foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Wageningen Track Meetings
Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk, 11e editie

Uitslagen archief Wageningen Track Meetings

Sinds WTM-2 van 2016 staan de uitslagen op atletiek.nu.
Eventuele correspondentie over de uitslagen graag per e-mail naar: .

Uitslagen Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk - 23 mei 2014

(bijgewerkt 24 mei 2014)
Foto’s zie: www.athleticsphoto.com/fotos
StartNr Voornaam Achternaam Geb.jaar Vereniging prestatie Wind

=====
100m
=====

=====

=====

=====
vrouwen
junioren B
278 Anna van Zwol 1998 Nijmegen Atl. DNS +0.8
298 Lisa van Disseldorp 1997 Hanzesport DNS +0.5
264 Lianne van Krieken 1997 Atverni 12.37 +1.5
305 Astrid Lensink 1997 Hanzesport 13.02 -0.8
294 Jamie Verweij 1998 Statina 13.43 +0.5
272 Romy Beukeboom 1997 Pallas 67 13.62 +0.8
junioren A
313 Michelle Spek 1995 AV 34 13.27 +0.5
319 Eline Bardoel 1995 Phoenix 13.45 +0.5
286 Dorien Konig 1996 Pallas 67 13.92 +0.8
senioren
995 Marit Dopheide 1990 Groningen Atl. 11.84 +1.5
masters
mannen
junioren B
312 Roy Bloemhard 1997 Phanos 11.53 +1.4
274 Gijs Mourits 1998 VAV 11.97 +1.5
320 Olle van de Boom 1997 ATV Venray 12.16 +1.5
321 Max van Haren 1997 ATV Venray 12.31 +0.6
265 Roel Groot 1997 Pallas 67 12.45 -0.8
315 Cas ter Heide 1997 Ciko 66 12.76 -0.8
322 Stan Dings 1997 ATV Venray 13.02 +0.8
980 Bram Markering 1997 Pallas 67 14.05 +0.8
junioren A
307 Sem Oolbekkink 1996 Hanzesport 11.32 +1.5
258 Ruben van Dijk 1995 AV 34 11.47 +1.5
470 Nosa Dielissen 1996 Atverni 11.61 +1.5
290 Hans Velthuis 1995 Ciko 66 11.73 +1.5
304 Arwin Dorregeest 1995 Lg. Aart Stigter 12.41 +0.6
944 Mark Hofma 1995 ATV Venray 13.00 +0.5
senioren
303 Giorgio Gravenbeek 1987 Atverni 11.02 +1.4
991 Bas Markies 1984 AV 34 11.20 +1.4
325 Geoffrey van Dipten 1991 Climax 11.37 +1.4
982 Benjamin Huesselmann 1992 Essenaar LV 11.47 +1.4
989 Otto Wiberg 1991 Tartletos 12.01 +1.5
259 Bart Willemsen 1993 AV 34 12.03 +1.5
324 Manno Laan 1993 AV 34 12.05 +1.4
254 Koen Bonekamp 1992 AV 34 12.09 +1.5
998 Martijn van der Vis 1992 Tartletos 12.13 +0.6
996 Vincent van der Vis 1990 AV 34 12.14 +1.5
983 Olivier Kramer 1993 Tartletos 12.50 -0.8
masters
255 Arnout Smit 1979 AV 34 12.27 +0.6
276 Thijmen Klaarenbeek 1978 Altis 12.52 +0.6
314 Jeroen Vels 1970 NOP 12.95 -0.8

=====
200m
=====

=====

=====

=====
vrouwen
junioren B
305 Astrid Lensink 1997 Hanzesport 26.40 +1.4
294 Jamie Verweij 1998 Statina 27.67 +1.4
272 Romy Beukeboom 1997 Pallas 67 28.31 +0.9
287 Eveline Brand 1997 De Liemers 29.52 +1.4
302 Iris Timmer 1998 Climax 30.78 +0.9
junioren A
313 Michelle Spek 1995 AV 34 27.26 +1.4
319 Eline Bardoel 1995 Phoenix 27.47 +1.4
286 Dorien Konig 1996 Pallas 67 28.77 +1.4
senioren
995 Marit Dopheide 1990 Groningen Atl. 24.00 +0.1
291 Eva de Grip 1994 AV 34 28.28 +1.4
257 Judith Kas 1992 Tartletos 31.39 +0.9
masters
987 Alma Hollen 1960 AV 34 32.82 +0.9
mannen
junioren B
312 Roy Bloemhard 1997 Phanos 23.31 +0.1
980 Bram Markering 1997 Pallas 67 28.95 +0.9
junioren A
470 Nosa Dielissen 1996 Atverni 24.37 +1.4
304 Arwin Dorregeest 1995 Lg. Aart Stigter 25.40 -0.2
senioren
324 Manno Laan 1993 AV 34 DNS +0.1
303 Giorgio Gravenbeek 1987 Atverni 22.42 +0.1
982 Benjamin Huesselmann 1992 Essener LV 23.34 +0.1
996 Vincent van der Vis 1990 AV 34 24.12 +0.1
254 Koen Bonekamp 1992 AV 34 24.34 -0.2
259 Bart Willemsen 1993 AV 34 24.56 -0.2
308 Patrick Wieser 1984 Phoenix 24.78 -0.2
986 Jesper Mom 1991 AV Wijchen 27.81 -0.2
masters
276 Thijmen Klaarenbeek 1978 Altis 25.54 -0.2
314 Jeroen Vels 1970 NOP 25.85 +1.4
266 Frans Marcelissen 1952 Atl. Helden 27.88 +1.4
326 Rik Hoevers 1960 Pallas 67 29.07 +1.4

=====
400m
=====

=====

=====

=====
vrouwen
junioren B
270 Elke Molenaar 1998 Spirit Lelystad 58.01
295 Ashley Melcherts 1998 Energie 58.77
299 Mathilde Terleth 1997 Hanzesport 59.99
285 Fleur Kuijpers 1999 Seven Hills RT 1:04,09
323 Caya Slinkman 1997 ?? 1:06,82
junioren A
954 Nisrine Masrhalmi 1996 Energie 59.03
271 Ilona van der Giessen 1996 OSS-VOLO 1:02,86
senioren
273 Suzanne Voorrips 1993 Groningen Atl. 59.65
253 Nicole Jetten 1989 Prins Hendrik 1:00,24
masters
mannen
junioren B
274 Gijs Mourits 1998 VAV DNS
283 David Tanger 1998 Climax 54.12
282 Corne Parol 1998 Atverni 54.73
316 Bouke van Belois 1998 Ciko 66 54.78
315 Cas ter Heide 1997 Ciko 66 56.26
311 Wouter Nieuwhof 1998 Ciko 66 56.40
292 Willem Nijtmans 1998 Nijmegen Atl. 1:00,41
junioren A
290 Hans Velthuis 1995 Ciko 66 50.85
281 Beer Lammers 1995 Fit 50.98
268 Joost Wieleman 1995 Almere 81 51.33
307 Sem Oolbekkink 1996 Hanzesport 52.52
297 Marc Averesch 1996 AV Rijssen 53.92
301 Daan Lövering 1996 Ciko 66 58.92
senioren
300 Adil El Azzouzi 1993 Phanos 50.31
999 Wouter van der Graaf 1990 Atverni 51.92
989 Otto Wiberg 1991 Tartletos 53.32
993 Adriaan Saman 1983 AV 34 54.25
308 Patrick Wieser 1984 Phoenix 55.27
masters
988 Ron Eijkenboom 1961 AV 34 DNS
293 Dolf Smid 1963 AAV 36 56.51
317 Emiel Rombouts 1970 Marathon Pim Mulier 59.55

=====
800m
=====

=====

=====

=====
vrouwen
junioren B
964 Evelien Hooijman 1997 GAC Hilversum 2:21,35
967 Kyra Keurentjes 2000 De Liemers 2:22,29
969 Michelle Musumeci 1997 Cifla 2:22,35
962 Babet Broekman 1999 Seven Hills RT 2:24,64
966 Sophie Baartman 1997 Atverni 2:25,27
974 Milou Mattijssen 2000 De Liemers 2:27,67
977 Sophie Dielissen 1999 Venloop RT 2:28,93
978 Amber Olde 1999 Seven Hills RT 2:28,99
junioren A
963 Joosje Goedhart 1995 Pallas 67 2:25,87
senioren
961 Julia van Velthoven 1994 Cifla 2:13,83
960 Marije Peters 1993 Seven Hills RT 2:15,94
957 Fieke Wolters 1993 Nijmegen Atl. 2:17,55
965 Nathalie de Vries 1993 Arena 2:22,10
970 Lieke Marijnen 1993 Nijmegen Atl. 2:22,82
masters
mannen
junioren B
979 Viggo Parol 2000 Atverni DNS
938 Matthieu van den Broeke 1997 AV 34 1:58,46
942 Tim Verbeek 1998 Seven Hills RT 2:01,89
948 Marcel Gnoss 1997 KSV Kevelaer 2:07,58
955 Alex de Groot 1998 Cifla 2:11,25
958 Cain Rutgers 1999 Almere 81 2:12,14
953 Rens Simons 1998 Venloop Running Team 2:17,42
971 Emiel Wullings 2000 Pallas 67 2:18,48
959 Roel Kwaaitaal 1997 Nijmegen Atl. 2:23,06
980 Bram Markering 1997 Pallas 67 2:23,98
973 Lars Huibers 1999 Climax 2:25,79
968 Koen Simons 1997 Nijmegen Atl. 2:26,01
976 Lars van Bergen 1998 Argo 2:28,82
junioren A
937 Messaoud Dardouri 1995 Atverni 2:00,25
941 Thijs Hubers 1995 De Liemers 2:04,14
944 Mark Hofma 1995 ATV Venray 2:05,56
951 Bas Langhout 1995 Nijmegen Atl. 2:10,00
senioren
935 Antoon van Beek 1994 Atverni 1:56,71
939 Rik Heijnen 1990 Atl. Helden 1:57,80
940 Casper van Leeningen 1993 AV 34 2:00,37
943 Peter Spannring 1985 Phoenix 2:03,61
947 Luke Heijnen 1993 Atl. Helden 2:07,67
945 Herbert Jansen 1982 Running2000 2:08,45
300 Adil El Azzouzi 1993 Phanos 1:54,78
masters
946 Rutger Huisman 1975 Statina 2:06,67
952 Erik Delpeut 1969 Ciko 66 2:09,47
950 Erik Negerman 1975 GAC Hilversum 2:10,13
949 Michiel van Dijk 1968 GAC Hilversum 2:10,87
972 Arne de Groot 1972 Cifla 2:24,25
981 Hans Marsman 1961 Veluwe 2:27,19

=====
1500m
=====

=====

=====

=====
vrouwen
junioren B
851 Veerle Bakker 1997 Triathlon 4:30,91
844 Sabine Rutten 1997 VAV 4:40,08
866 Susan van Weperen 1998 LSV Invictus 4:48,50
867 Leonie Glazenborg 1998 SV Veendam 4:49,14
868 Bregje Sloot 2000 De Liemers 4:52,72
870 Eline de Jong 1997 De Liemers 5:00,27
879 Fleur van Dijk 2000 Climax 5:52,92
senioren
830 Jip Vastenburg 1994 AV 34 4:16,96
842 Jamie van Lieshout 1991 Attila 4:26,68
856 Patty den Ouden 1991 Daventria 4:29,21
860 Saskia Weinans 1994 AV 34 4:30,22
843 Marlies Manders 1991 Hellas 4:36,39
854 Elisa de Jong 1992 Groningen Atl. 4:41,35
864 Kim Hittinger 1995 AKU 4:41,98
859 Isabel Wasseveld-Sticker 1985 De Liemers 4:46,52
865 Juul Lavrijsen 1993 Seven Hills RT 4:49,44
853 Marlies Huigen 1994 Hanzesport 4:50,16
871 Linda Ooms 1983 Veluwe 4:55,25
869 Nadine Willems 1994 De Liemers 5:04,78
873 Froukje van Ligten 1994 Ciko 66 5:05,16
878 Marieke Gimbel 1991 Phoenix 5:24,80
masters
877 Manon Mensink 1975 Ciko 66 5:05,22
mannen
junioren B
832 Djurre Hoeksema 1997 AAC 61 4:15,85
839 Ruben Sansom 1997 Pallas 67 4:21,36
838 Justin Lam 1999 Almere 81 4:21,74
840 Lars Mertens 1999 Cifla 4:25,92
847 Abdulwahid Kaya 1998 AV Rijssen 4:26,69
855 Kylian Klein Hesselink 1998 AVA 70 4:31,23
852 Tim te Brake 1997 AVA 70 4:35,42
857 Joris Roosink 1998 AV Rijssen 4:37,18
850 Jurrien Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus 4:40,37
862 Lennart Daniels 1997 Pallas 67 4:43,16
491 Jay van Brienen 1997 Hellas 4:44,35
863 Christiaan van der Gaag 1997 Pallas 67 4:49,52
junioren A
822 Milco Hahury 1995 Cifla DNS
825 Kai Schmidt 1996 KSV Kevelaer 4:08,12
829 Niels Theloosen 1996 Cifla 4:08,81
824 Mark te Brake 1995 AVA 70 4:13,44
831 Jordi van de Sanden 1995 Tilburg Road Runners 4:16,47
837 Wouter Stokkermans 1996 Atledo 4:26,63
874 Yoran van Meeuwen 1996 Ciko 66 5:09,19
senioren
823 Frank Futselaar 1991 De Liemers 3:57,08
821 Bram Rouwen 1985 Hanzesport 4:00,41
827 Reinout Wiggers 1994 De Liemers 4:06,97
828 Michael van der Kroon 1990 De Liemers 4:08,84
826 Jorin Kamps 1993 AAC 4:10,60
882 Erik Leusink 1989 HAC 63 4:10,60
835 Mischa Petie 1988 Tartletos 4:17,20
836 Michiel Gerritsen 1993 AV Rijssen 4:18,21
834 Guus Beking 1982 Hanzesport 4:19,45
846 Leon van der Lans 1986 HAC 63 4:22,90
841 Guido Engelen 1980 De Liemers 4:25,17
490 Mark Broekman 1985 Phoenix 4:28,43
849 Rink Hallmann 1980 Atletico 73 4:29,14
858 Erwin Wamelink 1991 AVA 70 4:31,13
masters
833 Jeroen Kwakkel 1979 De Gemzen 4:18,15
845 Edwin Wissema 1978 De Liemers 4:23,69
861 Jeremy Eilander 1973 Vitalis 4:39,56
848 Simon van den Enden 1974 Phoenix 4:45,99
875 Evert Dorregeest 1962 Ciko 66 5:01,62
872 Ronald de Bruin 1978 Hanzesport 5:07,79
876 Rutger Thung 1973 Lg. Aart Stigter 5:22,03
880 Rinus Groen 1956 Veluwe 5:52,21
881 Edwin Sijtsma 1971 AVV 5:53,65

=====
5000m
=====

=====

=====

=====
vrouwen
junioren A
senioren
899 Marcella Herzog 1993 Running2000 16:38:30
905 Margriet Berkhout 1990 Hylas 17:30:54
912 Saffira Kiewiet 1987 Groningen Atl. 18:29:35
913 An Lenders 1990 Atl. Helden 18:48:43
926 Irma van Rijswijck 1988 Atl. Helden 19:41:51
920 Tamara van Kleef 1988 Ilion 19:43:51
896 Kelly Huijs 1982 Atletiek Helden 20:28:13
masters
911 Lia Wijnberger 1969 Ciko 66 18:24:35
919 Chanmari Koolen 1975 Pallas 67 19:50:28
mannen
junioren B
889 Freek van de Weerd 1997 Sprint 15:38:21
901 Sem van den Eijnde 1997 avVN 16:27:05
junioren A
902 Dennis Sebregts 1995 Sprint DNS
senioren
885 Yannick Akkerman 1994 Vitalis DNS
883 Lucas Nieuweboer 1994 KAV Holland 15:08:27
884 Jim Rothweiler 1993 KAV Holland 15:16:95
886 Edwin Slijkhuis 1987 Vitalis 15:18:54
888 Wouter Gijsberts 1985 De Liemers 15:38:91
895 Pieter Bakx 1985 Rotterdam Atl. 15:40:22
893 Erik van Rijsewijk 1993 Seven Hills RT 15:39:99
894 Oscar Mulder 1983 Eindhoven Atl. 16:14:81
887 Nick van der Poel 1987 Ilion 16:25:15
898 Adriaan Fransen 1990 AAC 61 16:38:33
897 Martin Mom 1994 Eindhoven Atl. 17:06:79
906 Remco Bruin 1986 Hylas 17:12:14
907 Lennart Kleinjans 1986 Tartletos 17:25:20
916 Albert de Bakker 1980 Pallas 67 19:06:00
masters
910 Dick Leseman 1961 Ciko 66 DNS
915 Lucas Buikema 1961 Groningen Atl. DNS
931 Jos Stuyt 1957 Pallas 67 DNS
932 Wim van Teutem 1951 Phoenix DNS
923 Andre Oost 1971 Ilion DNS
890 Tonnie Stouten 1965 Veluwe 15:40:42
892 Jeroen Zeinstra 1975 Pallas 67 15:59:86
891 Michiel Otten 1968 Prins Hendrik 16:38:54
900 Jaap Vink 1976 Phoenix 16:55:61
903 Dirk Jan van der Gaag 1968 Pallas 67 17:06:80
904 Chris Henet 1959 Running2000 17:43:30
918 Mark Coumans 1969 AKU 19:02:89
925 Toon Verkerk 1954 avVN 19:09:65
928 Andre Roelofs 1956 Lg. Aart Stigter 19:30:18
327 Drikus Haalboom 1947 AVVN 19:36:60

=====
5000m (recreanten)
=====

=====

=====

=====
vrouwen
masters
934 Ieneke Voets 1983 -- 22:55:80
mannen
masters
927 Gijs Wasseveld 1982 -- DNS
908 Vincent Wensink 1974 -- 17:50:58
909 Maarten Nellestijn 1981 -- 18:18:00
914 Jeroen van Daalen 1986 -- 18:39:23
917 Luuk Vos 1985 -- 19:05:44
921 Rens Verboeket 1979 -- 19:16:58
922 Wimjan de Moes 1969 -- 19:22:18
924 Marcel Kuenen 1972 -- 19:25:52
929 Remon te Boome 1975 Argo 20:21:50
930 Karel Vroegop 1959 -- 20:29:96
933 Andre Beldhuis 1959 -- 22:13:06

=====
kogel
=====

=====

=====

=====
vrouwen
junioren B
288 Sanne Golembiewski 1998 De Liemers 12.50
269 Willemijn ter Avest 1998 Ciko 66 11.55
senioren
291 Eva de Grip AV 34 9.57
1000 Marielle de Rijk 1994 Tartletos 9.13
masters 1988
309 Ingrid Haas Pallas 67 7.83
mannen 1959
junioren B
296 Miklas Robbesom Pallas 67 13.40
322 Stan Dings 1997 ATV Venray 9.62
senioren 1997
991 Bas Markies AV 34 12.93
310 Ruben van Ameijden 1984 Parthenon 12.47
masters 1980
990 Peter Verburg Phoenix 9.20

=====
discus
=====
1963
=====

=====

=====
vrouwen
junioren B
288 Sanne Golembiewski De Liemers 25.62
306 Merel Wevers 1998 AV 34 24.93
junioren A 1999
261 Vincie Vossenaar Prins Hendrik 32.73
senioren 1996
260 Anna Goede AV 23 39.37
1000 Marielle de Rijk 1991 Tartletos 29.62
256 Saskia van Bergen 1988 Argo 17.47
masters 1992
987 Alma Hollen AV 34 23.93
309 Ingrid Haas 1960 Pallas 67 21.21
mannen 1959
junioren B
296 Miklas Robbesom 1997 Pallas 67 35.26
279 Djurre van der Molen 1998 Pallas 67 34.46
976 Lars van Bergen 1998 Argo 26.85
277 Cas Maassen van den Brink 1998 Nijmegen Atl. 15.94
junioren A
263 Lennart van Zanten 1996 Pallas 67 30.50
senioren
997 Pelle Rietveld 1985 Ilion 41.84
993 Adriaan Saman 1983 AV 34 41.30
310 Ruben van Ameijden 1980 Parthenon 39.25
masters
990 Peter Verburg 1963 Phoenix 29.35

=====
speer
=====

=====

=====

=====
junioren B
480 Lotte Hendriksen 1997 Cyko 66 38.88
298 Lisa van Disseldorp 1997 Hanzesport 30.43
269 Willemijn ter Avest 1998 Ciko 66 30.38
299 Mathilde Terleth 1997 Hanzesport 27.39
senioren
256 Saskia van Bergen 1992 Argo 29.33
994 Mirthe Muilwijk 1989 Tartletos 25.89
masters
262 Margreet Takken 1979 Climax 34.46
mannen
junioren B
320 Olle van de Boom 1997 ATV Venray 42.39
321 Max van Haren 1997 ATV Venray 41.47
296 Miklas Robbesom 1997 Pallas 67 41.13
279 Djurre van der Molen 1998 Pallas 67 39.33
275 Lars Huibers 1999 Climax 32.82
292 Willem Nijtmans 1998 Nijmegen Atl. 31.88
277 Cas Maassen van den Brink 1998 Nijmegen Atl. 27.70
junioren A
263 Lennart van Zanten 1996 Pallas 67 43.84
258 Ruben van Dijk 1995 AV 34 38.88
senioren
325 Geoffrey van Dipten 1991 Climax 30.77
masters

=====
ver
=====

=====

=====

=====
vrouwen
junioren B
278 Anna van Zwol 1998 Nijmegen Atl. DNF -
junioren A
mannen
junioren B
274 Gijs Mourits 1998 VAV 6.06 +1.4
289 Luuk van den Meiracker 1997 Pallas 67 5.88 +0.7
280 Casper Maas 1997 Pallas 67 5.75 -0.1
265 Roel Groot 1997 Pallas 67 5.27 +2.2
junioren A
267 Jonas Mars 1996 Pallas 67 5.09 +1.6
senioren
991 Bas Markies 1984 AV 34 6.51 +0.7
993 Adriaan Saman 1983 AV 34 6.26 +0.5
998 Martijn van der Vis 1992 Tartletos 5.34 +1.3
masters
255 Arnout Smit 1979 AV 34 6.02 +1.1
992 Onno Waalewijn 1947 AV 23 dns -

=====
hoog
=====

=====

=====

=====
vrouwen
junioren B
480 Lotte Hendriksen 1997 Cyko 66 1.45
299 Mathilde Terleth 1997 Hanzesport 1.45
senioren
257 Judith Kas 1992 Tartletos 1.45
mannen
junioren B
322 Stan Dings 1997 ATV Venray 1.53
321 Max van Haren 1997 ATV Venray 1.56
320 Olle van de Boom 1997 ATV Venray 1.74
289 Luuk van den Meiracker 1997 Pallas 67 1.74
junioren A
267 Jonas Mars 1996 Pallas 67 1.59
301 Daan Lövering 1996 Ciko 66 1.68
senioren
986 Jesper Mom 1991 AV Wijchen 1.65
997 Pelle Rietveld 1985 Ilion 1.89