Baanrecords

Baanrecords De Bongerd

Baanrecords van de atletiekbaan van sportpark 'De Bongerd',
Bornsesteeg 2,
6708 PE Wageningen.

Contactadres voor op- of aanmerkingen: Jaap Immerzeel (j.immerzeel at upcmail.nl )

VrouwenMannen
Meisjes Pupillen

onderdeel prestatie wind naam vereniging datum
Meisjes Pup A
60 m 8,92   Inge de Wolf Pallas ’67 28-10-06
1000 m 3:24,35   Kyara Bijker CIKO ’66 16-05-09
Hoogspringen 1,30   Tessa Valk De Liemers 02-06-07
  1,30   Riannne Kraakman Pallas ’67 07-10-07
  1,30   Lotte Hendriksen De Liemers 07-06-08
Verspringen 4,37   Inge de Wolf Pallas ’67 28-10-06
Kogelstoten (2 kg) 7,60   Elke Keuben Atletica ’73 02-06-07
Balwerpen (170-200 g) 32,75   Benthe König CIKO ’66 16-05-09
4 x 60 m 36,32   team 10 De Liemers 07-06-08
Meisjes Pup B
40m 6,80   Famke Heinst De Liemers 07-06-08
1000 m 3:46,41   Bregje Sloot De Liemers 16-05-09
Hoogspringen 1,15   Bregje Sloot De Liemers 16-05-09
Hoogspringen 1,15   Kayleigh van der Graaff Pallas ’67 30-08-09
Verspringen 3,66   Famke Heinst De Liemers 07-06-08
Kogelstoten (2 kg) 6,11   Dillys Kramer CIKO ’66 16-05-09
Balwerpen (140-160 g) 20,40   Emma Maas Geesteranus Pallas ’67 07-06-08
4 x 40 m 28,46     De Liemers 02-06-07
Meisjes Pup C + mini
40m 7,12   Britt Kwakernaak Pallas ’67 16-05-09
600 m 2:15,63   Britt Kwakernaak Pallas ’67 30-08-09
Hoogspringen 1,05   Betty Lahr Pallas ’67 07-10-07
Verspringen 3,14   Filsan Versteeg (mini) Pallas ’67 09-10-12
Kogelstoten 4,10   Jasmijn Schoenmaker Pallas ’67 03-10-10
Balwerpen (80-100 g) 18,11   Imke Verstraaten Wijchen 10-04-10
4 x 40 m 31,30   team 2 De Liemers 07-06-08


Meisjes Junioren

onderdeel prestatie wind naam vereniging datum
Meisjes Jun A
100 m 12,11 +1,3 Naomi Derks Nijmegen Atletiek 29-06-2008
150 m 18,84   Eva Hovenkamp C.A.V. Climax 05-10-2014
200 m 25,06 +0,2 Femke Bol (jun-B) AV Triathlon 27-05-2016
300 m 41,28   Eva Hovenkamp C.A.V. Climax 05-10-2014
400 m 56,87   Elke Molenaar (jun-B) AV Spirit Lelystad 05-06-2013
800 m 2:08,67   Ashley Melcherts (jun-B) Energie 19-09-2014
1000 m 2:54,12   Nisrine Masrhalmi (jun-B) Energie 21-09-2012
1500 m 4:28,11   Maureen Koster (jun-B) AV ’47 12-09-2008
3000 m 11:01,13   Sanne van Gils (jun-C) Spado 17-05-2013
5000 m 16:37,0   Jasmijn  Lau (jun-B) CIKO’66 22-07-2016
100 m horden 14,47 +0,8 Jeske van Ham Prins Hendrik 29-06-2008
3000 m steeple 12:09,42   Nikki Godschalk THOR 10-05-2007
hoogspringen 1,65   Winne Vos AV Daventria 1906 15-05-2011
  1,65   Katelynn-Faye Rothballer (jun-C) Zuid-Afrika 19-07-2013
polsstokhoogspringen 3,80   Denise Groot Unitas 16-05-2008
verspringen 5,53 0,0 Linda van de Lagemaat Pallas ’67 29-06-2008
hink-stapspringen 10,90 +0,7 Angela van Veen C.A.V. Climax 29-06-2008
kogelstoten (4 kg) 16,51   Melissa Boekelman Prins Hendrik 29-06-2008
discuswerpen (1 kg) 49,58   Corinne Nugter AV NOP 15-05-2011
speerwerpen (600 g) 42,50   Amone de Wet (jun-B) Zuid-Afrika 19-07-2013
kogelslingeren (4 kg) 40,46   Carolijn Damen CIKO’66 16-05-2008
4 x 100 m 49,1   Jeske van Ham, Melissa Boekelman, Nandy Kitslaar, Elisa Blom Prins Hendrik 29-06-2008
Meisjes Jun B
100 m 12,37 +1,5 Lianne van Krieken Atverni 23-05-2014
150 m 19,42   Linda van de Lagemaat Pallas ’67 07-10-2007
200 m 25,06 +0,2 Femke Bol AV Triathlon 27-05-2016
300 m 43,27   Linda van de Lagemaat Pallas ’67 07-10-2007
400 m 56,87   Elke Molenaar AV Spirit Lelystad 05-06-2013
800 m 2:08,67   Ashley Melcherts Energie 19-09-2014
1000 m 2:54,12   Nisrine Masrhalmi Energie 21-09-2012
1500 m 4:28,11   Maureen Koster AV ’47 12-09-2008
3000 m 11:01,13   Sanne van Gils (jun-C) Spado 17-05-2013
1 Engelse mijl 5:44,09   Daphne van Zandvoort DAK 21-09-2012
5000 m 16:37,0   Jasmijn  Lau CIKO’66 22-07-2016
100 m horden 14,60 +0,4 Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 13-05-2007
hoogspringen 1,65   Katelynn-Faye Rothballer (jun-C) Zuid-Afrika 19-07-2013
polsstokhoogspringen 3,40   Fenna van Burg Prins Hendrik 22-07-2011
verspringen 5,31 0,0 Linda van de Lagemaat Pallas ’67 28-10-2006
hink-stapspringen 9,92   Manon Haakman (jun-C) Lycurgus 18-09-2009
kogelstoten (3 kg) 15,00   Benthe König CIKO’66 18-07-2014
discuswerpen (1 kg) 41,49   Janneke  Pluimes Scorpio 22-07-2016
speerwerpen (500 g) 42,50   Amone de Wet Zuid-Afrika 19-07-2013
kogelslingeren (3 kg) 45,46   Naomi Stegman Rotterdam Atletiek 22-07-2011
4 x 100 m 49,37   Anouk Hagen, Naomi Derks, Jill Emmerzaal, Iris Verweij Nijmegen Atletiek 13-05-2007
4 x 200 m 1:53,00   Nathalie Benda, Sanne Jansen, Femke van Loendersloot, Laura de Bruin (jun-B-team) AV Wijchen 12-09-2008
Meisjes Jun C
80 m 10,27   Eva Hovenkamp C.A.V. Climax 16-04-2011
100 m 12,53 +0,9 Eva Hovenkamp C.A.V. Climax 15-06-2011
150 m 20,91   Kayleigh de Graaff Pallas ’67 03-10-2015
200 m 25,92 -0,2 Fenna Klapwijk PAC 17-07-2015
300 m 45,69   Sanne Jansen Pallas ’67 09-10-2012
400 m 57,77   Eva Hovenkamp C.A.V. Climax 15-06-2011
600 m 1:43,39   Sophia Mulder AV ’34 09-04-2016
800 m 2:10,74   Ashley Melcherts Energie 20-09-2013
1000 m 2:55.11   Ashley Melcherts Energie 21-09-2012
1500 m 4:33,45   Jasmijn Bakker Triathlon 18-07-2014
3000 m 11:01,13   Sanne van Gils Spado 17-05-2013
80 m horden 12,73 -2,0 Emma Oosterwegel AV Daventria 07-04-2012
hoogspringen 1,65   Katelynn-Faye Rothballer Zuid-Afrika 19-07-2013
polsstokhoogspringen 2,60   Merel Wevers AV ’34 18-07-2014
verspringen 5,17   Eva Hovenkamp C.A.V. Climax 29-05-2010
hink-stapspringen 9,92   Manon Haakman Lycurgus 18-09-2009
kogelstoten (3 kg) 14,31   Benthe König CIKO’66 20-04-2013
discuswerpen (1 kg) 33,05   Iris de Ruiter AV ’23 19-07-2013
speerwerpen (500 g) 36,94   Emma Oosterwegel AV Daventria 07-04-2012
kogelslingeren (3 kg) 28,98   Milou Verboom Triathlon 15-06-2011
4 x 80 m 40,45     AV ’34 20-09-2008
4 x 100 m 55,36   Susan van de Lagemaat, Kim Wiegertjes, Renske Wiegertjes, Anne van Ruitenbeek Pallas ’67 12-09-2008
Meisjes Jun D
60 m 8,32   Lotte Hendriksen CIKO’66 29-05-2010
150 m 21,81   Maartje oude Voshaar Pallas ’67 05-10-2014
300 m 47,95   Suze Vermeer Pallas ’67 02-10-2011
600 m 1:47,89   Lotte Keizers Nijmegen Atletiek 20-09-2008
1000 m 3:13,76   Kyara Bijker CIKO’66 29-05-2010
1500 m 5:03,74   Sara Schouten Atverni 27-05-2016
60 m horden 10,24 +0,8 Kyara Bijker CIKO’66 16-04-2011
hoogspringen 1,55   Willemijn ter Avest AV de Liemers 16-04-2011
  1,55   Willemijn ter Avest AV de Liemers 22-05-2011
verspringen 4,79   Eva Hovenkamp C.A.V. Climax 18-04-2009
kogelstoten (2 kg) 13,52   Benthe König CIKO’66 22-05-2011
discuswerpen (0,75 kg) 23,10   Zillah Cornelissen Nijmegen Atletiek 29-05-2010
speerwerpen (400 g) 32,43   Zillah Cornelissen Nijmegen Atletiek 29-05-2010
4 x 60 m 32,37   Kyara Bijker, Jasmijn Lau, Famke Heinst, Roos van Zwam CIKO’66 16-04-2011


Vrouwen Masters

onderdeel prestatie wind naam vereniging datum
VROUWEN MASTERS 35
100 m 13,61 1,0 Hermine Roggeband-de Vrieze (V-50) AV ’56 16-09-2011
150 m 21,23   Janine van Hofweegen-Holshuijsen (V-40) Pallas ’67 09-10-2012
200 m 28,38 0,9 Linda de Vos PAC 17-07-2015
300 m 46,97   Kadia Diédhiou Pallas ’67 18-09-2009
400 m 1:01,05   Ingrid Grutters (V-40) Atverni 27-05-2016
800 m 2:17,21   Chanmari Koolen Pallas ’67 30-05-2012
1000 m 3:13,50   Christy van Beek (V-40) Pallas ’67 05-10-2014
1500 m 4:43,15   Chanmari Koolen Pallas ’67 18-05-2012
3000 m 10:25,67   Manon Mensink CIKO’66 13-08-2010
5000 m 17:20,65   Silke Schmidt (V-50) Mettmann Sport 05-06-2013
100 m horden 15,51 -0,9 Neeltje van Hulten Phoenix 22-07-2011
4 x 200 m 2:04,21   Nienke Brouwer (V-45), Kadia Diedhiou, Nynke Groendijk (V-50), Janine van Hofweegen-Holshuijsen Pallas ’67 12-09-2008
Zweedse estafette 2:38,79     Ciko ’66 15-04-2012
hoogspringen 1,45   Neeltje van Hulten AV Phoenix 15-04-2012
verspringen 5,03   Janine van Hofweegen-Holshuijsen Pallas ’67 16-05-2008
kogelstoten (4 kg) 10,40   Mirjam Aberkrom-de Groot (V-45) AV Edam 15-04-2012
discuswerpen (1 kg) 36,91   Ingrid van Dijk (V-50) GAC 15-04-2012
speerwerpen (600 g) 34,78   Margreet Takken Climax 06-06-2014
kogelslingeren (4 kg) 46,92   Gonny Mik (V-40) Groningen Atletiek 18-09-2009
 
VROUWEN MASTERS 40
100 m 13,61 1,0 Hermine Roggeband-de Vrieze (V-50) AV ’56 16-09-2011
150 m 21,23   Janine van Hofweegen-Holshuijsen Pallas ’67 09-10-2012
200 m 28,42 0,9 Hermine Roggeband-de Vrieze (V-50) AV ’56 16-09-2011
300 m 47,82   Janine van Hofweegen-Holshuijsen Pallas ’67 02-10-2011
400 m 1:01,05   Ingrid Grutters Atverni 27-05-2016
800 m 2:24,67   Lorraine Rosmulder-van Summeren Nijmegen Atletiek 19-09-2014
1000 m 3:13,5   Christy van Beek Pallas ’67 05-10-2014
1500 m 4:47,72   Mirjam Koersen GAC Hilversum 06-06-2014
3000 m 10:55,11   Lia Wijnberger Ciko ’66 15-04-2012
5000 m 17:20,65   Silke Schmidt (V-50) Mettmann Sport 05-06-2013
3000 m steeple 12:36,97   Florence van Rijsbergen THOR 10-05-2007
4 x 200 m 2:18,77   Nienke Brouwer, Karin van der Goot, Lydia de Haer, Moniek Verbeek Pallas ’67 30-05-2007
hoogspringen 1,45   Ellen Tromp GAC 15-04-2012
verspringen 4,86 -0,5 Ingrid Smit (V-45) CIKO ’66 17-07-2015
kogelstoten (4 kg) 10,40   Mirjam Aberkrom-de Groot (V-45) AV Edam 15-04-2012
discuswerpen (1 kg) 36,91   Ingrid van Dijk (V-50) GAC 15-04-2012
speerwerpen (600 g) 27,44   Lysbeth Gijsen (V-45) AV Start ’78 15-04-2012
kogelslingeren (4 kg) 46,92   Gonny Mik Groningen Atletiek 18-09-2009
 
VROUWEN MASTERS 45
100 m 13,61 1,0 Hermine Roggeband-de Vrieze (V-50) AV ’56 16-09-2011
150 m 23,57 -0,2 Nynke Groendijk-Wilders (V-50) Pallas ’67 30-05-2007
200 m 28,42 0,9 Hermine Roggeband-de Vrieze (V-50) AV ’56 16-09-2011
300 m 48,24   Dominique Veenemans (V-50) Pallas ’67 02-10-2011
400 m 1:08,23   Monique Derks Nijmegen Atletiek 21-09-2012
800 m 2:32,66   Clarissa van Vlijmen AV Startbaan 15-04-2012
1000 m 3:18,36   Monique Derks Nijmegen Atletiek 21-09-2012
1500 m 4:51,60   Silke Schmidt (V-50) Duitsland 18-07-2014
1 Engelse mijl 5:50,27   Monique Derks Nijmegen Atletiek 21-09-2012
3000 m 11:29,62   Angeliq Visser-Keyzer AV Edam 15-04-2012
5000 m 17:20,65   Silke Schmidt (V-50) Mettmann Sport 05-06-2013
4 x 100 m 1:04,73   Caroline Groot-Pennekamp (V-45), Ingrid Haas (V-50), Nynke Groendijk (V-55), Moniek verbeek (V-50) Pallas ’67 16-09-2011
4 x 200 m 2:20,44   Nienke Brouwer (V-50), Karin van der Goot (V-50),  Mirjam Broekmeyer (V-45), Moniek verbeek (V-50) Pallas ’67 16-09-2011
hoogspringen 1,41   Weia Reinboud (V-60) Hellas 19-07-2013
  1,41   Ingrid Smit CIKO ’66 17-07-2015
verspringen 4,86 -0,5 Ingrid Smit CIKO ’66 17-07-2015
kogelstoten (4 kg) 10,40   Mirjam Aberkrom-de Groot AV Edam 15-04-2012
discuswerpen (1 kg) 36,91   Ingrid van Dijk (V-50) GAC 15-04-2012
speerwerpen (600 g) 27,44   Lysbeth Gijsen AV Start ’78 15-04-2012
kogelslingeren (4 kg) 43,87   Ingrid van Dijk G.A.C. 13-06-2007
 
VROUWEN MASTERS 50
100 m 13,61 1,0 Hermine Roggeband-de Vrieze AV ’56 16-09-2011
150 m 23,57 -0,2 Nynke Groendijk-Wilders Pallas ’67 30-05-2007
200 m 28,42 0,9 Hermine Roggeband-de Vrieze AV ’56 16-09-2011
300 m 48,24   Dominique Veenemans Pallas ’67 02-10-2011
400 m 1:15,75   Alma Hollen AV ’34 18-07-2014
800 m 2:48,13   Ingrid Coster (V-55) AV 1923 15-04-2012
1000 m 3:34,30   Moniek Verbeek Pallas ’67 03-10-2010
1500 m 4:51,60   Silke Schmidt Duitsland 18-07-2014
3000 m 11:40,86   Ingrid Coster (V-55) AV 1923 15-04-2012
5000 m 17:20,65   Silke Schmidt Mettmann Sport 05-06-2013
hoogspringen 1,41   Weia Reinboud (V-60) Hellas 19-07-2013
verspringen 4,20   Nynke Groendijk-Wilders Pallas ’67 07-10-2007
kogelstoten (3 kg) 10,48   Mariët Voskamp AV Hanzesport 15-04-2012
discuswerpen (1 kg) 36,91   Ingrid van Dijk GAC 15-04-2012
speerwerpen (500 g) 32,55   Mariët Voskamp AV Hanzesport 19-07-2013
 
VROUWEN MASTERS 55
100 m 15,81   Nynke Groendijk-Wilders Pallas ’67 02-10-2011
150 m 24,59   Nynke Groendijk-Wilders Pallas ’67 09-10-2012
200 m 36,22 0,0 Moniek Verbeek Pallas ’67 18-09-2015
300 m 55,33   Moniek Verbeek Pallas ’67 01-10-2016
400 m 1:15,09   Alma Hollen Ugchelen 16-09-2016
800 m 2:48,13   Ingrid Coster AV 1923 15-04-2012
1000 m 3:38,55   Moniek Verbeek Pallas ’67 01-10-2016
1500 m 4:54,81 WR! Silke Schmidt Leiden/Duitsland 19-09-2014
3000 m 11:40,86   Ingrid Coster AV 1923 15-04-2012
5000 m 17:32,5   Silke Schmidt Leiden Atletiek 12-06-2015
hoogspringen 1,41   Weia Reinboud (V-60) Hellas 19-07-2013
verspringen 3,96 -1,6 Nynke Groendijk-Wilders Pallas ’67 15-04-2012
kogelstoten (3 kg) 8,39   Ingrid Haas Pallas ’67 12-06-2015
discuswerpen (1 kg) 21,21   Ingrid Haas Pallas ’67 23-05-2014
speerwerpen (500 g) 18,20   Ingrid Zuijdervliet avVN 17-07-2015
 
VROUWEN MASTERS 60
800 m 3:06,07   Ria Hoksbergen Arena 20-09-2013
1500 m 6:35,52   Trees Rutten (V-65) Nijmegen Atletiek 15-04-2012
3000 m 13:47,36   Trees Rutten (V-65) Nijmegen Atletiek 17-05-2013
hoogspringen 1,41   Weia Reinboud Hellas 19-07-2013
speerwerpen (400 g) 33,37   Weia Reinboud Hellas 15-06-2011
discuswerpen (0,75 kg) 23,68   Anja Klunder-Schönberger Nijmegen Atletiek 22-07-2016
kogelstoten (3 kg) 7,65   Anja Klunder-Schönberger Nijmegen Atletiek 27-05-2016
           
VROUWEN MASTERS 65
400 m 1:15,82   Riet Jonkers Attila 17-07-2009
1500 m 6:35,52   Trees Rutten Nijmegen Atletiek 15-04-2012
3000 m 13:47,36   Trees Rutten Nijmegen Atletiek 17-05-2013
hoogspringen 1,38   Weia Reinboud Hellas 17-07-2015
speerwerpen (400 g) 29,38   Weia Reinboud Hellas 17-07-2015
kogelstoten (3 kg) 6,43   Aukje Kruithof-Kloosterman AV Hanzesport 15-04-2012
kogelslingeren (3 kg) 36,98   Annie van Anholt Attila 21-05-2010
discuswerpen (0,75 kg) 27,90   Jolande Brasser AV Trias 15-04-2012
           
VROUWEN MASTERS 70
100 m 16,15 -2,3 Rietje Dijkman AV 1923 15-04-2012


Vrouwen Algemeen

BAANRECORDS VROUWEN
onderdeel prestatie wind naam vereniging datum
100 m 11,84 1,5 Marit Dopheide Groningen Atletiek 23-05-2014
200 m 24,00 0,1 Marit Dopheide Groningen Atletiek 23-05-2014
400 m 55,64   Najla Jaber Seven Hills Running Team 03-06-2009
800 m 2:06,87   Najla Jaber Seven Hills Running Team 16-05-2008
1000 m 2:54,12   Nisrine Masrhalmi (jun-B) Energie 21-09-2012
1500 m 4:16,96   Jip Vastenburg AV’34 23-05-2014
3000 m 9:07,28   Lesley van Miert Sprint 18-05-2012
5000 m 15:35,4   Elizeba Cherono Achilles 12-06-2015
100 m horden 13,90 -0,9 Rosina Hodde Haag Atletiek 22-07-2011
400 m horden 1:05,85   Cathelein Peters Prins Hendrik 22-05-2016
3000 m steeple 11:53,49   Silke Jonkman GSAV Vitalis 22-05-2016
hoogspringen 1,73   Joyce Huisman Phanos 20-05-2011
polsstokhoogspringen 3,80   Denise Groot (jun-A) Unitas 16-05-2008
verspringen 5,53 0,0 Linda van de Lagemaat (jun-A) Pallas ’67 29-06-2008
hink-stapspringen 11,84   Jaimy van Broekhoven Prins Hendrik 22-05-2016
kogelstoten (4 kg) 16,51   Melissa Boekelman (jun-A) Prins Hendrik 29-06-2008
discuswerpen (1 kg) 52,16   Corinne Nugter AV NOP 18-09-2015
speerwerpen 46,31   Mandy van der Meer AAV ’36 18-07-2014
kogelslingeren 58,62   Sina Mai Holthuijsen AV Unitas 21-05-2016
zevenkamp 3954   Ineke Hussaarts Tartlétos 1978
4 x 100 m 49,1   Jeske van Ham, Melissa Boekelman, Nandy Kitslaar, Elisa Blom (jun-A-team) Prins Hendrik 29-06-2008
4 x 200 m 1:53,00   Nathalie Benda, Sanne Jansen, Femke van Loendersloot, Laura de Bruin (jun-B-team) AV Wijchen 12-09-2008
4 x 400 m 4:32,27   Vitalis Chicks 2 Vitalis 21-05-2016
           
Incourante onderdelen
150 m 19,42   Linda van de Lagemaat (jun-B) Pallas ’67 07-10-2007
300 m 42,16   Annelies Laan Tartlétos 05-10-2014
1 Engelse mijl 5:44,09   Daphne van Zandvoort (jun-B) DAK 21-09-2012

Jongens Pupillen

onderdeel prestatie wind naam vereniging datum
Jongens Pup A
60 m 8,70   Abisoye Tunji CIKO ’66 25-06-11
1000 m 3:14,06   Sieb Mostert Pallas ’67 02-10-11
Hoogspringen 1,45   Robin Pastoor Atletico ’73 02-06-07
Verspringen 4,44   David Tanger CAV Climax 16-05-09
Balwerpen (170-200 g) 41,79   Tom Egbers CIKO ’66 16-05-09
Kogelstoten (2 kg) 9,01   Fabian Fransooys De Liemers 07-06-08
4 x 60 m 38,08   team 7 Atletico ’73 02-06-07
jongens Pup B
40 m 6,76   Michael Osayande CAV Climax 16-05-09
1000 m 3:37,25   Florian Kramer Pallas ’67 02-10-11
Hoogspringen 1,20   Job Dieterman Arena 16-05-09
Verspringen 3,76   Denzel Kammeron Daventria 10-04-10
Kogelstoten (2 kg) 6,57   Djurre van der Molen Pallas ’67 07-10-07
Balwerpen (140-160 g) 30,38   Nicholas Mitchell Atletico ’73 02-06-07
4 x 40 m 28,53     CAV Climax 02-06-07
jongens Pup C + mini
40 m 6,96   Denzel Kammeron AV Daventria 1906 16-05-09
600 m 2:03,12   Tim Folgering Pallas ’67 09-10-12
Hoogspringen 1,05   Abisoye Bayo CIKO ’66 25-06-11
Verspringen 3,59   Antony Ediabonua CIKO ’66 16-05-09
Kogelstoten 5,28   Max van Gelder Arena 03-10-10
Balwerpen (80-100 g) 32,65   Tom Egbers CIKO ’66 02-06-07
4 x 40 m 30,84     CIKO ’66 02-06-07


Jongens Junioren

onderdeel prestatie wind naam vereniging datum
Jongens Jun A
100 m 10,82 +0,3 Gregor van Betuw CIKO’66 30-05-2007
150 m 17,12   Jip Baltissen (jun-B) Pallas ’67 07-10-2007
200 m 21,95 +0,6 Serencio  Lionahr Phanos 16-09-2016
300 m 36,63   Joost de Jong (jun-B) Pallas ’67 02-10-2011
400 m 48,65   Joost de Jong Pallas ’67 05-06-2013
800 m 1:53,02   Arjan Bloem AAC ’61 16-05-2008
1000 m 2:34,88   Reinout Wiggers De Liemers 21-09-2012
1500 m 3:52,71   Valentijn Weinans Nijmegen Atletiek 19-09-2014
1 Engelse mijl 4:35,30   Joost Wieleman (jun-B) Almere ’81 21-09-2012
3000 m 8:44,24   Tom van Oorschot Seven Hills Running Team 22-08-2008
5000 m 14:32,54   Maikel van de Steen Prins Hendrik 15-06-2011
10000 m 31:46,48   Natan Reuter België 15-06-2011
110 m horden (99 cm) 14,24 -0,6 Nout  Wardenburg AV ’34 22-07-2016
400 m horden (91 cm) 1:05,12   Kevin Hardeman C.A.V. Climax 18-05-2012
3000 m steeple 9:57,44   Nout Jansen Pallas ’67 10-05-2007
hoogspringen 2,07   Douwe Amels Impala 13-08-2010
polsstokhoogspringen 4,00   Dennis Veenker AV Impala 15-05-2011
verspringen 6,78 +0,3 Bram Ruissen CIKO’66 17-07-2009
hink-stapspringen 13,91 +1,2 Pascal van Balen Hellas 29-06-2008
kogelstoten (6 kg) 17,40   Matthijs Damsteegt AAC 61 19-09-2014
discuswerpen (1,75 kg) 51,36   Matthijs Damsteegt AAC 61 19-09-2014
speerwerpen (800 g) 58,90   Thomas van Ophem Hylas 02-06-2010
kogelslingeren (6 kg) 54,70   Maarten Cornelissen AAC 02-06-2010
4 x 100 m 43,7   Pascal van Balen, Jelle Swanenberg, Jarno Boutkam, Erik Zonneveld Hellas 29-06-2008
4 x 200 m 1:33.43   Jip Baltissen, Nout Jansen, Erik van Schaik, Wim van Doorn Pallas ’67 30-05-2007
4 x 1500 m 19:04,78     CIKO ’66 16-09-2016
Jongens Jun B
100 m 10,92 +0,1 Daan Lubberdink CIKO ’66 22-07-2016
150 m 17,12   Jip Baltissen Pallas ’67 07-10-2007
200 m 22,19 -0,3 Daan Lubberdink CIKO ’66 22-07-2016
300 m 36,63   Joost de Jong Pallas ’67 02-10-2011
400 m 50,17   Loek van Zevenbergen AV Fortuna 16-09-2016
800 m 1:55,74   Brian Versluis AV Atverni 16-09-2016
1000 m 2:39,40   Martin Flipsen AV Weert 21-09-2012
1500 m 4:00,4   Bob te Lindert AV Argo 12-06-2015
1 Engelse mijl 4:35,30   Joost Wieleman Almere ’81 21-09-2012
3000 m 8:50,36   Leon Koch Almere ’81 22-08-2008
5000 m 14:59,4   Luuk Maas Tilburg Road Runners 22-07-2016
110 m horden (91 cm) 14,48 -1,0 Liam van der Schaaf Phanos 17-07-2015
400 m horden (84 cm) 60,74   Matthijs Beerepoot C.A.V. Climax 14-09-2007
3000 m steeple 11:27,19   Matthijs Beerepoot C.A.V. Climax 10-05-2007
hoogspringen 1,86   Thierry Belt Triathlon 21-09-2012
  1,86   Danny Ediagbonya CIKO ’66 17-07-2015
  1,86   Tom Egbers CIKO ’66 18-09-2015
polsstokhoogspringen 3,60   Frank Rikhof Marathon Pim Mullier 13-05-2007
  3,60   Bryan Hage Ilion 16-05-2008
  3,60   Dennis Coehoorn AC TION 07-06-2009
verspringen 6,70 +0,3 Danny  Ediagbonya CIKO’66 22-07-2016
hink-stapspringen 13,31 0,0 Wik Breure Pijnenburg 13-05-2007
kogelstoten (5 kg) 17,86   Shaquille  Emanuelson PAC 22-07-2016
discuswerpen (1,50 kg) 46,96   Shaquille  Emanuelson PAC 22-07-2016
speerwerpen (700 g) 66,45   Yannick Maas Sprint 18-07-2014
kogelslingeren (5 kg) 54,26   Maarten Cornelissen AAC 03-06-2009
4 x 100 m 45,53   Manno Laan, Gaaerd van Vugt, Max Zanderink, Jeffrey van Beurden CIKO’66 13-05-2007
4 x 1500 m 20:34,63     CIKO ’66 16-09-2016
Jongens Jun C
100 m 11,47 +0,2 Shaquille Brahm U-Track 21-09-2012
150 m 18,38   Freek Weijman Pallas ’67 01-10-2016
200 m 23,20 +0,3 Tim Bluekens C.A.V. Climax 21-09-2012
300 m 39,10   Joost de Jong Pallas ’67 30-08-2009
400 m 52,94   Henrik Kort AV Atverni 16-09-2016
800 m 1:58,26   Robin van Riel Attila 18-09-2015
1000 m 2:45,10   Sieb Mostert Pallas ’67 03-10-2015
1500 m 3:59,84   Najib Hassan PAC 27-05-2016
5000 m 16:41,24   Nick Hoogedoorn Running 2000 03-06-2009
100 m horden (84 cm) 14,66   Ferry van Dipten C.A.V. Climax 19-04-2008
hoogspringen 1,77   Sven van Merode Achilles 19-07-2013
verspringen 6,60 +0,7 Kjell Wolters PEC 1910 17-07-2009
polsstokhoogspringen 3,50   Danny Ediagbonya CIKO ’66 18-07-2014
kogelstoten (4 kg) 14,15   Shaquille Emanuelson PAC 17-07-2015
discuswerpen (1 kg) 58,19   Shaquille Emanuelson PAC 17-07-2015
speerwerpen (600 g) 47,85   Antonny Ediagbonya CIKO ’66 27-05-2016
kogelslingeren (4 kg) 27,64   Fynn van Buuren Pallas ’67 12-09-2008
4 x 100 m 48,48   Manno Laan, Storm Potkamp, Elahi Aftaab, Jimmy van Cappelle CIKO’66 19-04-2008
Jongens Jun D
80 m 10,32   Tim Bluekens C.A.V. Climax 29-05-2010
100 m 14,66 +0,2 Bart van der Heyden Nijmegen Atletiek 17-07-2015
150 m 19,85   Benjamin Leune Pallas ’67 07-10-2007
200 m 30,03 -0,9 Yoram Vriezen GAC Hilversum 17-07-2015
300 m 44,39   Florian Kramer Pallas ’67 03-10-2015
600 m 1:41,71   Lauri Hulleman AV ’34 07-04-2012
800 m 2:20,10   Jelle de Roon Atledo 20-09-2013
1000 m 2:53,89   Florian Kramer Pallas ’67 03-10-2015
80 m horden (76 cm) 12,94   Bas Bernts AV Wijchen 16-04-2011
hoogspringen 1,56   Rick Verhoeven Prins Hendrik 17-07-2015
verspringen 5,42   Tim Bluekens C.A.V. Climax 29-05-2010
polsstokhoogspringen 2,30   Yoram Vriezen GAC Hilversum 17-07-2015
kogelstoten (3 kg) 11,55   Lucas Hoevers Pallas ’67 07-10-2007
discuswerpen (1 kg) 25,66   David Tanger C.A.V. Climax 22-05-2011
speerwerpen (400 g) 38,91   Tom Egbers CIKO ’66 22-05-2011
zevenkamp          
4 x 80 m 42,50   David Sahetapy, Tom Egbers, Pim Rooswinkel, Danny Ediagbonya CIKO ’66 16-04-2011


Mannen Masters

onderdeel prestatie wind naam vereniging datum
MANNEN MASTERS 35
100 m 11,75 +0,1 Tim Schwarma (M-45) Duitsland 16-09-2016
200 m 23,64 1,1 Kay Schaafsma (M-45) Sprint 17-07-2009
300 m 39,47   Luc Bonten (M-40) Pallas ’67 02-10-2011
400 m 50,95   Kai Schmidt (M-45) Duitsland 16-09-2016
800 m 1:51,76   Wouter de Boer AC TION 22-07-2016
1000 m 2:53,53   Mark Rietveld (M-40) Pallas ’67 03-10-2010
1500 m 4:08,83   Benjamin Romkes (M-45) Zaanland 19-07-2013
3000 m 8:39,67   Toon Heeren (M-40) LT Ed Sligchers 22-08-2008
3000 m steeple 9:29,56   Noël Keijsers Prins Hendrik 15-06-2011
5000 m 14:49,38   Benjamin Romkes (M-40) Zaanland 13-06-2007
110 m horden 15,75 +0,7 Vincent Kerssies TION 17-07-2015
4 x 200 m 1:43,17   VAV Power: Dik van de Weerdhof (M-40), Martijn van de Peppel, Anne Wiersma, Gene Noordpool (M-40) VAV 16-09-2011
hoogspringen 1,80   Tom van Breukelen (M-60) Phanos 15-04-2012
verspringen 6,38 +0,1 Frank Koopmans PEC 1910 19-09-2010
hink-stapspringen 11,23   Manfred Mooyer (M-40) AV Edam 18-09-2009
polsstokhoog 3,00   Martijn van de Peppel VAV 19-07-2013
kogelstoten (7,26 kg) 14,64   Jan de Wit AV Impala 15-04-2012
discuswerpen (2 kg) 40,07   Jasper Rood Nijmegen Atletiek 19-07-2013
speerwerpen (800 g) 48,97   Frank Koopmans PEC 1910 19-09-2010
kogelslingeren (7,26 kg) 50,62   Richard Bot SAV 18-09-2009
 
MANNEN MASTERS 40
100 m 11,75 +0,1 Tim Schwarma (M-45) Duitsland 16-09-2016
150 m 18,72   Luc Bonten Pallas ’67 06-10-2013
200 m 23,64 +1,1 Kay Schaafsma (M-45) Sprint 17-07-2009
300 m 39,47   Luc Bonten Pallas ’67 02-10-2011
400 m 50,95   Kai Schmidt (M-45) Duitsland 16-09-2016
800 m 2:02,18   Corné Haast (M-45) Spado 13-06-2007
1000 m 2:53,53   Mark Rietveld Pallas ’67 03-10-2010
1500 m 4:08,83   Benjamin Romkes (M-45) Zaanland 19-07-2013
3000 m 8:39,67   Toon Heeren LT Ed Sligchers 22-08-2008
5000 m 14:49,38   Benjamin Romkes Zaanland 13-06-2007
110 m horden 16,11 -0,6 Sander van Gelderen AV Wijchen 22-07-2016
hoogspringen 1,80   Johan Nieuwhof (M-45) AV Startbaan 15-04-2012
hoogspringen 1,80   Tom van Breukelen (M-60) Phanos 15-04-2012
verspringen 5,88   Gene Noordpool VAV 15-04-2012
hink-stapspringen 11,23   Manfred Mooyer AV Edam 18-09-2009
polsstokhoog 3,10   Martijn van de Peppel VAV 18-07-2014
kogelstoten (7,26 kg) 14,19   Mario Egbers CIKO ’66 30-05-2007
discuswerpen (2 kg) 36,66   Maarten Kuiper Typhoon 21-05-2010
speerwerpen (800 g) 53,55   Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 17-07-2015
kogelslingeren (7,26 kg) 50,62   Richard Bot SAV 18-09-2009
 
MANNEN MASTERS 45
100 m 11,75 +0,1 Tim Schwarma Duitsland 16-09-2016
150 m 20,29 +1,5 Christiaan van der Neut Startbaan 30-05-2007
200 m 23,64 +1,1 Kay Schaafsma Sprint 17-07-2009
300 m 42,89   Rudie Jullens Pallas ’67 02-10-2011
400 m 50,95   Kai Schmidt Duitsland 16-09-2016
800 m 2:02,18   Corné Haast Spado 13-06-2007
1000 m 2:59,70   Rudie Jullens Pallas ’67 02-10-2011
1500 m 4:08,83   Benjamin Romkes Zaanland 19-07-2013
3000 m 9:11,91   Daan Kers TLV de Langstraat 17-05-2013
5000 m 14:57,20   Benjamin Romkes Zaanland 02-06-2010
110 m horden 16,16 +1,2 Jurgen van Berkum Parthenon 18-07-2014
400 m horden (91 cm) 1:12,51   Fabrizio Mastracchi U-Track 14-09-2007
4 x 100 m 51,66   Leijssen (M50), Mastracchi (M50), Drabben (M50), Heetvelt AV ’23 18-09-2009
hoogspringen 1,80   Johan Nieuwhof AV Startbaan 15-04-2012
hoogspringen 1,80   Tom van Breukelen (M-60) Phanos 15-04-2012
verspringen 5,77   Wan Bakx AC TION 15-04-2012
kogelstoten (7,26 kg) 11,36   Kees Versloot De Liemers 16-09-2011
discuswerpen (2 kg) 33,45   Kees Versloot De Liemers 17-05-2013
speerwerpen (800 g) 42,44   Oscar van Ophem AV Hollandia 15-04-2012
kogelslingeren (7,26 kg) 46,80   Erwin Suvaal Rotterdam Atletiek 22-07-2011
 
MANNEN MASTERS 50
100 m 12,63 +0,4 Peter Pesch Zuidwal 13-08-2010
150 m 20,74   Paul Sijssens Pallas ’67 06-10-2012
200 m 24,55 +0,5 Pierre Lommen Cifla 27-05-2016
300 m 44,75   Paul Sijssens Pallas ’67 06-10-2012
400 m 56,40   Dolf Smid AAV ’36 19-07-2013
800 m 2:07,96   Andreas Müller Duitsland 22-07-2016
1000 m 3:07,94   René van der Vlugt Arena 03-10-2010
1500 m 4:20,15   Alex Stienstra Laac Twente 20-07-2012
1 Engelse mijl 4:45,96   Alex Stienstra Laac Twente 21-09-2012
3000 m 9:50,95   Chris Henet Running 2000 13-08-2010
5000 m 15:45,63   Alex Stienstra Laac Twente 13-06-2012
100 m horden 15,25 +0,8 Serge Beckers RKHAV 17-07-2015
400 m horden (84 cm) 1:17,74   Rik Hoevers Pallas ’67 20-05-2011
4 x 100 m 1:01,73   de Raadt, van der Stappen, van Dartelen, van Gils Energie 18-09-2009
4 x 200 m 2:11,50   de Raadt, van der Stappen, van Dartelen, van Gils Energie 18-09-2009
hoogspringen 1,80   Tom van Breukelen (M-60) Phanos 15-04-2012
verspringen 5,36 +1,4 Helmut Drabben AV ’23 21-05-2010
polsstokhoog 2,50   Jeroen Oosterwegel Daventria 17-07-2015
kogelstoten (6 kg) 10,82   Kees Versloot De Liemers 22-07-2016
discuswerpen (1,5 kg) 39,13   Corné Jacobs Velden 16-09-2016
speerwerpen (700 g) 62,17   Keith Beard Rotterdam Atletiek 19-07-2013
kogelslingeren (6 kg) 40,71   Albert van der Mee Sprint 21-05-2010
 
MANNEN MASTERS 55
100 m 12,66 0,5 Ruud Wieles (M-60) Typhoon 22-07-2016
150 m 21,96   Rik Hoevers Pallas ’67 01-10-2016
200 m 26,10 +0,2 Ruud Wieles (M-60) Typhoon 27-05-2016
300 m 49,16   Rik Hoevers Pallas ’67 03-10-2015
400 m 58,93   Ruud Wieles (M-60) Typhoon 22-07-2016
800 m 2:09,38   Martien van der Hoorn (M-60) de Spartaan 19-09-2014
1000 m 3:41,40   Cyriel Tönisssen Pallas ’67 07-10-2007
1500 m 4:22,25   Alex Stienstra LAAC Twente 27-05-2016
1 Engelse mijl 5:36,81   René van Vliet Veluwe 21-09-2012
3000 m 11:02,34   Theo van der Veer Climax 17-05-2013
5000 m 16:07,88   Alex Stienstra LAAC Twente 21-05-2016
hoogspringen 1,80   Tom van Breukelen (M-60) Phanos 15-04-2012
verspringen 4,84   Jos de Wit Pallas ’67 15-04-2012
polsstokhoogspringen 3,30   Marc van Vliet AV Castricum 22-07-2011
kogelstoten (6 kg) 9,68   Rik Hoevers Pallas ’67 22-07-2016
discuswerpen (1,5 kg) 34,25   Henk Heijligers GVAC 18-09-2015
speerwerpen (700 g) 39,93   Henk Heijligers GVAC 18-07-2014
 
MANNEN MASTERS 60
100 m 12,66 0,5 Ruud Wieles Typhoon 22-07-2016
200 m 26,10 +0,2 Ruud Wieles Typhoon 27-05-2016
400 m 58,93   Ruud Wieles Typhoon 22-07-2016
800 m 2:09,38 ER! Martien van der Hoorn de Spartaan 19-09-2014
1500 m 5:13,53   Michel Fransen Loopgroep PK 16-09-2011
3000 m 12:46,73   Alfred Gaasbeek Climax 17-05-2013
5000 m 17:52,15   Frans Bekers Sprint 02-06-2010
hoogspringen 1,80   Tom van Breukelen Phanos 15-04-2012
verspringen 4,26   Onno Waalewijn (M-65) AV ’23 15-04-2012
hink-stapspringen 8,75 -0,1 Onno Waalewijn AV’23 12-09-2008
polsstokhoogspringen 2,90   Siegbert Gnoth (M-70) Duitsland 22-07-2011
  2,90   Philip Barth Haag Atletiek 17-07-2015
kogelstoten (5 kg) 13,29   Frans de Laat (M-65) AV Statina 15-04-2012
discuswerpen (1 kg) 48,05   Teo Maat Fortuna 19-07-2013
speerwerpen (600 g) 43,58   Wim Threels GAC Hilversum 15-04-2012
kogelslingeren (5 kg) 51,10   Rinus Schreuder Hellas 03-06-2009
 
MANNEN MASTERS 65
100 m 14,50 0,4 Paul Boer AC TION 22-07-2016
200 m 29,97 -0,1 Paul Boer AC TION 22-07-2016
400 m 1:04,99   Jelle van der Schaaf AV Hera 15-04-2012
800 m 2:30,38   Wim Metselaar AV Aalsmeer 18-09-2009
1500 m 5:57,26   Leks van der Horst arVN 27-05-2016
5000 m 19:36,60   Drikus Haalboom AVVN 23-05-2014
hoogspringen 1,45   Rob Dekker AAA 15-04-2012
verspringen 4,26   Onno Waalewijn AV ’23 15-04-2012
polsstokhoogspringen 2,90   Siegbert Gnoth (M-70) Duitsland 22-07-2011
kogelstoten (5 kg) 13,29   Frans de Laat AV Statina 15-04-2012
discuswerpen (1 kg) 48,05   Teo Maat Fortuna 19-07-2013
speerwerpen (600 g) 34,32   Teo Maat Fortuna 19-07-2013
kogelslingeren (5 kg) 51,10   Rinus Schreuder Hellas 03-06-2009
 
MANNEN MASTERS 70
100 m 17,35 0,7 Christiaan Mettrop Spark 16-09-2016
1500 m 7:07,34   Ton Duits AV Triatlon 22-05-2015
5000 m 24:20,20   Piet Wintermans Climax 16-09-2011
hoogspringen 1,35   Kees Jägers GAC Hilversum 15-04-2012
polsstokhoogspringen 2,90   Siegbert Gnoth Duitsland 22-07-2011
kogelstoten (4 kg) 10,86   Cor Nijhoff AV Atverni 16-09-2016
discuswerpen (1 kg) 37,45   Frits Martens AV Hollandia 15-04-2012
speerwerpen (500 g) 29,44   Kees Jägers GAC Hilversum 15-04-2012
 
MANNEN MASTERS 75
kogelstoten (4 kg) 8,95   Jan Oerlemans Nijmegen Atletiek 14-09-2007
discuswerpen (1 kg) 26,66   Jan Oerlemans Nijmegen Atletiek 14-09-2007


Mannen Algemeen

BAANRECORDS MANNEN
onderdeel prestatie wind naam vereniging datum
100 m 10,68 -0,8 Devron Jepma PAC 21-05-2016
200 m 21,63 0,7 Ifrish Alberg Rotterdam Atletiek 18-07-2014
400 m 47,90   Sidwell Mithi Zuid-Afrika 17-07-2009
800 m 1:51,18   Lars Paardekooper Cifla 05-06-2013
1000 m 2:33,81   Bart Uiterwijk Hellas 21-09-2012
1500 m 3:48,03   Mohamed Ali Nijmegen Atletiek 22-05-2015
3000 m 7:52,57   Jesper van der Wielen Cifla 18-05-2012
5000 m 14:07,52   Jesper van der Wielen Cifla 15-06-2011
10000 m 27:21,40   Ali Hasan Mahboob Bahrein 30-05-2012
110 m horden 14,56 -0,7 Reinier Bouma AV ’55 22-07-2011
400 m horden 53,98   Joost de Jong Rotterdam Atletiek 22-05-2016
3000 m steeple 9:29,56   Noël Keijsers (M-35) Prins Hendrik 15-06-2011
hoogspringen 2,07   Douwe Amels (jun-A) Impala 13-08-2010
polsstokhoogspringen 5,15   Nils Mulder Haag Atletiek 22-07-2011
verspringen 6,99 0,7 Jarno Beuving C.A.V. Climax 30-05-2007
hink-stapspringen 13,91 1,2 Pascal van Balen (jun-A) Hellas 29-06-2008
kogelstoten 15,44   Stephan Wapperom PAC 18-07-2014
discuswerpen 52,45   Maarten Persoon Phanos 18-07-2014
speerwerpen 58,90   Thomas van Ophem Hylas 02-06-2010
kogelslingeren 62,92   Vincent Onos SAV 18-09-2009
tienkamp 6010   Peter Verkade AV ’47 15/16-09-1990
4 x 100 m 43,68     Phoenix 17-07-2015
4 x 200 m 1:30.71   Gregor van Betuw, Wouter Brus, Ezra Hendriks, Ramirez Rivers CIKO ’66 12-09-2008
4 x 400 m 03:41,70   Asterix & de sexy beesten ESAV Asterix 21-05-2016
           
Incourante onderdelen
60 m 7.3   Ralph Moorman Tartlétos 20-09-2002
150 m 16,51 0,7 Chris Charlemagne Phanos 30-05-2007
200 m horden 29.2   Peter Veenhuizen Tartlétos 29-09-1996
  29.2   Arnoud de Vries Tartlétos 29-09-1996
300 m 36,14   Joost de Jong Pallas ’67 05-10-2014
1 Engelse mijl 4:35,30   Joost Wieleman (jun-B) Almere ’81 21-09-2012