foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Wageningen Track Meetings
Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk, 11e editie

Uitslagen archief Wageningen Track Meetings

Sinds WTM-2 van 2016 staan de uitslagen op atletiek.nu.
Eventuele correspondentie over de uitslagen graag per e-mail naar: .

Uitslagen Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk - 20 mei 2011

(Bijgewerkt 20 mei 2011)
Onderdeel StartNr Voornaam Achternaam Vereniging Prestatie Wind
             
400mH vrouwen senioren        
  124 Linda Hulsbeek Climax 1:13.24  
  mannen junioren B        
  111 Kevin Hardeman Climax 1:06.40  
    senioren        
  81 Matthijs Beerepoot Climax 58.51  
    masters        
  119 Rik Hoevers Pallas 67 1:17.74  
             
kogel vrouwen junioren B        
  94 Manja Dieterman Arena 8,74  
  152 Esther Peerlings Pallas 67 9,65  
  196 Janine de Wit Atverni 9,66  
  188 Ellen Voorrips Pallas 67 10,23  
    junioren A        
  120 Dianne Hofenk NSAV t Haasje DNS  
    senioren        
  115 Ryan Heesbeen NSAV t Haasje 7,48  
  166 Welmoed Soepboer Pallas 67 8,11  
    masters        
  107 Nynke Groendijk Pallas 67 7,42  
  mannen junioren B        
  118 Lucas Hoevers Pallas 67 11,61  
    senioren        
  179 Omar van Veen Climax 11,39  
  159 Jasper Rood Nijmegen Atl. 12,02  
  192 Bram Westland Hylas 12,25  
  114 Arjan van Harn GAC Hilversum 12,57  
  135 Jaap Kuiper Rotterdam Atl. 14,73  
    masters        
  113 Marco Harms Climax 5,60  
  100 Frank Fontaine Climax 9,16  
  136 Maarten Kuiper Typhoon 13,30  
             
100m vrouwen junioren B        
  172 Sylvia Suen Tartlétos 13,63 -0,7
  160 Eline van Roon Phoenix 13,89 -1,2
  57 Mark Hofma Venray Regio DNS -1,9
    junioren A        
  90 Laura de Bruin AV Wijchen 13,69 -0,7
  144 Anneke van Maanen VAV 13,81 -0,7
  109 Josephine Gull Altis 13,82 -0,7
    senioren        
  171 Linsie Stuart AV Wijchen 13,18 -1,9
  158 Noortje Rijken AV Wijchen 13,26 -0,7
  181 Ilse Velkers Groningen Atl. 13,30 -1,9
  150 Mirna Nijenhuis ACO Van Elderen 13,96 -0,7
  201 Simone Arbeider SC Reeuwijk 14,56 -1,2
  132 Sandra Kleuskens Venray Regio DNS -1,9
  103 Irene Gerrits AV Wijchen 15,47 -1,2
    masters        
  92 Kadia Diedhiou Pallas 67 14,29 -0,5
  mannen junioren B        
  199 Joost de Jong Pallas 67 11,68 -0,2
  141 Benjamin Leune Pallas 67 12,16 -1,3
  112 Jelle Ten Harkel Atverni 12,22 -1,9
  195 Thijs Winkels AV 55 12,46 -1,3
  133 Tim Klinkhamer AV Wijchen 12,49 -1,9
  134 Christian vd Koppel HAC 12,50 0,1
  93 Jasper Dielingen Venray Regio DNS 0,1
    junioren A        
  88 Maurits Brethouwer Climax 12,07 0,1
  82 Chris Begemann Pallas 67 12,38 -1,3
  189 Joeri Vrouwenvelder Venray Regio DNS 0,1
    senioren        
  194 Bas Winkels AV 55 11,58 -0,2
  80 Francis Barka Climax 11,61 -0,2
  174 Lennart Teunissen Altis 11,78 -0,2
  99 Koen van Ekeren Nijmegen Atl. 11,91 -0,2
  102 Sander van Gelderen AV Wijchen 12,10 0,1
  170 Yoeri Steenbergen AV Wijchen 12,27 0,1
  121 Wouter Hofkens NSAV t Haasje 12,31 -1,3
  187 Marijn Verweij Tartlétos 12,60 -1,3
  87 Nicolaas Bout Pallas 67 12,76 -1,3
  108 Rens Groneschild Hellas DNS -0,2
    masters        
  154 Folbert Pijper Climax 14,42 -0,5
  146 Lotte Marang Pallas 67 15,26 -1,2
  125 Cindy Jansen AV Wijchen 15,68 -1,2
  989 Iwan van Aken Veluwe 15,94 -0,5
  79 Alfred Gaasbeek Climax 16,91 -0,5
  105 Peter Goddijn Climax 13.94 -0,6
  96 Marco Durand Climax 14.07 -0,6
  153 Peter Pesch Zuidwal DNF -0,6
  155 Lucas Prins Haag Atl. DNS -0,6
             
800m vrouwen junioren C        
  76 Sophie Baartman Atverni 2:27.50  
  75 Nina van Eijk Phoenix 2:36.83  
    junioren B        
  65 Sophie v der Most De Liemers 2:23.39  
  72 Joosje Goedhart Pallas 67 2:26.83  
  78 Sterre Witte Pallas 67 2:40.60  
    junioren A        
  66 Juliette Mattijsen Spirit O B DNS  
    senioren        
  52 Anne van Es vd Hurk Prins Hendrik 2:07.90  
  59 Karin Nieuwenhuijsen Hellas 2:11.80  
  63 Isabel Sticker De Liemers 2:18.64  
  68 Cindy van der Avoort Cifla 2:20.62  
  69 Manon Sillekens Prins Hendrik 2:21.76  
  71 Karin Gorter Phoenix 2:22.89  
  54 Ingrid Grutters Atverni DNS  
  70 Ilse Pullen ACO Van Elderen DNS  
    masters        
  73 Christy van Beek Pallas 67 2:26.92  
  991 Moniek Verbeek Pallas 67 2:40.79  
  mannen junioren C        
  51 Jasper Koopmans Hellas 2:06.83  
  61 Mike Foppen Nijmegen Atl. 2:14.14  
  64 Jelmer de Mare Hellas 2:21.68  
    junioren B        
  29 Jorijn de Mare Hellas 1:55.74  
  38 Joran Klaver Hera 2:00.25  
  49 Niels Aarns Cifla 2:07.31  
  62 Bart Konig Pallas 67 2:08.24  
  57 Mark Hofma Venray Regio DNS  
  44 Reinout Wiggers De Liemers DNS  
    junioren A        
  31 Hans Dilling Seven Hills R.T. 1:57.13  
  37 Sten Schaper Argo 1:58.16  
  35 Erwin Adan Dynamica 1:58.55  
  41 Derrick Kazemier VAV 1:58.75  
  40 Simeon Weeda Atverni 2:05.16  
  56 Alex Kolmus Pallas 67 2:05.59  
  42 Luke Heijnen AV Helden 2:06.16  
    senioren        
  25 Tijs Groen De Liemers 1:52.41  
  28 Bart Uiterwijk Hellas 1:54.56  
  27 Guus Reijngoud Hellas 1:54.70  
  32 Wouter Dilling Seven Hills R.T. 1:56.45  
  30 Justin Meerenburgh De Liemers 1:58.20  
  36 Jeroen Rodenburg Phoenix 2:00.30  
  34 Job Dusch Scopias 2:00.86  
  33 Tom van Oorschot Seven Hills R.T. 2:02.72  
  46 Rink Hallmann Atletico 73 2:03.42  
  45 Jurriën Ten Hoeve Daventria 2:04.37  
  43 Martin Breunissen ACO Van Elderen 2:05.02  
  47 Joost Hummelink Cifla 2:05.68  
  39 Cees van Maanen Hellas 2:08.68  
  55 Sep Thijssen NSAV t Haasje 2:08.74  
  53 Maikel van Bergen Scopias 2:09.33  
  50 Bertho Busink NSAV t Haasje 2:09.56  
  60 Erwin Wamelink AVA 70 2:14.14  
  67 Jeroen Driessen AV Wijchen 2:18.84  
  26 Luc Schout GAC Gemert DNS  
    masters        
  48 Corné Haast Spado 2:07.82  
  58 Remco Hoetmer GAC Hilversum 2:09.18  
  79 Alfred Gaasbeek Climax 2:51.81  
  74 Bert van Eijk Phoenix DNS  
             
200m vrouwen junioren B        
  164 Aafje Seinstra AV 55 27,41 -0.9
  150 Mirna Nijenhuis ACO Van Elderen 28,52 -0.9
  131 Femke Kleinhout Climax 29,13 -1.5
  146 Lotte Marang Pallas 67 31,75 -1.5
  132 Sandra Kleuskens Venray Regio DNS  
    junioren A        
  90 Laura de Bruin AV Wijchen 27,25 -0.9
  103 Irene Gerrits AV Wijchen 32,00 -1.5
    senioren        
  181 Ilse Velkers Groningen Atl. 26,77 -0.8
  158 Noortje Rijken AV Wijchen 27,11 -0.9
  171 Linsie Stuart AV Wijchen 27,33 -0.8
  198 Yvette Zoomer Atverni 27,37 -0.9
  160 Eline van Roon Phoenix 28,26 -0.9
  124 Linda Hulsbeek Climax 29,60 -1.5
  201 Simone Arbeider SC Reeuwijk 29,61 -1.5
  125 Cindy Jansen AV Wijchen 32,83 -1.5
    masters        
  92 Kadia Diedhiou Pallas 67 30,42 -0.7
  mannen junioren B        
  199 Joost de Jong Pallas 67 22,96 -0.3
  141 Benjamin Leune Pallas 67 24,32 -0.4
  118 Lucas Hoevers Pallas 67 25,28 -0.8
  149 Mitchel Fran Caeiro Mouzo Energie 25,78 -0.8
  202 Jesper Vrouwenvelder Venray Regio DNS  
  93 Jasper Dielingen Venray Regio DNS  
  134 Christian vd Koppel HAC DNS  
    junioren A        
  88 Maurits Brethouwer Climax 24,06 -0.4
  82 Chris Begemann Pallas 67 24,63 -0.7
  86 Paco Bos Pallas 67 26,57 -0.8
  189 Joeri Vrouwenvelder Venray Regio DNS  
    senioren        
  80 Francis Barka Climax 22,91 -0.3
  156 Anthony Rasmijn AAC 23,29 -0.3
  174 Lennart Teunissen Altis 23,34 -0.3
  99 Koen van Ekeren Nijmegen Atl. 23,76 -0.3
  126 Bas Jubels Phoenix 23,83 -0.3
  85 Luc Bonten Pallas 67 25,14 -0.7
  187 Marijn Verweij Tartlétos 25,16 -0.4
  121 Wouter Hofkens NSAV t Haasje 25,20 -0.4
  161 Joseph RUTAGANIRA Tartlétos 25,67 -0.7
  117 Johan Hermans AV Helden DNF  
    masters        
  193 Anne Wiersma Climax 26,51 -0.5
  165 Paul Sijssens Pallas 67 27,08 -0.5
  959 Stan Spangenberg Phanos 27,98 -0.7
  145 Fabrizio Mastrracchi Manes AV 23 28,05 -0.7
  119 Rik Hoevers Pallas 67 28,24 -0.7
  105 Peter Goddijn Climax 28,54 -0.5
  96 Marco Durand Climax 28,72 -0.7
  113 Marco Harms Climax 30,13 -1.1
  987 Rutger Thung L.g. Aart Stigter 30,22 -1.1
  100 Frank Fontaine Climax 30,60 -1.1
  154 Folbert Pijper Climax 30,61 -1.1
  989 Iwan van Aken Veluwe 32,39 -1.1
  153 Peter Pesch Zuidwal DNS  
  155 Lucas Prins Haag Atl. DNS  
             
hoog vrouwen junioren B        
  110 Linda Hansen Atverni 1,40  
  131 Femke Kleinhout Climax 1,35  
    junioren A        
  189 Nathalie de Vries Arena 1,49  
  127 Judith Kas Tartlétos 1,43  
    senioren        
  123 Joyce Huisman Phanos 1,73  
  138 Linda van de Lagemaat AV 34 1,67  
    masters        
  130 Annemieke Kleinhout Climax 1,20  
             
  mannen junioren B        
  104 Martijn Goddijn Climax 1,70  
  200 Koen Jansen Pallas 67 1,61  
    junioren A        
  86 Paco Bos Pallas 67 1,58  
  202 Jesper Vrouwenvelder Venray Regio DNS  
    senioren        
  95 Geoffrey van Dipten Climax 1,95  
  185 Jurgen Versluijs Climax 1,85  
  89 Bastiaan Bretveld Phanos 1,82  
             
1500m vrouwen junioren C        
  972 Sabine Rutten VAV 4:45.66  
    junioren B        
  973 Lysanne Wilkens Prins Hendrik 4:47.37  
  985 Aline Kootstra ACO Van Elderen DNS  
    junioren A        
  961 Marlin van Hal De Keien 4:28.95  
  962 Irene van Lieshout De Keien 4:63.88  
    senioren        
  967 Laurien Bufffart Phanos 4:41.31  
  956 Rens van Dongen Scopias 4:42.74  
  975 Marlou Bijlsma Tartlétos 4:48.50  
  968 Jeanine vd Klashorst U-Track 4:53.34  
  982 Marjolein Frietman Phoenix 5:01.98  
  981 Maaike Zuiderwijk Lycurgus 5:04.20  
  980 Karen Wijlaars Prins Hendrik 5:06.89  
  977 Marieke van Leeuwen Rotterdam Atl. 4:48.37  
  986 Marlin Nijhof MPM 5:07.85  
  979 Esther Swart Tartlétos 5:15.43  
    masters        
  965 Manon Mensink Ciko 66 4:43.13  
  988 Marleen Heemels Zaanland 5:21.93  
  991 Moniek Verbeek Pallas 67 5:38.56  
  990 Giny Dunnewind ACO Van Elderen 5:40.12  
  mannen junioren C        
  964 Koen van der Meijden THOR 4:42.74  
  971 Ruben Sansom Pallas 67    
    junioren B        
  933 Yared Stifanos Hellas 4:02.52  
  943 Sjoerd Weijers Nijmegen Atl. 4:12.64  
  950 Mark te Brake AVA 70 4:18.49  
  947 Freek Schuerman THOR 4:19.80  
  951 Timon den Houting Argo 4:25.44  
  958 Thijs Hubers De Liemers 4:33.59  
  957 Teun Fliervoet Seven Hills R.T. 4:34.06  
  963 David van Bergen Argo 4:41.09  
  966 Jeroen Bakker Hellas 4:45.59  
  949 Melvin Seevinck Atletico 73 DNS  
    junioren A        
  940 Richard Douma Zaanland 4:04.08  
  930 Lars Cazander Hellas 4:08.04  
  953 Erik van Rijsewijk Seven Hills R.T. 4:23.06  
  954 Emiel Doorgeest Zaanland 4:28.81  
  974 Daniel Andriessen AV Castricum 4:46.86  
    senioren        
  931 Nout Jansen Tartlétos 3:56.76  
  938 Menno Zuidema Phoenix 3:57.31  
  932 Jarno van Miltenburg Hellas 3:58.20  
  939 Sam de Vor GAC Hilversum 4:02.78  
  936 Milco Driessen Hellas 4:04.64  
  941 Nick van Tol GAC Hilversum 4:05.81  
  935 Michael v der Kroon De Liemers 4:11.09  
  942 Arne Mulder BB Lopers 4:12.53  
  944 Vito Verbeek Hellas 4:15.83  
  946 Maarten Vliex AVON 4:17.81  
  948 Guido Engelen De Liemers 4:26.97  
  952 Mark Eijgelsheim Rotterdam Atl. 4:28.93  
  970 Alex Bouwmeester Zaanland 4:29.96  
  955 Ahmed Mohamed Zaanland 4:40.76  
  984 Remi Rondeel Argo 4:57.62  
  945 Hans Lindeboom BBlopers DNS  
    masters        
  937 Dirk-Jan Demkes De Liemers 4:06.78  
  969 Cees Kraaijeveld AV 34 4:41.35  
  959 Stan Spangenberg Phanos 4:41.89  
  960 Job Zijderlaan Avantri 4:44.22  
  204 Co Laan AV Phoenix 4:45.87  
  976 Tonnie Dirks Prins Hendrik 4:52.61  
  978 Jesus Caeiro Mouzo Energie 4:56.89  
  983 Stefan Scanu Argo 5:02.77  
  987 Rutger Thung L.g. Aart Stigter 5:17.15  
  989 Iwan van Aken Veluwe 5:19.21  
  934 Bernard te Boekhorst Phoenix DNS  
             
ver vrouwen junioren B        
  189 Nathalie de Vries Arena 4,65 1,0
  132 Sandra Kleuskens Venray Regio DNS  
    senioren        
  163 Kirsten Scipio AV 34 4,10 0,0
  120 Dianne Hofenk NSAV t Haasje DNS  
  mannen junioren C        
  140 Stan Lettink Triathlon 5,55 1,4
    junioren B        
  93 Jasper Dielingen Venray Regio DNS  
    junioren A        
  87 Nicolaas Bout Pallas 67 5,49 -0,1
  121 Wouter Hofkens NSAV t Haasje 5,14 0,1
  189 Joeri Vrouwenvelder Venray Regio DNS  
    senioren        
  83 Jarno Beuving Climax DNF  
    masters        
  154 Folbert Pijper Climax 4,22 0,6
             
400m vrouwen junioren C        
  157 Sanne Reichgelt Nijmegen Atl. 61,22  
    junioren A        
  197 Fieke Wolters Nijmegen Atl. 60,47  
  147 Lieke Marijnen Nijmegen Atl. 69,87  
  169 Lenneke Stam Trias DNS  
  66 Juliette Mattijsen Spirit OB DNS  
    senioren        
  139 Loes Lavrijsen Hellas 61,22  
  106 Maaike Groendijk Phoenix 66,63  
  143 Jorine Lokkerbol Climax 69,35  
  mannen junioren C        
  162 Rens van der Schaaf VAV 61,31  
    junioren B        
  84 Robert Bons Energie DNS  
  190 Ashwin Wemmers Nijmegen Atl. 53,99  
  134 Christian vd Koppel HAC 55,45  
  182 Hans Velthuis Ciko 66 56,50  
  137 Thomas van Laar Cialfo 56,56  
  149 Mitchel Fran Caeiro Mouzo Energie 59,30  
    junioren A        
  91 Jeroen van Calker PEC 1910 50,31  
    senioren        
  83 Jarno Beuving Climax 51,38  
  151 Peter Okumu De Liemers 51,55  
  126 Bas Jubels Phoenix 52,01  
  178 Ralph Uenk Climax 52,12  
  102 Sander van Gelderen AV Wijchen 52,31  
  174 Lennart Teunissen Altis 52,62  
  183 Arjen Venema Climax 53,56  
  117 Johan Hermans AV Helden 54,13  
  191 Zilvester Wemmers Nijmegen Atl. 54,28  
  187 Marijn Verweij Tartlétos 54,95  
  168 Jasper Springer Nijmegen Atl. 56,90  
  161 Joseph Rutaganira Tartlétos 59,20  
  156 Anthony Rasmijn AAC DNS  
    masters        
  193 Anne Wiersma Climax 57,67  
  116 Vincent Heetvelt AV 23 60,76  
  96 Marco Durand Climax 65,86  
  145 Fabrizio Mastracchi Manes AV 23 66,15  
  113 Marco Harms Climax 68,19  
             
speer vrouwen junioren C        
  184 Milou Verboom Triathlon 25,90  
  129 Femke Kazemier VAV 23,44  
    junioren B        
  110 Linda Hansen Atverni 31,68  
  196 Janine de Wit Atverni 31,12  
  131 Femke Kleinhout Climax 28,63  
  188 Ellen Voorrips Pallas 67 23,94  
  94 Manja Dieterman Arena 22,62  
    junioren A        
  186 Melanie Versteeg GAC Hilversum 37,83  
  98 Mandy van Egdom Triathlon 32,28  
    senioren        
  173 Margreet Takken Climax 34,92  
  115 Ryan Heesbeen NSAV t Haasje 26,08  
  128 Claudia Kazemier VAV 25,68  
    masters        
  130 Annemieke Kleinhout Climax 15,21  
  mannen junioren A        
  97 Edward van Egdom Triathlon 45,99  
    senioren        
  177 Maikel Toebes Atletico 73 52,45  
  81 Matthijs Beerepoot Climax 42,39  
  55 Sep Thijssen NSAV t Haasje 41,49  
  114 Arjan van Harn GAC Hilversum 38,16  
    masters        
  100 Frank Fontaine Climax 25,23  
  192 Bram Westland Hylas DNS  
  180 Peter Veenhuizen Pallas 67 DNS  
             
5000m vrouwen junioren B        
  23 Minke van Oeffelt Pallas 67 DNF  
    senioren        
  13 Heleen Plaatzer Cifla 16:19.45  
  mannen junioren A        
  4 Milan Stawicki Prins Hendrik 15:53.70  
  12 Jorin Kamps Hellas 16:22.89  
  17 Joey van Thuijl Atverni 16:45.40  
    senioren        
  7 Michiel Snuverink MPM 16:02.02  
  3 Ruud Nefkens Cifla 16:03.27  
  15 Michiel Kallenberg Cifla 16:09.92  
  11 Ronald v den Dungen Pallas 67 16:28.26  
  9 Tom van Deurzen NSAV t Haasje 16:34.19  
  14 Rik Wolswinkel L.g. Aart Stigter DNF  
  5 Dorus Arts Seven Hills R.T. DNS  
  10 Joost Hummelink Cifla DNS  
  18 Arjen Tomas Pallas 67 DNS  
    masters        
  1 Jeroen Zeinstra Pallas 67 15:30.94  
  2 Sander v den Hoogen Cifla 15:48.94  
  8 Henk Smalbrugge PEC 1910 16:13.34  
  16 Chris Henet Running2000 16:55.63  
  20 Gerwin Godschalk Cifla 18:12.61  
  19 André Roelofs L.g. Aart Stigter 18:55.34  
  21 Wim van Teutem Phoenix 19:40.25  
  24 Kees Meeuwsen Pallas 67 19:49.02  
  22 Carl Sas Cifla 20:15.99  
  6 Gaby van Caulil Ciko 66 DNS  
             
3000m   recreanten        
  vrouwen          
  992 Floor Perquin Ciko 66 12:56.26  
  mannen          
  993 Bram-Sieben Rosema Pallas 67 11:43.97