Ulfman Wijchen 10-09-2016
ver [m] 3,65 Filsan Versteeg Wijchen 10-09-2016
polsstokver [m] 3,75 Tula Frijters Arnhem 18-04-2015
kogelstoten [m] 9,00 Tula Frijters Wageningen 03-10-2015
vortexwerpen [m] 25,0 Filsan Versteeg Wageningen 11-06-2016
vortexwerpen [m] 25,0 Nora Mourits Wijchen 10-09-2016
slingeren [m] – oefendiscus 20,5 Tula Frijters Ede 12-09-2015
MEISJES PUPILLEN B
40 m 6,4 HT Kira van de Weg Arnhem 18-04-2015
40 m horden 7,2 HT Nina Admiraal Arnhem 18-04-2015
meters maken [4 minuten] 1075 Franka Kleinhesselink Ede 12-09-2015
hoog [cm] 105 Elise van Genuchten (pup-C) Wijchen 10-09-2016
hurkhoog [cm] 95 Franka Kleinhesselink Arnhem 18-04-2015
hurkhoog [cm] 95 Kira van de Weg Arnhem 18-04-2015
ver [m] 3,55 Kira van de Weg Ede 12-09-2015
medicienbalstoten [m] 5,90 Josefine Ulfman Wageningen 05-10-2014
vortexwerpen [m] 19,5 Chloé Smit Wijchen 10-09-2016
bandslingeren [m] 15,0 Chloé Smit Aalten 16-04-2016
MEISJES PUPILLEN C
40 m 7,57 Franka Kleinhesselink Wageningen 05-10-2014
40 m horden 8,03 Filsan Versteeg Wageningen 06-10-2013
meters maken [4 minuten] 1000 Filsan Versteeg Wageningen 06-10-2013
hoog [cm] 105 Elise van Genuchten Wijchen 10-09-2016
hurkhoog [cm] 85 Elise van Genuchten Aalten 16-04-2016
hurkhoog [cm] 85 Elise van Genuchten Wageningen 11-06-2016
hurkhoog [cm] 85 Franka Kleinhesselink Wageningen 05-10-2014
hurkhoog [cm] 85 Esmée Beukers Wageningen 06-10-2013
hurkhoog [cm] 85 Filsan Versteeg Wageningen 06-10-2013
ver [m] 2,80 Elise van Genuchten Wijchen 10-09-2016
medicienbalstoten [m] 4,50 Filsan Versteeg Wageningen 06-10-2013
vortexwerpen [m] 16,0 Chloé Smit Ede 12-09-2015
bandslingeren [m] 9,5 Veerle van Rijn Wageningen 11-06-2016
MEISJES MINI
40 m 8,03 Elise van Genuchten Wageningen 03-10-2015
40 m horden 9,17 Elise van Genuchten Wageningen 03-10-2015
meters maken [4 minuten] 875 Hanne Mourits Wageningen 05-10-2014
hoog [cm] 75 Marlijn Moene Ede 21-05-2016
hurkhoog [cm] 80 Fiona Kramer Wageningen 06-10-2013
hurkhoog [cm] 80 Elise van Genuchten Wageningen 03-10-2015
ver [m] 2,35 Marlijn Moene Ede 21-05-2016
medicienbalstoten [m] 4,20 Marlijn Moene Wageningen 01-10-2016
vortexwerpen [m] 13,0 Marlijn Moene Wageningen 01-10-2016
bandslingeren [m] 8,0 Marlijn Moene Aalten 16-04-2016
bandslingeren [m] 8,0 Marlijn Moene Wageningen 11-06-2016

Meisjes Junioren

onderdeel prestatie naam plaats datum
MEISJES JUNIOREN A
100 m 12,5 ht Maaike Groendijk Veenendaal 10-04-05
100 m horden (84 cm) 15,56 Linda van de Lagemaat Wageningen 29-06-08
200 m 25,62 Linda van de Lagemaat Szczecin (Polen) 27-06-09
400 m 1:00,24 Hilde de Boer Emmeloord 29-05-94
400 m horden (76 cm) 1:07,18 Damiet de Wit Sittard 25-06-04
800 m 2:20,53 Linda van de Lagemaat (jun-B) Heerhugowaard 02-06-07
1000 m 3:33,58 Merle Schots (jun-B) Wageningen 05-10-08
1500 m 5:08,05 Linda van de Lagemaat (Jun-C) Utrecht 28-05-04
1 Engelse mijl (1609 m) 6:09,0 Sandra van der Donk ??-??-87
2000 m 7:23,73 Hilde de Boer Ede 09-04-94
3000 m 11:20,29 Pauline Claessen (Jun-B) Doetinchem 27-04-96
5000 m Vacant
10000 m Vacant
4 x 100 m 52,71 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-14
Romy Beukeboom (jun-B), Suze Vermeer (jun-B), Kayleigh de Graaff (jun-C), Betty Lahr (jun-C)
4 x 800 m 10:36,63 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
Kayleigh de Graaf, Eva Nieuwstad, Maartje Oude Voshaar, Britt Kwakernaak (jun-C)
Zweedse estafette 2:29,18 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
(400-300-200-100 m) Britt Kwakernaak, Kayleigh de Graaf,  Maartje Oude Voshaar, Joanne Abbing (jun-C)
Hoogspringen 1,74 Linda van de Lagemaat Gemert 23-05-09
Verspringen 5,75 Linda van de Lagemaat Lisse 09-05-09
Hink-stapsprong 9,92 Linda van de Lagemaat Groningen 31-05-08
Polsstokhoogspringen Vacant
Kogelstoten (4 kg) 10,79 Linda van de Lagemaat Lisse 06-06-09
Discuswerpen (1 kg) 31,11 Marlou Hospes Nijmegen 12-05-09
Speerwerpen (600 g) oud 34,40 Marlies Koopman Utrecht 28-06-85
Speerwerpen (600 g) 32,16 Linda van de Lagemaat Almelo 17-05-09
Kogelslingeren (4 kg) 32,63 Pauke Schots Emmeloord 28-06-09
Zevenkamp 4875 Linda van de Lagemaat Lisse 06-06-09
15,95 – 1,68 – 10,79 – 25,82 – 5,62 – 28,80 – 2:26,18 07-06-09
INCOURANT
150 m 19,36 Linda van de Lagemaat Lisse 09-05-09
300 m 42,60 Linda van de Lagemaat (jun-B) Gouda 23-06-06
4 x 200 m 1:52,94 Pallas ’67 Amstelveen 28-09-14
Suze Vermeer (jun-B), Kayleigh de Graaff (jun-C), Betty Lahr (jun-C), Romy Beukeboom (jun-B)
MEISJES JUNIOREN B
100 m 13,05 Linda van de Lagemaat Utrecht 17-05-07
100 m horden (76 cm) 15,44 Linda van de Lagemaat Utrecht 29-06-07
200 m 26,19 Linda van de Lagemaat Emmeloord 15-09-07
400 m 58,09 Linda van de Lagemaat Utrecht 08-07-07
400 m horden (76 cm) 1:05,80 Linda van de Lagemaat (Jun-C) Helmond 24-06-05
800 m 2:20,53 Linda van de Lagemaat Heerhugowaard 02-06-07
1000 m 3:33,58 Merle Schots Wageningen 05-10-08
1500 m 5:08,05 Linda van de Lagemaat (Jun-C) Utrecht 28-05-04
4 x 100 m 52,71 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-14
Romy Beukeboom, Suze Vermeer, Kayleigh de Graaff (jun-C), Betty Lahr (jun-C)
4 x 800 m 10:36,63 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
Kayleigh de Graaf, Eva Nieuwstad, Maartje Oude Voshaar, Britt Kwakernaak (jun-C)
Zweedse estafette 2:29,18 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
(400-300-200-100 m) Britt Kwakernaak, Kayleigh de Graaf,  Maartje Oude Voshaar, Joanne Abbing (jun-C)
Hoogspringen 1,60 Linda van de Lagemaat Heerhugowaard 01-06-07
1,60 Linda van de Lagemaat Emmeloord 15-09-07
1,60 Linda van de Lagemaat Wageningen 07-10-07
Verspringen 5,46 Linda van de Lagemaat ‘s-Hertogenbosch 15-10-06
Hink-stapsprong 10,15 Linda van de Lagemaat Apeldoorn 13-07-07
Polsstokhoogspringen Vacant
Kogelstoten (3 kg) 11,87 Ellen Voorrips Den Bosch 14-10-12
Discuswerpen (1 kg) 30,84 Esther Peerlings Arnhem 04-06-11
Speerwerpen (600 g) oud 32,46 Marlies Koopman Zevenaar 16-05-84
Speerwerpen (600 g) nieuw 30,70 Linda van de Lagemaat Utrecht 09-06-06
Speerwerpen (500 g) per 1-1-2012 25,48 Romy Beukeboom Wageningen 19-09-14
Kogelslingeren (3 kg) 33,49 Isa Lamers Breda 03-07-16
Zevenkamp 4730 Linda van de Lagemaat Heerhugowaard 01-06-07
15,89 – 1,60 – 11,56 – 26,71 – 5,18 – 29,71 – 2:20,53 02-06-07
INCOURANT
150 m 19,42 Linda van de Lagemaat Wageningen 07-10-07
300 m 42,60 Linda van de Lagemaat Gouda 23-06-06
300 m horden (76 cm) 47,86 Linda van de Lagemaat (jun-C) Amsterdam 27-07-05
4 x 200 m 1:52,94 Pallas ’67 Amstelveen 28-09-14
Suze Vermeer, Kayleigh de Graaff (jun-C), Betty Lahr (jun-C), Romy Beukeboom
MEISJES JUNIOREN C
80 m 10,71 Betty Lahr Wijchen 24-05-14
80 m horden (76 cm) 12,68 Kayleigh de Graaff Wageningen 27-06-15
300 m horden (76 cm) 47,86 Linda van de Lagemaat Amsterdam 27-07-05
600 m 1:39,40 Linda van de Lagemaat Gemert 29-05-05
1000 m 3:09,6 Linda van de Lagemaat Deventer 24-04-04
1500 m 5:08,05 Linda van de Lagemaat Utrecht 28-05-04
4 x 80 m 42,11 Pallas ’67 Gendringen 28-06-08
Lotte Marang, Susan van de Lagemaat, Kim Wiegertjes, Renske Wiegertjes
4 x 800 m 10:36,63 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
Kayleigh de Graaf, Eva Nieuwstad, Maartje Oude Voshaar, Britt Kwakernaak
Zweedse estafette 2:29,18 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
(400-300-200-100 m) Britt Kwakernaak, Kayleigh de Graaf,  Maartje Oude Voshaar, Joanne Abbing
Hoogspringen 1,55 Judith Kas Zwolle 10-06-07
Hoogspringen 1,55 Iris Conijn Wageningen 16-04-11
Verspringen 5,26 Linda van de Lagemaat Wijchen 21-05-05
Polsstokhoogspringen Vacant
kogelstoten (3 kg) 10,77 Kayleigh de Graaff Krommenie 27-09-15
Discuswerpen (1 kg) 30,07 Isa Lamers Wageningen 03-10-15
Speerwerpen (600 g) 26,63 Linda van de Lagemaat Apeldoorn 25-09-05
Speerwerpen (500 g) per 1-1-2009 25,05 Kayleigh de Graaff Krommenie 27-09-15
Kogelslingeren (3 kg) 16,49 Esther Peerlings Wageningen 12-09-08
Zevenkamp 3999 Linda van de Lagemaat Gemert 28-05-05
13,34 – 1,50 – 8,89 – 19,73 – 4,79 – 26,10 – 1:39,40 29-05-05
Zevenkamp 3873 Kayleigh de Graaff Krommenie 27-09-15
met speer 500 g 12,95 – 1,45 – 10,77 – 20,88 – 4,96 – 25,05 – 1:48,40 28-09-15
INCOURANT
150 m 19,73 Linda van de Lagemaat Gemert 28-05-05
300 m 44,89 Sanne Jansen Wageningen 02-10-11
4 x 800 m 10:36,74 Pallas ’67 Amstelveen 30-09-07
Susan van de Lagemaat, Anne van Ruitenbeek, Renske Wiegertjes, Merle Schots
MEISJES JUNIOREN D
60 m 8,4 ht Suzanne Kluijt Utecht 07-09-91
8,4 ht Delphine Groot Veenendaal 30-06-01
60 m horden (76 cm) 10,30 Kayleigh de Graaff Arnhem 22-06-13
600 m 1:47,7 Linda van de Lagemaat Ede 06-07-03
1000 m 3:23,7 Linda van de Lagemaat Apeldoorn 14-06-03
1000 m steeple 4:01,24 Kore Hengeveld Amsterdam 04-09-16
4 x 60 m 33,82 Pallas ’67 Amstelveen 28-09-14
Eva Nieuwstad, Maartje Oude Voshaar, Joanne Abbing en Britt Kwakernaak
Zweedse estafette 2:37,23 Pallas ’67 Amstelveen 28-09-14
(400-300-200-100 m) Britt Kwakernaak, Maartje Oude Voshaar, Joanne Abbing en Famke Baudewijns
Hoogspringen 1,50 Kayleigh de Graaff Wageningen 20-04-13
Verspringen 4,50 Delphine Groot Zevenaar 11-05-02
kogelstoten (2 kg) 10,39 Haitske van der Schee Ede 03-04-04
Discuswerpen (0,75 kg) 22,99 Marlou Hospes Ede 22-05-04
Speerwerpen (400 gr) 23,92 Pauke Schots Ede 05-07-03
Meerkamp 2750 Linda van de Lagemaat Ede 06-07-03
INCOURANT
150 m 21,81 Maartje Oude Voshaar Wageningen 05-10-14
300 m 51,40 Jessa Sacksioni Wageningen 05-10-08
4 x 600 m 7:59,26 Pallas ’67 Amstelveen 28-09-14
Famke Baudewijns, Eva Nieuwstad, Maartje Oude Voshaar en Britt Kwakernaak

Vrouwen Senioren + Alle Cat.

onderdeel prestatie naam plaats datum
VROUWEN SENIOREN
100 m 12,5 ht Maaike Groendijk (Jun-A) Veenendaal 10-04-05
100 m horden (84 cm) 15,33 Neeltje van Hulten Utrecht 07-08-09
200 m 25,62 Linda van de Lagemaat (jun-A) Szczecin (Polen) 27-06-09
400 m 58,07 Linda van de Lagemaat (jun-B) Utrecht 08-07-07
400 m horden (76 cm) 1:05,80 Linda van de Lagemaat (Jun-C) Helmond 24-06-05
800 m 2:15,63 Chanmari Koolen (V35) Ede 30-06-12
1000 m 3:09,6 Linda van de Lagemaat (Jun-C) Deventer 24-04-04
1500 m 4:39,19 Chanmari Koolen (V35) Amsterdam 17-06-12
1 Engelse mijl 5:49,5 Christy van Beek Ede 18-06-03
2000 m 7:23,73 Hilde de Boer (jun A) Ede 09-04-94
3000 m 10:15,94 Chanmari Koolen (V35) Utrecht 04-05-12
5000 m 18:01,18 Chanmari Koolen (V35) Utrecht 31-08-12
10000 m 41:03,18 Marloes van Loon Steenwijk 10-07-15
20000 m Vacant
25000 m Vacant
30000 m Vacant
1 uur Vacant
3000 m steeple Vacant
4 x 100 m 52,71 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-14
Romy Beukeboom (jun-B), Suze Vermeer (jun-B), Kayleigh de Graaff (jun-C), Betty Lahr (jun-C)
4 x 200 m 1:52,94 Pallas ’67 Amstelveen 28-09-14
Suze Vermeer (jun-B), Kayleigh de Graaff (jun-C), Betty Lahr (jun-C), Romy Beukeboom (jun-B)
4 x 400 m 5:12,8 Pallas ’67 Ede 18-06-03
Moniek Verbeek (V-40), Lydia de Haer (V-40), Karin van der Goot (V-40), Nienke Brouwer (V-40)
4 x 800 m 10:36,63 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
Kayleigh de Graaf, Eva Nieuwstad, Maartje Oude Voshaar, Britt Kwakernaak (jun-C)
Zweedse estafette 2:29,18 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
(400-300-200-100 m) Britt Kwakernaak, Kayleigh de Graaf,  Maartje Oude Voshaar, Joanne Abbing (jun-C)
10000 m snelwandelen Vacant
20000 m snelwandelen Vacant
Hoogspringen 1,74 Linda van de Lagemaat (jun-A) Gemert 23-05-09
Verspringen 5,75 Linda van de Lagemaat (jun-A) Lisse 09-05-09
Verspringen 5,62 Linda van de Lagemaat (jun-A) Best 05-07-08
Hink-stapsprong 10,15 Linda van de Lagemaat (jun-B) Apeldoorn 13-07-07
Kogelstoten (4 kg) 10,79 Linda van de Lagemaat (jun-A) Lisse 06-06-09
Discuswerpen (1 kg) 31,11 Marlou Hospes (jun-A) Nijmegen 12-05-09
Kogelslingeren (4 kg) Vacant
Speerwerpen (600 g) 32,16 Linda van de Lagemaat (jun-A) Almelo 17-05-09
Zevenkamp 4875 Linda van de Lagemaat (jun-A) Lisse 06-06-09
15,95 – 1,68 – 10,79 – 25,82 – 5,62 – 28,80 – 2:26,18 07-06-09
INCOURANT
150 m 19,36 Linda van de Lagemaat (jun-A) Lisse 09-05-09
300 m 42,60 Linda van de Lagemaat (jun-B) Gouda 23-06-06
300 m horden (76 cm) 47,86 Linda van de Lagemaat (jun-C) Amsterdam 27-07-05

Vrouwen Masters

onderdeel prestatie wind naam plaats datum
VROUWEN MASTERS 35
100 m 13,48 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Steenwijk 06-05-07
100 m horden (84 cm) 18,54 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 16-05-08
200 m 28,79 Janine van Hofweegen-Holshuijsen (V-40) Wageningen 18-05-12
400 m 1:05,41 Christy van Beek Den Haag 18-06-11
800 m 2:15,63 Chanmari Koolen Ede 30-06-12
1000 m 3:18,50 Christy van Beek Wageningen 30-08-09
1500 m 4:39,19 Chanmari Koolen Amsterdam 17-06-12
3000 m 10:15,94 Chanmari Koolen Utrecht 04-05-12
5000 m 18:01,18 Chanmari Koolen Utrecht 31-08-12
4 x 100 m 55,59 Pallas ’67 Zwolle 28-06-09
Janine Holshuijsen-van Hofweegen (V-35), Christy van Beek  (V-35), Nynke Groendijk (V-50), Kadia Diédhiou (V-35)
4 x 200 m 1:58,91 Pallas’67 Amstelveen 27-09-09
Janine van Hofweegen-Holshuijsen (V-35), Christy van Beek (V-35), Nynke Groendijk (V-50), Kadia Diédhiou (V-35)
4 x 400 m 4:43,41 Pallas ’67 Amstelveen 25-09-10
Janine van Hofweegen-Holshuijsen (V-35), Nienke Brouwer (V-45), Kadia Diédhiou (V35), Christy van Beek  (V-35)
Zweedse estafette 2:39,09 Pallas ’67 Enschede 07-09-14
Chanmari Koolen (V-35), Christy van Beek (V-35), Moniek Verbeek (V-50), Kadia Diedhiou (V-40)
Hoogspringen 1,45 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Huizen 24-06-07
Verspringen 5,03 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 16-05-08
Kogelstoten (4 kg) 10,31 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Leiden 10-05-09
Discuswerpen (1 kg) 26,01 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 18-09-09
Speerwerpen (600 g) 28,26 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 13-06-07
INCOURANT
150 m 21,53 Kadia Diédhiou Wageningen 07-10-07
300 m 46,97 Kadia Diédhiou Wageningen 18-09-09
VROUWEN MASTERS 40
100 m 13,92 -0,2 Kadia Diédhiou Utrecht 08-09-13
200 m 28,79 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 18-05-12
400 m 1:14,7 Nienke Brouwer (V-45) Ede 05-04-08
800 m 2:25,70 Christy van Beek Utrecht 15-06-14
1000 m 3:34,30 Moniek Verbeek (V-50) Wageningen 03-10-10
1500 m 5:16,30 Moniek Verbeek (V-45) Gendringen 22-05-05
3000 m 11:39,17 Moniek Verbeek (V-45) Hoorn 18-06-06
5000 m 20:24,43 Moniek Verbeek (V-50) Wageningen 30-05-12
4 x 200 m 2:06,46 Pallas ’67 Wageningen 21-09-12
Janine van Hofweegen-Holshuijsen (V-40) Moniek Verbeek (V-50), Nynke Groendijk (V-50), Kadia Diédhiou (V-40)
4 x 400 m 5:12,8 Pallas ’67 Ede 18-06-03
Moniek Verbeek (V-40), Lydia de Haer (V-40), Karin van der Goot (V-40), Nienke Brouwer (V-40)
Zweedse estafette 2:49,27 Pallas ’67 Drachten 16-09-12
Kadia Diédhiou (V-40), Moniek Verbeek (V-50), Janine van Hofweegen-Holshuijsen (V-40), Nynke Groendijk (V-50)
Hoogspringen 1,40 Nynke Groendijk (V-45) Veenendaal 28-09-02
Verspringen 4,80 1,9 Kadia Diédhiou Wageningen 12-06-15
Kogelstoten (4 kg) 9,74 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 21-09-12
Discuswerpen (1 kg) 25,57 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Hoorn 17-04-11
Speerwerpen (600 g) 23,98 Caroline Groot-Pennekamp Wageningen 28-10-06
INCOURANT
150 m 21,23 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 21-09-12
300 m 47,82 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 02-10-11
VROUWEN MASTERS 45
100 m 14,80 Nynke Groendijk Emmen 18-05-03
200 m 31,06 Nynke Groendijk Almelo 04-06-04
400 m 1:14,7 Nienke Brouwer Ede 05-04-08
800 m 2:39,42 Moniek Verbeek Assen 24-04-05
1000 m 3:34,30 Moniek Verbeek (V-50) Wageningen 03-10-10
1500 m 5:16,30 Moniek Verbeek Gendringen 22-05-05
3000 m 11:39,17 Moniek Verbeek Hoorn 18-06-06
5000 m 20:24,43 Moniek Verbeek (V-50) Wageningen 30-05-12
4 x 100 m 64,73 Pallas ’67 Wageningen 21-09-12
Caroline Groot-Pennekamp (V-45), Ingrid Haas (V-50), Moniek Verbeek (V-50), Nynke Groendijk (V-55)
Hoogspringen 1,40 Nynke Groendijk Veenendaal 28-09-02
Verspringen 4,48 Nynke Groendijk (V-50) Amsterdam 14-05-06
Hink-stapsprong 8,59 Nynke Groendijk Ede 18-06-03
Kogelstoten (4 kg) 8,62 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 01-10-16
Discuswerpen (1 kg) 22,87 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 01-10-16
Speerwerpen (600 g) 22,28 Caroline Groot-Pennekamp Wageningen 02-10-11
INCOURANT
150 m 22,60 Nynke Groendijk Arnhem 18-06-03
300 m 49,44 Janine van Hofweegen-Holshuijsen Wageningen 01-10-16
VROUWEN MASTERS 50
80 m horden (76 cm) 20,76 Ingrid Haas Stadskanaal 08-07-12
100 m 15,40 Nynke Groendijk Veldhoven 29-06-08
200 m 36,22 Moniek Verbeek (V-55) Wageningen 03-10-15
400 m 1:18,46 Moniek Verbeek (V-55) Wageningen 03-10-15
800 m 2:40,40 Moniek Verbeek Drachten 16-09-12
1000 m 3:34,30 Moniek Verbeek Wageningen 03-10-10
1500 m 5:38,56 Moniek Verbeek Wageningen 22-05-11
3000 m 11:44,99 Moniek Verbeek Wageningen 18-05-12
5000 m 20:24,43 Moniek Verbeek Wageningen 30-05-12
Hoogspringen 1,35 Nynke Groendijk Leiden 10-05-09
Verspringen 4,48 Nynke Groendijk Amsterdam 14-05-06
Kogelstoten (3 kg) 8,39 Ingrid Haas Wageningen 12-06-15
kogelslingeren (3 kg) 20,47 Ingrid Haas (V-55) Kerkrade 03-09-16
Discuswerpen (1 kg) 21,21 Ingrid Haas (V-55) Wageningen 23-05-14
Speerwerpen (500 g) 18,67 Ingrid Haas (V-55) Zutphen 30-04-16
Zevenkamp 2321 Ingrid Haas Stadskanaal 07/08-07-12
INCOURANT
150 m 23,57 Nynke Groendijk Wageningen 30-05-07
300 m 52,39 Moniek Verbeek Wageningen 06-10-12
VROUWEN MASTERS 55
100 m 15,81 Nynke Groendijk Wageningen 02-10-11
200 m 36,22 Moniek Verbeek Wageningen 03-10-15
400 m 1:18,46 Moniek Verbeek Wageningen 03-10-15
800 m 2:49,61 Moniek Verbeek Hengelo 05-06-16
1000 m 4:13,70 Ingrid Haas Wageningen 05-10-14
1500 m 5:54,19 Moniek Verbeek Wageningen 03-10-15
3000 m 12:44,34 Moniek Verbeek Hengelo 05-06-16
5000 m 24:34,32 Ingrid Haas Utrecht 29-08-14
Hoogspringen 1,35 Nynke Groendijk Zevenbergen 11-09-11
1,35 Nynke Groendijk Wageningen 02-10-11
Verspringen 4,13 Nynke Groendijk Zevenbergen 11-09-11
Hink-stapsprong 8,16 Nynke Groendijk Utrecht 24-06-11
Kogelstoten (3 kg) 8,39 Ingrid Haas Wageningen 12-06-15
kogelslingeren (3 kg) 20,47 Ingrid Haas Kerkrade 03-09-16
Discuswerpen (1 kg) 21,21 Ingrid Haas Wageningen 23-05-14
Speerwerpen (500 g) 18,67 Ingrid Haas Zutphen 30-04-16
Gewichtwerpen (7,26 kg) 7,72 Ingrid Haas Zutphen 30-04-16
Werpvijfkamp 2272 Ingrid Haas Zutphen 30-04-16
INCOURANT
150 m 24,59 Nynke Groendijk Wageningen 06-10-12
300 m 1:02,50 Ingrid Haas Wageningen 05-10-14
VROUWEN MASTERS 60
100 m 16,49 Nynke Groendijk Hengelo 05-06-16
Hoogspringen 1,30 Nynke Groendijk Hengelo 05-06-16
Verspringen 3,83 Nynke Groendijk Hengelo 05-06-16
Kogelstoten (3 kg) 6,67 Nynke Groendijk Wageningen 22-07-16
Discuswerpen (0,75 kg) 17,49 Nynke Groendijk Wageningen 22-07-16

Jongens Pupillen

nderdeel prestatie naam plaats datum opmerking
JONGENS PUPILLEN A
60 m 8,4 ht Joost de Jong Veenendaal 01-10-05
1000 m 3:12,00 Koen Jansen Heusden (B) 28-07-07
4 x 60 m 35,01 Pallas’67 Amstelveen 24-09-11
Thimo Lahr, Jeroen Schenk, Sieb Mosterd, Jesper Winkes
Hoogspringen 1,40 Krijn van Hofweegen Wageningen 03-10-15
Verspringen 4,38 Rolf de Jong Ede 27-06-98
Kogelstoten (2 kg) 9,67 Erik van Schaik Veenendaal 29-09-01
Balwerpen 39,06 Rolf de Jong Ede 30-05-98
JONGENS PUPILLEN B
40 m 6,5 ht Tom Haver Doetinchem 13-05-00
6,5 ht Joost de Jong Veenendaal 28-06-03
600 m 2:12,0 Pepijn Polm Wageningen 23-08-99
1000 m 3:22,67 Florian Kramer Amsterdam 31-07-11
4 x 40 m 26,56 Pallas’67 Amstelveen 27-09-14
Thom Bulte, Tycho Borm, Brian Koops, Dawit Verwers
Hoogspringen 1,10 Lay de Jong Arnhem 18-09-04
1,10 Lennart Jan van Zanten Zevenaar 18-06-05
1,10 Djurre van der Molen Wageningen 07-10-07
1,10 Florian Kramer Wageningen 25-06-11
Verspringen 4,22 Lay de Jong Arnhem 18-09-04
Kogelstoten (2 kg) 6,81 Koen Jansen Utrecht 14-05-05
Balwerpen 33,50 Remco Kleinrensink Zutphen 14-05-83
JONGENS PUPILLEN C
40 m 6,9 ht Joost de Jong Doetinchem 21-09-02
600 m 2:07,7 Michiel Sijthoff Veenendaal 02-10-04
1000 m 3:50,4 Pepijn Polm Ede 20-09-97
4 x 40 m 27,26 Pallas’67 Amstelveen 24-09-11
Stefan Beukers, Nils Reefman, Kylian Meeuwisz, Pieter Bulte
Hoogspringen 1,00 Sanne van Vliet Wageningen 28-09-91
1,00 Lennart Jan van Zanten Arnhem 18-09-04
1,00 Ylias Versteeg Wageningen 30-08-09
1,00 Dawit Verwers (mini) Zevenaar 23-06-12
Verspringen 3,50 Florian Kramer Wageningen 03-10-10
Kogelstoten (1 kg) 6,88 Gerard van Wissen Ede 27-06-92
Balwerpen 33,10 Lennart Jan van Zanten Arnhem 18-09-04


Jongens Pupillen Champs

onderdeel prestatie naam plaats datum opmerkingen
JONGENS PUPILLEN A
40 m 6,3 HT Saro Doctor (pup-B) Wageningen 11-06-2016
60 m 9,1 HT Luc de Graag Ede 21-05-2016
60 m horden 10,19 Dawit Verwers Wageningen 01-10-2016
meters maken [6 minuten] 1600 Krijn van Hofweegen Doetinchem 05-07-2014
meters maken [6 minuten] 1600 Krijn van Hofweegen Wageningen 13-06-2015
meters maken [6 minuten] 1600 Krijn van Hofweegen Wageningen 03-10-2015
hoog [cm] 140 Krijn van Hofweegen Wageningen 03-10-2015
ver [m] 4,00 Luc de Graag Wijchen 10-09-2016
polsstokver [m] 4,10 Quinten Hofstad Arnhem 18-04-2015
kogelstoten [m] 7,70 Dawit Verwers Wijchen 10-09-2016
vortexwerpen [m] 39,5 Krijn van Hofweegen Ede 12-09-2015
vortexwerpen [m] 39,5 Krijn van Hofweegen Wageningen 03-10-2015
slingeren [m] – oefendiscus 24,0 Krijn van Hofweegen Ede 12-09-2015
JONGENS PUPILLEN B
40 m 6,3 HT Saro Doctor Wageningen 11-06-2016
40 m horden 6,90 Saro Doctor Wageningen 01-10-2016
meters maken [4 minuten] 1075 Saro Doctor Wijchen 10-09-2016
ver [m] 3,80 Saro Doctor Wijchen 10-09-2016
hurkhoog [cm] 120 Saro Doctor Wageningen 01-10-2016
hoog [cm] 125 Saro Doctor Wijchen 10-09-2016
medicienbalstoten [m] 8,0 Saro Doctor Wageningen 01-10-2016
vortexwerpen [m] 33,5 Saro Doctor Wageningen 01-10-2016
bandslingeren [m] 17,0 Saro Doctor (pup-C) Wageningen 13-06-2015
bandslingeren [m] 17,0 Saro Doctor Aalten 16-04-2016
JONGENS PUPILLEN C
40 m 6,5 HT Saro Doctor Wageningen 13-06-2015
40 m horden 7,2 HT Saro Doctor Arnhem 18-04-2015
meters maken [4 minuten] 1025 Dawit Verwers Wageningen 06-10-2013
meters maken [4 minuten] 1025 Detmar Immerzeel Wijchen 10-09-2016
ver [m] 3,40 Saro Doctor Ede 12-09-2015
hurkhoog [cm] 105 Saro Doctor Wageningen 03-10-2015
hoog [cm] 95 Detmar Immerzeel Ede 21-05-2016
hoog [cm] 95 Detmar Immerzeel Wijchen 10-09-2016
medicienbalstoten [m] 7,20 Saro Doctor Wageningen 03-10-2015
vortexwerpen [m] 25,5 Saro Doctor Wageningen 13-06-2015
vortexwerpen [m] 25,5 Saro Doctor Wageningen 03-10-2015
bandslingeren [m] 17,0 Saro Doctor Wageningen 13-06-2015
JONGENS PUPILLEN MINI
40 m 7,93 Milan de Bok Wageningen 06-10-2013
40 m horden 9,02 Milan de Bok Wageningen 06-10-2013
meters maken [4 minuten] 900 Casper van ’t Hoog Wijchen 10-09-2016
meters maken [4 minuten] 900 Luca Thimister Wijchen 10-09-2016
meters maken [4 minuten] 900 Noah Heck Wijchen 10-09-2016
ver [m] 2,55 Detmar Immerzeel Gendringen 02-05-2015
hurkhoog [cm] 85 Oscar Roelsma Wageningen 06-10-2013
hurkhoog [cm] 85 Detmar Immerzeel Arnhem 18-04-2015
hoog [cm] 85 Detmar Immerzeel Ede 12-09-2015
medicienbalstoten [m] 4,40 Oscar Roelsma Wageningen 06-10-2013
vortexwerpen [m] 19,5 Oscar Roelsma Wageningen 06-10-2013
bandslingeren [m] 9,5 Tys Gillisen Wageningen 11-06-2016


Jongens Juniorens

onderdeel prestatie naam plaats datum
JONGENS JUNIOREN A
100 m 10,92 Jip Baltissen Leiden 13-06-09
110 m horden (99 cm) 18,2 ht Jorrit Harssema Gendringen 16-05-93
200 m 22,13 Joost de Jong Oordegem (B) 26-05-13
400 m 48,65 Joost de Jong Wageningen 05-06-13
400 m horden (91 cm) 53,56 Joost de Jong Gouda 07-06-13
800 m 1:55,58 Nout Jansen Arnhem 03-06-07
1000 m 2:35,56 Ruben Sansom Utrecht 04-09-15
1500 m 3:59,49 Ruben Sansom Nijmegen 18-05-16
1 Engelse mijl (1609 m) 5:06,72 Christiaan van der Gaag (jun-C) Wageningen 21-09-12
2000 m 06:21,82 Koen Jansen (jun-B) Breda 20-04-12
3000 m 8:33,36 Ruben Sansom Vught 05-05-16
3000 m steeple 9:57,44 Nout Jansen Wageningen 10-05-07
5000 m 15:00,19 Ruben Sansom Wageningen 13-05-16
10 km baan 34:04,46 Edwin Spits Amsterdam 05-06-94
4 x 100 m 43,45 Pallas’67 Amstelveen 29-09-07
 Tom Haver (Jun-B), Jip Baltissen (Jun-B), Wim van Doorn (Jun-A), en Erik van Schaik (Jun-B)
4 x 400 m 3:29,85 Pallas’67 Amstelveen 16-09-06
Jip Baltissen (jun-C), Nout Jansen (jun-B), Erik van Schaik (jun-B), Wim van Doorn (jun-B)
4 x 800 m 8:23,18 Pallas’67 Amstelveen 30-09-12
Ruben Sansom (jun-C), Bart Konig, Koen Jansen (jun-B), Joost de Jong
Zweedse estafette 2:04,44 Pallas ’67 Amstelveen 30-09-12
(400-300-200-100 m) Joost de Jong, Koen Jansen (jun-B), Tom Ogink, Lucas Hoevers
Hoogspringen 1,85 Richard Zeevat (jun-C) Wageningen 01-09-84
Verspringen 6,58 Richard Zeevat (jun-B) Papendal 27-05-85
Hink-stapspringen 12,50 Erik van Schaik (jun-B) Arnhem 03-06-07
Polsstokhoogspringen 3,00 Tom Kanis (jun-B) Nijmegen 14-05-06
Kogelstoten (6 kg) 12,11 Miklas Robbesom (jun-B) Zwolle 18-05-14
Discuswerpen (1,75 kg) 35,86 Fynn van Buuren Arnhem 03-06-11
Speerwerpen (800 g) 63,91 Rolf de Jong Amsterdam 08-07-06
Kogelslingeren (6 kg) 38,48 Fynn van Buuren Wageningen 15-06-11
Tienkamp 4794 Remco Kleinrensink Zevenaar 22-08-93
INCOURANT
150 m 17,00 Joost de Jong Amersfoort 28-04-12
300 m 35,20 Joost de Jong Amersfoort 28-04-12
300 m horden (91 cm) 39,48 Joost de Jong Epe 29-04-12
4 x 200 m 1:33,43 Pallas’67 Wageningen 30-05-07
Jip Baltissen (jun-B), Wim van Doorn, Nout Jansen, Erik van Schaik (jun-B)
JONGENS JUNIOREN B
100 m 11,14 Jip Baltissen Nijmegen 25-06-08
110 m horden (91 cm) 16,26 Joost de Jong Amersfoort 25-04-11
200 m 22,46 Jip Baltissen Uden 12-07-08
300 m horden (84 cm) 39,52 Joost de Jong Epe 01-05-11
400 m 49,77 Joost de Jong Gouda 02-06-11
400 m horden (84 cm) 54,39 Joost de Jong Hoorn 21-05-11
800 m 1:56,29 Koen Jansen Oordegem (B) 06-07-13
1000 m 2:36,30 Koen Jansen Utrecht 15-06-12
1500 m 4:11,6 Reinder Sijtsma Wageningen 23-09-78
1 Engelse mijl 5:06,72 Christiaan van der Gaag (jun-C) Wageningen 21-09-12
2000 m steeple 6:27.31 Nout Jansen Bergen op Zoom 02-07-06
2000 m 06:21,82 Koen Jansen Breda 20-04-12
3000 m 8:55,8 Peter Wiltink Nijmegen 21-05-78
5000 m 16:00,32 Ruben Sansom Wageningen 19-09-14
4 x 100 m 45,52 Pallas’67 Nijmegen 14-05-06
Jip Baltissen (jun-C), Nout Jansen, Wim van Doorn, Erik van Schaik
4 x 400 m 3:29,85 Pallas’67 Amstelveen 16-09-06
Jip Baltissen (jun-C), Nout Jansen, Erik van Schaik en Wim van Doorn
4 x 800 m 9:39,04 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
Sieb Mostert, Jippe Oenema, Michael Osayande, Florian Kramer (jun-C)
Zweedse estafette 2:06,34 Pallas ’67 Amstelveen 25-09-11
(400-300-200-100 m) Joost de Jong, Benjamin Leune, Lucas Hoevers, Jaap Arwert
Hoogspringen 1,85 Richard Zeevat (jun-C) Wageningen 01-09-84
Hoogspringen 1,85 Stephan in ’t Hol Wageningen 05-10-14
Verspringen 6,58 Richard Zeevat Papendal 27-05-85
Hink-stapspringen 12,50 Erik van Schaik Arnhem 03-06-07
Polsstokhoogspringen 3,00 Tom Kanis Nijmegen 14-05-06
Kogelstoten (5 kg) 13,80 Miklas Robbesom Apeldoorn 18-04-14
Discuswerpen (1,5 kg) 40,46 Fynn van Buuren Wageningen 13-06-10
Speerwerpen (700 g) 53,50 Hille Groendijk Wageningen 05-10-08
Kogelslingeren (5 kg) 40,19 Hille Groendijk Wageningen 12-09-08
Negenkamp (tot 2014) 4401 Remco Kleinrensink Hoogeveen 25-08-91
Tienkamp (vanaf 2014) vacant
INCOURANT
150 m 17,12 Jip Baltissen Wageningen 07-10-07
17,12 Joost de Jong Utrecht 02-09-11
300 m 36,05 Joost de Jong Krommenie 03-07-11
4 x 200 m 1:36,73 Pallas’67 Amstelveen 26-09-10
Lucas Hoevers, Tom Ogink, Benjamin Leune, Joost de Jong
JONGENS JUNIOREN C
100 m 11,2 ht Richard Zeevat Hengelo 19-05-84
100 m horden (84 cm) 15,34 Joost de Jong Wageningen 13-06-09
300 m horden (76 cm) 41,76 Joost de Jong Enschede 04-07-09
800 m 2:02,32 Koen Jansen Amsterdam 28-08-11
1000 m 2:42,18 Koen Jansen Hengelo 03-09-11
1500 m 4:17,7 Koen Jansen Amsterdam 27-08-11
1500 m steeple vacant
4 x 100 m 48,2 ht Pallas ’67 Zevenaar 22-04-89
Peter Arts, Jeroen Jansen, Ruben Sassano, Michael Zeevat
4 x 800 m 9:39,04 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
Sieb Mostert, Jippe Oenema, Michael Osayande, Florian Kramer
Zweedse estafette 2:19,45 Pallas ’67 Amstelveen 27-09-15
(400-300-200-100 m) Sieb Mostert, Florian Kramer, Michael Osayande, Freek Weijman
Hoogspringen 1,85 Richard Zeevat Wageningen 01-09-84
Verspringen 6,50 Richard Zeevat Veenendaal 05-05-84
Polsstokhoogspringen 2,50 Jan Willem Arts Amsterdam 25-08-85
Kogelstoten (4 kg) 13,34 Leon Keppels Veenendaal 28-06-86
Discuswerpen (1 kg) 43,12 Leon Keppels Nijmegen 05-07-86
Speerwerpen (600 g) 48,44 Rolf de Jong Veenendaal 18-09-02
Kogelslingeren (4 kg) 27,64 Fynn van Buuren Wageningen 12-09-08
Achtkamp 5268 Koen Jansen Almelo 2/3-07-11
12.49 – 5.32 – 11.71 – 1.60 – 16.24 – 34.47 – 32.13 – 2:43.54
INCOURANT
150 m 18,06 Joost de Jong Utrecht 10-07-09
300 m 37,91 Joost de Jong Utrecht 10-07-09
400 m 53,89 Joost de Jong Wageningen 18-09-09
JONGENS JUNIOREN D
80 m 10,06 Tom Haver Almelo 10-05-04
80 m horden (76 cm) 13,45 Freek Weijman Almelo 06-06-15
600 m 1:40,36 Joost de Jong Nijmegen 22-09-07
1000 m 2:54,05 Florian Kramer Nijmegen 27-05-15
1000 m steeple 3:15,23 Joost de Jong Amsterdam 02-09-07
4 x 80 m 42,60 Pallas’67 Apeldoorn 30-06-07
Lucas Hoevers, Benjamin Leune, Martin Koorn, Joost de Jong
Zweedse estafette 2:34,64 Pallas ’67 Amstelveen 29-09-13
(400-300-200-100 m) Sieb Mostert, Michael Osayande, Jesper Winkes, Thimo Lahr
Hoogspringen 1,60 Ruben Sassano Amsterdam 20-09-87
Verspringen 5,20 Tom Haver Den Bosch 17-10-04
Kogelstoten (3 kg) 11,89 Ruben Sassano Apeldoorn 02-05-87
Discuswerpen (1 kg) 29,53 Tom Haver Enschede 19-06-04
Speerwerpen (400 g) 39,05 Tom Haver Veenendaal 02-10-04
Zevenkamp 3510 Joost de Jong Almelo 2/3-06-07
11,09 – 4,28 – 25,11 – 14,17 – 1,30 – 8,36 – 3:06,98
INCOURANT
150 m 19,85 Benjamin Leune Wageningen 07-10-07
300 m 47,20 Martin Koorn Wageningen 05-10-08
4 x 600 m 6:58,43 Pallas’67 Amstelveen 30-09-07
Martin Koorn, Lucas Hoevers, Joost de Jong, Benjamin Leune

Mannen Senioren +alle Cat

onderdeel prestatie naam plaats datum
RECORDS MANNEN SENIOREN
100 m 10,92 Jip Baltissen (jun-A) Leiden 13-06-09
110 m horden (107 cm) 18,2 ht Jorrit Harssema (jun-A) Gendringen 16-05-93
200 m 22,13 Joost de Jong (jun-A) Oordegem (B) 26-05-13
400 m 48,65 Joost de Jong (jun-A) Wageningen 05-06-13
400 m horden (91 cm) 53,12 Joost de Jong Berkely (VS) 12-04-14
800 m 1:54,70 Wim Scheffer Vught 29-06-88
1000 m 2:29,10 Wim Scheffer Utrecht 24-05-88
1500 m 3:59,49 Ruben Sansom (jun-A) Nijmegen 18-05-16
1 Engelse mijl 4:27,0 Wim Scheffer Valkenswaard 29-08-87
2000 m 5:30,1 Wim Scheffer Nijmegen 17-04-88
3000 m 8:33,36 Ruben Sansom (jun-A) Vught 05-05-16
5000 m 15:00,19 Ruben Sansom (jun-A) Wageningen 13-05-16
10000 m 31:34,7 Rob van Kooten Amersfoort 24-05-88
20000 m Vacant
25000 m Vacant
30000 m Vacant
1 uur Vacant
3000 m steeple 9:57,44 Nout Jansen (jun-A) Wageningen 10-05-07
4 x 100 m 43,45 Pallas’67 Amstelveen 29-09-07
Tom Haver (Jun-B), Jip Baltissen (Jun-B), Wim van Doorn (Jun-A), Erik van Schaik (Jun-B)
4 x 200 m 1:33,43 Pallas’67 Wageningen 30-05-07
Jip Baltissen (jun-B), Wim van Doorn (jun-A), Nout Jansen (jun-A), Erik van Schaik (jun-B)
4 x 400 m 3:29,85 Pallas’67 (Junioren-B) Amstelveen 16-09-06
Jip Baltissen (jun-C), Nout Jansen, Erik van Schaik en Wim van Doorn
4 x 800 m 8:23,18 Pallas’67 Amstelveen 30-09-12
Ruben Sansom (jun-C), Bart Konig (jun-A), Koen Jansen (jun-B), Joost de Jong (jun-A)
4 x 1500 m Vacant
Zweedse estafette 2:04,44 Pallas’67 Amstelveen 30-09-12
Joost de Jong (jun-A), Koen Jansen (jun-B), Tom Ogink (jun-A), Lucas Hoevers (jun-A)
10000 m snelwandelen Vacant
20000 m snelwandelen Vacant
30000 m snelwandelen Vacant
50000 m snelwandelen Vacant
2 uur snelwandelen 19.218 Wim Somsen (M-50) Barendrecht 20-06-92
Hoogspringen 1,91 Dick van Dreven Hengelo 11-09-82
Polsstokhoogspringen 3,10 Remco Kleinrensink Enschede 03-09-95
Verspringen 6,58 Richard Zeevat (Jun-B) Papendal 27-05-85
Hink-stapspringen 12,50 Erik van Schaik (Jun-B) Arnhem 03-06-07
Kogelstoten (7,26 kg) 11,82 Marcel Rossel Nijmegen 17-05-92
Discuswerpen (2 kg) 34,32 Remco Kleinrensink Drunen 14-05-95
Kogelslingeren (7,26 kg) Vacant
Speerwerpen (800 g) 63,91 Rolf de Jong (jun-A) Amsterdam 08-07-06
Tienkamp 4932 Remco Kleinrensink Gendringen 5/6-10-96
INCOURANT
150 m 17,00 Joost de Jong (jun-A) Amersfoort 28-04-12
300 m 35,20 Joost de Jong (jun-A) Amersfoort 28-04-12
300 m horden (91 cm) 39,48 Joost de Jong (jun-A) Epe 29-04-12
1 uur snelwandelen 12.995 Jan Cornelis Zaandam 04-07-93

Mannen Masters

onderdeel prestatie naam plaats datum opmerkingen
MANNEN MASTERS 35
100 m 12,25 Luc Bonten Steenwijk 18-04-10
110 m horden 20,06 Tycho van Hofweegen Wageningen 16-05-08
200 m 25,10 Luc Bonten Nieuwegein 27-06-10
400 m 55,62 Jan Buwalda Wageningen 30-05-07
800 m 2:05,19 Jan Buwalda Huizen 24-06-07
1500 m 4:21,1 Bob Veen (M-45) Arnhem ——84
3000 m 8:46,76 Jeroen Zeinstra Vught 02-06-11
5000 m 15:00,30 Jeroen Zeinstra Wageningen 22-07-11
4 x 100 m 50,20 Pallas’67 Steenwijk 08-05-16
Luc Bonten (M-40), Marcel Jaarsma (M-35), Tycho Schol (M-40), Jos de Wit (M-55)
4 x 200 m 1:47,99 Pallas’67 Wageningen 12-09-08
Luc Bonten (M-35), Tycho van Hofweegen (M-35), Koen Pluis (M-35), Jos de Wit (M-50)
Hoogspringen 1,61 Tycho van Hofweegen Wageningen 10-05-07
Verspringen 5,38 Jos de Wit (M-40) Veenendaal 29-09-01
Hink-stapspringen 10,21 Jos de Wit (M-45) Nijmegen 05-06-05
Kogelstoten (7,26 kg) 9,43 Maarten Immerzeel Wageningen 18-09-15
Discuswerpen (2 kg) 29,32 Wim Knol (M-40) Ede 21-06-98
Speerwerpen (800 g) 40,69 Peter Veenhuizen Wageningen 07-10-07
INCOURANT
300 m 39,47 Luc Bonten (M-40) Wageningen 02-10-11
Zweedse estafette 2:19,02 Pallas’67 Gendringen 25-05-08
Jan Buwalda (M-35), Luc Bonten (M-35), Peter Veenhuizen (M-35), Jos de Wit (M-45)
MANNEN MASTERS 40
100 m 12,41 Jos de Wit (M-45) Emmen 18-05-03
200 m 25,18 Luc Bonten Wageningen 18-05-12
400 m 55,86 Jan Buwalda Wageningen 26-06-09
800 m 2:06,27 Jan Buwalda Wageningen 18-09-09
1000 m 2,47,37 Rudie Jullens Utrecht 28-07-06
1500 m 4:21,1 Bob Veen (M-45) Arnhem ——84
1 Engelse mijl 4:51,9 Rudie Jullens Groningen 16-09-06
3000 m 9:19,31 Bert van der Geest Utrecht 20-06-03
5000 m 15:52,5 Henk Kleinrensink Nijmegen 09-07-86
10 km 32:52.9 Henk Kleinrensink Nijmegen 05-09-86
5000 m snelwandelen 27:40,3 Wim Somsen Sittard 04-08-84
Hoogspringen 1,60 Luc Bonten Wageningen 06-10-13
Verspringen 5,38 Jos de Wit Veenendaal 29-09-01
Hink-stapspringen 10,21 Jos de Wit (M-45) Nijmegen 05-06-05
Kogelstoten (7,26 kg) 9,42 Peter Veenhuizen Steenwijk 18-04-10
Discuswerpen (2 kg) 29,32 Wim Knol Ede 21-06-98
Speerwerpen (800 g) 40,66 Peter Veenhuizen Wageningen 03-10-10
INCOURANT
300 m 39,47 Luc Bonten Wageningen 02-10-11
4 x 400 m 4:03,9 Pallas’67 Ede 18-06-03
Arjen Schots (M-40), Henk Altmann (M-45), Rob van Tol (M-40), Bert van der Geest (M-40)
1 uur snelwandelen 10.599 Wim Somsen Rotterdam 26-09-82
MANNEN MASTERS 45
100 m 12,41 Jos de Wit Emmen 18-05-03
200 m 26,51 Jos de Wit Almelo 06-06-04
400 m 57,55 Rudie Jullens Arnhem 03-06-07
400 m horden (91 cm) 1:11,67 Rik Hoevers Ede 25-06-06
800 m 2:07,7 Bob Veen Nijmegen 14-09-84
1000 m 2:53,71 Rudie Jullens Wageningen 03-10-10
1500 m 4:21,1 Bob Veen Arnhem ——84
1 Engelse mijl 4:59,46 Rudie Jullens Nijmegen 01-06-10
2000 m 7:57,5 Ad van der Donk Nijmegen 18-04-92
3000 m 9:26,27 Rudie Jullens Utrecht 02-05-08
5000 m 16:20,54 Henk Altmann Utrecht 09-05-03
10.000 m 34:19,8 Henk Kleinrensink Nijmegen 08-06-90
5000 m snelwandelen 27:35,8 Wim Somsen Beverwijk 02-07-89
Hoogspringen 1,55 Paul Sijssens (M-50) Den Helder 13-05-12
Verspringen 5,37 Jos de Wit Assen 24-04-05
Hink-stapspringen 10,21 Jos de Wit Nijmegen 05-06-05
Kogelstoten (7,26 kg) 8,96 Jos de Wit Wageningen 28-10-06
Discuswerpen (2 kg) 18,65 Arjen Schots Assen 24-04-05
Speerwerpen (800 g) 36,26 Jos de Wit Heerhugowaard 27-06-04
INCOURANT
150 m 20,44 Paul Sijssens (M-50) Wageningen 06-10-13
300 m 42,89 Rudie Jullens Wageningen 02-10-11
MANNEN MASTERS 50
100 m 12,93 Jos de Wit Wageningen 05-10-08
100 m horden (91 cm) 20,84 Rik Hoevers Epe 08-06-13
200 m 26,93 Paul Sijssens Nieuwegein 03-06-11
400 m 60,96 Paul Sijssens Lelystad 23-06-11
400 m horden (84 cm) 1:14,10 Rik Hoevers Emmen 20-05-12 gelopen op 91 cm
800 m 2:16,33 Rudie Jullens Utrecht 13-07-12
1000 m 2:57,18 Rudie Jullens Utrecht 05-07-13
1500 m 4:33,16 Rudie Jullens Utrecht 10-08-12
1 Engelse mijl 5:16,15 Rudie Jullens Uden 16-08-13
3000 m 9:58,17 Rudie Jullens Utrecht 09-08-13
5000 m 17:27,32 Rudie Jullens Wageningen 20-07-12
3000 m snelwandelen 15:32,8 Wim Somsen Amsterdam 27-08-93
5000 m snelwandelen 26:23,67 Wim Somsen Zierikzee 13-06-93
2 uur snelwandelen 19.218 Wim Somsen Barendrecht 20-06-92
Hoogspringen 1,55 Paul Sijssens Den Helder 13-05-12
Verspringen 5,20 Jos de Wit Zwolle 28-06-09
Kogelstoten (6 kg) 9,68 Rik Hoevers (M-55) Wageningen 22-07-16
Discuswerpen (1,5 kg) 25,78 Jos de Wit (M-55) Oud Beijerland 21-06-15
Speerwerpen (700 g) 34,28 Jos de Wit Veldhoven 29-06-08
INCOURANT
150 m 20,44 Paul Sijssens Wageningen 06-10-13
300 m 44,75 Paul Sijssens Wageningen 06-10-12
1 uur snelwandelen 10.940 Wim Somsen Zaandam 02-07-93
MANNEN MASTERS 55
100 m 13,58 Jos de Wit Kerkrade 26-05-13
200 m 29,15 Paul Sijssens Wageningen 06-07-18
400 m 69,16 Cyriel Tönissen Wageningen 30-05-07
800 m 2:49,32 Cyriel Tönissen Utrecht 07-09-07
1000 m 3:23,10 Carl Jansen Wageningen 06-10-13
1500 m 5:25,44 Carl Jansen Kerkrade 22-06-14
3000 m 11:17,02 Carl Jansen Dordrecht 01-07-14
5000 m 18:33,47 Hans Wilmink Wageningen 07-10-07
Hoogspringen 1,40 Paul Sijssens Wageningen 01-10-16
Verspringen 4,69 Jos de Wit Wageningen 03-10-15
Kogelstoten (6 kg) 9,68 Rik Hoevers Wageningen 22-07-16
Discuswerpen (1,5 kg) 25,78 Jos de Wit Oud Beijerland 21-06-15
Speerwerpen (700 g) 34,14 Jos de Wit Steenwijk 08-05-16
INCOURANT
150 m 21,03 Jos de Wit Wageningen 05-10-14
300 m 49,16 Rik Hoevers Wageningen 03-10-15
MANNEN MASTERS 60
5000 m 19:49,02 Kees Meeuwsen Wageningen 20-05-11

Meisjes Pupillen

Meisjes pupillen B
1000m 3:29,9 Lotte Geelen Groesbeek 05-06-11

Vrouwen Senioren + Alle Cat.

RECORDS VROUWEN SENIOREN
5 km 18:06 Mireille Baart Elst 21-06-15 gecertificeerd
10 km 37:22 Chanmari Koolen (V35) Utrecht 30-09-12 gecertificeerd
15 km 56:25 Mireille Baart (V-35) ‘s-Heerenberg 04-12-16 gecertificeerd
20 km 01:17:38 Mireille Baart Alphen a/d Rijn 06-03-16 gecertificeerd
Halve marathon 01:19:50 Mireille Baart (V-35) Eindhoven 09-10-16 gecertificeerd
25 km 01:38:13 Mireille Baart Apeldoorn 07-02-16 (officieus, geen gecertificeerd parcours)
30 km 01:57:05 Mireille Baart Schoorl 08-02-15 gecertificeerd
Marathon 02:49:18 Mireille Baart Amsterdam 18-10-15 gecertificeerd
100 km Vacant
Ekiden 03:12:49 Nienke Brouwer (V-50), Daniëlle Haenen, Moniek Verbeek (V-50), Marloes van Loon, Vera van der Velpen, Marjolein Bonthuis Zwolle 07-04-13
INCOURANT
10 Engelse mijl 01:01:22 Mireille Baart Woudenberg 09-01-16 gecertificeerd

Vrouwen Masters

onderdeel prestatie naam plaats datum
Ekiden 03:40:28 Marion Bogers (V-50), Klaske Hoogstra (V-45), Nanette Rijnders (V-40), Lydia de Haer (V-45), Maruschka van Marle (V-35), Nienke Brouwer (V-50) Zwolle 01-04-12
VROUWEN MASTERS 35
10 km 37:22 Chanmari Koolen Utrecht 30-09-12
15 km 56:25 Mireille Baart ‘s-Heerenberg 04-12-16
20 km 01:23:32 Kathrien Bakker Ede 14-11-84
Halve marathon 01:19:50 Mireille Baart Eindhoven 09-10-16
25 km 02:04:34 Nina Joosten Apeldoorn 22-02-03
25 km (niet gecertificeerd) 02:03:39 Irma Vijn Losser 01-04-07
30 km 02:00:45 Kathrien Bakker Aalten 18-06-83
Marathon 02:50:48 Kathrien Bakker Etten-Leur 22-10-83
INCOURANT
10 Engelse mijl 01:02:53 Kathrien Bakker Apeldoorn 02-07-83
VROUWEN MASTERS 40
10 km 37:51 Chanmari Koolen Bemmel 06-03-16
15 km 01:05:37 Moniek Verbeek (V-45) Nijmegen 19-11-06
20 km 01:40:10 Anne-Marie Patist Apeldoorn 25-02-95
Halve marathon 01:25:48 Chanmari Koolen Nijmegen 13-03-16
25 km 02:04:09 Anne-Marie Patist Brugge 20-06-93
25 km (niet gecertificeerd) 02:03:39 Irma Vijn Losser 01-04-07
30 km 02:22:06 Irma Vijn Tilburg 11-03-06
Marathon 03:28:12 Nina Joosten Utrecht 12-04-09
INCOURANT
10 Engelse mijl 01:10:06 Irma Vijn Arnhem 11-09-05
VROUWEN MASTERS 45
10 km 42:29 Moniek Verbeek (V-50) Venlo 25-03-12
15 km 01:05:37 Moniek Verbeek Nijmegen 19-11-06
20 km 01:55:21 Gretha Bouma (V-55) Alphen aan den Rijn 06-03-16
25 km (niet gecertificeerd) 02:21:30 Gretha Bouma (V-55) Gieten 14-05-16
1/2 Marathon 01:40:37 Ine van der Fels-Klerx Drunen 20-03-16
30 km 02:25:55 Paulien Adamse Schoorl 12-02-06
Marathon 03:30:03 Ine van der Fels-Klerx Rotterdam 10-04-16
INCOURANT
10 Engelse mijl 01:14:31 Olga Cavele Epe 11-05-04
VROUWEN MASTERS 50
10 km 42:29 Moniek Verbeek Venlo 25-03-12
15 km 01:07:21 Moniek Verbeek Nijmegen 20-11-11
20 km 01:55:21 Gretha Bouma (V-55) Alphen aan den Rijn 06-03-16
25 km (niet gecertificeerd) 02:21:30 Gretha Bouma (V-55) Gieten 14-05-16
1/2 Marathon 01:43:52 Nina Joosten Utrecht 20-03-16
30 km 02:52:56 Lydia de Haer Schoorl 14-02-16
Marathon 03:53:08 Nina Joosten Rotterdam 10-04-16
10 Engelse mijl 01:29:55 Janneke Elderson (V-60) Arnhem 13-09-15
10 Engelse mijl (niet gecertificeerd) 01:29:13 Janneke Elderson (V-60) Ede 29-11-14
VROUWEN MASTERS 55
10 km (niet gecertificeerd) 52:18 Gretha Bouma Utrecht 19-10-14
15 km 01:23:18 Gretha Bouma Nijmegen 15-11-15
20 km 01:55:21 Gretha Bouma Alphen aan den Rijn 06-03-16
25 km (niet gecertificeerd) 02:21:30 Gretha Bouma Gieten 14-05-16
1/2 Marathon 01:56:11 Gretha Bouma Breda 05-10-14
30 km 03:01:00 Gretha Bouma Tilburg 09-03-14
Marathon 04:24:49 Gretha Bouma Rotterdam 12-04-15
10 Engelse mijl 01:29:55 Janneke Elderson (V-60) Arnhem 13-09-15
10 Engelse mijl (niet gecertificeerd) 01:29:13 Janneke Elderson (V-60) Ede 29-11-14
VROUWEN MASTERS 60
5 km (niet gecertificeerd) 27:33 Janneke Elderson Ede 28-11-15
10 km 53:24 Janneke Elderson Nijmegen 22-05-16
15 km 01:23:20 Janneke Elderson Nijmegen 16-11-14
1/2 Marathon 02:02:37 Janneke Elderson (V-65) Eindhoven 09-10-16
INCOURANT
10 Engelse mijl 01:29:55 Janneke Elderson Arnhem 13-09-15
10 Engelse mijl (niet gecertificeerd) 01:29:13 Janneke Elderson Ede 29-11-14
VROUWEN MASTERS 60
1/2 Marathon 02:02:37 Janneke Elderson Eindhoven 09-10-16

Jongens Pupillen B

Jongens pupillen B
1000m 3:28,2 LFlorian Kramer Groesbeek 05-06-11

Jongens Junioren A

onderdeel prestatie naam plaats datum
JONGENS JUNIOREN A
10 km 35:55 Ruben Sansom Ely (GB) 31-12-14
15 km 51:42 Edwin Spits Veenendaal 16-10-93

Mannen Senioren + alle Cat.

onderdeel prestatie naam plaats datum
MANNEN SENIOREN
10 km 33:10 Jeroen Zeinstra Schoorl 08-02-09
15 km 48:43 Rob van Kooten Veenendaal 06-11-88
20 km 01:06:19 Rob van Kooten Alphen aan den Rijn 11-03-89
Halve marathon 01:09:45 Rob van Kooten Doetinchem 20-04-88
25 km 1:25,44 Henk Libbers Arnhem 15-09-85
30 km 1:45,10 Rob van Kooten Tilburg 19-03-89
Marathon 02:25:44 Rob van Kooten Maassluis 08-04-89
100 km 10:34:33,4 Kees Meeuwsen (M-55) Biel (Zwi) 13/14-06-08
Ekiden 02:55:58 Peter Prins (M-45), Kennard Hofland (M-35), Martijn Menken, Leo Nauta (M-35), Bram-Sieben Rosema, Anko de Vries (M-45) Zwolle 07-04-13
20 km snelwandelen 1:39:13,7 Jan Cornelis Weert 16-06-93
50 km snelwandelen Vacant
INCOURANT
4 x 15 km 03:26:45 Pallas’67 Utrecht
Henk Kleinrensink, Rob van Kooten, Henk Libbers, Hans Wilmink
10 Engelse mijl (weg) 52:13 Rob van Kooten Scheveningen 15-10-88
50 km 04:33:02 Ton Gorissen (M-45) Brielle 15-06-08
60 km 05:54:29 Adrie Scholten (M-45) Winschoten 17-09-05
6 uur 64.664 Kees Meeuwsen (M-55) Apeldoorn 19-05-07

Mannen Masters

onderdeel prestatie naam plaats datum
MANNEN MASTERS
ESTAFETTES
4 x 15 km 04:25:41 Utrecht 04-10-1992
Theo Braber, Ad van der Donk, Hans van Haaren, Ton van de Kraats
MANNEN MASTERS 35
10 km 34:42 Rudie Jullens (M-45) Utrecht 21-10-2007
10 km (niet gecertificeerd) 34:13 Paul Römkens (M-40) Kerkrade 25-10-2009
15 km 54:44 Ronald van Lanen Nijmegen 15-11-2009
15 km (niet gecertificeerd?) 50:17 Henk Kleinrensink (M-40) Veenendaal 26-10-1985
20 km 01:09:08 Henk Kleinrensink (M-40) Alphen aan den Rijn 14-03-1987
Halve marathon 01:22:42 Albert de Bakker Den Haag 08-03-2015
Halve marathon (niet gecertificeerd?) 01:11:34 Henk Kleinrensink (M-40) Harderwijk 22-03-1986
25 km vacant
30 km 02:06:04 Marcel Wilmink Schoorl 11-02-2007
30 km (niet gecertificeerd?) 01:49:16 Henk Kleinrensink (M-40) Aalten 25-08-1984
Marathon 02:29:59 Henk Kleinrensink (M-40) Maassluis 13-04-1985
INCOURANT
10 Engelse mijl 53:08 Jeroen Zeinstra Amsterdam 18-09-2011
MANNEN MASTERS 40
10 km 34:42 Rudie Jullens (M-45) Utrecht 21-10-2007
10 km (niet gecertificeerd) 34:13 Paul Römkens Kerkrade 25-10-2009
15 km 50:17 Henk Kleinrensink Veenendaal 26-10-1985
20 km 01:09:08 Henk Kleinrensink Alphen aan den Rijn 14-03-1987
Halve marathon 01:11:34 Henk Kleinrensink Harderwijk 22-03-1986
25 km 01:23:52 Henk Kleinrensink Arnhem 16-09-1984
30 km 01:49:16 Henk Kleinrensink Aalten 25-08-1984
Marathon 02:29:59 Henk Kleinrensink Maassluis 13-04-1985
100 km 09:46:21 Kees Meeuwsen Winschoten 12-09-1992
10 km snelwandelen 55:24,3 Wim Somsen Rotterdam 28-11-1982
20 km snelwandelen 02:09:53 Wim Somsen Heythuijsen 11-06-1984
INCOURANT
10 Engelse mijl 53:48 Henk Kleinrensink Lelystad 09-06-1987
MANNEN MASTERS 45
10 km 34:42 Rudie Jullens Utrecht 21-10-2007
15 km 53:15 Henk Kleinrensink Utrecht 01-10-1989
20 km 01:11:00 Henk Kleinrensink Heerde 15-09-1989
Halve marathon 01:13:47 Henk Kleinrensink Veenendaal 23-09-1989
25 km 01:26:41 Henk Kleinrensink ? ?
30 km 02:16:53 Ton Gorissen Amsterdam 06-09-2009
Marathon 02:34:10 Henk Kleinrensink Rotterdam 16-04-1989
10 km snelwandelen 57:42 Wim Somsen Rotterdam 06-11-1988
INCOURANT
10 Engelse mijl (niet gecertificeerd) 56:43 Henk Kleinrensink Wageningen 06-05-1989
50 km 04:33:02 Ton Gorissen Brielle 15-06-2008
60 km 05:54:29 Adrie Scholten Winschoten 10-09-2005
6 uur 64.664 Kees Meeuwsen (M-55) Apeldoorn 19-05-2007
MANNEN MASTERS 50
5 km 23:21 Rob Groendijk Groesbeek 07-06-2008
10 km 36:15 Rudie Jullens Utrecht 18-10-2015
10 km (niet-gecertificeerd) 36:03 Rudie Jullens Oude Pekela 09-09-2013
15 km 57:08 Rudie Jullens ‘s-Heerenberg 02-12-2012
15 km (niet-gecertificeerd) 56:53 Rudie Jullens Wildervank 15-02-2015
Halve marathon 01:20:19 Rudie Jullens Exloo 20-10-2013
25 km (niet gecertificeerd) 01:53:10 Hans Wilmink (M-60) Apeldoorn 07-02-2016
30 km 02:17:53 Theo Braber Heerde 28-03-1998
Marathon 02:57:39 Hans Wilmink (M-55) Amsterdam 21-10-2007
10 km snelwandelen 55:11,2 Wim Somsen Weert 18-08-1993
20 km snelwandelen 1:54:42,67 Wim Somsen Weert 16-06-1993
INCOURANT
6 uur 64.664 Kees Meeuwsen (M-55) Apeldoorn 19-05-2007
10 Engelse mijl (niet gecertificeerd) 59:52 Jan Knuiman Wageningen 02-10-1999
MANNEN MASTERS 55
10 km vacant
15 km 01:01:19 Carl Jansen Nijmegen 17-11-2013
20 km 01:32:01 Joop Ernst (M-60) Sneek 30-08-2014
Halve marathon 01:28:12 Carl Jansen Den Haag 08-03-2015
Halve marathon (niet gecertificeerd) 01:26:35 Hans Wilmink Renswoude 01-11-2008
25 km (niet gecertificeerd) 01:53:10 Hans Wilmink (M-60) Apeldoorn 07-02-2016
30 km vacant
Marathon 02:57:39 Hans Wilmink Amsterdam 21-10-2007
100 km 10:34:33,4 Kees Meeuwsen Biel (Zwi) 13/14-06-08
INCOURANT
6 uur 64.664 Kees Meeuwsen Apeldoorn 19-05-2007
10 Engelse mijl 01:07:30 Carl Jansen Apeldoorn 01-02-2015
10 Engelse mijl (niet gecertificeerd) 01:04:50 Arjen Schots Ede 29-11-2014
MANNEN MASTERS 60
10 km vacant
15 km 01:02:23 Hans Wilmink ‘s-Heerenberg 02-12-2012
20 km 01:32:01 Joop Ernst Sneek 30-08-2014
Halve marathon 01:28:14 Hans Wilmink Hoenderloo 07-10-2012
25 km (niet gecertificeerd) 01:53:10 Hans Wilmink Apeldoorn 07-02-2016
30 km vacant
Marathon 03:18:18 Hans Wilmink Amsterdam 21-10-2012
100 km 11:22:09 Kees Meeuwsen Torhout (B) 17/18-06-11
INCOURANT
10 Engelse mijl 01:17:15 Joop Ernst Woudenberg 03-01-2015
10 Engelse mijl (niet gecertificeerd) 01:05:29 Hans Wilmink Ede 24-11-2012
60 km 05:41:27 Hans Wilmink Den Burg 01-04-2013
6 uur 61.927 Kees Meeuwsen Haarlemmermeer 28-05-2011
MANNEN MASTERS 65
Marathon 03:43:15 Arie Cuppen Hamburg (D) 17-04-2016