Belmonte Scholierenloop Deelnemers

Deelnemers Belmonte Scholierenloop

De deelnemers staan gesorteerd op categorie, school, voornaam en achternaam.
Ongeveer een week voor de wedstrijd zullen de startnummers zijn toegewezen.
Een uur voor de wedstrijd zullen de startnummers aan een vertegenwoordiger van elke school ter
plaatse worden uitgegeven. Deze persoon verdeelt de startnummers over zijn/haar scholieren.
Met een briefje met vier startnummers kan een estafetteteam worden opgegeven.
Startnummers horen op de borst.
StartNr   Naam  School   Categorie
--- Olaf van der Sluys Alfrink Jongens groep 3 (1)
--- Chris Koekkoek Brink Jongens groep 3 (2)
--- Nes Fransen Brink Jongens groep 3 (3)
--- Olivier van Manen Brink Jongens groep 3 (4)
--- Roef Vermeer Brink Jongens groep 3 (5)
--- Tycho van Wesemael Brink Jongens groep 3 (6)
--- Kaitlynn Elshof Brink Meisjes groep 3 (1)
--- Lisa van Dijk Brink Meisjes groep 3 (2)
--- Thijs van den Dungen Alfrink Jongens groep 4 (1)
--- Cas van de Sluis Brink Jongens groep 4 (2)
--- Jens van Dijk Brink Jongens groep 4 (3)
--- Nan Buurman Brink Jongens groep 4 (4)
--- Niek van den Brink Brink Jongens groep 4 (5)
--- Sam Cuppen Brink Jongens groep 4 (6)
--- Timon Koenders Brink Jongens groep 4 (7)
--- Boaz van den Berg Margriet Jongens groep 4 (8)
--- Dana Kok Brink Meisjes groep 4 (1)
--- Emmie Siemens Brink Meisjes groep 4 (2)
--- Faye Antonissen Brink Meisjes groep 4 (3)
--- Floor van den Brink Brink Meisjes groep 4 (4)
--- Jet van Cadsand Brink Meisjes groep 4 (5)
--- Maartje van der Putte Brink Meisjes groep 4 (6)
--- Zoe Ponsioen Brink Meisjes groep 4 (7)
--- Axel Claassens Alfrink Jongens groep 5 (1)
--- Imre Henkes Alfrink Jongens groep 5 (2)
--- Maxime Smit Alfrink Jongens groep 5 (3)
--- Rowan Henkes Alfrink Jongens groep 5 (4)
--- Stan Bouwens Alfrink Jongens groep 5 (5)
--- Alex Koekkoek Brink Jongens groep 5 (6)
--- Bram Lammers Brink Jongens groep 5 (7)
--- Hugo van de Sluis Brink Jongens groep 5 (8)
--- Jelle Sipkema Barbosa Brink Jongens groep 5 (9)
--- Ties Zweegman Brink Jongens groep 5 (10)
--- Floris Dijkgraaf Haafakkers, Heteren Jongens groep 5 (11)
--- Inge Derks Alfrink Meisjes groep 5 (1)
--- Julia Bukovinszki Brink Meisjes groep 5 (2)
--- Laurie Wassink Brink Meisjes groep 5 (3)
--- Lisa van der Waal Brink Meisjes groep 5 (4)
--- Lise Adelmund Brink Meisjes groep 5 (5)
--- Loes Meijninger Brink Meisjes groep 5 (6)
--- Sterre Vink Groep 4 Brink Meisjes groep 5 (7)
--- Rik van den Dungen Alfrink Jongens groep 6 (1)
--- Yoeri Henkes Alfrink Jongens groep 6 (2)
--- Tijmen Cuppen Brink Jongens groep 6 (3)
--- Tys Gilissen Brink Jongens groep 6 (4)
--- Wes van Brakel Brink Jongens groep 6 (5)
--- Anna Yntema Alfrink Meisjes groep 6 (1)
--- Frida van der Sluys Alfrink Meisjes groep 6 (2)
--- Izu Janssen Alfrink Meisjes groep 6 (3)
--- Maartje Spierenburg Brink Meisjes groep 6 (4)
--- Eryn Bos Keijenberg, Renkum Meisjes groep 6 (5)
--- Timo Bouwens Alfrink Jongens groep 7-8 (1)
--- Filemon Ponsioen Brink Jongens groep 7-8 (2)
--- Kick van Manen Brink Jongens groep 7-8 (3)
--- Lion van der Waal Brink Jongens groep 7-8 (4)
--- Ole Spierenburg Brink Jongens groep 7-8 (5)
--- Teun Spierenburg Brink Jongens groep 7-8 (6)
--- Thomas Koekkoek Brink Jongens groep 7-8 (7)
--- Elvira Claassens Alfrink Meisjes groep 7-8 (1)
--- Maggy Meijboom Alfrink Meisjes groep 7-8 (2)
--- Anna Vermeer Brink Meisjes groep 7-8 (3)
--- Annemijn Fransen Brink Meisjes groep 7-8 (4)
--- Fenna van Brakel Brink Meisjes groep 7-8 (5)
--- Mila Kok Brink Meisjes groep 7-8 (6)
--- Sara Wassink Brink Meisjes groep 7-8 (7)
(65)