foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Clubkampioenschappen 2011

Op zondag 2 oktober vonden de clubkampioenschappen plaats. Prachtig weer, leuke sfeer en mooie prestaties. De uitslagen zijn nu bekend. En er zijn foto's.

Uitslagen Clubkampioenschappen 2011 Pallas & Arena

02-10-2011

Jongens pupillen B

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

Balwerpen

ptn

32

Steven Koomen

2002

7.53

2.92

0.95

3.89

10.53

1474 ptn

31

Kaai Hoffmann

2002

8.01

2.86

0.90

3.67

14.94

1400 ptn

30

Jelle van Bergen

2002

8.23

2.88

0.90

4.45

14.70

1423 ptn

33

Florian Kramer

2002

7.16

3.37

1.10

4.77

16.74

1920 ptn

36

Salle Wieringa

2002

7.40

3.22

1.00

3.13

14.53

1605 ptn

35

Freek Weijman

2002

7.05

3.17

1.00

4.09

18.19

1801 ptn

34

Daniel van der Lee

2002

8.78

3.04

1.00

4.43

16.00

1464 ptn

25

Sjoerd van Dis

2002

8.37

2.70

0.65

3.18

15.94

1103 ptn

24

Karsten Burgersdijk

2002

8.09

2.36

0.90

2.62

9.32

1095 ptn

23

Sam Brouwers

2002

8.03

2.54

1.00

4.57

15.76

1486 ptn

26

Max van Gelder

2002

7.05

2.83

0.90

4.71

13.89

1638 ptn

29

Luuk Welling

2002

8.27

2.45

0.95

3.50

10.98

1230 ptn

28

Tmim Lotfi

2002

8.27

2.63

0.75

3.70

16.17

1224 ptn

27

Tim van der Leeden

2002

6.94

3.20

1.05

4.55

18.54

1909 ptn

1000m

14 deelnemer(s)

1

14

33

Kramer, Florian

17-03-2002

AV Pallas '67

3.37.25

min


1

8

27

Leeden, Tim van der

2002

Arena

3.51.38

min


1

7

26

Gelder, Max van

2002

Arena

3.52.69

min


1

3

36

Wieringa, Salle

14-06-2002

AV Pallas '67

3.53.90

min


1

2

35

Weijman, Freek

17-12-2002

AV Pallas '67

4.07.25

min


1

4

23

Brouwers, Sam

2002

Arena

4.22.62

min


1

11

30

Bergen, Jelle van

11-10-2002

AV Pallas '67

4.27.19

min


1

13

32

Koomen, Steven

01-07-2002

AV Pallas '67

4.27.40

min


1

1

34

Lee, Daniel van der

25-01-2002

AV Pallas '67

4.30.78

min


1

12

31

Hoffmann, Kaai

03-12-2002

AV Pallas '67

4.31.30

min


1

9

28

Lotfi, Tmim

2002

Arena

4.32.20

min


1

6

25

Dis, Sjoerd van

2002

Arena

4.35.24

min


1

10

29

Welling, Luuk

2002

Arena

4.40.26

min


1

5

24

Burgersdijk, Karsten

2002

Arena

5.18.38

min


Meisjes pupillen B

1000m

2 deelnemer(s)

1

1

37

Lamers, Madee

23-08-2002

AV Pallas '67

4.59.41

min


1

2

38

Schoenmaker, Jasmijn

24-06-2002

AV Pallas '67

6.11.92

min


Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

Balwerpen

ptn

38

Jasmijn Schoenmaker

2002

7.95

2.72

0.85

3.14

11.78

1246 ptn

37

Madee Lamers

2002

8.48

2.48

0.75

2.93

12.18

1030 ptn

Jongens pupillen A

Stnr

Naam

geb

60m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

Balwerpen

ptn

8

Sieb Mostert

2000

9.54

3.82

1.15

7.57

37.31

2508 ptn

7

Tom Matthyssen

2001

10.40

3.53

1.00

5.06

26.53

1933 ptn

6

Thimo Lahr

2000

9.41

3.95

1.05

5.41

24.56

2207 ptn

11

Ilyas Versteeg

2001

10.00

3.46

1.05

4.47

24.30

1946 ptn

10

Stijn Straatman

2001

9.86

3.84

0.95

6.41

24.76

2104 ptn

9

Jeroen Schenk

2000

9.34

4.30

1.10

5.76

28.92

2404 ptn

12

Jesper Winkes

2000

9.16

3.82

1.20

7.36

28.51

2503 ptn

2

Koen Kranenburg

2000

10.26

3.06

1.05

6.28

24.17

1944 ptn

1

Joost van Esch

2001

9.86

3.77

dns

5.92

18.71

1672 ptn

5

Martijn van der Gaag

2001

10.80

3.45

1.00

4.66

27.14

1842 ptn

4

Ate Frijters

2001

11.14

3.00

1.05

4.57

14.74

1567 ptn

3

Karst van der Wal

2001

9.96

3.42

1.05

5.93

26.21

2066 ptn

1000m

12 deelnemer(s)

1

7

8

Mostert, Sieb

30-11-2000

AV Pallas '67

3.14.06

min


1

8

9

Schenk, Jeroen

28-07-2000

AV Pallas '67

3.29.58

min


1

1

12

Winkes, Jesper

21-06-2000

AV Pallas '67

3.43.21

min


1

9

10

Straatman, Stijn

25-06-2001

AV Pallas '67

3.57.22

min


1

10

11

Versteeg, Ilyas

30-08-2001

AV Pallas '67

4.05.37

min


1

12

4

Frijters, Ate

12-10-2001

AV Pallas '67

4.11.01

min


1

11

5

Gaag, Martijn van der

2001

AV Pallas '67

4.13.98

min


1

2

3

Wal, Karst van der

2001

Arena

4.18.95

min


1

3

2

Kranenburg, Koen

2000

Arena

4.19.35

min


1

6

7

Matthyssen, Tom

22-02-2001

AV Pallas '67

4.20.10

min


1

5

6

Lahr, Thimo

07-12-2000

AV Pallas '67

4.22.01

min


1

4

1

Esch, Joost van

11-02-2001

Arena

4.32.44

min


Meisjes pupillen A

Stnr

Naam

geb

60m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

Balwerpen

ptn

19

Eva Nieuwstad

2001

10.32

3.44

1.05

5.74

17.58

1887 ptn

18

Isa Lamers

2000

11.07

3.38

1.15

6.80

21.50

1967 ptn

20

Maartje Oude Voshaar

2001

10.09

3.45

1.10

5.52

19.19

1970 ptn

22

Ming Verwers

2000

10.50

3.37

1.00

6.32

21.45

1903 ptn

21

Anke Posma

2000

10.89

2.96

1.00

4.62

16.73

1588 ptn

14

Lotte Geelen

2001

dns

dns

dns

dns

dns

0 ptn

13

Joanne Abbing

2001

10.47

3.36

1.15

4.87

17.81

1869 ptn

15

Kayleigh de Graaff

2000

9.49

4.01

1.25

7.03

20.53

2399 ptn

17

Britt Kwakernaak

2001

9.53

3.78

1.00

6.79

21.09

2156 ptn

16

Noa Helder

2000

10.76

3.52

1.10

7.00

19.36

1981 ptn

1000m

10 deelnemer(s)

1

6

15

Graaff, Kayleigh de

01-03-2000

AV Pallas '67

3.45.50

min


1

8

17

Kwakernaak, Britt

30-07-2001

AV Pallas '67

3.49.99

min


1

10

19

Nieuwstad, Eva

26-07-2001

AV Pallas '67

4.07.16

min


1

3

22

Verwers, Ming

19-11-2000

AV Pallas '67

4.09.86

min


1

4

13

Abbing, Joanne

2001

AV Pallas '67

4.17.04

min


1

1

20

Oude Voshaar, Maartje

05-09-2001

AV Pallas '67

4.17.74

min


1

7

16

Helder, Noa

17-02-2000

AV Pallas '67

4.29.30

min


1

9

18

Lamers, Isa

15-10-2000

AV Pallas '67

4.45.45

min


1

5

14

Geelen, Lotte

25-02-2001

AV Pallas '67

dns

min


1

2

21

Posma, Anke

31-01-2000

AV Pallas '67

dns

min


Meisjes C- en minipupillen

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

Balwerpen

ptn

59

Esmée Beukers

2005

8.59

1.71

0.65

1.68

7.10

557 ptn

58

Marieke Lamers

2004

9.14

2.19

0.50

2.32

8.35

588 ptn

60

Hester Moene

2005

9.28

2.15

0.65

2.05

7.46

600 ptn

62

Joeke Vroom

2005

9.78

1.69

0.50

2.13

7.39

369 ptn

61

Filsan Versteeg

2005

7.93

2.72

0.85

2.56

8.16

1126 ptn

51

Anne Kuipers

2003

8.09

2.66

0.75

2.51

11.73

1081 ptn

50

Eline van Esch

2002

9.37

1.94

dns

2.14

6.96

458 ptn

52

Silu Verwers

2003

7.53

2.79

0.85

2.24

11.96

1257 ptn

57

Hilde Lamers

2006

10.07

1.98

0.65

1.22

5.27

322 ptn

56

Nina van Doorn

2004

9.33

2.48

0.50

2.27

9.04

632 ptn

1000m

10 deelnemer(s)

1

6

52

Verwers, Silu

17-02-2003

AV Pallas '67

2.23.30

min


1

10

51

Kuipers, Anne

06-03-2003

AV Pallas '67

2.30.17

min


1

1

61

Versteeg, Filsan

07-05-2005

AV Pallas '67

2.33.89

min


1

9

58

Lamers, Marieke

2004

Arena

2.51.70

min


1

2

59

Beukers, Esmée

2005

AV Pallas '67

2.53.93

min


1

11

60

Moene, Hester

2005

AV Pallas '67

3.01.26

min


1

5

56

Doorn, Nina van

2004

Arena

3.08.05

min


1

3

62

Vroom, Joeke

2005

AV Pallas '67

3.10.89

min


1

8

57

Lamers, Hilde

2006

Arena

3.20.14

min


1

7

50

Esch, Eline van

2002

Arena

4.24.22

min


Jongens C- en minipupillen

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

Balwerpen

ptn

53

Daan Reefman

2004

8.95

2.32

0.60

1.75

8.55

631 ptn

54

Wouter Schoenmaker

2004

8.66

2.51

0.75

2.69

14.00

1019 ptn

48

Nils Reefman

2003

7.58

3.00

1.00

3.17

17.00

1570 ptn

49

Djurre Wieringa

2003

8.32

2.63

0.80

2.88

13.40

1138 ptn

159

Tycho Borm

2004

9.17

2.07

0.65

2.24

8.66

645 ptn

161

Eysse Wieringa

2004

9.86

1.90

0.50

1.55

4.93

274 ptn

55

Dawit Verwers

2005

7.82

2.80

0.70

2.86

17.91

1252 ptn

158

Timon Los

2003

8.26

2.80

0.95

2.86

18.72

1374 ptn

47

Bart Oude Voshaar

2003

8.43

2.61

0.80

2.57

13.94

1098 ptn

40

Wouter Lamers

2002

7.62

2.58

0.80

3.01

15.88

1300 ptn

41

Casper Pleijsier

2002

7.98

2.87

0.95

3.58

17.57

1478 ptn

44

Pieter Bulte

2003

7.42

2.97

0.90

3.34

16.88

1534 ptn

39

Reza de Baat

2002

7.86

3.08

0.80

3.36

10.83

1300 ptn

45

Berat Kir

2003

8.33

2.70

0.85

3.22

12.28

1197 ptn

46

Kylian Meeuwisz

2003

7.36

2.82

0.95

3.25

14.50

1508 ptn

42

Christiaan Wolkers

2002

7.95

2.80

0.80

2.93

12.93

1229 ptn

43

Stefan Beukers

2003

7.57

2.55

0.90

2.63

12.03

1278 ptn

1000m

17 deelnemer(s)

0

0

158

Los, Timon

2003

Pallas

2.46.68

min


0

0

161

Wieringa, Eysse

2004

Pallas

3.07.05

min


0

0

159

Borm, Tycho

2004

Pallas

3.19.83

min


1

11

46

Meeuwisz, Kylian

24-01-2003

AV Pallas '67

2.15.80

min


1

6

44

Bulte, Pieter

25-05-2003

AV Pallas '67

2.17.31

min


1

13

48

Reefman, Nils

11-02-2003

AV Pallas '67

2.18.63

min


1

5

43

Beukers, Stefan

19-09-2003

AV Pallas '67

2.19.32

min


1

8

41

Pleijsier, Casper

2002

Arena

2.23.79

min


1

3

55

Verwers, Dawit

16-03-2005

AV Pallas '67

2.25.94

min


1

10

40

Lamers, Wouter

2002

Arena

2.28.66

min


1

9

42

Wolkers, Christiaan

2002

Arena

2.34.39

min


1

4

45

Kir, Berat

01-01-2003

AV Pallas '67

2.39.45

min


1

1

53

Reefman, Daan

10-11-2004

AV Pallas '67

2.42.10

min


1

12

47

Oude Voshaar, Bart

16-09-2003

AV Pallas '67

2.44.66

min


1

14

49

Wieringa, Djurre

23-12-2003

AV Pallas '67

2.48.66

min


1

2

54

Schoenmaker, Wouter

08-09-2004

AV Pallas '67

2.51.87

min


1

7

39

Baat, Reza de

2002

Arena

dns

min


ASS-Atleten

Stnr

Naam

geb

40m

Verspringen

Hoogspringen

Kogelstoten

Balwerpen

ptn

66

Yassin Zaidi

2002

7.21

3.02

1.00

4.64

11.51

1667 ptn

67

Tim Bergervoet

2002

7.25

3.39

1.00

5.06

28.83

2012 ptn

68

Joran Vink

2002

7.12

3.56

0.85

4.14

20.11

1786 ptn

63

Yoel Dissen

2002

8.79

2.50

0.80

4.02

18.76

1221 ptn

64

Golo van den Eynden

2002

8.33

2.06

0.90

2.61

10.12

1011 ptn

65

Enzo Renting

2002

8.55

2.96

1.00

4.57

15.56

1485 ptn

MEERKAMP AB-JUNIOREN, SENIOREN EN MASTERS Resultaat
Startnr. Voornaam Achternaam Categorie M/V sprint 300 m 1000 m hoog ver speer discus kogel TOTAAL PUNTEN
70 Chris Begemann Junior A m 12,28 39,32 3.40.55 1,60 7,70 2562
71 Fynn, van Buuren Junior A m 13,73 3.15.58 1,5 4,7 35,36 1311
72 Jelger Elings Junior A m 12,55 40,16 1,70 5,19 29,21 2588
73 Tom Ogink Junior A m 12,33 39,18 1,55 5,24 41,24 2308
74 Lucas Hoevers Junior B m 12,65 1,40 4,46 29,71 dnf 1588
75 Joost, de Jong Junior B m 11,73 36,63 2.45.51 5,92 34,86 3415
76 Martin Koorn Junior B m 12,73 40,46 5,13 18.54 8,05 2068
77 Rik Hoevers M50 m 14,30 50,49 3.56.29 1,35 7,99 2417
78 Nienke Brouwer V50 v 16,98 55,58 4.00.59 3,39 6,13 1966
79 Nynke Groendijk-Wilders V55 v 15,81 1,35 3,93 18,11 7,60 2182
80 Caroline Groot-Pennekamp V45 v 16,73 56,94 22,28 16,67 7,65 1665
81 Marcel Jaarsma Senior m 13,00 41,35 3.17.14 1,40 1524
82 Klaske Hoogstra V45 v 19,39 3 14,4 15,57 6,05 983
83 Corien, van der Poll V35 v 16,39 3,19 20,03 17,91 6,18 864
85 Nathalie de Vries Junior A v 13,74 43,83 3.23.00 1,45 4,84 645
86 Luc Bonten M40 m 12,51 39,47 3.13.34 1,5 4,61 2151
87 Rudie Jullens M45 m 52,89 nvt
89 Janine, van Hofweegen-Holshuijsen V40 v 47,82 23,78 8,96 1485
91 Bart Konig Junior B m 40,55 2.58.92 1,60 4,70 20,34 2669
93 Peter Veenhuizen M40 m 1,40 4,45 36,24 24,68 9,08 2218
95 Esther Peerlings Junior B v 31,44 9,67 959
96 Ellen Voorrips Junior B v 19,49 22,33 10,00 956
98 Ingrid Haas V50 v 17,02 7,23 749
99 Henk Kas M50 m 16,59 4.13.04 3,69 13,92 7,22 1341
154 Dominique Veenemans V50 v 14,86 48,24 3.56.56 3,41 6,82 2566
155 Jaap Arwert Junior B m 12,56 4,89 1866
Meerkamp C en D JUNIOREN Prestatie
Startnr Voornaam Achternaam Cat M/V sprint 300 m 1000 m hoog ver speer discus kogel TOTAAL PUNTEN
100 Groot Roel Junior C m 14,56 3.32.59 1,40 4,15 19,27 2230
101 Jansen Koen Junior C m 12,69 39,44 2.47.13 1,60 29,60 3524
102 Maas Casper Junior C m 13,03 42,49 3.28.04 1,55 5,19 3170
103 Mars Jonas Junior C m 47,39 3.30.07 dns 4,33 28,41 1484
104 Meiracker Luuk, van den Junior C m 13,33 44,01 1,60 4,88 9,22 3041
105 Robbesom Miklas Junior C m 13,54 46,21 4,70 dns 10,17 2243
106 Sansom Ruben Junior C m 14,48 45,17 3.03.67 1,35 3,94 2644
107 Smink Jan Siemen Junior C m 14,41 48,25 4,03 8,18 12,86 1610
108 Zanten Lennart Jan, van Junior C m 1,50 5,15 35,36 32,81 11,97 2977
109 Beukeboom Romy Junior C v 11,39 48,44 3,93 20,27 7,46 2154
110 Conijn Iris Junior C v 11,34 46,34 3.45.41 1,45 9,21 2574
111 Jansen Sanne Junior C v 11,59 44,89 3.23.74 1,30 17,54 2112
112 Kas Marleen Junior C v 49,84 3.51.08 4,07 24,96 9,52 2132
113 Konig Dorien Junior C v 11,38 55,57 3.32.12 3,98 6,97 2103
114 Moene Christine Junior C v 12,74 51,31 dns 3,60 6,50 1452
115 Vlugt van der Louise Junior D v 10,10 55,41 10,71 13,76 6,36 1296
116 Roekel van Anne Junior D v 9,67 1,25 3,91 20,20 16,40 1820
117 Aartse Julia Junior D v 9,38 55 1,15 3,37 14,64 1637
118 Vlugt van der Sophie Junior C v 11,58 dns 3.38.37 16,26 11,85 5,75 1341
119 Jong de Niels Junior C m 14,89 3.21.34 1,30 4,06 17,01 2123
120 Martens Julius Junior C m 13,60 3.21.78 1,60 4,39 dns 25,18 2714
121 Drost Niels Junior C m 12,98 1,50 25,66 36,45 8,35 2727
122 Groeneveld Kevin Junior C m 14,38 47,50 4,01 20,24 22,38 2105
123 Meer van der Milan Junior C m 3.01.29 688
124 Rutten Jorn Junior C m 12,89 41,52 4,80 31,54 9,93 3013
125 Aarts Sebastian Junior D m 12,74 53,3 3,44 23,51 17,08 1670
126 Jgers Stefan Junior D m 12,10 dns dns 3,40 dns 752
127 Marang Jelle Junior D m 54,56 3.56.68 1,30 3,61 22,63 1831
128 Molen Djurre, van der Junior D m 49,71 1,40 22,26 17,30 7,95 2031
129 Verdoes Borre Junior D m 12,22 3,44 19,96 16,20 7,36 1685
130 Hoevers Jasmijn Junior D v 51,6 dns 3,45 11,33 8,23 1276
131 Lahr Betty Junior D v 8,94 1,25 4,05 17,49 20,63 dns 1733
132 Pepping Fieke Junior D v 9,54 3.48.92 3,60 10,05 17,32 1518
133 Vermeer Suze Junior D v 9,08 47,95 1,35 4,22 7,63 2400
160 Gaag van de Christiaan Junior C m 3.24.18 nvt
1000 m individueel
Voornaam Achternaam Categorie M/V tijd
134 Joosje Goedhart Junior B v 3.18.29
136 Rudie Jullens Master m 2.59.70
137 Bram-Sieben Rosema Senior m 3.20.64
5000 m individueel tijd
139 Stan Meer van der JJB2 m 18.41.51
141 Angelo Welling Master m 20.28.15
142 Jan Kan van Master m 20.39.50
156 Carl Jansen Master m 19.25.43
Bongerdloop over 5 km
Voornaam Achternaam Categorie M/V tijd
143 Henk Arendse Recreant m 25.24.51
145 Ton Derks Recreant m 25.18.98
146 Rob Groendijk Recreant m 26.44.41
147 Lydia, de Haer Master v 27.15.75
148 Kees Meeuwsen Master m 25.42.35
149 Ingrid, van Os Recreant v 31.30.48
150 Axel Verheij Boslid m 25.44.41
152 Dine Volker Recreant v 29.46.89
153 Linda Bosch van de Recreant v 32.03.53
162 Michael van Buuren Recreant m 25.14.41

 

854 x gelezen