foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Nijenoordschool Snelste School van Wageningen en omgeving

Wageningen; za 16 mrt 2013

De Nijenoordschool wint voor vijfde achtereenvolgende keer Scholierencross. (Met heel veel foto's.)

Voor de vijfde achtereenvolgende keer heeft de Wageningse Nijenoordschool de eervolle titel Snelste School veroverd. Bij de jaarlijkse Scholierencross waren de leerlingen van de Nijenoord op zowat alle individuele onderdelen bij de snelste vijf; bij de estafettes was de school oppermachtig. Opnieuw konden de winnende Nijenoordkinderen de enorme wisselbeker mee naar school nemen.

Bijna tweehonderd basisscholieren uit Wageningen en Renkum, en dit jaar ook een veelbelovende groep lopers uit Rhenen, deden afgelopen zaterdag mee aan de Scholierencross. Ze troffen er prachtig loopweer bij. Verdeeld over drie leeftijdscategorieŽn liepen jongens en meisjes apart hun elfhonderd meter door het nog winters ogende bos. Het leidde af en toe tot intense huilbuien (elfhonderd meter is bar ver als je anderhalve turf hoog bent), maar ook tot verbeten eindsprintjes bergop en net voor de finish geklopte zekere winnaars.

De estafettes boden het vertrouwde beeld van absolute chaos die toch goed afloopt, met de gebruikelijke hilarische verwarring bij de wisselpunten. Uiteindelijk bleken de 61 Nijenoordkinderen weliswaar niet op alle onderdelen winnaar, maar behaalde de school voldoende voor opnieuw een eerste plaats. De Jozefschool kwam met 23 lopers op een eervolle tweede plaats, de Montessorischool, 34 lopers, werd derde. De verrassing kwam van De Springplank uit Rhenen, die met elf lopers voor het eerst meedeed, en toch de vierde plaats veroverde.

Dankzij de Kiekjesdief (Eric Bťatse), zijn er heel veel mooie foto's in een paar albums:
album allerlei  —  album individueel  —  album estafette  —  album prijsuitreiking.

Klassement SNELSTE SCHOOL

PlaatsSchoolPuntenAantal lopers
1Nijenoord5861
2Jozef3223
3Montessori2834
4Springplank611
5Brink51
6Zwaneridder49
7Johan Friso127
8Schweitzer11
9Alfrink-14
10Piek-3

Individuele prestaties

PlaatsStartNrNaamSchoolmin:secPunten
Jongens groep 3-4
1178Dawit VerwersNijenoord4:305
2176Daan ReefmanNijenoord4:454
3180Kyran BieleveldtNijenoord4:523
4626Quinten van der MeerJozef4:562
5187Thor KoningSchweitzer4:591
6179Jorn GelinckNijenoord5:03
7177DaniŽl CramwinkelNijenoord5:04
8628Tristan van der MeerJozef5:08
9175Len RoothaanMontessori5:10
10191Sinne de BoerZwaneridder5:22
11166Olaf EimersJohan Friso5:25
12165Mateo ValenciaJohan Friso5:26
13170SaroJozef5:29
14199Casper StarrenPiek5:30
15198Teun van IngenSpringplank5:37
16186Thom BulteNijenoord5:40
17189Mante TauskZwaneridder5:42
18621Tycho BormPiek5:44
19195Jules VerhagenSpringplank5:47
20172Islaam AhmedMontessori5:51
21184Niek PetersNijenoord5:52
22182Milan de BokNijenoord5:59
23171Christiaan van de GenuchtenMontessori6:00
24183Miro JongerdenNijenoord6:18
25181Lion van der LindenNijenoord6:21
26188Bastiaan StoevelaarZwaneridder6:25
27174Job RidderMontessori6:26
28192Tijger van TeylingenZwaneridder6:28
29173Jens BooijMontessori6:31
30164Erik SmouterJohan Friso7:28
31197Sergio SchreudersSpringplank7:34
32194Galid el BouziriSpringplank7:34
33167Tijn OlthofJohan Friso7:34
Meisjes groep 3-4
1221Lyske GilissenMontessori4:525
2242Lara NijenhuisSpringplank4:564
3213Leyla GiebelsJozef4:593
4212Hester MoeneJozef5:042
5239Nora MouritsNijenoord5:171
6222Mette RietveldMontessori5:20
7232Esther RosNijenoord5:21
8215Noortje BontenJozef5:23
9231Esmťe BeukersNijenoord5:24
10220Janna van RavenswaaijMontessori5:27
11216Rory RijlaarsdamJozef5:30
12233Fiona KramerNijenoord5:34
13227Aniek AntoniseNijenoord5:40
14225Sarah AhmedMontessori5:45
15238Lenka PitersNijenoord5:48
16228Annika GrobbenNijenoord5:58
17241Hadassa KoolSpringplank6:02
18226Rosalie KoolenPiek6:06
19223Nasaya van DixhoornMontessori6:07
20235Imke den BreejenNijenoord6:08
21211Julia BuijingJohan Friso6:16
22237Julia VeroudeNijenoord6:19
23243Rebekka KoolSpringplank6:21
24230Eline van DijkNijenoord6:24
25229Cailyn MeeuwiszNijenoord6:25
26217Vere LanteresJozef6:29
27236Isabel ThissenNijenoord6:42
28234Floor van SchieNijenoord6:51
29214Nienke KolnaarJozef7:09
30224Puck OenemaMontessori7:18
Jongens groep 5-6
1432Krijn van HofwegenNijenoord4:065
2413Casper KnotnerusJozef4:074
3436Nils ReefmanNijenoord4:133
4415Jelle van TerwisgaJozef4:192
5443Stefan BeukersNijenoord4:221
6437Pieter BulteNijenoord4:33
7414Imre HillekensJozef4:41
8193Tijmen NeefjesJozef4:42
9433Kylian MeeuwiszNijenoord4:44
10412Sjoerd KraanJohan Friso4:45
11400Andre HoekAlfrink4:47
12418Timon LosJozef4:48
13419Wiebe ZuijdgeestJozef4:50
14430Hidde WesterhuisNijenoord4:51
15431Jasper MarsmanNijenoord4:53
16409Ralph MollerJohan Friso4:55
17402Jip BijmanAlfrink4:55
18427Beer BruinsNijenoord4:56
19451Thomas IJzermanMontessori4:57
20417Jorn BotmanJozef4:57
21424Qori van DixhoornMontessori4:58
22438Pim DobbelsteijnNijenoord4:59
23422Jorn van AmerongenMontessori5:01
24404Stijn van ValkenburgAlfrink5:04
25406Jip BakkerJohan Friso5:06
26446Tijn GelinckNijenoord5:07
27407Lucas VerhoefJohan Friso5:07
28411Rogier BerendsJohan Friso5:08
29448Jan-Freerk KloenZwaneridder5:08
30440Reinout van DijkNijenoord5:09
31429Casper WieggersNijenoord5:12
32439Quinten ZondervanNijenoord5:14
33421Arne WitMontessori5:16
34408Max ZigtermanJohan Friso5:18
35403Rens MinorAlfrink5:27
36445Thijmen VernŤdeNijenoord5:31
37416Jonas KaandorpJozef5:32
38442Rutger WoutersNijenoord5:32
39444Sybren van GeeneNijenoord5:35
40410Robin JanssenJohan Friso5:42
41428Berat KirNijenoord5:45
42420Abel MutsaersMontessori5:55
43405Arno DeijsJohan Friso6:01
44450Sem van SchinkelMontessori6:21
45435Niels van SchieNijenoord6:28
46401Boris Paul de HeusAlfrink6:37
Meisjes groep 5-6
1520Emma van HalMontessori4:315
2534Dunya WolfsZwaneridder4:384
3518Nathalie KesslerJozef4:423
4521Jana StobbelaarMontessori4:442
5516Lieselotte BotsJozef4:461
6531Silu VerwersNijenoord4:51
7538Naomi KoolSpringplank4:54
8527Lieke de BokNijenoord4:56
9523Ykje GilissenMontessori5:06
10510Lily IlekhomonJohan Friso5:07
11524Ava JongerdenNijenoord5:09
12525Famke BaudewijnsNijenoord5:13
13537Tula FreijtersZwaneridder5:16
14512Sophie VerhoefJohan Friso5:18
15509Floor OlthofJohan Friso5:21
16517Mana-Luz CeustersJozef5:22
17539Nina van DoornSpringplank5:24
18540Alisa van OmmerenMontessori5:25
19505Lieke BreedveldAlfrink5:26
20506Merel van ValkenburgAlfrink5:28
21?geen startnummer5:28
22526Ingrid GrobbenNijenoord5:41
23515Joska LantersJozef5:43
24528Marin VoorbijNijenoord5:49
25529Merel WolfsNijenoord5:53
26532Tessa HouwelingNijenoord6:00
27533Anne Ruth DrentjeZwaneridder6:02
28513Wieke de BruijnJohan Friso6:03
29514Yfke KooistraJohan Friso6:09
30507Aniek WagemansJohan Friso6:14
31447Anne LooijenZwaneridder6:34
32508Camilla BuijsJohan Friso6:35
33530Roos CramwinckelNijenoord6:43
34511Sanne van der MeijdenJohan Friso7:01
Jongens groep 7-8
1803Sieb MostertBrink3:205
2820Florian KramerNijenoord3:374
3812Diede WitMontessori3:533
4830Tim van der LeedenSpringplank3:572
5808Bram van GroenigenJohan Friso4:091
6825Thijs van der DriftNijenoord4:15
7814Douwe RidderMontessori4:17
8801Ilyas VersteegAlfrink4:19
9827Wiebe WesterhuisNijenoord4:22
10806Freek WeijmanJohan Friso4:22
11818Sam RietveldMontessori4:25
12826Ward ZwiersNijenoord4:26
13815Floris van HalMontessori4:35
14811Arlen LewisMontessori4:36
15800Daniel van der LeeAlfrink4:41
16831Robin AntoniseNijenoord4:45
17819Cas WellinkNijenoord4:45
18816Jippe OenemaMontessori4:45
19817Mattu PijnackerMontessori4:46
20823Steven KoomenNijenoord4:48
21821Laurens PostmaNijenoord4:50
22824Sven BrouwerNijenoord5:03
23804Casper ter MaatJohan Friso5:16
24807Jelle van BergenJohan Friso5:20
25423Kaai HoffmanMontessori5:27
26809Martin SmouterJohan Friso5:36
27915Eline MinorAlfrink6:35
28802Pjotr VerweijAlfrink6:36
Meisjes groep 7-8
1925Sara Merino KlaassenJozef4:285
2928Isa SchinkelMontessori4:314
3930Lisa van RavenswaaijMontessori4:333
4935Juul van HofwegenNijenoord4:382
5934Inge BartelsNijenoord4:481
6927Famke BakkerMontessori5:01
7926Yara GiebbelsJozef5:03
8917Lieke HengstdijkAlfrink5:18
9918Lou BijmanAlfrink5:19
10916Inge van den BroekAlfrink5:19
11937Maud van IngenSpringplank5:31
12929Josefien de GraafMontessori5:40
13931Lonneke GoverdeMontessori5:42
14922Hester ZigtermanJohan Friso5:58

Prestaties estafettes

PlaatsTeamStartNrsSchoolmin:secPunten
Estafette groep 3-4
1Bliksemschichten178,176,180,231Nijenoord6:255
2Jozef-1193,212,215,628Jozef6:284
3Vogel179,232,235,239Nijenoord7:063
4Jozef-2168,170,213,216Jozef7:102
5AFCD177,228,229,234Nijenoord7:391
6Mont34-2173,175,220,224Montessori7:42
7Springplank-1195,196,198,242Springplank7:44
8Nijenoord-7182,184,186,238Nijenoord7:54
9geen startnummer8:04
10Mont34-1174,222,225,640Montessori8:07
11Friso-1164,165,166,211Johan Friso8:09
12Mont34-3171,172,219,223Montessori8:13
13Nijenoord-1181,233,236,237Nijenoord8:16
14Piet183,185,227,230Nijenoord8:27
Estafette groep 5-6
1De Hazen434,436,437,531Nijenoord5:585
2Vurige Vier433,438,445,526Nijenoord6:004
3Jozef-4415,417,419,518Jozef6:013
4Mont56-2424,451,520,523Montessori6:112
5Cheeta’s429,432,524,527Nijenoord6:211
6Jozef-3414,418,515,516Jozef6:32
7Speeders428,439,443,525Nijenoord6:34
8Mont56-1422,426,521,522Montessori6:38
9Friso-5410,411,412,513Johan Friso6:39
10Cheeta’s-2427,442,529,532Nijenoord6:49
11Sprinters431,440,446,528Nijenoord6:50
12Alfrink-1402,,,Alfrink6:53
13Nijenoord-10430,435,444,530Nijenoord7:01
14Zwaneridder-1447,448,533,537Zwaneridder7:04
15Friso-2406,507,509,512Johan Friso7:05
16Alfrink-2500,,,Alfrink7:05
17Friso-4407,408,409,508Johan Friso7:15
18Springplank-2241,243,538,539Springplank7:19
19Friso-3405,510,511,514Johan Friso7:55
Estafette groep 7-8
1Road Runners820,825,827,934Nijenoord5:235
2Mont78-2812,818,928,930Montessori5:374
3Nijenoord-9821,826,831,935Nijenoord5:543
4Snelle Hotdogs819,822,824,933Nijenoord6:102
5Jozef-5413,517,925,926Jozef6:141
6Mont78-1814,816,927,929Montessori6:16
7Mont78-3423,811,817,931Montessori6:20
8Alfrink-3801,,,Alfrink6:22
9Friso-6806,807,808,922Johan Friso6:24
10Alfrink-4915,,,Alfrink7:02

 

1946 x gelezen