foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Montessorischool weer de snelste

Wageningen; za 17 mrt 2018

WAGENINGEN – Opnieuw is de Montessorischool Snelste School geworden bij de Belmonte Scholierenloop, die de Wageningse atletiekvereniging Pallas’67 afgelopen zaterdag organiseerde. Met deze prestatie veroverde de Wageningse school onder luid gejuich opnieuw de enorme glimmende wisselbeker, voor de vijfde keer op rij.

De Belmonte Scholierenloop in het arboretum was dit jaar een koude aangelegenheid. Ondanks de grimmige weersvoorspellingen heeft de organisatie echter geen seconde geaarzeld over wel of niet laten doorgaan. Anders dan kennelijk teergevoeliger sporters als voetballers en hockeyers zijn atleten bikkels, die desnoods in de sneeuw met wind tegen hun wedstrijden lopen. Van de 314 inschrijvingen was niet iedereen present, maar er finishten uiteindelijk toch bijna 250 lopers.

Koud was het wel. De wind was hier en daar uiterst venijnig. Lopers en hun ouders hadden zich gehuld in een weidse variatie van mutsen, hoeden, petten, capuchons en oorwarmers, twee jassen en daar overheen nog eens het schoolshirt, wanten en handschoenen om de barre omstandigheden te trotseren. Maar de lagen kleding hadden geen invloed op de wil om te winnen, al waren er ook lopers die af en toe gezellig keuvelend een stukje wandelden.

Er was dit jaar verheugend veel deelname van Bennekomse scholen, al bleef het in de top toch een Wagenings onderonsje: de Montessorischool onbedreigd bovenaan, een eervolle tweede plek voor de Piekschool, gevolgd door een klutije van Brink, Jozef, Nijenoord en Alfrink.

Fotobijschrift: Meisjes van groep 5 lopen in de bittere kou hun twee rondjes in de Belmonte Scholierenloop. Foto B. Hermansz

Fotoalbum

Heb je na de Scholierenloop nog meer zin om hard te lopen en aan atletiek te doen, kom dan vier keer vrijblijvend meetrainen bij Pallas '67 op de blauwe baan op sportpark de Bongerd. We trainen van 16:45u tot 17:45u op maandag en woensdag. Op maandag 19 en woensdag 21 maart 2018 zullen we extra rekening houden met nieuwe kinderen (open training)!

De trainingsgroepen zijn verdeeld per geboortejaar: 2012/2011 = mini-pupil, 2010 = C-pupil, 2009 = B-pupil, 2008/2007 = A-pupil. Word je in 2018 twaalf, dan ben je junior. Zij trainen op maandag en woensdag vanaf 18 uur. Op zaterdag hebben we hardlooptraining op de campus of in het bos.

Uitslagen

Uitslagen bijgewerkt op 18 maart 2018.
Correspondentie over de uitslagen via

Klassement SNELSTE SCHOOL

PlaatsSchoolPuntenAantal lopers
1Montessori, Wageningen5649
2Piek3027
3Brink2363
4Jozef1815
5Nijenoord1743
6Alfrink1516
7Prinsenakker, Bennekom1415
8Alexander, Bennekom107
9Wilhelmina, Bennekom84
10Beatrix, Renkum42
11Erica, Rhenen01
11Schweitzer, Renkum01
11Vita Vera, Renkum04
11Wereld (Nude)01
Totaal:195248

Individuele prestaties

PlaatsStartNrNaam School min:sec Punten
Jongens groep 3
139Alexander KoekkoekBrink3:455
25Maxim van den BergAlexander, Bennekom3:494
37Pepijn MeermanAlexander, Bennekom3:503
49Thomas TönisAlexander, Bennekom4:002
515Rowan HenkesAlfrink4:001
66Jurre MeermanAlexander, Bennekom4:01
735Suli AdmiraalBrink4:03
814Imre HenkesAlfrink4:05
9938Jurre LootsVita Vera, Renkum4:06
10141Nathan WilkensMontessori, Wageningen4:10
11137Hugo NoordstarMontessori, Wageningen4:16
1217Axel ClaassensAlfrink4:18
1316Maxime SmitAlfrink4:20
14883Gerwin ImmerzeelPiek4:26
15884Mick MullerPiek4:28
168Hidde RaakAlexander, Bennekom4:29
17200Finn VerhaafNijenoord4:30
18135Wout KroonMontessori, Wageningen4:32
19952David de KoeijerMontessori, Wageningen4:36
20201Max ZhengNijenoord4:38
2138Colin HarteveldBrink4:42
22170Dravik van der LindenMontessori, Wageningen4:47
2336Jelle Sipkema BarbosaBrink4:57
24197Jahzion DalglieshNijenoord5:20
25956Chris KorthouerBrink5:51
2641Ties ZweegmanBrink6:20
27138Luke SchouteMontessori, Wageningen6:29
Meisjes groep 3
1900Louisa HeroldPiek4:075
2172Frederique van der VeenMontessori, Wageningen4:134
3171Julie OosterhofMontessori, Wageningen4:153
4954Bettie PostMontessori, Wageningen4:242
5167Aniek HillMontessori, Wageningen4:251
611Jasmijn van ErveAlexander, Bennekom4:26
7166Imane van der BurgtMontessori, Wageningen4:29
8861Maria OspinaNijenoord4:32
9901Lilly JanssenPiek4:45
10898Elin BrussenPiek4:47
1170Julia BukovinszkiBrink4:58
12860Alice LukingNijenoord4:59
1313Micky OomesAlexander, Bennekom5:00
14169Lena van KuikMontessori, Wageningen5:05
15929Lina de RondePrinsenakker, Bennekom5:07
16858Sara IJsselmuidenNijenoord5:14
1725Doutsen de VriesAlfrink5:19
1873Loes MeijningerBrink5:24
1971Saqah DargelBrink5:31
20902Elisabetta Della ValentinaPiek5:32
2175Laurie WassinkBrink5:34
22123Benthe WeversJozef5:36
2369Lise AdelmundBrink5:42
24859Femke KeizerNijenoord6:29
25168Julia van 't HooftMontessori, Wageningen6:51
26899Pauline ClaassenPiek6:54
Jongens groep 4
1145Tys GillissenMontessori, Wageningen3:115
2143Csonger Ba'rtfaiMontessori, Wageningen3:354
318Rik van den DungenAlfrink3:423
4148Abe van KuikMontessori, Wageningen3:442
519Yoeri HenkesAlfrink3:511
649Pete SchreuderBrink3:52
7211Nilan RuyterkampNijenoord3:59
8207Mory KabaNijenoord4:01
9107Felix DamenJozef4:04
1048Ties MeijningerBrink4:05
11955Tom van MaanenNijenoord4:08
12208Just van der KolkNijenoord4:10
13886Arthur WentingPiek4:11
1442Jorrit BosmanBrink4:12
15212Teye RuyterkampNijenoord4:15
16960Valdimir SpaasPiek4:17
17146Jelle HeitmeierMontessori, Wageningen4:19
18213David ViguursNijenoord4:21
19202Simon CoppesNijenoord4:27
2045Tijmen CuppenBrink4:29
2122Brett ReuversAlfrink4:32
2243Wes van BrakelBrink4:35
23206Mees van HattumNijenoord4:42
24210Timo RoozeNijenoord4:49
2547Ivan MeijnenBrink4:56
2646Beau KorthouerBrink4:59
27205Joppe GusseklooNijenoord8:26
Meisjes groep 4
1931Veerle van ReemstPrinsenakker, Bennekom3:495
233Anninka te VelthuisBeatrix, Renkum3:554
3144Hilde van GenuchtenMontessori, Wageningen3:573
476Ella BraamBrink4:042
5905Lonneke WelgravenPiek4:151
626Frida van der SluysAlfrink4:17
7950Emma_Lotte HoekPiek4:19
8864Eleni GeertsNijenoord4:21
9870Jaden van SchoonhovenNijenoord4:25
10869Evy RoozeNijenoord4:27
1178Marley MoorkampBrink4:29
1244Sam CornelisBrink4:30
13872Kirsten WijnenNijenoord4:45
14903Anne ten HovePiek4:47
15871Annika WesterhuisNijenoord4:49
16862Madelief BarkhuijsenNijenoord4:51
17904Britt Tjou-Tam-SinPiek4:56
18106Amber KreeftErica, Rhenen4:58
19866Noor KorfNijenoord5:00
20868Anne-May RipNijenoord5:06
2177Lynn van ManenBrink5:10
2279Florentine MullerBrink5:13
2380Saar WennekesBrink5:15
24174Iris van den BrinkMontessori, Wageningen5:23
Jongens groep 5
1887Simon KoolenPiek4:065
2889Luca ThimisterPiek4:104
3214Rins DijkstraNijenoord4:133
4218Quin VisNijenoord4:152
5152Thijmen OosterhofMontessori, Wageningen4:251
6888Twan SieswerdaPiek4:27
755Thomas KoekkoekBrink4:36
8219Jurriaan van der WalNijenoord4:44
9150Tariq van LaarMontessori, Wageningen4:45
1023Timo BouwensAlfrink4:46
1156Joost PeerbolteBrink4:48
12216Tobiasz KoetsierNijenoord4:50
13939Olaf LootsVita Vera, Renkum4:51
14217Tomas VazNijenoord4:51
15151Akke van der LindenMontessori, Wageningen4:54
16154Daniël StalpersMontessori, Wageningen5:06
1754Nico HaartsenBrink5:08
18155Yannick VinkMontessori, Wageningen5:11
19951Pepijn VerweijMontessori, Wageningen5:15
20109Sven KolnaarJozef5:17
21153Luuk SleeuwenhoekMontessori, Wageningen5:24
22149Floris DankbaarMontessori, Wageningen5:45
2351Jaron Noah DargelBrink5:50
2450Allen BecirovicBrink5:51
2553Jan GrusBrink5:55
2657Filemon PonsioenBrink6:18
2724Jaimy BrussenAlfrink6:23
28215Jurre KeizerNijenoord6:39
2958Rembrandt de WindtBrink7:01
3052Nico GeesinkBrink7:09
Meisjes groep 5
1877Sienna RietveldNijenoord4:315
2179Anna MatthijsMontessori, Wageningen4:354
3125Livia GiebelsJozef4:373
4908Marjolein WelgravenPiek4:472
5128Sascha GoezinnenJozef4:481
6935Axèle KoningSchweitzer, Renkum4:52
788Tara SchaapmanBrink4:55
8875Gabi KetelaarNijenoord5:07
9878Sterre SchimmelNijenoord5:09
10879Evie van der VoortNijenoord5:12
11876Ize MeintsNijenoord5:16
1228Maggy MeijboomAlfrink5:18
13906Eva AlkemadePiek5:20
14943Hadia BahWereld (Nude)5:21
15957Mila KokBrink5:26
1691Noor ZweegmanBrink5:26
17178Amy HillMontessori, Wageningen5:27
1883Annemijn FransenBrink5:31
1985Ket KesselBrink5:48
2089Rosalie SmitBrink5:50
21873Elina DewulfNijenoord5:54
22874Ema DijksmaNijenoord5:55
2382Azra DodikBrink6:22
2490Sara WassinkBrink6:24
2587Karen RembetBrink6:39
26907Norah JanssenPiek6:42
Jongens groep 6
1890Detmar ImmerzeelPiek3:515
2110Wouter BiemansJozef3:544
3946Kai HofstadWilhelmina, Bennekom3:583
4158Guus MietusMontessori, Wageningen4:042
560Bart BosmanBrink4:121
6958Luuk PelgrumBrink4:16
7113Joek van KampenJozef4:27
861Loki ConsenheimBrink4:34
9157Dajo van KuikMontessori, Wageningen4:36
10893Max van PoeckePiek4:41
11915Jesse van AlphenPrinsenakker, Bennekom4:42
12854Mats KuipersNijenoord4:48
13918Sam SlinkPrinsenakker, Bennekom4:56
14916Wietse BosmanPrinsenakker, Bennekom5:08
15917Finn KuipersPrinsenakker, Bennekom5:09
16220Tim BarskeNijenoord5:23
1759Teun BeysensBrink5:28
18159Connor WijbrandtsMontessori, Wageningen5:36
1963Ralph WesselsBrink6:22
Meisjes groep 6
129Elvira ClaassensAlfrink4:155
2181Elise van GenuchtenMontessori, Wageningen4:184
3183Veerle MatthijsMontessori, Wageningen4:203
492Naomie BoerenBrink4:242
5909Silke BoersmaPiek4:281
6910Elisabeth HoekPiek4:51
7881Vere van der GuchtNijenoord4:53
893Fenna van BrakelBrink5:03
9947Annemijn KnolWilhelmina, Bennekom5:06
10911Audrey WentingPiek5:14
11129Ronja DamenJozef5:25
12942Floor BosschaVita Vera, Renkum5:41
13932Geertje KuiperPrinsenakker, Bennekom5:57
Jongens groep 7-8
1922Christian van GenuchtenPrinsenakker, Bennekom3:475
2120Bastiaan NijzinkJozef3:484
366Timon van LiereBrink3:493
468Sven TimmermansBrink3:512
5920Wim van AsPrinsenakker, Bennekom3:531
6164Jerre SleeuwenhoekMontessori, Wageningen3:54
7118Kars van KempenJozef3:56
8117Tijn JanssenJozef4:00
9925Sjoerd MemelinkPrinsenakker, Bennekom4:02
10940Thomas ArpVita Vera, Renkum4:04
1167Teun PelgrumBrink4:04
1264Sem AdmiraalBrink4:07
13921Lex BotschuijverPrinsenakker, Bennekom4:10
14923Rens HooiveldPrinsenakker, Bennekom4:15
15116Elior CenzediJozef4:23
1665Antoni GrusBrink4:24
17855Tristan ScheerNijenoord4:31
18165Derrick WijbrandtsMontessori, Wageningen4:35
19924Ivo LammersPrinsenakker, Bennekom4:37
20119Ruben LesschenJozef4:39
21856Sjoerd van SchieNijenoord4:44
22163Thom MutsaersMontessori, Wageningen4:46
23926Jens van ReemstPrinsenakker, Bennekom4:48
24161Moos MutsaersMontessori, Wageningen5:00
25162Simon MutsaersMontessori, Wageningen5:02
Meisjes groep 7-8
1188Lyske GillissenMontessori, Wageningen3:505
2914Rosalie KoolenPiek3:584
395Nina AdmiraalBrink4:003
4184Irene AmbachtsheerMontessori, Wageningen4:082
5948Florien HofstadWilhelmina, Bennekom4:131
6913Nora BremanPiek4:13
730Lotte ClaassensAlfrink4:16
832Marin TalsmaAlfrink4:17
934Bernine te VelthuisBeatrix, Renkum4:19
10195Annika WillemsMontessori, Wageningen4:24
11194Eline van SchieMontessori, Wageningen4:29
1231Chloé SmitAlfrink4:31
13193Cato RietveldMontessori, Wageningen4:38
14186Luna van AmerongenMontessori, Wageningen4:41
15131Merel DamenJozef4:46
16190Eline KroonMontessori, Wageningen4:48
17934Anna VerburgPrinsenakker, Bennekom4:54
1898Silke CornelissenBrink4:55
1999Dena van EspeloBrink4:55
2097Isis ConsenheimBrink4:56
21100Emma HaartsenBrink4:56
22192Noortje PostMontessori, Wageningen5:02
23103Mare SchreuderBrink5:07
24949Vera KoekenWilhelmina, Bennekom5:20
25104Lieve VermeerBrink5:34
26130Madelief BontenJozef5:47
27191Dinte PijnakkerMontessori, Wageningen6:13
28185Nicole AmbachtsheerMontessori, Wageningen6:15
29101Iris HoogendijkBrink6:25
30102Charlotte PeerbolteBrink6:27

Prestaties estafettes

PlaatsStartNr*TeamSchoolmin:secPunten
Estafette groep 3-4
119Snelle CheetahsAlfrink6:085
2145PaarsMontessori, Wageningen6:164
3869Nijenoord 5Nijenoord6:193
4148BlauwMontessori, Wageningen6:272
57Team Pepijn MeermanAlexander, Bennekom6:401
65Team Maxim van den BergAlexander, Bennekom6:42
715Paluachini'sAlfrink6:44
8905Team Lonneke WelgravenPiek6:50
9170GoudMontessori, Wageningen6:52
10872Nijenoord 4Nijenoord6:55
1179TurborennersBrink6:58
1278Snelle BrinkiesBrink7:01
13202Nijenoord 2Nijenoord7:07
14207Nijenoord 6Nijenoord7:09
15864Nijenoord 7Nijenoord7:12
16859Nijenoord 1Nijenoord7:15
17863Nijenoord 9Nijenoord7:18
18Team zonder startnummer?7:36
1935Rennende Cup-cakesBrink7:37
20167RoodMontessori, Wageningen7:41
21904Team Britt Tjou-Tam-SinPiek7:45
22197Nijenoord 3Nijenoord7:47
2370De LeeuwenBrink7:52
Estafette groep 5-6
1183WitMontessori, Wageningen5:145
2877Nijenoord 11Nijenoord5:254
3890AntilopenPiek5:323
460De HenkiesBrink5:362
5128Jozef 2Jozef5:381
6942Team Floor BosschaVita Vera, Renkum5:51
7889HazewindPiek5:55
8918Prinsenrakkers 5Prinsenakker, Bennekom5:58
9875Nijenoord 8Nijenoord6:01
10946Team Kai HofstadWilhelmina+Prinsenrakker, Bennekom6:03
11152ZilverMontessori, Wageningen6:05
12881Nijenoord 12Nijenoord6:07
13958RobinsonBrink6:16
14155GroenMontessori, Wageningen6:24
15Team zonder startnummer?6:28
1651SpeediesBrink6:30
1756Snelle JaguarsBrink6:36
1853Power CheetahsBrink6:38
19149RozeMontessori, Wageningen6:46
2055STKRBrink7:02
21879Nijenoord 10Nijenoord7:10
2257Golden PowerBrink8:00
Estafette groep 7-8
1117Jozef 3Jozef4:545
2948Team Florien HofstadWilhelmina+Prinsenrakker, Bennekom4:584
3920Prinsenrakkers 1Prinsenakker, Bennekom5:003
492Het KanoteamBrink5:032
568De WinnaarsBrink5:151
666De TurboslakkenBrink5:16
7188GeelMontessori, Wageningen5:18
8914Wilde BeestenPiek5:20
9933Prinsenrakkers 3Prinsenakker, Bennekom5:25
1029KA PowerAlfrink5:29
11184ZwartMontessori, Wageningen5:34
12192OranjeMontessori, Wageningen5:42
13163BruinMontessori, Wageningen5:58
14104De Girly'sBrink6:01
15119Jozef 4Jozef6:03
*) Startnummer van de finisher van het team

 

458 x gelezen