foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Montessorischool opnieuw Snelste School

Wageningen; za 14 mrt 2015

De Wageningse Montessorischool mag opnieuw een jaar pronken met de eervolle titel Snelste School. Bij de Belmonte Scholierenloop, afgelopen zaterdag in het Belmonte Arboretum, behaalde de school 45 punten, 10 meer dan de nummer twee. (zie ook bij de fotoalbums)

De Belmonte Scholierenloop is een hardloopwedstrijd voor basisscholieren, die dit jaar voor het eerst niet in het bos, maar in het Belmonte Arboretum werd gehouden. De organisatie, de Wageningse atletiekvereniging Pallas'67, was daar zeer tevreden over. Het park is overzichtelijker en biedt meer mogelijkheden voor een gevarieerd parcours.

Er waren dit jaar ruim 260 inschrijvingen, uit Wageningen, Rhenen, Renkum en Bennekom. Zelfs waren er zeven kinderen uit Arnhem, die de Scholierenloop meeliepen als onderdeel van een verjaarspartijtje.

De Scholierenloop begon met individuele wedstrijden. Derde- en vierdegroepers liepen ongeveer 850 meter, de ouderen ruim een kilometer. Dat gebeurde met grote inzet en soms verbetenheid. Daarna volgden de scholenestafettes, waarbij estafetteploegen van vier kinderen de eer van hun school verdedigden. Bij elk onderdeel krijgen de beste lopers punten; alles opgeteld leidt dat tot een totaalscore per school.

Bij de prijsuitreiking wees wedstrijdleider Arjen Schots erop dat de Wageningse basisscholen zich zorgen moeten maken: de concurrentie van buiten Wageningen groeit, in omvang en in kwaliteit: de vierde plaats voor de Ericaschool uit Rhenen wijst daarop. Maar dit keer waren de eerste drie plaatsen nog voor Wageningen: de Montessorischool, de Nijenoordschool en de Jozefschool.

Uitslagen

Uitslagen bijgewerkt op 15 maart 2015.
Correspondentie over de uitslagen via

Klassement SNELSTE SCHOOL

  Klassement SNELSTE SCHOOL    
Plaats School Punten Aantal lopers
1 Montessori 45 31
2 Nijenoord 35 53
3 Jozef 26 21
4 Erica, Rhenen 25 15
5 Brink 21 24
6 Piek 9 18
7 Vita Vera, Renkum 8 8
8 Zwaneridder 6 4
9 Johan Friso 5 9
9 Schweitzer, Renkum 5 17
9 Wilhelmina, Bennekom 5 8
12 Springplank, Rhenen 3 10
13 Alfrink 2 11
- Heijenoord, Arnhem   7
- Kraats, Bennekom   2
- Thijsse, Renkum   1
    195 239

Individuele prestaties

PlaatsStartNrNaam School min:sec Punten
  Jongens groep 3        
1888Kai Hofstad Wilhelmina, Bennekom 4:00 5
2859Detmar Immerzeel Piek 4:14 4
3863Keano Limpens Piek 4:20 3
4791Olivier van Duursen Johan Friso 4:22 2
5822Guus Oenema Montessori 4:22 1
6766Bart Bosman Brink 4:23  
7879Jelle Coenradie Springplank, Rhenen 4:26  
8793Siem Olthof Johan Friso 4:33  
9860Filipe Rosier Piek 4:36  
10892Pieter van Arkel Schweitzer, Renkum 4:36  
11768Luc Pelgrum Brink 4:42  
12792Rien Dozeman Johan Friso 4:48  
13767Jan Groenveld Brink 4:51  
14805Lasse de Vries Jozef 4:54  
15894Dajo van Kuik Montessori 4:55  
16868Cross Peter Schweitzer, Renkum 5:02  
17869Gert-Jan Roozenboom Schweitzer, Renkum 5:06  
18864Luuk Brouwer Piek 5:07  
19874Ryon Gorkink Schweitzer, Renkum 5:10  
20878Connor Eigner Springplank, Rhenen 5:11  
21855Tim Barské Nijenoord 5:13  
22770Robin Keizer Brink 5:15  
23865Ralph Wessels Piek 5:47  
24861Jorrit Snoek Piek 5:49  
  Meisjes groep 3        
1210Naomi Boeren Brink 4:07 5
2199Veerle Matthijs Montessori 4:08 4
3335Nathalie Heemsbergen Springplank, Rhenen 4:10 3
4242Elise van Genuchten Montessori 4:10 2
5194Elvira Claassens Alfrink 4:26 1
6291Silke Boersma Piek 4:27  
7343Veerle van Rijn Vita Vera, Renkum 4:29  
8195Feline de Beet Alfrink 4:32  
9253Mila Dijkslag Montessori 4:42  
10354Marit de Wit Brink 4:43  
11294Bibi Thomassen Schweitzer, Renkum 4:45  
12229Isa Verdonschot Jozef 4:52  
13300Sylvana den Hartog Schweitzer, Renkum 4:53  
14289Marjolein Welgraven Piek 4:54  
15284Audrey Wenting Piek 4:56  
16776Jolijn vd Pol Erica, Rhenen 5:01  
17297Mariska Oldenmenger Schweitzer, Renkum 5:09  
18331Tara Scholte Schweitzer, Renkum 5:15  
19234Ronja Damen Jozef 5:24  
20299Robin Scheer Schweitzer, Renkum 5:45  
21196Georgine Kohutnicki Alfrink 5:49  
22219Madelief Harmelink Heijenoord, Arnhem 6:08  
23213Julia Raz Brink 6:11  
24293Axèle Koning Schweitzer, Renkum 6:17  
25200Anna Vermeer Brink 6:25  
  Jongens groep 4        
1772Sven Timmermans Brink 3:49 5
2780Lucas Wolkers Erica, Rhenen 3:52 4
3778Loek Uitterhoeve Erica, Rhenen 3:56 3
4867Victor Starren Piek 3:57 2
5764Senni Haabo Alfrink 4:02 1
6771Sem Admiraal Brink 4:04  
7815Tijn Jansen Jozef 4:08  
8883Roeland van Rijn Vita Vera, Renkum 4:10  
9760Alex Edel Alfrink 4:17  
10819Jaron van Ruiswijk Kraats, Bennekom 4:18  
11773Ben Raz Brink 4:19  
12900Jelle Soes Nijenoord 4:21  
13798Gras Kamphuis Jozef 4:23  
14882Niels Messchendorp Vita Vera, Renkum 4:26  
15811Ruben Lesschen Jozef 4:30  
16788Elvis Woltjer Heijenoord, Arnhem 4:36  
17765Antoni Grus Brink 4:37  
18818Brendly Muller Kraats, Bennekom 4:42  
19856Tim Hubert Nijenoord 4:52  
20834Jimme Dijkstra Nijenoord 4:54  
21827Moos Mutsaers Montessori 4:55  
22763Finn Roozeboom Alfrink 4:56  
23838Koen Verhagen Nijenoord 5:01  
24839Laye Kallo Nijenoord 5:04  
25880Quinten Eigner Springplank, Rhenen 5:07  
  Meisjes groep 4        
1781Marile Louters Erica, Rhenen 4:11 5
2247Irene Ambachtsheer Montessori 4:14 4
3269Fleur Wouters Nijenoord 4:15 3
4204Inez Timmermans Brink 4:21 2
5239Annika Willems Montessori 4:23 1
6240Cato Rietveld Montessori 4:28  
7193Chloé Smit Alfrink 4:29  
8292Vlinder Karel Piek 4:32  
9198Liv Kohutnicki Alfrink 4:40  
10241Eline Kroon Montessori 4:42  
11238Alma Hoffman Montessori 4:43  
12236Suzie Ledoux Jozef 4:51  
13217Josefien Harmelink Heijenoord, Arnhem 4:52  
14262Benthe Schimmel Nijenoord 4:52  
15258Amber Cobben Nijenoord 4:52  
16254Nicole Ambachtsheer Montessori 4:53  
17249Loesje van Hal Montessori 4:54  
18209Mandy Miedema Brink 4:54  
19223Nouk Vos Heijenoord, Arnhem 4:55  
20220Mae van der Velde Heijenoord, Arnhem 4:55  
21222Noor Leenders Heijenoord, Arnhem 4:56  
22231Madelief Bonten Jozef 5:12  
23207Lieve Vermeer Brink 5:13  
24221Marit van der Valk Heijenoord, Arnhem 5:14  
25208Maira van Espelo Brink 5:19  
26197Kaça Klingenberg Alfrink 5:33  
27205Iris Hoogendijk Brink 5:34  
28278Melina Bieleveldt Nijenoord 5:36  
29232Mila Rijlaarsdam Jozef 5:38  
30288Lucie Borm Piek 5:39  
  Jongens groep 5        
1877Yannick de Bruijn Schweitzer, Renkum 4:13 5
2886Thomas Arp Vita Vera, Renkum 4:13 4
3837Jorn Gelinck Nijenoord 4:19 3
4802Kars van Kempen Jozef 4:21 2
5821Christian van Genuchten Montessori 4:22 1
6783Niek vd Pol Erica, Rhenen 4:25  
7843Milan de Bok Nijenoord 4:26  
8848Oscar Roelsma Nijenoord 4:28  
9812Saro Zondernaam Jozef 4:33  
10842Lion van der Linden Nijenoord 4:36  
11790Hielke Bossers Johan Friso 4:38  
12844Miro Jongerden Nijenoord 4:40  
13898Daan Hellegering Nijenoord 4:41  
14871Laurens van Arkel Schweitzer, Renkum 4:52  
15769Geert de Wit Brink 4:56  
16823Jip Hollanders Montessori 4:58  
17803Kasper Goezinnen Jozef 5:01  
18789Erik Smouter Johan Friso 5:03  
29835Jip Roelofsen Nijenoord 5:04  
20795Wouter Bossers Johan Friso 5:06  
21866Tycho Borm Piek 5:12  
22873Ryan Phielix Schweitzer, Renkum 5:17  
23794Tijn Olthof Johan Friso 5:35  
24830Arwin Pijlman Nijenoord 5:37  
25899Damian Willemsen Nijenoord 5:40  
26762Felix de Ridder Alfrink 5:41  
27836Joey van Heijnsbergen Nijenoord 5:41  
28876Tim Bongers Schweitzer, Renkum 5:50  
  Meisjes groep 5        
1250Lyske Gilissen Montessori 4:14 5
2244Franka Kleinhesselink Montessori 4:21 4
3212Nina Admiraal Brink 4:29 3
4283Vivian Roelsma Nijenoord 4:39 2
5246Indra Dijkslag Montessori 4:42 1
6353Sanne de Jong Brink 4:44  
7345Florine Hofstad Wilhelmina, Bennekom 4:45  
8235Rory Rijlaarsdam Jozef 4:50  
9265Elise Pijlman Nijenoord 4:57  
10214Hilde Lamers Erica, Rhenen 5:01  
11274Julia Veroude Nijenoord 5:04  
12273Imke den Breejen Nijenoord 5:05  
13259Anna Verburg Nijenoord 5:20  
14349Vera Koeken Wilhelmina, Bennekom 5:23  
15202Dena van Espelo Brink 5:29  
16275Lieke Barské Nijenoord 5:45  
17334Kyra Miltenburg Springplank, Rhenen 5:47  
18245Hannah Bakker Montessori 5:49  
19264Eline van Dijk Nijenoord 5:56  
20277Madelieve Raanhuis Nijenoord 5:58  
21267Esther Strous Nijenoord 6:00  
22201Anne Wensink Brink 6:14  
23272Ilse van der Fels Nijenoord 6:32  
  Jongens groep 6        
1832Daan Reefman Nijenoord 4:06 5
2833Dawit Verwers Nijenoord 4:17 4
3841Kyran Bieleveldt Nijenoord 4:19 3
4782Marlo Louters Erica, Rhenen 4:25 2
5890Bastiaan Stoevelaar Zwaneridder 4:26 1
6814Tijmen Neefjes Jozef 4:29  
7777Koen Huibers Erica, Rhenen 4:31  
8785Simon Pleijsier Erica, Rhenen 4:36  
9875Thor Koning Schweitzer, Renkum 4:38  
10854Thom Bulte Nijenoord 4:39  
11831Cuinn van Keulen Nijenoord 5:00  
12820Arne Wit Montessori 5:05  
13825Job Ridder Montessori 5:06  
14857Resse van Andel Nijenoord 5:07  
15852Sam Hubert Nijenoord 5:07  
16885Thijs Messchendorp Vita Vera, Renkum 5:10  
17858Casper Starren Piek 5:13  
18779Lucas Hulsebosch Erica, Rhenen 5:20  
19845Niek Peters Nijenoord 5:26  
20761Dolf de Ridder Alfrink 5:29  
  Meisjes groep 6        
1810Noortje Bonten Jozef 4:22 5
2340Sophie van Rijn Vita Vera, Renkum 4:27 4
3224Floor Olthof Johan Friso 4:34 3
4216Renee Verheijde Erica, Rhenen 4:39 2
5252Mette Rietveld Montessori 4:44 1
6280Nora Mourits Nijenoord 4:55  
7290Rosannah van Halsema Piek 5:03  
8266Esmée Beukers Nijenoord 5:06  
9255Puck Oenema Montessori 5:07  
10346Linda Bruxvoort Wilhelmina, Bennekom 5:10  
11339Suzanne Blijjenberg Thijsse, Renkum 5:18  
12270Floor van Schie Nijenoord 5:21  
13347Manon Gielen Wilhelmina, Bennekom 5:26  
14263Cailyn Meeuwisz Nijenoord 5:39  
15260Annika Grobben Nijenoord 5:50  
16226Sterre Wijnen Johan Friso 5:57  
17295Denise Gorkink Schweitzer, Renkum 6:04  
  Jongens groep 7-8        
1796Casper Knotnerus Jozef 3:49 5
2824Jippe Oenema Montessori 3:52 4
3853Stefan Beukers Nijenoord 4:00 3
4775Christian Wolkers Erica, Rhenen 4:02 2
5849Pieter Bulte Nijenoord 4:04 1
6840Kylian Meeuwisz Nijenoord 4:07  
7847Nils Reefman Nijenoord 4:10  
8828Thomas IJzerman Montessori 4:15  
9787Wouter Lamers Erica, Rhenen 4:17  
10809Micha Roggema Jozef 4:21  
11891Jan-Freerk Kloen Zwaneridder 4:22  
12817Wiebe Zuijdgeest Jozef 4:24  
13893Qori van Dixhoorn Montessori 4:26  
14829Wenne Stobbelaar Montessori 4:27  
15881Lars van Hofwegen Vita Vera, Renkum 4:28  
16826Jorn van Amerongen Montessori 4:30  
17786Timo Huibers Erica, Rhenen 4:31  
18887Gijs Koeken Wilhelmina, Bennekom 4:32  
19799Imre Hillekens Jozef 4:34  
20846Niek Wellink Nijenoord 4:34  
21851Rutger Wouters Nijenoord 4:37  
22850Pim Dobbelsteijn Nijenoord 4:40  
23884Stefan Arp Vita Vera, Renkum 4:49  
  Meisjes groep 7-8        
1243Emma van Hal Montessori 4:01 5
2230Lieselotte Bots Jozef 4:06 4
3351Dunya Wolfs Zwaneridder 4:09 3
4352Tula Frijters Zwaneridder 4:09 2
5206Kore Hengeveld Brink 4:11 1
6257Ykje Gillissen Montessori 4:21  
7281Silu Verwers Nijenoord 4:26  
8344Famke Baudewijns Wilhelmina, Bennekom 4:28  
9276Lieke de Bok Nijenoord 4:30  
10203Fleur Miedema Brink 4:33  
11286Jolijn Wilpshaar Piek 4:35  
12332Celine Heemsbergen Springplank, Rhenen 4:37  
13333Judith Heemsbergen Springplank, Rhenen 4:39  
14348Silke Hofstad Wilhelmina, Bennekom 4:40  
15807Louka Goezinnen Jozef 4:41  
16215Marieke Lamers Erica, Rhenen 4:42  
17336Nina van Doorn Springplank, Rhenen 4:54  
18285Bente Jansen Piek 4:59  
19338Richelle van den Berg Springplank, Rhenen 5:00  
20256Rozanne Willems Montessori 5:00  
21298Nynke Sterk Schweitzer, Renkum 5:00  
22287Lea Jansen Piek 5:05  
23279Merel Cobben Nijenoord 5:15  
24337Noell Miltenburg Springplank, Rhenen 5:40  

Prestaties estafettes

Plaats Team StartNrs School min:sec Punten
  Estafette groep 3-4          
1 Erica-1 784,776,781,780 Erica, Rhenen 6:16 5
2 Vliegende Vogels 232,798,811,815 Jozef 6:19 4
3 Brink-3 770,772,204,205 Brink 6:41 3
4 Montessori-1 247,,, Montessori 6:47 2
5 Nijenoord-12 900,856,278,839 Nijenoord 6:53 1
6 Brink-4 207,208,765,773 Brink 6:54  
7 Geel 291,864,859,863 Piek 6:57  
8 Montessori-2 241,,, Montessori 6:58  
9 Alfrink-1 194,,, Alfrink 7:00  
10 Uilenboom 236,,, Jozef 7:00  
11 Montessori-3 253,,, Montessori 7:04  
12 De Vier Bijbeners 834,838,855,269 Nijenoord 7:08  
13 Rood 288,292,865,867 Piek 7:13  
14 Brink-1 213,210,766,767 Brink 7:15  
15 Springplank-1 335,880,879,878 Springplank, Rhenen 7:17  
16 Slechtvalken 805,801,234,229 Jozef 7:17  
17 Alfrink-2 764,,, Alfrink 7:30  
18 Groen 860,861,289,284 Piek 7:38  
19 Bliksem 868,892,293,874 Schweitzer, Renkum 8:02  
20 Brink-2 895,768,354,200 Brink 8:08  
  Estafette groep 5-6          
1 Nijenoord-14 850,279,833,832 Nijenoord 5:23 5
2 Montessori-4 250,,, Montessori 5:29 4
3 Goedvalken 802,810,803,814 Jozef 5:33 3
4 Brink-5 209,772,202,769 Brink 5:40 2
5 Iron Erica 216,779,785,777 Erica, Rhenen 5:44 1
6 Wegrenners 224,795,790,794 Johan Friso 5:47  
7 Montessori-5 255,,, Montessori 5:54  
8 De Vier Bijbeners 834,838,855,269 Nijenoord 5:56  
9 De Bliksemschichten 283,274,836,898 Nijenoord 5:57  
10 Nijenoord-5 842,259,848,275 Nijenoord 5:59  
11 De Snelle Fazanten 280,273,843,845 Nijenoord 6:02  
12 De Opscheppers 830,265,264,837 Nijenoord 6:07  
13 Boosters 871,877,875,295 Schweitzer, Renkum 6:11  
14 Blauw 866,290,290,858 Piek 6:17  
15 De Turboslakken 852,270,260,263 Nijenoord 6:20  
16 De Snelle Crossers 272,277,899,835 Nijenoord 6:49  
17 Johan Friso-2 791,793,789,226 Johan Friso 6:58  
  Estafette groep 7-8          
1 Nijenoord-10 853,281,847,849 Nijenoord 4:48 5
2 Montessori-5 255,,, Montessori 5:05 4
3 FC Bob 796,799,817,807 Jozef 5:09 3
4 Montessori-6 828,,, Montessori 5:10 2
5 De Minecrafters 786,215,787,775 Erica, Rhenen 5:12 1
6 Tubaduja 352,890,891,351 Zwaneridder 5:14  
7 De Naamloze Winnaars 276,846,851,840 Nijenoord 5:19  
8 Brink-6 212,203,206,890 Brink 5:23  
9 Mixie 235,812,230,353 Jozef 5:32  
10 Nijenoord-6 854,832,266,833 Nijenoord 5:35  
11 Vita Vera-1 882,886,883,343 Vita Vera, Renkum 5:40  
12 Montessori-7 893,,, Montessori 5:51  

 

2233 x gelezen