foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Montessorischool Snelste School van Wageningen en omgeving

Wageningen; za 15 mrt 2014

De Wageningse Montessorischool heeft met glans de uiterst eervolle titel Snelste School gewonnen. Bij de jaarlijkse Scholierenbosloop, op zaterdag 15 maart in het bos op de Wageningse Berg, behaalde de Montessorischool 42 punten, waarmee ze haar naaste concurrenten de Nijenoordschool (36 punten) en Jozefschool (25 punten) ruim voor bleef. (Met fotoalbum.)

De Scholierenbosloop is voor basisscholieren uit Wageningen, Renkum, Bennekom en Rhenen. Er deden dit jaar een record aantal kinderen mee. Er verschenen er 261 aan de start voor de individuele lopen en voor de estafettes.

Voor het eerst dit jaar waren er veel kinderen van buiten Wageningen. Die deden het heel goed. De Schweitzerschool uit Renkum, de Ericaschool en De Springplank, allebei uit Rhenen, en de Wilhelminaschool uit Bennekom behaalden hoge plaatsen. De Wageningse basisscholen, traditiegetrouw het sterkst vertegenwoordigd, kunnen zich voorbereiden op echte concurrentie volgend jaar.

Uiteindelijk was het dit jaar in de top toch nog een Wagenings feestje. Maar het eindklassement, hoe duidelijk ook, biedt perspectief voor de volgende jaren. Moest de Nijenoordschool voor het eerst in jaren genoegen nemen met een tweede plaats en ging de eretitel Snelste School en de wisselbeker verdiend naar de Montessorischool, de Jozefschool kwam sterk op met een derde plaats. Ook de Piekschool en de Brinkschool, voor het eerst in lange tijd weer van de partij, lieten zien dat deze top drie helemaal niet vanzelfsprekend er de volgende keer weer zo uit zal zien.

Fotoalbum

Uitslagen

Uitslagen bijgewerkt op 26 maart 2014.
Correspondentie over de uitslagen via

Klassement SNELSTE SCHOOL

  Klassement SNELSTE SCHOOL    
Plaats School Punten Aantal lopers
1 Montessori 42 48
2 Nijenoord 36 76
3 Jozef 25 21
4 Erica, Rhenen 10 16
5 Schweitzer, Renkum 6 11
6 Brink 5 23
7 Springplank, Rhenen 4 4
8 Wilhelmina, Bennekom 4 7
9 Zwaneridder 2 8
10 Vita Vera, Renkum 1 6
- Airborne, Renkum - 3
- Alfrink - 2
- Cunera, Rhenen - 4
- Dijk - 1
- Don Bosco, Renkum - 1
- Johan Friso - 4
- Kraats, Bennekom - 1
- Margriet - 1
- Piek - 20
- Tarthorst - 1
- Thijsse, Renkum - 1
- Windroos, Veenendaal - 1
- Wingerd, Bennekom - 1
    135 261

Individuele prestaties

PlaatsStartNrNaam School min:sec Punten
  Jongens groep 3-4        
115Quinten van der Meer Jozef 4:19 5
212Kars van Kempen Jozef 4:30 4
354Yannick de Bruijn Schweitzer, Renkum 4:31 3
48Niek van de Pol Erica, Rhenen 4:32 2
558Thomas Arp Vita Vera, Renkum 4:33 1
636Lion van der Linden Nijenoord 4:39  
734Jorn Gelinck Nijenoord 4:41  
827Rutger Daems Montessori 4:43  
937Milan de Bok Nijenoord 4:44  
1039Oscar Roelsma Nijenoord 4:50  
1160Micha van Wijgerden Wingerd, Bennekom 4:51  
1240Sjoerd Marsman Nijenoord 4:52  
1323Christian van Genuchten Montessori 4:54  
1418Harrie Docter Jozef 4:54  
15121Arwin Pijlman Nijenoord 4:55  
165Simon Hengeveld Brink 5:03  
1710Tristan Schneiders Erica, Rhenen 5:06  
18126Stijn de Moel Cunera, Rhenen 5:08  
1951Ruben Kuster Schweitzer, Renkum 5:08  
2048Jort Hielkema Schweitzer, Renkum 5:09  
2146Tycho Borm Piek 5:11  
227Lucas Wolkers Erica, Rhenen 5:11  
2313Lasse Wallinga Jozef 5:13  
246Sven Timmermans Brink 5:17  
254Sem Admiraal Brink 5:17  
2622Timo van Eck Margriet 5:19  
2744Julian van Halsema Piek 5:19  
2832Ilan Pieters Nijenoord 5:22  
29130Jerre Sleeuwenhoek Montessori 5:22  
3047Victor Starren Piek 5:23  
3149Laurens van Arkel Schweitzer, Renkum 5:31  
3253Tim Bongers Schweitzer, Renkum 5:32  
3352Ryan Phielix Schweitzer, Renkum 5:35  
3457Roeland van Rijn Vita Vera, Renkum 5:38  
3543Detmar Immerzeel Piek 5:41  
3650Nyls Beelen Schweitzer, Renkum 5:41  
379Stein Karsssemeijer Erica, Rhenen 5:42  
3829Thom Mutsaers Montessori 5:43  
3911Joek van Kempem Jozef 5:46  
4035Koen Verhagen Nijenoord 5:47  
41119Tom Zegveld Airborne, Renkum 5:48  
423Jesse Verkuijl Brink 5:50  
4341Tristan Scheer Nijenoord 5:50  
4456Niels Messchendorp Vita Vera, Renkum 5:51  
4528Simon Mutsaers Montessori 5:53  
4617Ryan Scheers Jozef 5:54  
4721Jaron van Ruiswijk Kraats, Bennekom 5:54  
4833Jimme Dijkstra Nijenoord 5:54  
49127Ties Jansen Cunera, Rhenen 5:55  
50125Kalle van Eupen Cunera, Rhenen 5:58  
5119Tijn Jansen Jozef 6:00  
522Damian Rintjema Brink 6:02  
5316Ruben Lesschen Jozef 6:06  
5445Simon Koolen Piek 6:07  
5559Jakob van Giersbergen Windroos, Veenendaal 6:22  
5642Ante Zijderveld Piek 6:31  
57124Vasco Vromans Nijenoord 6:43  
5838Miro Jongerden Nijenoord 6:56  
5926Moos Mutsaers Montessori 6:58  
601Harley de Wit Airborne, Renkum 7:13  
6161Sinne de Boer Zwaneridder 7:20  
6225Johan Wentholt Montessori 7:25  
6324Frederik IJzerman Montessori 8:21  
  Meisjes groep 3-4        
190Lyske Gilissen Montessori 4:28 5
285Franka Kleinhesselink Montessori 4:33 4
379Rory Rijlaarsdam Jozef 4:50 3
473Nina Admiraal Brink 4:52 2
5103Fiona Kramer Nijenoord 5:00 1
674Hilde Lamers Erica, Rhenen 5:03  
7105Hanne Mourits Nijenoord 5:05  
8107Imke den Breejen Nijenoord 5:14  
980Sofie Helbach Jozef 5:19  
1097Aniek Antonise Nijenoord 5:20  
1166Dena Espelo Brink 5:23  
1284Fenna Jabri Montessori 5:25  
13104Fleur Wouters Nijenoord 5:28  
14109Julia Veroude Nijenoord 5:30  
1587Irene Ambachtsheer Montessori 5:42  
1696Amber Cobben Nijenoord 5:47  
1767Inez Timmermans Brink 5:49  
18118Shanouka Xue Hak Tarthorst 5:50  
1992Nasaya van Dixhoorn Montessori 5:51  
2098Anna Verburg Nijenoord 5:55  
2170Maddie Reijenga Brink 5:55  
22110Lieke Barské Nijenoord 5:56  
2391Merel de Kluijver Montessori 5:58  
24101Eline van Dijk Nijenoord 6:02  
2589Loesje van Hal Montessori 6:16  
2688Eline van Schie Montessori 6:18  
27100Eline Franz Nijenoord 6:18  
2871Mandy Miedema Brink 6:19  
2981Alma Hoffman Montessori 6:22  
3072Mare Schreuder Brink 6:24  
3183Cato Rietveld Montessori 6:26  
32108Josephine van Holland Nijenoord 6:27  
33114Lucie Borm Piek 6:28  
3476Julia Sijben Jozef 6:29  
35128Nienke van den Bovenkamp Cunera, Rhenen 6:30  
3694Stella Belzer Montessori 6:33  
37123Simone Peters Nijenoord 6:34  
38116Rosalie Koolen Piek 6:35  
3968Lieke Wiebenga Brink 6:36  
4064Elvira Claassens Alfrink 6:38  
4165Vianne de Beet Alfrink 6:39  
42115Nora Breman Piek 6:40  
4378Mila Rijlaarsdam Jozef 6:41  
4477Madelief Bonten Jozef 6:44  
45113Willemijn van der Wal Nijenoord 6:46  
4699Benthe Schimmel Nijenoord 6:49  
4769Lieve Vermeer Brink 6:51  
48122Madelieve Raanhuis Nijenoord 6:56  
49112Vivian Roelsma Nijenoord 6:59  
50120Anne Wensink Brink 7:01  
51111Melina Bieleveldt Nijenoord 7:03  
52106Ilse van der Fels Nijenoord 7:13  
53102Esther Strous Nijenoord 7:15  
54117Yara Hovestad Piek 7:18  
5593Nicole Ambachtsheer Montessori 7:21  
5682Ashley Wentholt Montessori 8:17  
  Jongens groep 5-6        
1225Krijn van Hofwegen Nijenoord 3:51 5
2214Tomas IJzerman Montessori 4:00 4
3242Quinten Hofstad Wilhelmina, Bennekom 4:04 3
4221Dawit Verwers Nijenoord 4:11 2
5206Tijmen Neefjes Jozef 4:12 1
6202Marlo Louters Erica, Rhenen 4:16  
7219Daan Reefman Nijenoord 4:18  
8241Ole Kruit Wilhelmina, Bennekom 4:21  
9220Daniël Cramwinkel Nijenoord 4:24  
10239Thor Koning Schweitzer, Renkum 4:26  
11247Simon Vriend Zwaneridder 4:28  
12204Simon Pleysier Erica, Rhenen 4:29  
13216Beer Bruins Nijenoord 4:30  
14226Kyran Bieleveldt Nijenoord 4:31  
15232Tijn Gelinck Nijenoord 4:33  
16215Wenne Stobbelaar Montessori 4:35  
17203Niels Adrian Erica, Rhenen 4:35  
18243Bastiaan Stoevelaar Zwaneridder 4:37  
19211Qori van Dixhoorn Montessori 4:38  
20200Koen Huibers Erica, Rhenen 4:40  
21228Reinout van Dijk Nijenoord 4:41  
22237Mauro van Dijk Schweitzer, Renkum 4:42  
23234Casper Starren Piek 4:43  
24213Seppe Morin Montessori 4:44  
25223Jasper Marsman Nijenoord 4:45  
26207Arne Wit Montessori 4:47  
27231Thom Bulte Nijenoord 4:48  
28212Rogier Daems Montessori 4:48  
29240Thijs Messchendorp Vita Vera, Renkum 4:56  
30217Casper Wieggers Nijenoord 4:58  
31230Thijs Baudewijns Nijenoord 4:59  
32236Eros Plaza Hartog Schweitzer, Renkum 4:59  
33196Tijm Wennekes Brink 5:00  
34197Timo Hoogwijk Brink 5:01  
35201Lucas Hulsebosch Erica, Rhenen 5:08  
36195Jelle Bosma Brink 5:08  
37245Mante Tausk Zwaneridder 5:09  
38229Resse van Andel Nijenoord 5:10  
39222Hugo Roelsma Nijenoord 5:11  
40194Boris Veerman Brink 5:12  
41210Kamiel Jabri Montessori 5:13  
42224Koen Voorbij Nijenoord 5:14  
43227Niek Peters Nijenoord 5:15  
44233Arjen Verschoor Piek 5:15  
45246Owen van Mierlo Zwaneridder 5:16  
46244Heike Jansen Zwaneridder 5:22  
47218Cuinn van Keulen Nijenoord 5:25  
48205Michiel Wallinga Jozef 5:29  
49235Xander Jeronimus Piek 5:33  
50198Karsten Scheer Dijk 5:36  
51209Job Ridder Montessori 5:44  
52199Post Matthijs Don Bosco, Renkum 5:53  
  Meisjes groep 5-6        
1265Emma van Hal Montessori 4:09 5
2259Lieselotte Bots Jozef 4:11 4
3251Kore Hengeveld Brink 4:21 3
4299Tula Frijters Zwaneridder 4:25 2
5268Maartje van Brakel Montessori 4:31 1
6253Marieke Lamers Erica, Rhenen 4:33  
7257Hester Moene Jozef 4:40  
8288Ittay Mendoza Piek 4:41  
9261Noortje Bonten Jozef 4:42  
10275Ava Jongerden Nijenoord 4:43  
11254Renée Verheijde Erica, Rhenen 4:44  
12279Esther Verburg Nijenoord 4:44  
13295Sophie van Rijn Vita Vera, Renkum 4:46  
14256Floor Olthof Johan Friso 4:48  
15291Celine Heemsbergen Springplank, Rhenen 4:49  
16292Judith Heemsbergen Springplank, Rhenen 4:51  
17258Leyla Giebels Jozef 4:52  
18250Fleur Miedema Brink 4:52  
19267Jannaa van Ravenswaaij Montessori 4:53  
20289Lizzy Ruiter Piek 4:55  
21269Mette Rietveld Montessori 4:56  
22290Silke Hielkema Schweitzer, Renkum 4:59  
23293Nina van Doorn Springplank, Rhenen 4:59  
24262Pien Jansen Jozef 5:01  
25278Esther Ros Nijenoord 5:02  
26284Heleen van Asselt Wilhelmina, Bennekom 5:03  
27277Esmée Beukers Nijenoord 5:04  
28285Sterre Zondervan Nijenoord 5:05  
29266Fernande de Graaf Montessori 5:12  
30296Linda van Bruxvoort Wilhelmina, Bennekom 5:16  
31294Suzanne Blijjenberg Thijsse, Renkum 5:22  
32255Aniek Wagemans Johan Friso 5:25  
33270Puck Oenema Montessori 5:27  
34271Rozanne Willems Montessori 5:30  
35264Alisa van Ommeren Montessori 5:33  
36283Merel Wolfs Nijenoord 5:42  
37274Annika Grobben Nijenoord 5:49  
38280Floor van Schie Nijenoord 5:50  
39297Vera Koeken Wilhelmina, Bennekom 6:21  
40281Lenka Piters Nijenoord 6:28  
41276Cailyn Meeuwisz Nijenoord 6:29  
42272Sarah Jansen Montessori 6:37  
43193Emy Bosma Brink 6:59  
44282Rebecca Sauer Brink 7:18  
45287Dahlia van Nieuwburg Piek 7:19  
  Jongens groep 7-8        
1314Florian Kramer Nijenoord 3:25 5
2327Tim van der Leeden Springplank, Rhenen 3:49 4
3302Christian Wolkers Erica, Rhenen 3:50 3
4319Pieter Bulte Nijenoord 3:53 2
5313Sam Rietveld Montessori 3:55 1
6323Stefan Beukers Nijenoord 3:58  
7318Nils Reefman Nijenoord 4:04  
8326Wessel Spetter Piek 4:09  
9309Diede Wit Montessori 4:10  
10308Arlen Lewis Montessori 4:11  
11346Youri Shaefer Erica, Rhenen 4:13  
12304Wouter Lamers Erica, Rhenen 4:15  
13303Timo Huibers Erica, Rhenen 4:18  
14305Freek Weijman Johan Friso 4:25  
15312Mattu Pijnakker Montessori 4:26  
16307Timon Los Jozef 4:30  
17310Jippe Oenema Montessori 4:31  
18321Quinten Zondervan Nijenoord 4:31  
19315Kylian Meeuwisz Nijenoord 4:31  
20320Pim Dobbelsteijn Nijenoord 4:32  
21325Ward Zwiers Nijenoord 4:34  
22324Steven Koomen Nijenoord 4:48  
23328Stefan Arp Vita Vera, Renkum 4:49  
24306Jelle van Bergen Johan Friso 4:51  
25330Jan-Freerk Kloen Zwaneridder 4:54  
26322Rutger Wouters Nijenoord 4:54  
27329Gijs Koeken Wilhelmina, Bennekom 4:56  
28300Bas Hoogwijk Brink 5:02  
29317Niels van der Fels Nijenoord 5:03  
  Meisjes groep 7-8        
1340Silu Verwers Nijenoord 4:06 5
2331Isa Schinkel Montessori 4:06 4
3332Jana Stobbelaar Montessori 4:14 3
4335Ykje Gilissen Montessori 4:19 2
5344Silke Hofstad Wilhelmina, Bennekom 4:35 1
6336Famke Baudewijns Nijenoord 4:39  
7345Els Zegveld Airborne, Renkum 4:48  
8338Lieke de Bok Nijenoord 4:48  
9333Marije Bakker Montessori 5:06  
10334Mila Suboticki Montessori 5:17  
11316Marin Voorbij Nijenoord 5:20  
12343Nova Vermeer Piek 5:22  
13342Joelle van Dalum Piek 5:24  
14339Merel Cobben Nijenoord 5:27  
15337Ingrid Grobben Nijenoord 5:28  
16341Emma van Nieuwburg Piek 6:17  

Prestaties estafettes

Plaats Team StartNrs School min:sec Punten
  Estafette groep 3-4          
1 de hazen 27,23,90,85 Montessori 6:19 5
2 De Kwikstaartjes 107,109,112,110 Nijenoord 6:50 4
3 Jozef-1 15,,, Jozef 7:00 3
4 de kippen 87,29,86,92 Montessori 7:02 2
5 Erica-1 8,10,9,74 Erica, Rhenen 7:03 1
6 De Bos-roadrunners 36,39,98,103 Nijenoord 7:09  
7 A-je-to! 102,40,97,34 Nijenoord 7:14  
8 Brink-2 4,5,67,68 Brink 7:36  
9 Cunera-1 125,127,126,128 Cunera, Rhenen 7:40  
10 de kangaroes 84,130,81,94 Montessori 7:44  
11 Nijenoord 10 41,33,105,100 Nijenoord 7:51  
12 Jozef-2 12,,, Jozef 7:52  
13 Piek-1 44,47,114,45 Piek 7:59  
14 Jozef-3 78,,, Jozef 7:59  
15 Brink-1 2,3,120,66 Brink 8:14  
16 De Snelle Vogels 96,99,113,35 Nijenoord 8:16  
17 De Nijenoord Runners 106,122,38,121 Nijenoord 8:17  
18 de konijnen 91,83,88,28 Montessori 8:20  
19 De Turboslakken 111,104,124,123 Nijenoord 8:24  
20 de kikkers 89,26,25,93 Montessori 9:00  
21 Brink-3 6,69,71,72 Brink 9:06  
22 Piek-2 116,42,46,43 Piek 9:31  
  Estafette groep 5-6          
1 Jozef-4 206,,, Jozef 5:54 5
2 Nijenoord 2 277,231,219,221 Nijenoord 5:56 4
3 Schweitzer-1 237,239,290,54 Schweitzer, Renkum 6:00 3
4 Erica-2 200,254,201,203 Erica, Rhenen 6:07 2
5 de paarden 269,215,211,265 Montessori 6:15 1
6 Springplank-1 291,,, Springplank, Rhenen 6:17  
7 Nijenoord 8 223,285,232,228 Nijenoord 6:20  
8 Brink-4 194,196,197,250 Brink 6:36  
9 Piek-3 289,288,233,234 Piek 6:39  
10 The Magic Runners =) 224,226,108,229 Nijenoord 6:40  
11 Brink-5 285,73,195,251 Brink 6:41  
12 Jozef-5 258,,, Jozef 6:42  
13 Vita Power 56,58,295,240 Vita Vera, Renkum 6:45  
14 Nijenoord 17 283,278,230,222 Nijenoord 6:46  
15 de uilen 207,264,213,266 Montessori 6:50  
16 de olifanten 272,268,210,212 Montessori 6:55  
17 MC.NL-club 218,227,281,37 Nijenoord 6:56  
18 de luipaarden 270,209,271,267 Montessori 6:58  
19 FDCA 274,220,280,276 Nijenoord 7:00  
  Estafette groep 7-8          
1 Poema’s brullen met Sascha 225,340,318,319 Nijenoord 5:06 5
2 de slakken 331,332,313,309 Montessori 5:09 4
3 De Poema’s 323,336,314,216 Nijenoord 5:23 3
4 Erica-3 304,253,303,302 Erica, Rhenen 5:38 2
5 de pissenbedden 334,308,312,335 Montessori 5:45 1
6 de oorwormen 310,333,311,214 Montessori 5:53  
7 Friso-1 255,256,305,306 Friso 5:57  
8 De Gouden Nijenoord Vleugels 337,320,317,315 Nijenoord 6:01  
9 Nijenoord 18 325,339,322,338 Nijenoord 6:11  
10 De Zwanensprinters 61,299,245,330 Zwaneridder 6:15  
11 Nijenoord 6 316,275,217,279 Nijenoord 6:21  
12 Piek-4 326,341,243,242 Piek 6:35  

 

2822 x gelezen