foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Nijenoordschool opnieuw de snelste

Wageningen; za 17 mrt 2012

De Nijenoordschool heeft opnieuw de Scholierencross gewonnen. De basisschool uit Wageningen Noord-West mocht ook dit jaar de titel 'Snelste School' meenemen, hoewel de concurrentie veel sterker was dan voorgaande jaren.

De Scholierencross is een jaarlijkse hardloopwedstrijd voor basisscholieren, die in maart in het bos op de Wageningse Berg wordt gehouden. De deelname was dit jaar aanzienlijk groter dan voorheen: bijna 260 kinderen van twaalf scholen verzamelden zich op 17 maart op de Berg. Ze kwamen vooral uit Wageningen, maar dit keer waren ook drie Renkumse en één Rhenense school onder de deelnemers. De kinderen weerden zich kranig in hun ronde door het bos, hoewel het glooiende terrein van sommigen het uiterste vergde. Na de zes individuele wedstrijden volgden de drie estafettes. Daar valt de werkelijke beslissing en daar is de uitkomst ook het meest onzeker: een school die de eerste ronde voorop loopt, kan in de tweede ronde teruggezet worden naar de laatste plaats. De estafettes zijn dan ook het spannendst, en het meest chaotisch. Toch wist de Nijenoordschool opnieuw de wisselbeker te veroveren, voor de vierde achtereenvolgende keer. Tweede werd de Montessorischool, en de Beatrixschool uit Renkum werd derde, wat een fantastische prestatie is omdat die school maar met veel minder lopers present was.

Klassement SNELSTE SCHOOL

PlaatsSchoolPuntenAantal lopers
1Nijenoord6359
2Montessori1956
3Beatrix, Renkum137
4Piek98
5Jozef718
6Thijsse, Renkum72
7Zwaneridder627
8Brink53
9Johan Friso522
10Schweitzer, Renkum19
11Alfrink5
12Margriet6
13Springplank, Rhenen3

Individuele prestaties

PlaatsStartNrNaamSchoolmin:secPunten
Jongens groep 3-4
1270Beer BruinsNijenoord4:465
2262Dawit VerwersNijenoord4:504
3296Marijn FavierPiek4:523
4287Tijn GelinckNijenoord4:532
5257Wenne StobbelaarMontessori4:551
6293Geert VerbeekPiek5:02
7275Reinout van DijkNijenoord5:02
8251Lucas RoerinkMontessori5:04
9227Tristan van der MeerJozef5:06
10271Boris ThissenNijenoord5:09
11272Jasper MarsmanNijenoord5:11
12313Mauro van DijkSchweitzer, Renkum5:12
13216Timo HoofwijkBrink5:14
14260Daan ReefmanNijenoord5:15
15974Jordy BakkerMargriet5:17
16219Rogier BerendsJohan Friso5:18
17217Jip BakkerJohan Friso5:20
18256Thomas IJzermanMontessori5:23
19213Jip BijmanAlfrink5:25
20223Ole RemijnseJozef5:26
21265Kyran BieleveldtNijenoord5:27
22235Len RoothaanMontessori5:28
23243Arne WitMontessori5:30
24248Jurriaan JurgensJozef5:35
25261Daniël CramwinkelNijenoord5:39
26214Eysse WieringaBeatrix, Renkum5:42
27394Simon VriendZwaneridder5:44
28228Jasper KoomenJozef5:45
29245Danilo SubotičkiMontessori5:46
30241Abel MutsaersMontessori5:46
31315Thor KoningSchweitzer, Renkum5:47
32288Wouter SchoenmakerNijenoord5:51
33266Koen VoorbijNijenoord6:05
34385Heike JansenZwaneridder6:28
35268Ruben BruinsNijenoord6:33
36232Job RidderMontessori6:40
37254Sebastian PrattMontessori7:13
38233Julian Pompe van MeerdervoortMontessori7:27
39237Mike KooijmanMontessori7:28
Meisjes groep 3-4
1246Emma van HalMontessori5:015
2273Lisa OvergoorNijenoord5:134
3269Ava JongerdenNijenoord5:143
4236Mette RietveldMontessori5:262
5222Noortje BontenJozef5:271
6247Eva KeesmanMontessori5:35
7267Nora MouritsNijenoord5:38
8264Esmée BeukersNijenoord5:41
9276Sterre ZondervanNijenoord5:49
10362Nikola PasternakSchweitzer, Renkum5:51
11274Merel WolfsNijenoord5:52
12224Rory RijlaarsdamJozef5:55
13239Sarah AhmedMontessori6:00
14220Hester MoeneJozef6:01
15253Anna KleesMontessori6:04
16242Alisa van OmmerenMontessori6:06
17384Ayana WoodhillZwaneridder6:08
18380Nina van DoornSpringplank, Rhenen6:10
19238Puck OenemaMontessori6:11
20995Anne RuthZwaneridder6:13
21252Minke MostertMontessori6:14
22258Annika GrobbenNijenoord6:16
23249Kimberley TiggelmanMontessori6:17
24363Rebekka KoolSpringplank, Rhenen6:18
25250Leonne SnelMontessori6:19
26318Lola van RijswijkSchweitzer, Renkum6:21
27989Anne LooijenZwaneridder6:23
28968Emma van den BroekNijenoord6:25
29263Eline VoorderhakeNijenoord6:28
30231Janna van RavenswaaijMontessori6:31
31389Lennie KlopZwaneridder6:33
32386Isolde ZijlstraZwaneridder6:33
33244Chava MesselinkMontessori6:35
34230Fernande de GraafMontessori6:36
35240Sarah JansenMontessori6:39
36234Kris RoerinkMontessori6:42
37996Elin KramerZwaneridder6:43
38354Nanna SchuurmanSchweitzer, Renkum7:00
39259Cailyn MeeuwiszNijenoord7:08
40997Jasmijn KolenbranderZwaneridder7:31
41229Benthe SwinkelsMontessori7:38
Jongens groep 5-6
1124Florian KramerNijenoord3:455
2162Koen van ZwamThijsse, Renkum3:494
362Salle WieringaBeatrix, Renkum3:553
461Niels David van GenderenBeatrix, Renkum4:122
598Diede WitMontessori4:181
680Gloire DarosaMargriet4:22
767Freek WeijmanJohan Friso4:23
8130Pascal TerpstraNijenoord4:26
9110Kylian MeeuwiszNijenoord4:27
10103Sam RietveldMontessori4:29
11157Finn KramerZwaneridder4:33
1274Wiebe ZuijdgeestJozef4:34
1382Nino KusterMargriet4:36
14121Stefan BeukersNijenoord4:36
1571Mathijs van der MeerJozef4:37
1669Imre HillekensJozef4:40
17117Robin AntoniseNijenoord4:40
18163Ernst VonkThijsse, Renkum4:40
19113Nils ReefmanNijenoord4:41
20128Matthijs BruinsNijenoord4:41
21161Calvin van OostenbruggeJohan Friso4:41
2296Arlen LewisMontessori4:42
23111Niek WellinkNijenoord4:44
24132Sean de GraaffNijenoord4:46
25122Thijmen VernèdeNijenoord4:46
26135Ward ZwiersNijenoord4:48
2766Sjoerd KramerJohan Friso4:50
28133Steven KoomenNijenoord4:51
2956Djurre WieringaBeatrix, Renkum4:52
30155Arend VisserZwaneridder4:52
31153Yul RoosenmaallenZwaneridder4:52
32141Lukas JelgersmaSchweitzer, Renkum4:54
33144Demian ErensZwaneridder4:55
34114Pieter BulteNijenoord4:57
3590Jorn van AmerongenMontessori4:58
3665Max ZigtermanJohan Friso4:59
37134Tieme den BreejenNijenoord5:01
38108Hidde WesterhuisNijenoord5:01
3952Daniël van der LeeAlfrink5:01
40127Mats BrouwerNijenoord5:03
41148Jan FreerkZwaneridder5:05
4255Youri WolfsAlfrink5:06
4391Kaai HoffmanMontessori5:06
44142Marvin WentinkSchweitzer, Renkum5:08
45136Bart Oude VoshaarPiek5:12
46106Ebel DelnoijeNijenoord5:16
47105Berat KirNijenoord5:17
48100Jippe OenemaMontessori5:19
49116Quinten ZondervanNijenoord5:20
5060Nicky van AggelenBeatrix, Renkum5:21
5185Elmar RoothaanMontessori5:23
52115Pim DobbelsteijnNijenoord5:24
5373Timon LosJozef5:26
54131Rutger WoutersNijenoord5:26
5570Jonas KaandorpJozef5:26
56140Loran CuelenaereSchweitzer, Renkum5:29
57101Mattu PijnackerMontessori5:37
5875Joran ZuijdgeestJozef5:41
59112Niels van SchieNijenoord5:43
6063Bas HoofwijkBrink5:52
6181Jonas HerzveldMargriet5:59
62159Pascal KlopZwaneridder6:13
6389Joel KeesmanMontessori6:43
6497Damian van KuilenburgMontessori6:59
65160Joris Pompe van MeerdervoortMontessori7:04
Meisjes groep 5-6
199Isa SchinkelMontessori4:375
2120Silu VerwersNijenoord4:404
393Marije BakkerMontessori4:423
476Sara Merino KlaasenJozef4:522
5145Dunya WolfsZwaneridder4:531
654Noor BreedveldAlfrink4:55
778Yara GiebelsJozef4:55
872Nathalie KesslerJozef4:56
9151Rosie de BoerZwaneridder4:58
1083Sanne BlankestijnMargriet4:59
1153Eline MinorAlfrink5:05
12147Isis ErensZwaneridder5:06
13143Naomi KoolSpringplank, Rhenen5:07
14102Mila SubotičkiMontessori5:07
15125Inge BartelsNijenoord5:08
16152Tirza MandersZwaneridder5:18
17123Eva BruinsNijenoord5:23
1895Ykje GillissenMontessori5:25
19149Laura VriendZwaneridder5:33
2094Sari BiemansMontessori5:42
21150Maika HuitemaZwaneridder5:49
22104Silke AkkermanMontessori5:52
2387Isabel DelanyMontessori5:53
2484Bente IpemaMontessori5:54
2577Veerle CoxJozef5:55
2692Lotte SwinkelsMontessori5:56
27126Marin VoorbijNijenoord5:57
28109Ingrid GrobbenNijenoord6:00
29107Emma HemmingNijenoord6:03
3057Emily van GenderenBeatrix, Renkum6:05
31118Roos CramwinckelNijenoord6:12
32158Luna Mare ZijlstraZwaneridder6:15
3388Jana StobbelaarMontessori6:39
3479Britt van HunenMargriet6:39
35146Femke KolenbranderZwaneridder8:46
Jongens groep 7-8
1410Sieb MostertBrink3:405
2409Jesper WinkesBeatrix, Renkum3:534
3484Jeroen SchenkPiek3:593
4477Luuk BartelsNijenoord4:002
5485Thijs DaenenSchweitzer, Renkum4:041
6463Douwe RidderMontessori4:05
7495Bram van GroenigenJohan Friso4:15
8475Ate FrijtersNijenoord4:18
9473Thijs van der DriftNijenoord4:20
10434Ehis IlekhomonJohan Friso4:23
11459Tom OnbeletJohan Friso4:25
12492Maxime VerheulZwaneridder4:28
13456Randy van AsseltJohan Friso4:37
14465Luuk BiemansMontessori4:41
15488Sam RasingZwaneridder4:44
16474Wiebe WesterhuisNijenoord4:45
17451Lars DolphijnJohan Friso4:47
18431Conner MeeuwiszJohan Friso4:48
19471Cas WellinkNijenoord4:50
20469Jelle van SnikMontessori4:52
21472Sven BrouwerNijenoord4:54
22467Brendan DelanyMontessori4:57
23450Koen RutjesJohan Friso5:02
24454Marco VisserJohan Friso5:07
25455Marijn ClaassenJohan Friso5:08
26460Youri LooijenJohan Friso5:13
27449Joel SteenbergenJohan Friso5:19
Meisjes groep 7-8
1453Lotte GeelenJohan Friso3:505
2476Kayleigh de GraaffNijenoord3:534
3494Isa LamersNijenoord4:283
4491Maike ConijnZwaneridder4:322
5483Jaimie MeursPiek4:431
6470Reineke WitMontessori4:49
7482Anna ArwertPiek4:53
8480Maartje Oude VoshaarPiek4:55
9462Elianne MoeneJozef4:58
10468Francien ZwieteringMontessori5:00
11464Lisa van RavenswaaijMontessori5:00
12489Hanna MatserZwaneridder5:01
13447Eslin HansmaJohan Friso5:28
14479Heleen PostemaPiek5:44
15466Renee SmijersMontessori5:45
16457Tessa van HollandJohan Friso6:03
17430Annemiek MulderJohan Friso6:33
18448Hester ZigtermanJohan Friso6:37

Prestaties estafettes

PlaatsTeamSchoolmin:secPunten
Estafette groep 3-4
1269, 272, 273, 275 Coole TeamNijenoord6:425
2221, 222, 227, 228Jozef7:114
3264, 270, 271, 288 Team 9Nijenoord7:163
4214, 216, 296, 296Piek7:212
5260, 262, 265, 968 Team 3Nijenoord7:271
6232, 244, 247, 257Montessori7:29
7235, 240, 241, 246Montessori7:42
8263, 266, 267, 287 Team 8Nijenoord7:45
9230, 243, 245, 250Montessori7:50
10220, 223, 224, 248Jozef7:56
11313, 315, 318, 362Schweitzer, Renkum8:04
12989, 995, 996, 997Zwaneridder8:10
13258, 259, 261, 268 Team 4Nijenoord8:19
14231, 234, 238, 254Montessori8:30
15233, 236, 237, 239Montessori8:36
16242, 249, 251, 256Montessori8:48
Estafette groep 5-6
1124, 129, 131, 133 Miep, miep... zoefNijenoord6:095
2114, 117, 120, 135 Lopend VuurtjeNijenoord6:164
376, 78, 162, 163Thijsse, Renkum6:173
4109, 110, 113, 121 Kleine LimbodansertjesNijenoord6:212
587, 93, 98, 103Montessori6:281
689, 95, 99, 100Montessori6:32
765, 66, 67, 161Johan Friso6:34
8123, 125, 128, 134 4B’sNijenoord6:37
971, 73, 74, 75Jozef6:38
1052, 53, 54, 55Alfrink6:40
1196, 101, 102, 104Montessori6:44
12144, 147, 148, 152Zwaneridder6:45
13145, 149, 150, 153Zwaneridder6:46
1479, 80, 82, 83Margriet6:50
1556, 57, 60, 130Beatrix, Renkum6:51
1669, 70, 72, 77Jozef6:57
17107, 115, 119, 122 Woody WoodpeckersNijenoord6:59
18127, 132, 274, 276 Team 12Nijenoord7:06
1985, 86, 90, 160Montessori7:12
20105, 111, 116, 118 Team 11Nijenoord7:16
21146, 155, 159, 487Zwaneridder7:38
22106, 108, 112, 126 Rio de JaneiroNijenoord7:42
23143, 363, 365, 380Springplank, Rhenen7:54
Estafette groep 7-8
1474, 475, 476, 477 Team 5Nijenoord5:295
261, 62, 409, 484Beatrix, Renkum5:434
3486, 488, 489, 491Zwaneridder5:543
4471, 472, 473, 494 Team 10Nijenoord6:012
5463, 465, 466, 470Montessori6:031
6157, 490, 492, 493Zwaneridder6:14
7434, 456, 457, 459Johan Friso6:21
8416, 451, 453, 454Johan Friso6:24
9217, 447, 461, 495Johan Friso6:27
10410, 415, 448, 480Johan Friso6:31
1192, 97, 464, 467Montessori6:58

 

2033 x gelezen