Belmonte Scholierenloop Deelnemers

Deelnemers Belmonte Scholierenloop

De deelnemers staan gesorteerd op categorie, school, voornaam en achternaam.
Ongeveer een week voor de wedstrijd zullen de startnummers zijn toegewezen.
Een uur voor de wedstrijd zullen de startnummers aan een vertegenwoordiger van elke school ter
plaatse worden uitgegeven. Deze persoon verdeelt de startnummers over zijn/haar scholieren.
Met een briefje met vier startnummers kan een estafetteteam worden opgegeven.
Startnummers horen op de borst.
StartNr   Naam  School   Categorie
599 Danio van Deutekom Alexander, Bennekom Jongens groep 3 (1)
600 Evan Bakker Alexander, Bennekom Jongens groep 3 (2)
605 Merijn van Erve Alexander, Bennekom Jongens groep 3 (3)
606 Michiel van der Meer Alexander, Bennekom Jongens groep 3 (4)
620 Olaf van der Sluys Alfrink Jongens groep 3 (5)
633 Esteban Baeza Parra Brink Jongens groep 3 (6)
647 Nes Fransen Brink Jongens groep 3 (7)
650 Olivier van Manen Brink Jongens groep 3 (8)
651 Roef Vermeer Brink Jongens groep 3 (9)
653 Sander ten Hove Brink Jongens groep 3 (10)
655 Stijn Derksen Brink Jongens groep 3 (11)
661 Tycho van Wesemael Brink Jongens groep 3 (12)
680 Alexander de Koeijer Montessori Jongens groep 3 (13)
682 Diam Baldé Montessori Jongens groep 3 (14)
688 Jannes van der Linden Montessori Jongens groep 3 (15)
690 Leon Laranjo Montessori Jongens groep 3 (16)
691 Luke Schouten Montessori Jongens groep 3 (17)
695 Misha Wilkens Montessori Jongens groep 3 (18)
700 Tabe Wilschut Montessori Jongens groep 3 (19)
703 Blake Luking Nijenoord Jongens groep 3 (20)
711 Zichen Yan Nijenoord Jongens groep 3 (21)
715 Henri Herold Piek Jongens groep 3 (22)
729 Jasper Haarman Wilhelmina, Bennekom Jongens groep 3 (23)
730 Joost de Jong Wilhelmina, Bennekom Jongens groep 3 (24)
839 Aaf Buddingh Alexander, Bennekom Meisjes groep 3 (1)
835 Bibi de Haas Alexander, Bennekom Meisjes groep 3 (2)
845 Imke Raak Alexander, Bennekom Meisjes groep 3 (3)
836 Marenthe Kalisvaart Alexander, Bennekom Meisjes groep 3 (4)
837 Isabel Spies Atlas, Renkum Meisjes groep 3 (5)
877 Kaitlynn Elshof Brink Meisjes groep 3 (6)
878 Kiki Klasen Brink Meisjes groep 3 (7)
880 Lisa van Dijk Brink Meisjes groep 3 (8)
933 Juna van der Wal Piek Meisjes groep 3 (9)
947 Hanne van der Meer Wilhelmina, Bennekom Meisjes groep 3 (10)
950 Noortje de Jong Wilhelmina, Bennekom Meisjes groep 3 (11)
951 Rosalie Knol Wilhelmina, Bennekom Meisjes groep 3 (12)
598 Abel Oomes Alexander, Bennekom Jongens groep 4 (1)
739 Alvaro Campuzano Alexander, Bennekom Jongens groep 4 (2)
601 Finn de Gier Alexander, Bennekom Jongens groep 4 (3)
611 Stan Buddingh Alexander, Bennekom Jongens groep 4 (4)
615 Vigo Polman Alexander, Bennekom Jongens groep 4 (5)
624 Thijs van den Dungen Alfrink Jongens groep 4 (6)
630 Cas van de Sluis Brink Jongens groep 4 (7)
639 Jens van Dijk Brink Jongens groep 4 (8)
644 Luca Zichichi Brink Jongens groep 4 (9)
646 Nan Buurman Brink Jongens groep 4 (10)
648 Niek van den Brink Brink Jongens groep 4 (11)
652 Sam Cuppen Brink Jongens groep 4 (12)
660 Timon Koenders Brink Jongens groep 4 (13)
677 Boaz van den Berg Margriet Jongens groep 4 (14)
687 Hugo Noordstar Montessori Jongens groep 4 (15)
693 Luuk Verdonk Reyes Montessori Jongens groep 4 (16)
697 Olivier Schuil Montessori Jongens groep 4 (17)
704 Boyke van Ommen Nijenoord Jongens groep 4 (18)
705 Jim Jansen Nijenoord Jongens groep 4 (19)
706 Liam Pitlo Nijenoord Jongens groep 4 (20)
708 Sven Jochems Nijenoord Jongens groep 4 (21)
712 Daan Alkemade Piek Jongens groep 4 (22)
716 Leonardo Menchaca Piek Jongens groep 4 (23)
718 Lukas Allmer Piek Jongens groep 4 (24)
720 Mika Hoeberichts Piek Jongens groep 4 (25)
723 Jelte Schenk Prinsenakker, Bennekom Jongens groep 4 (26)
842 Carlijn Copini Alexander, Bennekom Meisjes groep 4 (1)
849 Lenthe Bakker Alexander, Bennekom Meisjes groep 4 (2)
858 Sarah May van Leersum Alexander, Bennekom Meisjes groep 4 (3)
869 Dana Kok Brink Meisjes groep 4 (4)
870 Emmie Siemens Brink Meisjes groep 4 (5)
872 Faye Antonissen Brink Meisjes groep 4 (6)
874 Fien Bullinga Brink Meisjes groep 4 (7)
875 Floor van den Brink Brink Meisjes groep 4 (8)
885 Maartje van der Putte Brink Meisjes groep 4 (9)
890 Sterre Vink Brink Meisjes groep 4 (10)
891 Zoe Ponsioen Brink Meisjes groep 4 (11)
894 Kaia Domburg Jozef Meisjes groep 4 (12)
910 Ilse Heitmeijer Montessori Meisjes groep 4 (13)
912 Janne de Kanter Montessori Meisjes groep 4 (14)
919 Naomi de Keizer Ortega Montessori Meisjes groep 4 (15)
922 Vera Govaert Montessori Meisjes groep 4 (16)
926 Lucia Gerritsen Nijenoord Meisjes groep 4 (17)
928 Neelke Dijksma Nijenoord Meisjes groep 4 (18)
930 Sera Saglam Nijenoord Meisjes groep 4 (19)
932 Eszter de Vries Piek Meisjes groep 4 (20)
934 Kiki Allart Piek Meisjes groep 4 (21)
949 Liselot Knol Wilhelmina, Bennekom Meisjes groep 4 (22)
602 Hidde Raak Alexander, Bennekom Jongens groep 5 (1)
603 Jurre Meerman Alexander, Bennekom Jongens groep 5 (2)
608 Pepijn Meerman Alexander, Bennekom Jongens groep 5 (3)
612 Stef Copini Alexander, Bennekom Jongens groep 5 (4)
613 Thomas van Dam Alexander, Bennekom Jongens groep 5 (5)
614 Tobi van Deutekom Alexander, Bennekom Jongens groep 5 (6)
616 Axel Claassens Alfrink Jongens groep 5 (7)
617 Imre Henkes Alfrink Jongens groep 5 (8)
619 Maxime Smit Alfrink Jongens groep 5 (9)
622 Rowan Henkes Alfrink Jongens groep 5 (10)
623 Stan Bouwens Alfrink Jongens groep 5 (11)
736 Bjorn Spies Atlas, Renkum Jongens groep 5 (12)
737 Lars Rozenboom Atlas, Renkum Jongens groep 5 (13)
738 Raphael Bus Atlas, Renkum Jongens groep 5 (14)
627 Alex Koekkoek Brink Jongens groep 5 (15)
629 Bram Lammers Brink Jongens groep 5 (16)
635 Hugo van de Sluis Brink Jongens groep 5 (17)
638 Jelle Sipkema Barbosa Brink Jongens groep 5 (18)
645 Mats van der Lugt Brink Jongens groep 5 (19)
658 Ties Zweegman Brink Jongens groep 5 (20)
664 Floris Dijkgraaf Haafakkers, Heteren Jongens groep 5 (21)
665 Robin van Lanen Johan Friso Jongens groep 5 (22)
666 Sepp Geurts Johan Friso Jongens groep 5 (23)
668 Hans Heilig Jozef Jongens groep 5 (24)
669 Kasper Winsemius Jozef Jongens groep 5 (25)
670 Kjell van de Locht Jozef Jongens groep 5 (26)
673 Oswals Sleutels Jozef Jongens groep 5 (27)
674 Pepijn Nijzink Jozef Jongens groep 5 (28)
676 Tygo Leenarts Jozef Jongens groep 5 (29)
681 David de Koeijer Montessori Jongens groep 5 (30)
683 Dravik van der Linden Montessori Jongens groep 5 (31)
694 Mats Neuman Montessori Jongens groep 5 (32)
696 Nathan Wilkens Montessori Jongens groep 5 (33)
698 Rolando Patterson Casanova Montessori Jongens groep 5 (34)
714 Gerwin Immerzeel Piek Jongens groep 5 (35)
719 Mick Mueller Piek Jongens groep 5 (36)
727 Bob van Amerongen Wilhelmina, Bennekom Jongens groep 5 (37)
732 Niels Romkes Wilhelmina, Bennekom Jongens groep 5 (38)
733 Thom van Amerongen Wilhelmina, Bennekom Jongens groep 5 (39)
843 Hanna van Steijn Alexander, Bennekom Meisjes groep 5 (1)
847 Jasmijn van Erve Alexander, Bennekom Meisjes groep 5 (2)
848 Jinke van der Velde Alexander, Bennekom Meisjes groep 5 (3)
856 Noa Kende Alexander, Bennekom Meisjes groep 5 (4)
863 Inge Derks Alfrink Meisjes groep 5 (5)
867 Anne Wiebenga Brink Meisjes groep 5 (6)
871 Famke van Tinteren Brink Meisjes groep 5 (7)
876 Julia Bukovinszki Brink Meisjes groep 5 (8)
879 Laurie Wassink Brink Meisjes groep 5 (9)
881 Lisa van der Waal Brink Meisjes groep 5 (10)
883 Loes Meijninger Brink Meisjes groep 5 (11)
898 Olsa Ceca Jozef Meisjes groep 5 (12)
903 Aniek Hill Montessori Meisjes groep 5 (13)
905 Bettie Post Montessori Meisjes groep 5 (14)
908 Enna Wilschut Montessori Meisjes groep 5 (15)
909 Fenna van Mourik Montessori Meisjes groep 5 (16)
911 Imane van der Burgt Montessori Meisjes groep 5 (17)
913 Jazmin de Keizer Ortega Montessori Meisjes groep 5 (18)
914 Julie Oosterhof Montessori Meisjes groep 5 (19)
917 Maya Duiveman Montessori Meisjes groep 5 (20)
918 Minke Winn Montessori Meisjes groep 5 (21)
920 Saran Kaba Montessori Meisjes groep 5 (22)
923 Alice Luking Nijenoord Meisjes groep 5 (23)
925 Jessie Kleinjan Nijenoord Meisjes groep 5 (24)
927 Maria Ospina Nijenoord Meisjes groep 5 (25)
929 Rashi Nagaraj Nijenoord Meisjes groep 5 (26)
931 Elisabetta Della Valentina Piek Meisjes groep 5 (27)
935 Lilly Janssen Piek Meisjes groep 5 (28)
936 Louisa Herold Piek Meisjes groep 5 (29)
939 Tara van Oel Piek Meisjes groep 5 (30)
607 Nout Vermeer Alexander, Bennekom Jongens groep 6 (1)
610 Quinten Benink Alexander, Bennekom Jongens groep 6 (2)
621 Rik van den Dungen Alfrink Jongens groep 6 (3)
626 Yoeri Henkes Alfrink Jongens groep 6 (4)
631 Chris Ruisch Brink Jongens groep 6 (5)
654 Siemen Waasdorp Brink Jongens groep 6 (6)
659 Tijmen Cuppen Brink Jongens groep 6 (7)
662 Tys Gilissen Brink Jongens groep 6 (8)
663 Wes van Brakel Brink Jongens groep 6 (9)
671 Melle de Vries Jozef Jongens groep 6 (10)
675 Tito Damen Jozef Jongens groep 6 (11)
735 Samuel Groot-Alvarez Margriet Jongens groep 6 (12)
684 Finn Groeneveld Montessori Jongens groep 6 (13)
686 Herre van Amerongen Montessori Jongens groep 6 (14)
689 Jelle Heitmeijer Montessori Jongens groep 6 (15)
702 Tiago Latanjo Montessori Jongens groep 6 (16)
710 Tom van Maanen Nijenoord Jongens groep 6 (17)
840 Annelin van Tuinen Alexander, Bennekom Meisjes groep 6 (1)
844 Hasse Hochstenbach Alexander, Bennekom Meisjes groep 6 (2)
852 Lotte Vroon Alexander, Bennekom Meisjes groep 6 (3)
853 Louise Haijema Alexander, Bennekom Meisjes groep 6 (4)
860 Anna Yntema Alfrink Meisjes groep 6 (5)
862 Frida van der Sluys Alfrink Meisjes groep 6 (6)
864 Izu Janssen Alfrink Meisjes groep 6 (7)
884 Maartje Spierenburg Brink Meisjes groep 6 (8)
886 Marley Moorkamp Brink Meisjes groep 6 (9)
888 Saar Wennekes Brink Meisjes groep 6 (10)
897 Mila Kraaijeveld Jozef Meisjes groep 6 (11)
901 Eryn Bos Keijenberg, Renkum Meisjes groep 6 (12)
906 Ellen Favier Montessori Meisjes groep 6 (13)
907 Emma Smidt Fuentes Montessori Meisjes groep 6 (14)
915 Lai Jiang Montessori Meisjes groep 6 (15)
941 Emma-Lotte Hoek Prinsenakker, Bennekom Meisjes groep 6 (16)
943 Savannah Algyeb Prinsenakker, Bennekom Meisjes groep 6 (17)
944 Veerle van Reemst Prinsenakker, Bennekom Meisjes groep 6 (18)
945 Yannah Hiemstra Prinsenakker, Bennekom Meisjes groep 6 (19)
604 Matthijs Verhoeven Alexander, Bennekom Jongens groep 7-8 (1)
609 Pieter van Arkel Alexander, Bennekom Jongens groep 7-8 (2)
618 Jan Uithol Alfrink Jongens groep 7-8 (3)
625 Timo Bouwens Alfrink Jongens groep 7-8 (4)
628 Boris van de Weerd Brink Jongens groep 7-8 (5)
634 Filemon Ponsioen Brink Jongens groep 7-8 (6)
636 Jan Grus Brink Jongens groep 7-8 (7)
640 Kick van Manen Brink Jongens groep 7-8 (8)
641 Lars Jacobs Brink Jongens groep 7-8 (9)
642 Lieuwe van der Lugt Brink Jongens groep 7-8 (10)
643 Lion van der Waal Brink Jongens groep 7-8 (11)
649 Ole Spierenburg Brink Jongens groep 7-8 (12)
656 Teun Spierenburg Brink Jongens groep 7-8 (13)
657 Thomas Koekkoek Brink Jongens groep 7-8 (14)
667 Deon Bergwerff Jozef Jongens groep 7-8 (15)
672 Melvin Bergwerff Jozef Jongens groep 7-8 (16)
678 Abel van Hal Montessori Jongens groep 7-8 (17)
679 Akke van der Linden Montessori Jongens groep 7-8 (18)
685 Guus Mietus Montessori Jongens groep 7-8 (19)
692 Luuk Sleeuwenhoek Montessori Jongens groep 7-8 (20)
699 Sam Winn Montessori Jongens groep 7-8 (21)
701 Thijmen Oosterhof Montessori Jongens groep 7-8 (22)
707 Quin Vis Nijenoord Jongens groep 7-8 (23)
709 Tobiasz Koetsier Nijenoord Jongens groep 7-8 (24)
713 Detmar Immerzeel Piek Jongens groep 7-8 (25)
717 Luca Thimister Piek Jongens groep 7-8 (26)
721 Cas Timmermans Prinsenakker, Bennekom Jongens groep 7-8 (27)
722 Hessel Peters Prinsenakker, Bennekom Jongens groep 7-8 (28)
724 Kalle Brinkhuis Prinsenakker, Bennekom Jongens groep 7-8 (29)
725 Luka Dekkers Prinsenakker, Bennekom Jongens groep 7-8 (30)
726 Nick Timmermans Prinsenakker, Bennekom Jongens groep 7-8 (31)
728 Guus Baudewijns Wilhelmina, Bennekom Jongens groep 7-8 (32)
731 Kai Hofstad Wilhelmina, Bennekom Jongens groep 7-8 (33)
734 Tibor Baakman Wilhelmina, Bennekom Jongens groep 7-8 (34)
841 Babet Helming Alexander, Bennekom Meisjes groep 7-8 (1)
846 Indy Weckx Alexander, Bennekom Meisjes groep 7-8 (2)
850 Lina Schennink Alexander, Bennekom Meisjes groep 7-8 (3)
851 Lotte Verhoeven Alexander, Bennekom Meisjes groep 7-8 (4)
854 Marit van Erve Alexander, Bennekom Meisjes groep 7-8 (5)
855 Merel Schnitger Alexander, Bennekom Meisjes groep 7-8 (6)
857 Noelle Vermeer Alexander, Bennekom Meisjes groep 7-8 (7)
859 Amber Klein Robbenhaar Alfrink Meisjes groep 7-8 (8)
861 Elvira Claassens Alfrink Meisjes groep 7-8 (9)
865 Maggy Meijboom Alfrink Meisjes groep 7-8 (10)
866 Anna Vermeer Brink Meisjes groep 7-8 (11)
868 Annemijn Fransen Brink Meisjes groep 7-8 (12)
873 Fenna van Brakel Brink Meisjes groep 7-8 (13)
887 Mila Kok Brink Meisjes groep 7-8 (14)
889 Sara Wassink Brink Meisjes groep 7-8 (15)
892 Bloesem Kamphuis Jozef Meisjes groep 7-8 (16)
893 Iva Groenvelt Jozef Meisjes groep 7-8 (17)
895 Livia Giebels Jozef Meisjes groep 7-8 (18)
896 Malaika Nieuwerth Jozef Meisjes groep 7-8 (19)
899 Ronja Damen Jozef Meisjes groep 7-8 (20)
900 Silke Bast Jozef Meisjes groep 7-8 (21)
902 Aniek Favier Montessori Meisjes groep 7-8 (22)
904 Anna Matthijs Montessori Meisjes groep 7-8 (23)
838 Elise van Genuchten Montessori Meisjes groep 7-8 (24)
916 Lente de Kluijver Montessori Meisjes groep 7-8 (25)
921 Veerle Matthijs Montessori Meisjes groep 7-8 (26)
924 Elis Saglam Nijenoord Meisjes groep 7-8 (27)
937 Marjolein Welgraven Piek Meisjes groep 7-8 (28)
938 Silke Boersma Piek Meisjes groep 7-8 (29)
940 Elisabeth Hoek Prinsenakker, Bennekom Meisjes groep 7-8 (30)
942 Nova Rensen Prinsenakker, Bennekom Meisjes groep 7-8 (31)
946 Annemijn Knol Wilhelmina, Bennekom Meisjes groep 7-8 (32)
948 Inge Schuiver Wilhelmina, Bennekom Meisjes groep 7-8 (33)
952 Sarah Romkes Wilhelmina, Bennekom Meisjes groep 7-8 (34)
953 Xanthe Verwoerd Wilhelmina, Bennekom Meisjes groep 7-8 (35)
(258)