Pallas organiseert promotiewedstrijd zelf

Pallas organiseert promotiewedstrijd zelf

De mannensenioren mogen naar de promotie/degradatiewedstrijd van de 2e en 3e divisie op 14 september. Daar willen zij natuurlijk zo hoog mogelijk eindigen om dan ook naar de 2e divisie mogen promoveren (top 4-plaats). Het mooie is dat volgend jaar de mannen- en vrouwenteams gecombineerd gaan worden, en dat dan ook de vrouwen zouden promoveren. Hoe mooi zou het zijn als de wedstrijd dan in Wageningen zou zijn.

Het idee om de wedstrijd zelf te organiseren kwam vanuit verschillende kanten tot de Wedstrijdorganisatiecommissie. Tessa, zelf niet onbekend met de rol van scheidsrechter, spoorde iedereen aan aan om ja te zeggen, en de Atletiekunie was genegen ons de wedstrijd toe te kennen. Het gaat dus gebeuren.

Pallas ’67 zal deze keer echt de juiste mensen op de juiste plek moeten zetten, zelfs op de reserveplek. Want het wordt geen makkie. Het team staat nu 9e in het klassement van de 3e divisie en er komen ook nog 4 teams uit de 2e divisie.

Omdat het 14 september een programma van de 2e divisie betreft, zijn er ook net weer wat andere onderdelen. En we missen nu ook onze topwerper. Er wordt al naarstig gezocht naar wat extra, nieuwe wedstrijdatleten voor Pallas. Voor volgend jaar zitten er al wat in het vat (je mag dit jaar niet bij een andere vereniging competitie hebben gedaan om 14 september mee te doen). Overigens, ook los van dat promoveren, die mogen er natuurlijk altijd bij! En wedstrijdseniorenvrouwen (hordenloopsters bijvoorbeeld) zijn helemaal ook welkom.