Eindklassement BVC-circuit: 17 bekers voor Palleten

Zaterdag 2 februari 2019 was de laatste wedstrijd van het BVC-circuit. Het parcours was gelukkig niet meer besneeuwd, maar het was in de regen en natte sneeuw wel weer behoorlijk koud. Was in de voorbeschouwing een minimum van 9 bekers geschat (en per ongeluk iemand gemist), kwamen ‘we’ er wel terug met 17! In het klassement (lees verder) staan 72 Palleten, allemaal goed gedaan!

Klassement einduitslag

Plaats Naam V.daal Wag. Ede Rhenen Totaal van 3
Jongens pupillen Mini
9 Jannes van der Linden 6 9 8 23
Meisjes pupillen C
6 Merel van Bolderen 5 6 8 5 16
Jongens pupillen C
19 Mathias Kruit 23 18 17 58
21 Siemen Waasdorp 20 19 22 20 59
24 Gerwin Immerzeel 19 23 23 65
25 Dravik van der Linden 24 24 24 24 72
Meisjes pupillen B
11 Frida van der Sluys 9 8 11 11 28
26 Hanne Hengeveld 23 26 23 72
Jongens pupillen B
1 Tys Gilissen 1 1 1 1 3
5 Floris Dijkgraaf 8 4 4 16
7 Samuel Groot-Alvarez 7 7 6 20
8 Lars Kleinrensink 8 11 6 8 22
Meisjes pupillen A1
4 Lieke Haarsma 5 5 3 13
Jongens pupillen A1
11 Luca Thimister 11 10 13 11 32
18 Rik van den Dungen 13 18 16 47
21 Petr Schreuder 15 14 25 21 50
26 Akke van der Linden 25 22 23 24 69
31 Sven Kolnaar 31 27 29 87
Jongens pupillen A2
3 Detmar Immerzeel 2 2 3 3 7
17 Samuel Kruit 20 15 15 50
Meisjes junioren D1
11 Irene Ambachtsheer 15 10 9 34
14 Hanne Mourits 12 12 14 38
18 Elvira Claassens 15 21 18 16 49
19 Cato Rietveld 13 19 17 49
23 Nicole Ambachtsheer 23 23 20 66
Meisjes junioren D2
14 Silke Cornelissen 13 17 17 47
Jongens junioren D2
9 Jip Hollanders 5 6 11 22
11 Thomas Arp 8 13 10 31
14 Rens Hooiveld 13 15 12 13 38
Meisjes junioren C
3 Filsan Versteeg 4 2 4 10
4 Josefine Ulfman 4 5 4 3 11
13 Kore Hengeveld 12 14 14 12 38
14 Renske Aarninkhof 15 17 15 13 43
Jongens junioren C
2 Quinten Hofstad 2 2 1 5
4 Daan Reefman 6 4 5 3 12
5 Koen Geelen 5 6 4 15
Meisjes junioren B
3 Lou Bijman 2 3 3 8
Jongens junioren B
1 Diede Wit 1 1 1 1 3
2 Sam Rietveld 9 4 2 2 8
5 Kylian Meeuwisz 4 5 5 5 14
8 Nils Reefman 7 7 8 22
10 Hidde de Vlas 11 10 9 30
11 Kamiel ketting 12 11 11 34
12 Jelle van Bergen 13 12 12 37
Meisjes junioren A
2 Noor Breedveld 2 2 2 1 5
Korte cross vrouwen masters
3 Ingrid Haas 2 2 3 3 7
4 Ilse van Grevenhof 3 5 1 9
9 Klaske Hoogstra 10 8 10 28
10 Jessica de Koning 11 9 11 31
Korte cross mannen
2 Cris Wijnen 2 2 2 6
Korte cross mannen masters
1 Patrick Smit 1 1 1 3
2 Tycho Schol 2 2 2 1 5
3 Dennis Bast 3 3 2 8
7 Marcel Jaarsma 7 9 5 21
9 Egon Hofstad 7 9 12 28
15 Erwin Thimister 18 19 21 12 49
Lange cross vrouwen
5 Daniëlle Haenen 6 3 5 5 13
6 Floor Zwietering 5 5 7 6 16
Lange cross vrouwen masters
1 Mireille Baart 1 1 1 3
4 Nina Joosten 5 6 3 14
5 Yvonne de Hilster 7 4 4 15
7 Anne van Raalte 8 9 7 24
Lange cross mannen
3 Joep van der Zanden 3 3 3 9
11 Stefan Bolding 14 16 8 38
Lange cross mannen masters 35-49
1 Ivo Lustenhouwer 1 1 1 1 3
3 Roemer Pleijsier 4 4 2 10
5 Tariq van Rooijen 8 7 4 19
8 Leo Nauta 13 10 11 11 32
9 Erwin Thimister 12 11 12 35
Lange cross mannen masters 50+
6 Carl Jansen 6 8 6 5 17
7 Jeroen Oudenhoven 7 9 7 23
12 Marcel Zwietering 12 15 12 11 35
Getagd met ,