foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Wageningen Track Meetings
Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk, 11e editie

Uitslagen archief Wageningen Track Meetings

Sinds WTM-2 van 2016 staan de uitslagen op atletiek.nu.
Eventuele correspondentie over de uitslagen graag per e-mail naar: .

Uitslagen Wagenings Loop-, Spring− en Smijtwerk − 27 mei 2016

Bijna driehonderd deelnemers kwamen vrijdagavond 27 mei naar de Bongerd voor de Track Meeting, de eerste van drie die de Wageningse atletiekvereniging Pallas'67 zomers organiseert. De Track Meetings zijn beroemd om hun ontspannen sfeer, en deze editie maakte daar geen uitzondering op.
     Vaak ligt bij atletiekwedstrijden het accent nogal nadrukkelijk op de loopnummers en raken de technische nummers een beetje ondergesneeuwd. Bij deze Track Meeting was dat anders: er waren twee microfonisten, een voor de loopnummers en de tweede voor ooggetuigeverslagen en prestaties van de technische onderdelen kogelstoten, hoog- en verspringen, discus- en speerwerpen.
     Intussen gebeurden de spannendste dingen bij de loopnummers. Alex Stienstra van LAAC Twente was naar Wageningen gekomen om een bijna 25 jaar oud record op 1500 meter voor 55+ te breken. Ondanks luide aanmoedigingen kwam hij ruim 1 seconde tekort.
     Succes was er wel voor Ruud Wieles van Typhoon (Gorkum), die op de 200 meter met 26,10 seconden een nieuw Nederlands record voor 60+ liep.
     De gemoedelijke sfeer die de Track Meetings per traditie kenmerkt, verhindert niet dat het evenement als wedstrijd serieus genomen wordt. Dat blijkt niet alleen uit recordpogingen, ook de deelname van Bram Som, meervoudig kampioen op 400 en 800 meter, en Andrea Deelstra, de marathonloper die voor Nederland bij de Olympische Spelen in Rio zal starten.

Fotoalbum gemaakt door Martijn Menken, met dank!
Fotoalbum gemaakt door Joost Bol, met dank!
(bijgewerkt 27 mei 2016)

StartNrVoornaamAchternaamVerenigingPrestatieWind

=====
100m
=====

=====

=====

=====
  vrouwen   
  junioren B   
2FemkeBolAV Triathlon12.42+ 0.9
15BettyLahrPallas 6713.05+ 0.9
8SarafinaHarderwijkACO Van Elderen13.460.0
19Doortje van derMarkCiko 6613.670.0
12LaurenKerstenGelre13.780.0
3JoleinBuijsVAV13.910.0
9IsabelHooijmanAKU14.16+ 0.9
28GemmaVermandeGelre14.83+ 0.3
29LisaWesterlakenGelre15.80+ 0.3
4ElenaCoenenGelre16.13+ 0.3
13Amber van derKorputGelre17.38+ 0.3
  senioren   
31JipZinsmeisterGAC Hilversum13.78+ 0.9
  mannen   
  junioren B   
17DaanLubberdinkCiko 6611.07- 0.7
1Brent van deBlaakClimax11.74- 0.7
16HiddeLeendersOss 7812.020.0
20MichaelOsayandePallas 6712.04- 0.7
23PhilippSchroerGoch, Duitsland12.830.0
30Maurits van derZielVAV12.86+ 0.9
21Tom dePaterVAV13.71+ 0.9
  junioren A   
26DylanTilburgCiko 6611.22- 0.7
6JuliusEdiagbonyaCiko 6611.750.0
14MerlinKühnGoch, Duitsland12.170.0
5NickCornelissenHellas12.180.0
10NielsJansenGoch, Duitsland12.30+ 0.9
18ArnoutMakDe Gemzen12.72+ 0.9
27BorreVerdoesPallas 6712.86+ 0.9
  senioren   
11DavidJanssenCiko 6612.03- 0.7
24DylanStefflGoch, Duitsland12.05- 0.7

=====
200m
=====

=====

=====

=====
  vrouwen   
  junioren B   
2FemkeBolAV Triathlon25.06+ 0.2
15BettyLahrPallas 6727.22+ 0.2
43SuzanneLibbersGroningen Atl.27.35+ 0.9
35Joy deBruiijneAtverni27.70+ 0.5
8SarafinaHarderwijkACO Van Elderen27.90+ 0.5
9IsabelHooijmanAKU28.86+ 0.5
12LaurenKerstenGelre29.34+ 0.9
  junioren A   
46AnneMeibergDe Gemzen31.69+ 0.9
  senioren   
49SamyreWielesTyphoon27.20+ 0.2
40Nandy van denHurkPrins Hendrik27.97+ 0.2
42DorienKonigTartlétos28.71+ 0.9
  mannen   
  junioren B   
17DaanLubberdinkCiko 6622.25+ 1.0
32TunjiAbisoyeCiko 6623.12+ 1.0
1Brent van deBlaakClimax23.28+ 1.0
44WillemLohoffGoch, Duitsland23.73+ 1.5
16HiddeLeendersOss 7823.84+ 1.5
51Owen vanZeelstVAV24.54+ 1.5
30Maurits van derZielVAV26.22+ 0.5
41KoenKampsCiko 6626.66+ 0.2
  junioren A   
26DylanTilburgCiko 6622.67+ 1.0
47CorneParolAtverni23.44+ 1.5
14MerlinKühnGoch, Duitsland24.40+ 1.5
5NickCornelissenHellas25.06+ 0.5
18ArnoutMakDe Gemzen25.43+ 0.5
  senioren   
50ReinoutWiggersDe Liemers24.28+ 1.0
34StefanBinnGoch, Duitsland24.35+ 1.5
24DylanStefflGoch, Duitsland24.44+ 0.5
39JelleHanswijkClimax25.05+ 0.5
  masters   
33RichardAchterbergVAV24.51+ 1.0
45PierreLommenCifla24.55+ 0.5
48RuudWielesTyphoon     NR M6026.10+ 0.2
37RonEijkenboomAV 3427.28+ 0.5

=====
400m
=====

=====

=====
 
  vrouwen   
  junioren B   
43SuzanneLibbersGroningen Atl.1:00.22 
  senioren   
203Charlotte vanBreukelenAtverni1:02.79 
  masters   
220IngridGruttersAtverni1:01.05 
  mannen   
  junioren B   
32TunjiAbisoyeCiko 6650.80 
268Jelle deRoonAtledo53.83 
230GiorgisKampmanACO Van Elderen54.37 
20MichaelOsayandePallas 6755.12 
225JulianHollanderAtverni59.84 
  junioren A   
200TimBluekensClimax50.33 
210ThijsDoornwaardDe Gemzen51.33 
258WouterNieuwhofCiko 6654.68 
281Michiel vanVeluwenPhoenix54.79 
  senioren   
39JelleHanswijkClimax53.75 
231BramKasteelCifla54.73 
88LarsBiemansAtverni55.44 
  masters   
37RonEijkenboomAV 341:01.94 
232GerardKitslaarPrins Hendrik1:02.58 
249BerthramMakDe Gemzen1:03.23 

=====
800m
=====

=====

=====
 
  vrouwen   
  junioren B   
209FloorDoornwaardDe Gemzen2:14.24 
238FleurKuijpersCifla2:18.50 
191YasmineAbbesNijmegen Atl.2:19.20 
207Lydia vanDijkKAV Holland2:19.76 
201Jenda deBoerHorror2:21.50 
198Evi vanBladelACW 662:22.62 
197Mare teBiesebeekLionitas2:23.63 
285FrederikeVerhoevenCifla2:24.38 
275ManonStringaAtverni2:25.62 
247Sophie vanLeeuwenPrins Hendrik2:26.21 
239EvelienKuiperGroningen Atl.2:33.53 
228FenneJanssenVenloop RT2:39.99 
257TerraMuntjewerffCiko 662:45.47 
  junioren A   
226EvelienHooijmanGAC Hilversum2:18.41 
  senioren   
253IngaMichejenkoOlympus 702:10.92 
245LoesLavrijsenHellas2:16.55 
269RachelSanderman-RozenkampAV Rijssen2:18.88 
215Mirëille vanEijkScopias2:44.40 
  masters   
216Anja vanEldikNijmegen Atl.2:38.66 
  mannen   
  junioren B   
255AbdikhaniMohamedNijmegen Atl.1:59.98 
241JustinLamAlmere 812:05.13 
235HenrikKokAtverni2:05.32 
229JasperJanssenPrins Hendrik2:07.74 
240ThomasKwintGroningen Atl.2:09.09 
277EricStuiverStart 782:09.32 
208RaphaëlDobbelsteinPrins Hendrik2:09.41 
286JoepVermeulenCifla2:09.59 
263MarijnPleijsantClimax2:09.73 
282KjellVenderboschArgo2:10.41 
260Roy vanOsAtletics Nijverdal2:10.50 
196PepijnBartelsCifla2:11.17 
222NielsHendriksVenloop RT2:15.87 
41KoenKampsCiko 662:17.72 
204MirtoCantersCifla2:18.87 
284JamieVerhagenGroningen Atl.2:31.60 
259JingOldhoffLionitas2:34.95 
  junioren A   
192AbdurezakAlamin SaidCiko 661:55.39 
283TimVerbeekCifla1:57.37 
264TwanPormesZaanland1:59.11 
248BartMaasCiko 662:00.03 
224JonasHochstrateSonsbeck, Duitsland2:00.53 
217StevenFeenstraAV Castricum2:04.40 
273RensSimonsVenloop RT2:05.63 
279PimTolmeijerCiko 662:05.73 
202Teun van denBrandDe Keien2:13.73 
  senioren   
50ReinoutWiggersDe Liemers1:55.11 
270KaiSchmidtGoch, Duitsland1:57.32 
254PieterMijnhoutGAC Hilversum1:58.42 
246SamLavrijsenVenloop RT1:59.11 
223Chris vanHensbergenKAV Holland1:59.22 
212JobDuschScopias1:59.22 
287MauritsVersluisAtverni2:01.00 
194MarcAvereschAV Rijssen2:04.04 
205MarcCinjeeHellas2:05.60 
289RemcoVrijbloedKAV Holland2:05.68 
237BartKonigNijmegen Atl.2:10.27 
244BasLanghoutNijmegen Atl.2:10.74 
221LukeHeijnenAtl. Helden2:13.18 
292Francisco FabianGonzalezSpanje2:13.50 
  masters   
274BramSomAtletico 731:52.09 
276ReinierStrooHellas2:06.76 
280SjoerdVeenmaAltis2:07.88 
271TychoScholPallas 672:08.08 
261ArieOwenCiko 662:08.72 
256AndreasMuellerHueckelhoven, Duitsland2:08.80 
252Jacob van derMeulenGroningen Atl.2:17.12 
278TonSweepGAC Hilversum2:19.15 

=====
1500m
=====

=====

=====
 
  vrouwen   
  junioren B   
150JasmijnLauCiko 664:36.21 
293ElkePronkASU Athletics4:42.24 
155AnnaEikendalAtverni4:43.59 
297MaaikeTerkampAlmere 814:47.89 
170AnneKnijnenburgOss 784:47.92 
171SarahPeerikHanzesport4:53.22 
167Lotte van derPolCifla4:54.89 
169MadeliefKokAV Triathlon4:55.10 
168EvaRiemeijerCifla4:55.66 
172EsraZijderlaanAtverni4:57.65 
166IJkeMouritsKAV Holland5:00.69 
177Emmy van denBergPrins Hendrik5:00.69 
176SaraSchoutenAtverni5:03.74 
175Carlijn deBieAtverni5:07.92 
178SanneAvereschAV Rijssen5:09.87 
185MyrtheKouwenbergPrins Hendrik5:13.50 
183SanneDiepenPrins Hendrik5:17.71 
186KarlijnBongenaarPrins Hendrik5:26.64 
188SofieBlankersScorpio5:46.74 
  junioren A   
151JosienScheepensKAV Holland4:39.02 
181AnneSchönnellSonsbeck, Duitsland5:23.84 
  senioren   
147Tirza van derWolfSC Reeuwijk4:35.45 
159Marjon van derWansemDe Langstraat4:38.38 
165LindaOomsHanzesport5:09.64 
184BrigithSchreven-WillemsenDe Liemers5:50.57 
  masters   
174YvonneMeijerACO Van Elderen4:58.31 
  mannen   
  junioren B   
104NajibHassanPAC3:59.84 
111MudesirAwal AmanArgo4:09.56 
112SirajAwal AmanArgo4:11.50 
124IllianMartensCifla4:14.66 
108MaxPolakPAC4:15.46 
120HielkeHilbertsGAC Hilversum4:18.40 
114LuukNusselderArgo4:18.57 
127SiebMostertPallas 674:20.86 
129JesseFokkenroodAtverni4:21.08 
139ViggoParolAtverni4:23.39 
131JippeLasschuijtAV 344:23.41 
141JanOldhoffLionitas4:24.17 
138LarsLarosScorpio4:24.67 
122AimaneBenchellalIlion4:28.65 
136Jaïr vanWinkelAtledo4:28.81 
144LeonHuiszoonAV Triathlon4:34.39 
145GuusHeijnenAtl. Helden4:34.77 
152PascalSinnemaLionitas4:35.38 
157RubenGarretsenArgo4:38.57 
156LucKrawczykVenloop RT4:41.42 
154Cas vanKaauwenCifla4:41.86 
158Nial van derSteegAtverni4:43.18 
160MahamedHusseinaliHanzesport4:43.22 
180Laurens teBooijPrins Hendrik5:09.86 
  junioren A   
99Tom deGelderOlympus 703:57.80 
105TomHendrikseAAC 613:59.97 
98SvenSchoonebeekLycurgus4:00.33 
106ThaemMousPAC4:01.13 
110Sem van denEijndeCiko 664:02.78 
113YahalaAwal AmanArgo4:11.48 
296TijkewentinkAV Attila4:12.23 
117AchrafBoutkaboutPAC4:14.27 
116LucaPodrasaSonsbeck, Duitsland4:14.52 
118MennoWilhelmLg. Visie4:15.50 
115RobinHonebeckeATC 754:18.46 
142Him deLooperGAC Hilversum4:29.06 
137LeonSchlüßSonsbeck, Duitsland4:29.26 
143AlexanderBronsPAC4:32.43 
173WilcoJonkerDe Gemzen4:46.71 
  senioren   
96Håvard LalitØglændStavanger, Noorwegen3:57.18 
101Ralph vanHouwelingenPrins Hendrik3:57.95 
100MartinFlipsenAV Weert3:58.87 
103JeroenVerboomPijnenburg3:58.87 
102CasLutzGAC Hilversum3:59.57 
97MaartenHindriksAAC 613:59.80 
295RonSzigettiAV Attila4:05.27 
79EdwinSlijkhuisGroningen Atl.4:07.21 
109YoramPolakPAC4:12.25 
119StephanSchriemerAAC 614:13.10 
121MarkJansoniusAV 344:13.79 
123WouterStokkermansAtledo4:14.11 
134CaiminStevensLAAC Twente4:20.25 
130GuusBekingHanzesport4:23.61 
149Leon vanHamersveldAV Nijkerk4:32.87 
146TimJanssenCifla4:34.92 
163PierreSchrevenDe Liemers4:52.46 
  masters   
128SiccoBusAltis4:20.85 
135AlexStienstraLAAC Twente4:22.25 
140RinkHallmannPallas 674:26.04 
153AnnWiersmaClimax4:35.17 
161Willem deRuijterAltis4:49.49 
148ChrisHenetRunning20005:06.34 
294Peter van dePolCiko 665:13.82 
182HansPieterseAltis5:18.60 
187JohanFlipsenAtledo5:24.82 
190Leks van derHorstavVN5:57.26 

=====
5000m
=====

=====

=====
 
  vrouwen   
  junioren B   
87YnteBiemansAtverni17:38.20 
90SophieDielissenVenloop RT17:48.76 
  junioren A   
82Eline deJongDe Liemers17:47.55 
83LisanDuijvestijnOlympus 7018:00.76 
  senioren   
57AndreaDeelstraAV Heerenveen16:16.61 
69Inge deJongTrias16:59.18 
76MelinaBuilSonsbeck, Duitsland17:26.27 
85Sophie van derMostAtl. Maastricht17:50.48 
298EsméeTeelingOlympus 7018:40.30 
  mannen   
  junioren B   
71AbdiHassanCifla16:10.01 
60GianOerlemansAV Triathlon16:54.04 
92WybeSesinkAV Wijchen19:14.91 
  junioren A   
55TristanValkenburgOlympus 7015:57.06 
58LucVelzeboerAlmere 8116:10.26 
  senioren   
52WesleyMolsCifla15:27.22 
56MaartenZeegersGroningen Atl.15:48.78 
61RobVijverLionitas16:11.35 
68Tom vanBeusekomDe Liemers16:12.46 
59MichielKallenbergCifla16:19.32 
72Mitchell vanOudenaardenDe Langstraat16:36.77 
62Geale SimonPostmaLionitas16:38.15 
  masters   
67TonnieStoutenVeluwe16:37.52 
74Tim vanOsCifla17:11.39 
73HanWolsingAltis17:15.71 
77AlfredRekersPEC 191018:17.96 
299WimNieuwenhuijseAV Phoenix18:39.90 

=====
5000m (recr)
=====

=====

=====
 
  vrouwen   
  masters   
300IenekeVoetsRunning Elst20:53.36 
  mannen   
  senioren   
84RoyMaasCifla18:14.42 
81PieterReintjesCifla18:14.73 
  masters   
75MarijnHulseggeEde16:58.88 
86WouterVreemanArcheus17:32.36 
91MarcelKuenenElst18:48.88 
95Gert-JanBakkerElst Gld19:43.57 
94Robin vanWenumArnhem19:55.36 
93Remon teBoomeArgo20:05.92 

=====
kogel
=====

=====

=====
 
  vrouwen   
  junioren B   
242IsaLamersPallas 6710.61 
219Kayleigh deGraaffPallas 6710.55 
  junioren A   
267MilouReuringsArgo10.00 
  senioren   
49SamyreWielesTyphoon11.28 
272HildeSiegersmaClimax6.31 
  masters   
234AnjaKlunder-SchönbergerNijmegen Atl.7.65 
  mannen   
  junioren B   
213AntonnyEdiagbonyaCiko 6610.25 
  senioren   
199ShaquilleBleeckeAlmere 8114.61 
  masters   
193Ruben vanAmeijdenParthenon12.82 

=====
discus
=====

=====

=====
 
  vrouwen   
  junioren B   
242IsaLamersPallas 6730.55 
236StéphanieKokArgo25.12 
  junioren A   
267MilouReuringsArgo24.97 
  senioren   
227Bibi Lotte van derHorstPhanos45.70 
272HildeSiegersmaClimax22.93 
  masters   
234AnjaKlunder-SchönbergerNijmegen Atl.21.21 
  mannen   
  senioren   
199ShaquilleBleeckeAlmere 8138.52 
291PatrickZweekhorstAV Triathlon37.22 
  masters   
193Ruben vanAmeijdenParthenon39.49 
262Martijn van dePeppelVAV26.86 
249BerthramMakDe Gemzen23.16 

=====
speer
=====

=====

=====
 
  vrouwen   
  junioren B   
183SanneDiepenPrins Hendrik29.76 
236StéphanieKokArgo29.43 
  junioren A   
267MilouReuringsArgo26.01 
  senioren   
272HildeSiegersmaClimax16.98 
  masters   
234AnjaKlunder-SchönbergerNijmegen Atl.24.82 
  mannen   
  junioren B   
214TomEgbersCiko 6665.74 
213AntonnyEdiagbonyaCiko 6647.85 
  junioren A   
6JuliusEdiagbonyaCiko 6649.72 
  masters   
262Martijn van dePeppelVAV34.19 

=====
ver
=====

=====

=====

=====
  vrouwen   
  junioren B   
219Kayleigh deGraaffPallas 675.06- 0.3
19Doortje van derMarkCiko 664.48- 0.2
  mannen   
  junioren B   
213AntonnyEdiagbonyaCiko 666.03+ 0.1
30Maurits van derZielVAV5.34- 0.4
21Tom dePaterVAV4.74- 0.7
  junioren A   
27BorreVerdoesPallas 674.94- 0.7
  senioren   
11DavidJanssenCiko 665.99- 0.3

=====
hoog
=====

=====

=====
 
  vrouwen   
  junioren B   
3JoleinBuijsVAV1.50 
  senioren   
49SamyreWielesTyphoon1.47 
  mannen   
  junioren B   
51Owen vanZeelstVAV1.65 
  junioren A   
6JuliusEdiagbonyaCiko 661.95 
258WouterNieuwhofCiko 661.80 
18ArnoutMakDe Gemzen1.62 
  senioren   
250JonasMarsPhoenix1.74