foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

OBS de Nijenoord: SNELSTE SCHOOL van Wageningen!

Wageningen; za 14 mrt 2009

14 maart 2009 - Op de Wageningse Scholierencross heeft OBS de Nijenoord de titel "SNELSTE SCHOOL" behaald en neemt de prachtige wisselbeker voor een heel jaar mee. Een eervolle vermelding voor de tweede plaats gaat naar de Montessori school, en die voor de derde plaats naar de St. Jozef school. Uitslagen:

Klassement SNELSTE SCHOOL

PlaatsSchoolPunten
1Nijenoord47
2Montessori21
3Jozef14
4Thijsse, Renkum11
4Vita Vera, Renkum11
6Zwaneridder10
7Erica, Rhenen7
8Johan Friso4
9Dijk3
10Nude2
10Vallei, Renkum2
10Vd Brink2
-Juliana, Bennekom-

Individuele prestaties

PlaatsStartNrNaamSchoolmin:secPunten
Jongens groep 3-4
1507Sieb MostertMontessori4:015
2519Koen van ZwamThijsse, Renkum4:154
3511Jasper WoutersNijenoord4:533
4518Wiebe WesterhuisNijenoord4:592
5501Adriaan NaguibJozef5:041
6514Pascal TerpstraNijenoord5:07
7526Thimo LahrMontessori5:11
8503Diede WitMontessori5:14
9502Matthijs van der MeerJozef5:16
10517Tijmen VerdoesNijenoord5:26
11515Rik UilenhoetNijenoord5:36
12516Tiemen den BreejenNijenoord5:39
13506Sam RietveldMontessori5:50
Meisjes groep 3-4
1508Anne VerhoevenNijenoord5:085
2509Anouk KramerNijenoord5:104
3512Ming VerwersNijenoord5:133
4520Famke van RennesVallei, Renkum5:442
5513Nikki KramerNijenoord5:591
6505Kadika Dijkstra HoefslootMontessori6:03
7510Inge BartelsNijenoord6:08
Jongens groep 5-6
1981Borre VerdoesNijenoord4:205
2986Luuk BartelsNijenoord4:224
3966Aart-Jan van EmstJozef4:303
4961Jillis HullemanThijsse, Renkum4:362
5968Casper de PagterJozef4:401
6965Tom EldersJohan Friso4:41
7993DaniŽl de KockZwaneridder4:43
8991Tijmen OliehoekVallei, Renkum4:44
9988Sten PostmaNijenoord4:46
10973Ruben SlootwegJuliana, Bennekom4:48
11999Siebe DeitersZwaneridder4:49
12996Maxim VerheulZwaneridder4:51
13972Jarno AltenaJuliana, Bennekom4:54
14992Anne MarseilleZwaneridder5:20
15964Sander SuverkroppJohan Friso5:22
16983Jacob HemmingNijenoord5:34
Meisjes groep 5-6
1990Roos van ZwamThijsse, Renkum4:035
2963Nikť te BrinkeJohan Friso4:064
3985Kayleigh de GraafNijenoord4:173
41000Tjitske de LorijnZwaneridder4:292
5998Rosa MatserZwaneridder4:311
6989Jasmijn HoeversNude4:36
7967Ailina NaguibJozef4:39
8994Hanna MatserZwaneridder4:42
9984Julia OtteNijenoord4:47
10995Maike ConijnZwaneridder4:49
11974Betty LahrMontessori4:52
12975Hanneke AkkermanMontessori5:00
13962Isa WeijmanJohan Friso5:19
14979Veerle SupheertMontessori5:24
15977Nynke SansomMontessori5:42
16978Sally HovdenMontessori5:45
17997Merel KolenbranderZwaneridder5:49
18982Daan UilenhoetNijenoord6:01
19959Lante van TeylingenZwaneridder6:07
Jongens groep 7-8
1571Ruben SansomMontessori3:355
2594Martin KroesbergenVita Vera, Renkum3:584
3573Dennis van den BrinkNijenoord4:043
4557Julius MartensErica, Rhenen4:052
5566Jelle MarangMontessori4:091
6595Rusen KocVita Vera, Renkum4:18
7582Antinio Buter de AzevedoNude4:20
8558Niels de JongErica, Rhenen4:23
9555Melvin MolNijenoord4:25
10575Joran van den BosseNijenoord4:26
11585Mark KatNude4:28
12569Koen WostenMontessori4:42
13567Jochem BoltMontessori5:28
Meisjes groep 7-8
1559Sophie van der VlugtErica, Rhenen3:585
2593Laura van DongenVita Vera, Renkum4:004
3556Dorien KonigDijk4:023
4591Fieke PeppingVd Brink4:052
5572Sanne JansenMontessori4:201
6583Jasmin EwegNude4:30
7584Laila KarimiNude4:31
8577Mieke VernedeNijenoord4:38
9592Julia VisserVita Vera, Renkum4:42
10576Lilian PloegerNijenoord4:48
11570Nienke AkkermanMontessori4:49
12578Romy BeukeboomNijenoord5:04
13560Nynke HospesJohan Friso5:05
14563Suzanne PetietJozef5:09
15561Sachar OeniJohan Friso5:11
16589Judith EbbenVallei, Renkum5:30
17574Ilse VerhoevenNijenoord5:54

Prestaties estafettes

PlaatsStartNrTeamSchoolmin:secPunten
Estafette groep 3-4
1517517, ?Nijenoord3:575
2501970, 969, 502, 501Jozef4:124
3505505, 506, 503, 526Montessori4:143
4514514, ?Nijenoord4:242
Estafette groep 5-6
1971971, 966, 968, 967Jozef3:165
2996998, 995, 1000, 996Zwaneridder3:214
3981981, ?Nijenoord3:253
4999992, 997, 994, 999Zwaneridder3:332
5979977, 979, 975, 974Montessori3:471
6511511, ?Nijenoord3:50
Estafette groep 7-8
1571571, 572, 566, 565Montessori2:555
2578587, ?Nijenoord2:594
3594592, 593, 594, 595Vita Vera, Renkum3:043
4583582, 583, 584, 585Nude3:072
5599959, 993, ?, 599Zwaneridder3:111
6575575, ?Nijenoord3:42
Deelnemers van alleen estafette
969Finn van der MeerJozef
970Mees MeuwisenJozef
971Mirjam KraakmanJozef
599Tijs MatserZwaneridder
565Fleur DijkstraMontessori

 

1274 x gelezen