Uitslag Scholierenloop

Montessorischool weer de snelste

Wageningen; za 17 mrt 2018

 

WAGENINGEN – Opnieuw is de Montessorischool Snelste School geworden bij de Belmonte Scholierenloop, die de Wageningse atletiekvereniging Pallas’67 afgelopen zaterdag organiseerde. Met deze prestatie veroverde de Wageningse school onder luid gejuich opnieuw de enorme glimmende wisselbeker, voor de vijfde keer op rij.

De Belmonte Scholierenloop in het arboretum was dit jaar een koude aangelegenheid. Ondanks de grimmige weersvoorspellingen heeft de organisatie echter geen seconde geaarzeld over wel of niet laten doorgaan. Anders dan kennelijk teergevoeliger sporters als voetballers en hockeyers zijn atleten bikkels, die desnoods in de sneeuw met wind tegen hun wedstrijden lopen. Van de 314 inschrijvingen was niet iedereen present, maar er finishten uiteindelijk toch bijna 250 lopers.

Koud was het wel. De wind was hier en daar uiterst venijnig. Lopers en hun ouders hadden zich gehuld in een weidse variatie van mutsen, hoeden, petten, capuchons en oorwarmers, twee jassen en daar overheen nog eens het schoolshirt, wanten en handschoenen om de barre omstandigheden te trotseren. Maar de lagen kleding hadden geen invloed op de wil om te winnen, al waren er ook lopers die af en toe gezellig keuvelend een stukje wandelden.

Er was dit jaar verheugend veel deelname van Bennekomse scholen, al bleef het in de top toch een Wagenings onderonsje: de Montessorischool onbedreigd bovenaan, een eervolle tweede plek voor de Piekschool, gevolgd door een klutije van Brink, Jozef, Nijenoord en Alfrink.

Fotobijschrift: Meisjes van groep 5 lopen in de bittere kou hun twee rondjes in de Belmonte Scholierenloop. Foto B. Hermansz

Fotoalbum

 

Heb je na de Scholierenloop nog meer zin om hard te lopen en aan atletiek te doen, kom dan vier keer vrijblijvend meetrainen bij Pallas ’67 op de blauwe baan op sportpark de Bongerd. We trainen van 16:45u tot 17:45u op maandag en woensdag. Op maandag 19 en woensdag 21 maart 2018 zullen we extra rekening houden met nieuwe kinderen (open training)!

De trainingsgroepen zijn verdeeld per geboortejaar: 2012/2011 = mini-pupil, 2010 = C-pupil, 2009 = B-pupil, 2008/2007 = A-pupil. Word je in 2018 twaalf, dan ben je junior. Zij trainen op maandag en woensdag vanaf 18 uur. Op zaterdag hebben we hardlooptraining op de campus of in het bos.

Uitslagen

Uitslagen bijgewerkt op 18 maart 2018.
Correspondentie over de uitslagen via scholierenloop at pallas67.nl

Klassement SNELSTE SCHOOL

Plaats School Punten Aantal lopers
1 Montessori, Wageningen 56 49
2 Piek 30 27
3 Brink 23 63
4 Jozef 18 15
5 Nijenoord 17 43
6 Alfrink 15 16
7 Prinsenakker, Bennekom 14 15
8 Alexander, Bennekom 10 7
9 Wilhelmina, Bennekom 8 4
10 Beatrix, Renkum 4 2
11 Erica, Rhenen 0 1
11 Schweitzer, Renkum 0 1
11 Vita Vera, Renkum 0 4
11 Wereld (Nude) 0 1
Totaal: 195 248

Individuele prestaties

Plaats StartNr Naam   School   min : sec   Punten
Jongens groep 3
1 39 Alexander Koekkoek Brink 3 : 45 5
2 5 Maxim van den Berg Alexander, Bennekom 3 : 49 4
3 7 Pepijn Meerman Alexander, Bennekom 3 : 50 3
4 9 Thomas Tönis Alexander, Bennekom 4 : 00 2
5 15 Rowan Henkes Alfrink 4 : 00 1
6 6 Jurre Meerman Alexander, Bennekom 4 : 01
7 35 Suli Admiraal Brink 4 : 03
8 14 Imre Henkes Alfrink 4 : 05
9 938 Jurre Loots Vita Vera, Renkum 4 : 06
10 141 Nathan Wilkens Montessori, Wageningen 4 : 10
11 137 Hugo Noordstar Montessori, Wageningen 4 : 16
12 17 Axel Claassens Alfrink 4 : 18
13 16 Maxime Smit Alfrink 4 : 20
14 883 Gerwin Immerzeel Piek 4 : 26
15 884 Mick Muller Piek 4 : 28
16 8 Hidde Raak Alexander, Bennekom 4 : 29
17 200 Finn Verhaaf Nijenoord 4 : 30
18 135 Wout Kroon Montessori, Wageningen 4 : 32
19 952 David de Koeijer Montessori, Wageningen 4 : 36
20 201 Max Zheng Nijenoord 4 : 38
21 38 Colin Harteveld Brink 4 : 42
22 170 Dravik van der Linden Montessori, Wageningen 4 : 47
23 36 Jelle Sipkema Barbosa Brink 4 : 57
24 197 Jahzion Dalgliesh Nijenoord 5 : 20
25 956 Chris Korthouer Brink 5 : 51
26 41 Ties Zweegman Brink 6 : 20
27 138 Luke Schoute Montessori, Wageningen 6 : 29
Meisjes groep 3
1 900 Louisa Herold Piek 4 : 07 5
2 172 Frederique van der Veen Montessori, Wageningen 4 : 13 4
3 171 Julie Oosterhof Montessori, Wageningen 4 : 15 3
4 954 Bettie Post Montessori, Wageningen 4 : 24 2
5 167 Aniek Hill Montessori, Wageningen 4 : 25 1
6 11 Jasmijn van Erve Alexander, Bennekom 4 : 26
7 166 Imane van der Burgt Montessori, Wageningen 4 : 29
8 861 Maria Ospina Nijenoord 4 : 32
9 901 Lilly Janssen Piek 4 : 45
10 898 Elin Brussen Piek 4 : 47
11 70 Julia Bukovinszki Brink 4 : 58
12 860 Alice Luking Nijenoord 4 : 59
13 13 Micky Oomes Alexander, Bennekom 5 : 00
14 169 Lena van Kuik Montessori, Wageningen 5 : 05
15 929 Lina de Ronde Prinsenakker, Bennekom 5 : 07
16 858 Sara IJsselmuiden Nijenoord 5 : 14
17 25 Doutsen de Vries Alfrink 5 : 19
18 73 Loes Meijninger Brink 5 : 24
19 71 Saqah Dargel Brink 5 : 31
20 902 Elisabetta Della Valentina Piek 5 : 32
21 75 Laurie Wassink Brink 5 : 34
22 123 Benthe Wevers Jozef 5 : 36
23 69 Lise Adelmund Brink 5 : 42
24 859 Femke Keizer Nijenoord 6 : 29
25 168 Julia van ‘t Hooft Montessori, Wageningen 6 : 51
26 899 Pauline Claassen Piek 6 : 54
Jongens groep 4
1 145 Tys Gillissen Montessori, Wageningen 3 : 11 5
2 143 Csonger Ba’rtfai Montessori, Wageningen 3 : 35 4
3 18 Rik van den Dungen Alfrink 3 : 42 3
4 148 Abe van Kuik Montessori, Wageningen 3 : 44 2
5 19 Yoeri Henkes Alfrink 3 : 51 1
6 49 Pete Schreuder Brink 3 : 52
7 211 Nilan Ruyterkamp Nijenoord 3 : 59
8 207 Mory Kaba Nijenoord 4 : 01
9 107 Felix Damen Jozef 4 : 04
10 48 Ties Meijninger Brink 4 : 05
11 955 Tom van Maanen Nijenoord 4 : 08
12 208 Just van der Kolk Nijenoord 4 : 10
13 886 Arthur Wenting Piek 4 : 11
14 42 Jorrit Bosman Brink 4 : 12
15 212 Teye Ruyterkamp Nijenoord 4 : 15
16 960 Valdimir Spaas Piek 4 : 17
17 146 Jelle Heitmeier Montessori, Wageningen 4 : 19
18 213 David Viguurs Nijenoord 4 : 21
19 202 Simon Coppes Nijenoord 4 : 27
20 45 Tijmen Cuppen Brink 4 : 29
21 22 Brett Reuvers Alfrink 4 : 32
22 43 Wes van Brakel Brink 4 : 35
23 206 Mees van Hattum Nijenoord 4 : 42
24 210 Timo Rooze Nijenoord 4 : 49
25 47 Ivan Meijnen Brink 4 : 56
26 46 Beau Korthouer Brink 4 : 59
27 205 Joppe Gussekloo Nijenoord 8 : 26
Meisjes groep 4
1 931 Veerle van Reemst Prinsenakker, Bennekom 3 : 49 5
2 33 Anninka te Velthuis Beatrix, Renkum 3 : 55 4
3 144 Hilde van Genuchten Montessori, Wageningen 3 : 57 3
4 76 Ella Braam Brink 4 : 04 2
5 905 Lonneke Welgraven Piek 4 : 15 1
6 26 Frida van der Sluys Alfrink 4 : 17
7 950 Emma_Lotte Hoek Piek 4 : 19
8 864 Eleni Geerts Nijenoord 4 : 21
9 870 Jaden van Schoonhoven Nijenoord 4 : 25
10 869 Evy Rooze Nijenoord 4 : 27
11 78 Marley Moorkamp Brink 4 : 29
12 44 Sam Cornelis Brink 4 : 30
13 872 Kirsten Wijnen Nijenoord 4 : 45
14 903 Anne ten Hove Piek 4 : 47
15 871 Annika Westerhuis Nijenoord 4 : 49
16 862 Madelief Barkhuijsen Nijenoord 4 : 51
17 904 Britt Tjou-Tam-Sin Piek 4 : 56
18 106 Amber Kreeft Erica, Rhenen 4 : 58
19 866 Noor Korf Nijenoord 5 : 00
20 868 Anne-May Rip Nijenoord 5 : 06
21 77 Lynn van Manen Brink 5 : 10
22 79 Florentine Muller Brink 5 : 13
23 80 Saar Wennekes Brink 5 : 15
24 174 Iris van den Brink Montessori, Wageningen 5 : 23
Jongens groep 5
1 887 Simon Koolen Piek 4 : 06 5
2 889 Luca Thimister Piek 4 : 10 4
3 214 Rins Dijkstra Nijenoord 4 : 13 3
4 218 Quin Vis Nijenoord 4 : 15 2
5 152 Thijmen Oosterhof Montessori, Wageningen 4 : 25 1
6 888 Twan Sieswerda Piek 4 : 27
7 55 Thomas Koekkoek Brink 4 : 36
8 219 Jurriaan van der Wal Nijenoord 4 : 44
9 150 Tariq van Laar Montessori, Wageningen 4 : 45
10 23 Timo Bouwens Alfrink 4 : 46
11 56 Joost Peerbolte Brink 4 : 48
12 216 Tobiasz Koetsier Nijenoord 4 : 50
13 939 Olaf Loots Vita Vera, Renkum 4 : 51
14 217 Tomas Vaz Nijenoord 4 : 51
15 151 Akke van der Linden Montessori, Wageningen 4 : 54
16 154 Daniël Stalpers Montessori, Wageningen 5 : 06
17 54 Nico Haartsen Brink 5 : 08
18 155 Yannick Vink Montessori, Wageningen 5 : 11
19 951 Pepijn Verweij Montessori, Wageningen 5 : 15
20 109 Sven Kolnaar Jozef 5 : 17
21 153 Luuk Sleeuwenhoek Montessori, Wageningen 5 : 24
22 149 Floris Dankbaar Montessori, Wageningen 5 : 45
23 51 Jaron Noah Dargel Brink 5 : 50
24 50 Allen Becirovic Brink 5 : 51
25 53 Jan Grus Brink 5 : 55
26 57 Filemon Ponsioen Brink 6 : 18
27 24 Jaimy Brussen Alfrink 6 : 23
28 215 Jurre Keizer Nijenoord 6 : 39
29 58 Rembrandt de Windt Brink 7 : 01
30 52 Nico Geesink Brink 7 : 09
Meisjes groep 5
1 877 Sienna Rietveld Nijenoord 4 : 31 5
2 179 Anna Matthijs Montessori, Wageningen 4 : 35 4
3 125 Livia Giebels Jozef 4 : 37 3
4 908 Marjolein Welgraven Piek 4 : 47 2
5 128 Sascha Goezinnen Jozef 4 : 48 1
6 935 Axèle Koning Schweitzer, Renkum 4 : 52
7 88 Tara Schaapman Brink 4 : 55
8 875 Gabi Ketelaar Nijenoord 5 : 07
9 878 Sterre Schimmel Nijenoord 5 : 09
10 879 Evie van der Voort Nijenoord 5 : 12
11 876 Ize Meints Nijenoord 5 : 16
12 28 Maggy Meijboom Alfrink 5 : 18
13 906 Eva Alkemade Piek 5 : 20
14 943 Hadia Bah Wereld (Nude) 5 : 21
15 957 Mila Kok Brink 5 : 26
16 91 Noor Zweegman Brink 5 : 26
17 178 Amy Hill Montessori, Wageningen 5 : 27
18 83 Annemijn Fransen Brink 5 : 31
19 85 Ket Kessel Brink 5 : 48
20 89 Rosalie Smit Brink 5 : 50
21 873 Elina Dewulf Nijenoord 5 : 54
22 874 Ema Dijksma Nijenoord 5 : 55
23 82 Azra Dodik Brink 6 : 22
24 90 Sara Wassink Brink 6 : 24
25 87 Karen Rembet Brink 6 : 39
26 907 Norah Janssen Piek 6 : 42
Jongens groep 6
1 890 Detmar Immerzeel Piek 3 : 51 5
2 110 Wouter Biemans Jozef 3 : 54 4
3 946 Kai Hofstad Wilhelmina, Bennekom 3 : 58 3
4 158 Guus Mietus Montessori, Wageningen 4 : 04 2
5 60 Bart Bosman Brink 4 : 12 1
6 958 Luuk Pelgrum Brink 4 : 16
7 113 Joek van Kampen Jozef 4 : 27
8 61 Loki Consenheim Brink 4 : 34
9 157 Dajo van Kuik Montessori, Wageningen 4 : 36
10 893 Max van Poecke Piek 4 : 41
11 915 Jesse van Alphen Prinsenakker, Bennekom 4 : 42
12 854 Mats Kuipers Nijenoord 4 : 48
13 918 Sam Slink Prinsenakker, Bennekom 4 : 56
14 916 Wietse Bosman Prinsenakker, Bennekom 5 : 08
15 917 Finn Kuipers Prinsenakker, Bennekom 5 : 09
16 220 Tim Barske Nijenoord 5 : 23
17 59 Teun Beysens Brink 5 : 28
18 159 Connor Wijbrandts Montessori, Wageningen 5 : 36
19 63 Ralph Wessels Brink 6 : 22
Meisjes groep 6
1 29 Elvira Claassens Alfrink 4 : 15 5
2 181 Elise van Genuchten Montessori, Wageningen 4 : 18 4
3 183 Veerle Matthijs Montessori, Wageningen 4 : 20 3
4 92 Naomie Boeren Brink 4 : 24 2
5 909 Silke Boersma Piek 4 : 28 1
6 910 Elisabeth Hoek Piek 4 : 51
7 881 Vere van der Gucht Nijenoord 4 : 53
8 93 Fenna van Brakel Brink 5 : 03
9 947 Annemijn Knol Wilhelmina, Bennekom 5 : 06
10 911 Audrey Wenting Piek 5 : 14
11 129 Ronja Damen Jozef 5 : 25
12 942 Floor Bosscha Vita Vera, Renkum 5 : 41
13 932 Geertje Kuiper Prinsenakker, Bennekom 5 : 57
Jongens groep 7-8
1 922 Christian van Genuchten Prinsenakker, Bennekom 3 : 47 5
2 120 Bastiaan Nijzink Jozef 3 : 48 4
3 66 Timon van Liere Brink 3 : 49 3
4 68 Sven Timmermans Brink 3 : 51 2
5 920 Wim van As Prinsenakker, Bennekom 3 : 53 1
6 164 Jerre Sleeuwenhoek Montessori, Wageningen 3 : 54
7 118 Kars van Kempen Jozef 3 : 56
8 117 Tijn Janssen Jozef 4 : 00
9 925 Sjoerd Memelink Prinsenakker, Bennekom 4 : 02
10 940 Thomas Arp Vita Vera, Renkum 4 : 04
11 67 Teun Pelgrum Brink 4 : 04
12 64 Sem Admiraal Brink 4 : 07
13 921 Lex Botschuijver Prinsenakker, Bennekom 4 : 10
14 923 Rens Hooiveld Prinsenakker, Bennekom 4 : 15
15 116 Elior Cenzedi Jozef 4 : 23
16 65 Antoni Grus Brink 4 : 24
17 855 Tristan Scheer Nijenoord 4 : 31
18 165 Derrick Wijbrandts Montessori, Wageningen 4 : 35
19 924 Ivo Lammers Prinsenakker, Bennekom 4 : 37
20 119 Ruben Lesschen Jozef 4 : 39
21 856 Sjoerd van Schie Nijenoord 4 : 44
22 163 Thom Mutsaers Montessori, Wageningen 4 : 46
23 926 Jens van Reemst Prinsenakker, Bennekom 4 : 48
24 161 Moos Mutsaers Montessori, Wageningen 5 : 00
25 162 Simon Mutsaers Montessori, Wageningen 5 : 02
Meisjes groep 7-8
1 188 Lyske Gillissen Montessori, Wageningen 3 : 50 5
2 914 Rosalie Koolen Piek 3 : 58 4
3 95 Nina Admiraal Brink 4 : 00 3
4 184 Irene Ambachtsheer Montessori, Wageningen 4 : 08 2
5 948 Florien Hofstad Wilhelmina, Bennekom 4 : 13 1
6 913 Nora Breman Piek 4 : 13
7 30 Lotte Claassens Alfrink 4 : 16
8 32 Marin Talsma Alfrink 4 : 17
9 34 Bernine te Velthuis Beatrix, Renkum 4 : 19
10 195 Annika Willems Montessori, Wageningen 4 : 24
11 194 Eline van Schie Montessori, Wageningen 4 : 29
12 31 Chloé Smit Alfrink 4 : 31
13 193 Cato Rietveld Montessori, Wageningen 4 : 38
14 186 Luna van Amerongen Montessori, Wageningen 4 : 41
15 131 Merel Damen Jozef 4 : 46
16 190 Eline Kroon Montessori, Wageningen 4 : 48
17 934 Anna Verburg Prinsenakker, Bennekom 4 : 54
18 98 Silke Cornelissen Brink 4 : 55
19 99 Dena van Espelo Brink 4 : 55
20 97 Isis Consenheim Brink 4 : 56
21 100 Emma Haartsen Brink 4 : 56
22 192 Noortje Post Montessori, Wageningen 5 : 02
23 103 Mare Schreuder Brink 5 : 07
24 949 Vera Koeken Wilhelmina, Bennekom 5 : 20
25 104 Lieve Vermeer Brink 5 : 34
26 130 Madelief Bonten Jozef 5 : 47
27 191 Dinte Pijnakker Montessori, Wageningen 6 : 13
28 185 Nicole Ambachtsheer Montessori, Wageningen 6 : 15
29 101 Iris Hoogendijk Brink 6 : 25
30 102 Charlotte Peerbolte Brink 6 : 27

Prestaties estafettes

Plaats StartNr* Team School min : sec Punten
Estafette groep 3-4
1 19 Snelle Cheetahs Alfrink 6 : 08 5
2 145 Paars Montessori, Wageningen 6 : 16 4
3 869 Nijenoord 5 Nijenoord 6 : 19 3
4 148 Blauw Montessori, Wageningen 6 : 27 2
5 7 Team Pepijn Meerman Alexander, Bennekom 6 : 40 1
6 5 Team Maxim van den Berg Alexander, Bennekom 6 : 42
7 15 Paluachini’s Alfrink 6 : 44
8 905 Team Lonneke Welgraven Piek 6 : 50
9 170 Goud Montessori, Wageningen 6 : 52
10 872 Nijenoord 4 Nijenoord 6 : 55
11 79 Turborenners Brink 6 : 58
12 78 Snelle Brinkies Brink 7 : 01
13 202 Nijenoord 2 Nijenoord 7 : 07
14 207 Nijenoord 6 Nijenoord 7 : 09
15 864 Nijenoord 7 Nijenoord 7 : 12
16 859 Nijenoord 1 Nijenoord 7 : 15
17 863 Nijenoord 9 Nijenoord 7 : 18
18 Team zonder startnummer ? 7 : 36
19 35 Rennende Cup-cakes Brink 7 : 37
20 167 Rood Montessori, Wageningen 7 : 41
21 904 Team Britt Tjou-Tam-Sin Piek 7 : 45
22 197 Nijenoord 3 Nijenoord 7 : 47
23 70 De Leeuwen Brink 7 : 52
Estafette groep 5-6
1 183 Wit Montessori, Wageningen 5 : 14 5
2 877 Nijenoord 11 Nijenoord 5 : 25 4
3 890 Antilopen Piek 5 : 32 3
4 60 De Henkies Brink 5 : 36 2
5 128 Jozef 2 Jozef 5 : 38 1
6 942 Team Floor Bosscha Vita Vera, Renkum 5 : 51
7 889 Hazewind Piek 5 : 55
8 918 Prinsenrakkers 5 Prinsenakker, Bennekom 5 : 58
9 875 Nijenoord 8 Nijenoord 6 : 01
10 946 Team Kai Hofstad Wilhelmina+Prinsenrakker, Bennekom 6 : 03
11 152 Zilver Montessori, Wageningen 6 : 05
12 881 Nijenoord 12 Nijenoord 6 : 07
13 958 Robinson Brink 6 : 16
14 155 Groen Montessori, Wageningen 6 : 24
15 Team zonder startnummer ? 6 : 28
16 51 Speedies Brink 6 : 30
17 56 Snelle Jaguars Brink 6 : 36
18 53 Power Cheetahs Brink 6 : 38
19 149 Roze Montessori, Wageningen 6 : 46
20 55 STKR Brink 7 : 02
21 879 Nijenoord 10 Nijenoord 7 : 10
22 57 Golden Power Brink 8 : 00
Estafette groep 7-8
1 117 Jozef 3 Jozef 4 : 54 5
2 948 Team Florien Hofstad Wilhelmina+Prinsenrakker, Bennekom 4 : 58 4
3 920 Prinsenrakkers 1 Prinsenakker, Bennekom 5 : 00 3
4 92 Het Kanoteam Brink 5 : 03 2
5 68 De Winnaars Brink 5 : 15 1
6 66 De Turboslakken Brink 5 : 16
7 188 Geel Montessori, Wageningen 5 : 18
8 914 Wilde Beesten Piek 5 : 20
9 933 Prinsenrakkers 3 Prinsenakker, Bennekom 5 : 25
10 29 KA Power Alfrink 5 : 29
11 184 Zwart Montessori, Wageningen 5 : 34
12 192 Oranje Montessori, Wageningen 5 : 42
13 163 Bruin Montessori, Wageningen 5 : 58
14 104 De Girly’s Brink 6 : 01
15 119 Jozef 4 Jozef 6 : 03

*) Startnummer van de finisher van het team