Belmonte Scholierenloop 2019

Belmonte Scholierenloop – zaterdag 16 maart 2019

Montessorischool weer de snelste

Wageningen; za 16 mrt 2019

De Wageningse Montessorischool was zaterdag bij de Belmonte Scholierenloop opnieuw de snelste. De 56 lopers van de school behaalden gezamenlijk 70 punten. De nummers 2 en 3, de Alexanderschool en de Prinsenakker/H.J. Piekschool bleven daar ruim onder: ze kregen 51 en 16 punten. Het is voor de zesde keer op rij dat de Wageningse Montessorischool bij de Scholierenloop de snelste is.

De Belmonte Scholierenloop begon ooit als Scholierenbosloop in het bos op de Wageningse Berg, voor basisscholieren uit Wageningen en wijde omgeving. Sinds 2015 is het Belmonte Arboretum het decor. Dat biedt een aantrekkelijker parcours, vooral voor het publiek.

Dat bleek zaterdag opnieuw. De 226 ingeschreven scholierenlopers uit Wageningen, Rhenen en Bennekom hadden allemaal hun eigen aanmoediging meegebracht, en al die toeschouwers konden van nabij meebeleven hoe hun oogappel de modder en de wind trotseerde. Het bleef droog, maar toch was het parcours zwaar, vooral voor de jongste lopers. 800 meter hardlopen is ook een heel end voor kleine beentjes. De grotere kinderen liepen ruim kilometer. Bij de scholenestafette liepen de teams vier keer 400 meter.

Met een slimme puntentelling voor de eerste vijf plekken berekent het secretariaat ter plekke de uitslag, waarna onder luid gejuich de medaille- en bekerwinnaars bekendgemaakt werden.

Uitslagen

Uitslagen bijgewerkt op 18 maart 2019.
Correspondentie over de uitslagen via: <scholierenloop(at)pallas67.nl>

Klassement SNELSTE SCHOOL

Plaats School Punten Aantal lopers
1 Montessori 70 56
2 Alexander, Bennekom 51 39
3 Prinsenakker, Bennekom 16 12
3 Piek 16 19
5 Nijenoord 13 40
6 Jozef 8 10
7 Brink 7 28
8 Alfrink 6 9
9 Johan Friso 5 2
9 Zwaneridder 2 3
9 Erica, Rhenen 1 2
12 Margriet - 1
13 Tarthorst - 2
14 Wilhelmina, Bennekom - 3
195 226

Individuele prestaties

Opmerking: Bij de categorie "Meisjes groep 3" zijn per ongeluk de tijdwaarnemingen zoek geraakt. De volgorde is wel juist.

Plaats StartNr Naam School min : sec Punten
Jongens groep 3
1 80 Hugo Noordstar Montessori 3 : 58 5
2 97 Boyke van Ommen Nijenoord 4 : 10 4
3 96 Bas Landman Nijenoord 4 : 17 3
4 140 Onne van Basten Batenburg Zwaneridder 4 : 19 2
5 2 Danio van Deutekom Alexander, Bennekom 4 : 20 1
6 17 Ryan Oberink Alexander, Bennekom 4 : 21
7 4 Finn de Gier Alexander, Bennekom 4 : 22
8 125 Leonardo Menchaca Piek 4 : 28
9 19 Stan Buddingh Alexander, Bennekom 4 : 28
10 52 Sam Cuppen Brink 4 : 31
11 43 Jip Admiraal Brink 4 : 34
12 90 Olivier Schuil Montessori 4 : 36
13 114 Sven Jochems Nijenoord 4 : 40
14 26 Vigo Polman Alexander, Bennekom 4 : 43
15 1 Bram te Ronde Alexander, Bennekom 4 : 43
16 49 Nan Buurman Brink 4 : 48
17 35 Cas van de Sluis Brink 4 : 50
18 81 Jakub Rahman Montessori 4 : 53
19 104 Lars Schimmel Nijenoord 5 : 05
20 108 Niels Ketelaar Nijenoord 5 : 21
21 98 David Coppes Nijenoord 5 : 30
22 127 Lukas Allmer Piek 5 : 35
23 141 Willem van den Boomen Nijenoord 5 : 37
24 132 Jelte Schenk Prinsenakker, Bennekom 5 : 40
25 85 Luuk Verdonk Reyez Montessori 5 : 42
26 102 Jim Jansen Nijenoord 5 : 44
Meisjes groep 3
1 457 Vera Govaert Montessori 5
2 389 Lenthe Zonderland Alexander, Bennekom 4
3 397 Sophie Benink Alexander, Bennekom 3
4 472 Lucia Gerritsen Nijenoord 2
5 381 Carlijn Copini Alexander, Bennekom 1
6 475 Neelke Dijksma Nijenoord
7 402 Dana Kok Brink
8 446 Lena van Kuik Montessori
9 428 Dagmar van Duijvendijk Montessori
10 406 Jet van Cadsand Brink
11 401 Anna Bouwknegt Brink
12 404 Emmie Siemens Brink
13 382 Esmee Oberink Alexander, Bennekom
14 484 Eszter de Vries Piek
15 478 Sera Saglam Nijenoord
16 436 Ilse Heitmeijer Montessori
17 440 Janne de Kanter Montessori
18 462 Eline Leenstra Nijenoord
19 470 Lissy Bor Nijenoord
20 477 Robin van Dam Nijenoord
21 394 Sarah May van Leersum Alexander, Bennekom
22 451 Merle Gawehns Montessori
23 476 Nina van Ommen Nijenoord
Jongens groep 4
1 142 Robin van Lanen Johan Friso 3 : 27 5
2 12 Pepijn Meerman Alexander, Bennekom 3 : 28 4
3 23 Thomas Tonis Alexander, Bennekom 3 : 31 3
4 7 Jurre Meerman Alexander, Bennekom 3 : 32 2
5 30 Rowan Henkes Alfrink 3 : 33 1
6 33 Alexander Koekkoek Brink 3 : 35
7 88 Nathan Wilkens Montessori 3 : 39
8 28 Imre Henkes Alfrink 3 : 40
9 91 Rolando Patterson Casanova Montessori 3 : 47
10 54 Suli Admiraal Brink 3 : 52
11 25 Tobi van Deutekom Alexander, Bennekom 3 : 54
12 20 Stef Copini Alexander, Bennekom 3 : 55
13 6 Hidde Raak Alexander, Bennekom 3 : 56
14 128 Mick Mueller Piek 3 : 59
15 129 Stijn Noorddijk Piek 4 : 00
16 100 Finn Verhaaf Nijenoord 4 : 04
17 86 Mats Neuman Montessori 4 : 07
18 123 Gerwin Immerzeel Piek 4 : 24
19 27 Axel Claassens Alfrink 4 : 27
20 106 Max Zheng Nijenoord 4 : 38
21 77 Dravik van der Linden Montessori 4 : 44
22 41 Jelle Sipkema Barbosa Brink 4 : 53
23 38 Colin Harteveld Brink 4 : 59
24 67 Sven Gudden Jozef 5 : 06
25 69 Tygo Leenarts Jozef 5 : 07
26 57 Ties Zweegman Brink 5 : 14
27 105 Luuk Barske Nijenoord 5 : 16
28 139 Roan Anneveld Wilhelmina, Bennekom 5 : 18
Meisjes groep 4
1 452 Minke Winn Montessori 3 : 30 5
2 435 Hilde van Genuchten Montessori 3 : 41 4
3 488 Louisa Herold Piek 3 : 44 3
4 492 Amber van de Pol Prinsenakker, Bennekom 3 : 44 2
5 443 Julie Oosterhof Montessori 3 : 46 1
6 437 Imane van der Burgt Montessori 3 : 53
7 485 Guusje van Zanten Piek 3 : 59
8 486 Hanna van der Jeugd Piek 4 : 00
9 434 Frederique van der Veen Montessori 4 : 03
10 387 Jasmijn van Erve Alexander, Bennekom 4 : 07
11 482 Elin Brussen Piek 4 : 16
12 449 Maya Duiveman Montessori 4 : 20
13 426 Bettie Post Montessori 4 : 22
14 388 Jinke van der Velde Alexander, Bennekom 4 : 27
15 393 Noa Kende Alexander, Bennekom 4 : 28
16 414 Elizaweta Krushynska Johan Friso 4 : 32
17 483 Elisabetta della Valentina Piek 4 : 34
18 422 Aniek Hill Montessori 4 : 36
19 432 Fenna van Mourik Montessori 4 : 38
20 411 Tess Kleinrensink Brink 4 : 47
21 384 Hanna van Steijn Alexander, Bennekom 4 : 50
22 431 Enna Wilschut Montessori 4 : 51
23 458 Alice Luking Nijenoord 4 : 59
24 441 Jazmin de Keizer Montessori 5 : 07
25 410 Sarah Dargel Brink 5 : 13
26 455 Saran Kaba Montessori 5 : 19
27 469 Jessie Kleinjan Nijenoord 6 : 05
28 448 Livia Duiveman Montessori 6 : 06
29 444 Kato van der Aa Montessori 6 : 08
30 489 Pauline Claassen Piek 7 : 00
Jongens groep 5
1 95 Tys Gilissen Montessori 3 : 52 5
2 74 Csongor Bartfai Montessori 4 : 01 4
3 79 Herre van Amerongen Montessori 4 : 05 3
4 29 Rik van den Dungen Alfrink 4 : 07 2
5 32 Yoeri Henkes Alfrink 4 : 09 1
6 70 Samuel Nicolas Groot-Alvarez Margriet 4 : 10
7 109 Nilan Ruyterkamp Nijenoord 4 : 37
8 111 Simon Coppes Nijenoord 4 : 43
9 44 Jorrit Bosman Brink 4 : 44
10 16 Roman Tonis Alexander, Bennekom 4 : 46
11 121 Arthur Wenting Piek 4 : 51
12 71 Abel van Kuik Montessori 4 : 55
13 101 Hugo Gerritsen Nijenoord 5 : 04
14 10 Mick van Rennes Alexander, Bennekom 5 : 06
15 63 Melle de Vries Jozef 5 : 08
16 115 Teye Ruyterkamp Nijenoord 5 : 09
17 58 Ties Meijninger Brink 5 : 19
18 15 Quinten Benink Alexander, Bennekom 5 : 22
19 5 Hein Rood Alexander, Bennekom 5 : 24
20 116 Timo Rooze Nijenoord 5 : 38
21 11 Nanno Venhorst Alexander, Bennekom 5 : 43
22 60 Wes van Brakel Brink 5 : 45
23 82 Jelle Heitmeijer Montessori 6 : 08
24 84 Lukas ? Montessori 6 : 36
Meisjes groep 5
1 418 Mila Kraayeveld Jozef 4 : 28 5
2 391 Lotte Vroon Alexander, Bennekom 4 : 31 4
3 494 Emma-Lotte Hoek Prinsenakker, Bennekom 4 : 34 3
4 495 Veerle van Reemst Prinsenakker, Bennekom 4 : 47 2
5 400 Frida van der Sluys Alfrink 4 : 49 1
6 468 Ella Braam Brink 5 : 03
7 466 Evy Rooze Nijenoord 5 : 04
8 380 Annelin van Tuinen Alexander, Bennekom 5 : 07
9 416 Lisa Helbach Jozef 5 : 07
10 375 Eline Huibers Erica, Rhenen 5 : 08
11 500 Tinka Smedema Zwaneridder 5 : 09
12 385 Hasse Hochstenbach Alexander, Bennekom 5 : 12
13 425 Auregane Veldhuis Montessori 5 : 16
14 454 Rosalein Veldhuis Montessori 5 : 19
15 430 Emma Smidt Fuentes Montessori 5 : 20
16 398 Anna Yntema Alfrink 5 : 21
17 415 Gilian Ledoux Jozef 5 : 22
18 460 Eleni Geerts Nijenoord 5 : 24
19 496 Yannah Hiemstra Prinsenakker, Bennekom 5 : 28
20 421 Angel Nalwanga Montessori 5 : 36
21 445 Lai Jiang Montessori 5 : 39
22 459 Anne-May Rip Nijenoord 5 : 59
23 386 Irune Puente de Vries Alexander, Bennekom 6 : 33
Jongens groep 6
1 126 Luca Thimister Piek 4 : 03 5
2 8 Matthijs Verhoeven Alexander, Bennekom 4 : 05 4
3 13 Pieter van Arkel Alexander, Bennekom 4 : 07 3
4 93 Thijmen Oosterhof Montessori 4 : 08 2
5 56 Thomas Koekkoek Brink 4 : 10 1
6 3 Finn Hoksbergen Alexander, Bennekom 4 : 19
7 119 Rins Dijkstra Nijenoord 4 : 20
8 137 Tim van de Graaf Tarthorst 4 : 24
9 73 Akke van der Linden Montessori 4 : 25
10 117 Tobiasz Koetsier Nijenoord 4 : 32
11 110 Quin Vis Nijenoord 4 : 34
12 65 Rohan Smedema Jozef 4 : 42
13 51 Rembrandt de Windt Brink 5 : 56
Meisjes groep 6
1 423 Anna Matthijs Montessori 4 : 18 5
2 395 Saskia te Ronde Alexander, Bennekom 4 : 21 4
3 376 Marit van Erve Alexander, Bennekom 4 : 50 3
4 465 Evie van der Voort Nijenoord 5 : 00 2
5 374 Susan Huibers Erica, Rhenen 5 : 12 1
6 464 Ema Dijksma Nijenoord 5 : 13
7 497 Kyra Leander Tarthorst 5 : 16
8 409 Noor Zweegman Brink 5 : 17
9 461 Elina Dewulf Nijenoord 5 : 18
10 467 Gabi Ketelaar Nijenoord 5 : 30
11 447 Lente de Kluijver Montessori 5 : 38
12 420 Amy Hill Montessori 5 : 47
13 463 Elis Saglam Nijenoord 5 : 48
Jongens groep 7-8
1 55 Sven Timmermans Brink 3 : 46 5
2 130 Giel van As Prinsenakker, Bennekom 3 : 48 4
3 122 Detmar Immerzeel Piek 3 : 49 3
4 72 Abel van Hal Montessori 3 : 51 2
5 136 Sjoerd Memelink Prinsenakker, Bennekom 3 : 55 1
6 134 Lucas Schuitema Prinsenakker, Bennekom 3 : 57
7 68 Tijn Jansen Jozef 3 : 59
8 138 Kai Hofstad Wilhelmina, Bennekom 4 : 01
9 48 Max Kleinrensink Brink 4 : 02
10 78 Guus Mietus Montessori 4 : 05
11 45 Loic Ouango Brink 4 : 16
12 131 Ivo Lammers Prinsenakker, Bennekom 4 : 18
13 143 Bart Bosman Brink 4 : 19
14 135 Niek Smit Prinsenakker, Bennekom 4 : 21
15 120 Tristan Scheer Nijenoord 4 : 22
16 66 Ruben Lesschen Jozef 4 : 26
17 61 Elior Lenzedi Jozef 4 : 27
18 133 Jens van Reemst Prinsenakker, Bennekom 4 : 28
19 92 Sam Winn Montessori 4 : 30
20 112 Sjoerd van Schie Nijenoord 4 : 31
21 124 Keano Limpens Piek 4 : 32
22 75 Dajo van Kuik Montessori 4 : 35
23 34 Antoni Grus Brink 4 : 46
24 21 Teun Rood Alexander, Bennekom 5 : 02
25 31 Tanghao Wan Alfrink 5 : 11
Meisjes groep 7-8
1 438 Irene Ambachtsheer Montessori 3 : 54 5
2 429 Elise van Genuchten Montessori 3 : 55 4
3 456 Veerle Matthijs Montessori 4 : 02 3
4 490 Rosalie Koolen Piek 4 : 10 2
5 396 Sofie Verhoeven Alexander, Bennekom 4 : 13 1
6 433 Fien Geels Montessori 4 : 19
7 450 Merel de Kluijver Montessori 4 : 20
8 427 Cato Rietveld Montessori 4 : 24
9 471 Lotte Blaauw Nijenoord 4 : 36
10 408 Naomi Broeren Brink 4 : 39
11 480 Vere van der Gucht Nijenoord 4 : 40
12 493 Elisabeth Hoek Prinsenakker, Bennekom 4 : 43
13 491 Silke Boersma Piek 4 : 44
14 499 Tara Smedema Zwaneridder 4 : 45
15 399 Elvira Claassens Alfrink 4 : 46
16 392 Merel Schnitger Alexander, Bennekom 4 : 50
17 498 Rozemarijn van Leeuwen Wilhelmina, Bennekom 4 : 54
18 424 Annika Willems Montessori 4 : 58
19 453 Nicole Ambachtsheer Montessori 5 : 01
20 390 Lina Schennink Alexander, Bennekom 5 : 12
21 481 Audrey Wenting Piek 6 : 48

Prestaties estafettes

Plaats Team StartNrs School min : sec Punten
Estafette groep 3-4
1 Sabeltandtijger 20,6,25,388 Alexander, Bennekom 5 : 48 5
2 Draken 12,7,23,387 Alexander, Bennekom 5 : 50 4
3 Tijgers 486,129,488,489 Piek 6 : 03 3
4 Cambridge 452,88,434,435 Montessori 6 : 22 2
5 Dublin 77,91,422,437 Montessori 6 : 28 1
6 Nijenoord-1 103,104,472,475 Nijenoord 6 : 40
7 El Paso 426,94,441,443 Montessori 6 : 43
8 Leeuwen 483,123,128,482 Piek 6 : 46
9 Budapest 446,90,436,457 Montessori 6 : 50
10 Dwergen 2,14,17,382 Alexander, Bennekom 6 : 54
11 T.rexen 4,19,389,394 Alexander, Bennekom 6 : 55
12 Holenberen 26,1,381,397 Alexander, Bennekom 7 : 05
13 Florence 444,86,431,455 Montessori 7 : 13
14 Nijenoord-5 106,100,458,469 Nijenoord 7 : 17
15 Gazelles 125,127,484,487 Piek 7 : 25
16 Nijenoord-4 478,96,98,102 Nijenoord 7 : 29
17 Nijenoord-2 470,99,462,477 Nijenoord 7 : 35
18 Nijenoord-3 108,97,114,476 Nijenoord 8 : 00
Estafette groep 5-6
1 Mammoeten 3,8,13,395 Alexander, Bennekom 5 : 20 5
2 Kaapstad 73,79,82,423 Montessori 5 : 26 4
3 Johannesburg 95,74,93,420 Montessori 5 : 30 3
4 Nijenoord-9 464,117,119,461 Nijenoord 5 : 34 2
5 De snelle cheeta's 32,29,398,400 Alfrink 5 : 39 1
6 Valken 126,126,121,481 Piek 5 : 50
7 Brink-1 33,44,58,408 Brink 5 : 55
8 Prinsenrakkers-1 495,132,492,494 Prinsenakker, Bennekom 5 : 58
9 Weerwolven 5,15,386,391 Alexander, Bennekom 6 : 02
10 Vleermuizen 376,7,384,393 Alexander, Bennekom 6 : 07
11 Nijenoord-7 109,115,116,466 Nijenoord 6 : 12
12 Nijenoord-8 465,101,111,460 Nijenoord 6 : 15
13 Sphinxen 16,10,11,385 Alexander, Bennekom 6 : 18
14 Brink-2 56,56,51,409 Brink 6 : 22
15 Jozef-1 418,63,415,416 Jozef 6 : 26
16 Innsbruck 425,445,447,454 Montessori 6 : 36
17 Helsinki 430,71,84,421 Montessori 6 : 38
Estafette groep 7-8
1 Londen 438,78,433,456 Montessori 4 : 48 5
2 Prinsenrakkers-2 134,493,130,136 Prinsenakker, Bennekom 4 : 51 4
3 Jozef-2 68,61,62,66 Jozef 4 : 54 3
4 Madrid 72,429,424,450 Montessori 4 : 56 2
5 Brink-4 55,34,48,407 Brink 5 : 10 1
6 Prinsenrakkers-2 134,493,130,136 Prinsenakker, Bennekom 5 : 15
7 Cheetahs 122,124,490,491 Piek 5 : 23
8 Madrid 72,429,424,450 Montessori 5 : 25
9 Vampieren 21,390,392,396 Alexander, Bennekom 5 : 35
10 Nijenoord-11 110,467,471,480 Nijenoord 5 : 39
11 Brink-3 45,143,144,408 Brink 5 : 45
12 Wilhelmina-1 138,138,139,498 Wilhelmina, Bennekom 5 : 48

Nieuws

  • Inschrijving Wageningen Track Meeting geopend

    Schrijf je snel in voor de Wageningse baanwedstrijd op 17 mei! De onderdelen zijn: 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, 5km, discus, speer, kogel, hoog, ver. De 5 km staat eveneens

  • Sportadviesuur 21 mei

    Op de derde dinsdag in de maand komt een sportfysiotherapeut van M-visio langs in het clubhuis, waarbij je vrijblijvend en gratis advies kunt vragen voor je blessure. Inschrijven voor het

  • Uitslagen Vuurtorenloop 2019

    Enkele palleten zijn in het weekend van 13 en 14 april op Vlieland geweest. Op zaterdag hagelde het, maar gelukkig hagelde het niet tijdens het hardlopen.