foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Wageningen Track Meetings
Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk, 11e editie

Uitslagen archief Wageningen Track Meetings

Sinds WTM-2 van 2016 staan de uitslagen op atletiek.nu.
Eventuele correspondentie over de uitslagen graag per e-mail naar: .

Uitslagen Wagenings Loop-, Spring- en Smijtwerk - 13 augustus 2010

Gevonden:
- een shirt lichtblauw/groen met lange mouwen
- tevens paraplu

(Bijgewerkt 14-8-2010, 15:00u.)

StartNrVoornaamAchternaamGbJrVerenigingPrestatieWind
 100m horden     
  vrouwen    
  junioren B    
241NoraRitzen1993Groningen Atl.15.91+1.2
248LouiseTaatgen1993Groningen Atl.16.19+1.2
236DaphneOrt1993Sparta20.62+1.2
  senioren    
246MoniekStijvers1989GAC Hilversum16.16+0.1
195AnneBaar1989GAC Hilversum16.66+0.1
459GraciëllaWoutersen1988AV 3417.44+0.1
  mannen    
  masters    
240LucasPrins1959Haag Atl.15.99+0.1
 110m horden     
  mannen    
  junioren B    
261KjellWolters1994PEC 191014.94+0.6
250DaniëlTews1994Sparta19.71+0.6
  masters    
196WanBakx1964TION16.47+0.6
218MatiasHellman1971Haag Atl.19.67+0.6
 100m     
  vrouwen    
  junioren B    
440MarloesOosterwegel1994Daventria14.35-0.7
  junioren A    
223EstherJansen1992AV Wijchen14.51-0.7
  senioren    
229IrisKilsdonk1983PEC 191013.41+0.3
200MariskaBitter1986SC Reeuwijk13.42+0.3
264YvetteZoomer1983Atverni13.62+0.3
252Yvonne van derVegte1983Daventria14.77-0.7
222CindyJansen1989AV Wijchen15.94-0.7
  masters    
266KadiaDiedhiou1970Pallas 6714.14-0.7
204MirjamBroekmeyer1964Pallas 6716.72-0.1
  mannen    
  junioren B    
192Remy vanAanholt1993Sparta11.89-0.3
258Mike van derWiel1994NEA Volharding11.93-0.3
220LucasHoevers1994Pallas 6712.59-0.7
209ArwinDorregeest1995L.g. Aart Stigter13.06+0.3
  junioren A    
253Martijn van derVis1992SC Reeuwijk12.85-0.7
211Mathijs vanGageldonk1991Atledo13.04-0.7
  senioren    
249LennartTeunissen1981Altis11.59-0.3
213Daan deGeus1987Lycurgus11.64-0.3
212Robbin deGee1987VAV11.81-0.3
215Dennis deGroot1983Altis12.15-0.7
203MartinBreunissen1979ACO Van Elderen12.40-0.3
202LucBonten1971Pallas 6712.51-0.7
263Elion van derZee1981Altis13.26+0.3
  masters    
238PeterPesch1959Zuidwal12.63+0.4
240LucasPrins1959Haag Atl.12.92+0.4
245PaulSijssens1960Pallas 6713.42-0.1
237Martijn van dePeppel1972VAV14.20+0.4
218MatiasHellman1971Haag Atl.14.40-0.1
194HeinAnakotta1963Veteranen NL15.22-0.1
 200m     
  vrouwen    
  junioren B    
248LouiseTaatgen1993Groningen Atl.28.87+0.6
  junioren A    
223EstherJansen1992AV Wijchen29.99+0.6
  senioren    
459GraciëllaWoutersen1988AV 3427.39+0.1
228MadeleineKenter1984Almere 8127.53+0.6
200MariskaBitter1986SC Reeuwijk27.82+0.6
264YvetteZoomer1983Atverni28.00+0.6
252Yvonne van derVegte1983Daventria31.05+0.6
222CindyJansen1989AV Wijchen33.82+0.6
  masters    
266KadiaDiedhiou1970Pallas 6730.22+0.1
  mannen    
  junioren A    
253Martijn van derVis1992SC Reeuwijk25.99+0.6
  senioren    
213Daan deGeus1987Lycurgus22.87+0.4
249LennartTeunissen1981Altis23.11+0.4
212Robbin deGee1987VAV24.01+0.4
215Dennis deGroot1983Altis24.44+0.4
256Dik van deWeerdhof1967VAV24.69+0.4
263Elion van derZee1981Altis27.43+0.6
  masters    
196WanBakx1964TION25.32+0.4
238PeterPesch1959Zuidwal26.86+0.6
 400m     
  vrouwen    
  junioren B    
260Inge deWolf1995PEC 19101:02.41 
  senioren    
255LiesbethVoorthuijsen1983Haag Atl.1:00.18 
  masters    
233AletLudwig1973Ciko 661:06.92 
  mannen    
  junioren B    
192Remy vanAanholt1993Sparta0:52.91 
201RobertBons1995Energie0:52.95 
210Casper vanEijck1994Ciko 660:53.53 
239ThomasPotma1996Energie0:54.52 
455KoenJansen1996Pallas 670:58.84 
  junioren A    
227GijsKemper1991OSS-VOLO0:51.61 
259SebWiggemans1992Daventria0:53.74 
  senioren    
197Pascal vanBalen1990Atverni0:50.98 
214Wouter van derGraaf1990Atverni0:51.34 
249LennartTeunissen1981Altis0:51.74 
231DaanLips1989Haarlemmermeer0:52.28 
247JelleSwanenberg1989Hellas0:52.44 
199JeremyBertels1987Haarlemmermeer0:52.90 
203MartinBreunissen1979ACO Van Elderen0:53.64 
216Nanne deHaan1977Ciko 660:56.52 
232Joni vanLoon1988Cialfo0:56.53 
  masters    
238PeterPesch1959Zuidwal1:02.01 
481Iwan vanAken1964Veluwe1:12.57 
 800m     
  vrouwen    
  junioren B    
435Irene vanLieshout1993De Keien2:18.47 
452LysanneWilkens1994Oss 782:18.48 
448Jolien deWaard1994Groningen Atl.2:22.22 
446DoortjeSwaters1996Atl. Nijverdal2:29.66 
440MarloesOosterwegel1994Daventria2:31.85 
425JoosjeGoedhart1995Pallas 672:35.53 
443Lynn van derSchaaf1996Groningen Atl.2:35.80 
437LiekeMarijnen1993Ciko 662:37.19 
  senioren    
415ChantalBaartse1973HAC2:20.92 
432MaaikeKoopstra1984AKU2:21.75 
416SonjaBemelmans1990Nijmegen Atl.2:26.21 
423MiekeEppink1980PAC2:28.78 
  masters    
417JannemienBosman1970Ciko 662:37.84 
  mannen    
  junioren B    
438Bart vanNunen1995Passaat2:00.84 
424HamzaFoulouh1994U-Track2:00.91 
414Adil ElAzzouzi1993Phanos2:03.82 
449LuukWagenaar1994Phanos2:04.03 
419YounesChaout1995U-Track2:06.98 
418NealBouterse1993AV 562:09.34 
441MaxPlooi1993Atverni2:09.45 
422Menno vanEersel1994Atledo2:15.17 
434Thomas vanLaar1995Cialfo2:16.16 
444JeffreySmetsers1993De Keien2:17.98 
421HarmDieterman1996Arena2:24.32 
  senioren    
429QuintenHennekam1990Parthenon1:55.24 
428SvenGrundeken1979Leiden Atl.1:56.52 
436MichielLöschner1976GAC Hilversum1:58.79 
442GuusReijngoud1988Hellas1:59.37 
451Thom deWildt1986AKU2:01.53 
445CaiminStevens1987L.g. Aart Stigter2:07.83 
470SamPraagman1985Atverni2:08.04 
430Patrick vanHolk1979Almere 812:08.41 
427MichaelGroeneweegen1983L.t. Velocitas2:11.12 
426LeonGraumans1988Phoenix2:11.64 
  masters    
 1500m     
  vrouwen    
  junioren B    
476SaskiaWeinans1994Atletico 734:50.20 
464Sophie van derMost1995De Liemers4:51.70 
465Minke vanOeffelt1994Pallas 676:18.29 
  senioren    
469MarjoleinStegeman1981TION4:59.14 
474NadiaWalraven1977Haag Atl.5:14.46 
  masters    
453Christy vanBeek1974Pallas 675:17.58 
417JannemienBosman1970Ciko 665:20.56 
  mannen    
  junioren B    
460WouterHeinrich1993AKU4:02.49 
456MerlijnDekker1994Almere 814:19.65 
477ValentijnWeinans1995Fit4:51.41 
  senioren    
458MilcoDriessen1988Hellas4:06.44 
463MathiasMeijer1987Climax4:06.67 
467Bas vanOorschot1989Seven Hills R.T.4:12.83 
445CaiminStevens1987L.g. Aart Stigter4:23.79 
461RoelandJans1985Sprint4:26.60 
466FalcoOlivier1983PEC 19104:27.11 
427MichaelGroeneweegen1983L.t. Velocitas4:28.28 
471LeonardTersteeg1982Phoenix4:28.33 
454SebastiaanBoertien1978Haag Atl.4:30.60 
468Tom vanOorschot1989Seven Hills R.T.4:56.87 
473LexVerhoog1990Tartlétos4:56.93 
  masters    
475PeterWeinans1963Atletico 734:51.35 
457TonnieDirks1961Prins Hendrik4:57.95 
472Wim vanTeutem1951Phoenix5:16.42 
 1500m (recreanten)     
  mannen    
478BartMaas1997Ciko 665:02.11 
480RutgerThung1973Vlaardingen5:13.72 
479RobMaas1999Ciko 665:39.15 
 3000m     
  vrouwen    
  masters    
490ManonMensink1975Ciko 6610:25.67 
  mannen    
  senioren    
498ArdVlooswijk1979AV 349:10.90 
485FrankHeestermans1989Altis9:16.40 
493MischaPetie1988Tartlétos9:20.91 
491OscarMulder1983Olympia Eindhoven9:50.27 
489GertjanKonings1984Sprint9:51.24 
482Albert deBakker1980Pallas 6710:10.35 
  masters    
492AdPeeters1966AVV9:15.69 
499Coen deWit1969Ciko 669:22.25 
413FrankReintjes1967De Liemers9:23.06 
487RudieJullens1962Pallas 679:40.11 
483BonneBeerda1966Pallas 679:48.80 
486ChrisHenet1959Running20009:50.95 
497MichelVerhoeven1970Sprint10:04.99 
495AndréRoelofs1956L.g. Aart Stigter10:32.78 
481Iwan vanAken1964Veluwe11:32.05 
496JosStuyt1957Pallas 9311:54.55 
 kogel     
  vrouwen    
  junioren C    
254EllenVoorrips1995Pallas 678.63 
206ManjaDieterman1995Arena8.29 
  junioren B    
241NoraRitzen1993Groningen Atl.12.21 
257Anne-LiqueWeeren1994Triathlon10.94 
243KarlijnRutten1994Daventria9.03 
  mannen    
  junioren C    
262Lennart Jan vanZanten1996Pallas 679.85 
  junioren B    
208Ferry vanDipten1993Climax12.91 
244MarkSchellekens1994Atledo12.01 
  senioren    
205RobinCoops1990Hellas10.34 
198KrisBeerens1983Atledo9.36 
225PimJehee1988AV Gouda9.31 
232Joni vanLoon1988Cialfo8.59 
 speer     
  vrouwen    
  junioren B    
257Anne-LiqueWeeren1994Triathlon33.22 
243KarlijnRutten1994Daventria25.89 
206ManjaDieterman1995Arena20.44 
  senioren    
195AnneBaar1989GAC Hilversum33.32 
219MoniqueHennipman1988GAC Hilversum25.30 
246MoniekStijvers1989GAC Hilversum23.03 
  mannen    
  senioren    
205RobinCoops1990Hellas41.77 
  masters    
251PeterVeenhuizen1969Pallas 6737.57 
 ver     
  vrouwen    
  junioren B    
248LouiseTaatgen1993Groningen Atl.5.16+1.4
260Inge deWolf1995PEC 19105.07+0.7
265Hilde vanZundert1993Atledo4.18+0.6
  senioren    
219MoniqueHennipman1988GAC Hilversum4.59+0.5
  mannen    
  junioren B    
422Menno vanEersel1994Atledo5.00+0.8
  senioren    
225PimJehee1988AV Gouda6.86+0.1
242BramRuissen1990Ciko 666.650.0
216Nanne deHaan1977Ciko 666.03+0.8
 hoog     
  vrouwen    
  junioren B    
265Hilde vanZundert1993Atledo1.50 
236DaphneOrt1993Sparta1.41 
  junioren A    
226JudithKas1992Pallas 671.41 
  senioren    
221JoyceHuisman1989Phanos1.71 
229IrisKilsdonk1983PEC 19101.56 
  masters    
  mannen    
  junioren B    
208Ferry vanDipten1993Climax1.80 
  junioren A    
193DouweAmels1991Impala2.07 
  senioren    
230MartinLinthorst1986Tartlétos1.68 
488HansVerheijde1990Ilion1.65 
  masters    
245PaulSijssens1960Pallas 671.47