foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Uitslagen Stedenwedstrijd Pupillen, Wijchen, 23 juni 2007

Heb je aanvullende informatie? Klopt er iets niet? Heb je foto's die op de website mogen?
Geef het dan even door aan de webmaster:

We kregen af en toe een flinke regenbui op ons hoofd, maar gelukkig kon het hele programma worden afgewerkt. Alleen was de lange afstand wat later dan gepland. Dat weerhield Koen er niet van om ruim op kop te lopen en daarbij ook het clubrecord te verbeteren bij de A-pupillen (stond op 3:19).

Bij de A-pupillen meisjes kwam Elise Klaasen (op blote voeten) heel dicht bij het clubrecord (staat op 3:38:0!)

Volledige uitslagen staan: hier

De uitslagen van onze leden:

Jongens pupillen A 1e jaars         
 NaamTot.60m1000mbalver
9Luuk van den Meiracker151010.04424,36,926129,064333,28374
11Casper Maas149510,14274,08,637519,663133,31380
24Roel Groot111411,03084,55,319921,103332,78274
28Joris Haanschoten80612,21775,04,817016,592672,37192
29Cedric Hietbrink66811,9207 014,122272,58234
Jongens pupillen A 2e jaars         
 NaamTot.60m1000mbalver
1Koen Jansen20769,74873,17,166630,094453,80478
7Jonas Mars172710,43863,45,648828,164233,56430
17SammiŽl Tewodros143610,63594,14,035124,183743,17352
20Lennart Jan van Zanten14269,7487 032,894773,72462
Jongens pupillen B         
 NaamTot.40m1000mkogelhoog
4Djurre van der Molen14457,44224,05,73885,373660,90269
14Niels Roosenschoon12358,13034,37,22604,843301,00342
15Jelle Marang12038,13034,33,62734,713210,95306
17Jelle van der Heide11497,73684,37,72584,292910,85232
19Bram Beltman11077,44224,47,62243,051920,90269
20Jens Koumans10328,32724,43,62374,292910,85232
Meisjes pupillen A 1e jaars         
 NaamTot.60m1000mbalver
9Romy Beukeboom126310,24134,37,925714,342313,22362
17Christine Moene96711,42624,25,13069,631452,68254
20Sanne Leenders80911,92075,05,216812,181942,61240
23Jiske van Oeffelt78511,92075,00,418311,061732,52222
25Anne Timmerman72311,92075,10,015411,561822,31180
26Suzanne Petiet57112,4157 014,642362,30178
Meisjes pupillen A 2e jaars         
 NaamTot.60m1000mbalver
4Elise Klaassen17599,55193,38,552816,922723,61440
5Rianne Kraakman16189,94573,59,841622,013453,41400
11Iris Conijn153810,14274,20,132623,503653,51420
17Anouk van Leeuwen139010,24134,15,134716,772703,21360
18Marleen Kas137110,14274,21,632015,242463,30378
19Dorien Konig13649,55194,18,033410,831693,12342
24Eva Aarts128810,63594,24,230917,952883,07332
33Elske Kloen75211,62395,02,31779,601442,37192
34Klaske Kuipers724 04,45,423111,401792,98314
Meisjes pupillen B         
 NaamTot.40m1000mkogelhoog
8Fieke Pepping11807,73684,39,42523,802540,95306
11Jasmijn Hoevers10718,22874,41,52453,101971,00342
13Lilian Ploeger10057,83514,52,82073,312150,85232
14Hannah Begemann10017,63855,31,0983,732490,90269
15Imme Bartels9868,13035,02,11783,131990,95306
16Suze Vermeer9667,93345,17,51333,502300,90269
18Eva Kuipers8697,83515,06,61641,94850,90269
Meisjes pupillen C         
 NaamTot.40m600mbalhoog
3Betty Lahr10887,54032,40,219011,921890,95306
5Maaike Lukkien10427,54032,33,823213,172110,80196
9Kayleigh de Graaff9657,83512,34,622610,171560,85232
10Mirjam Kraakman9178,03182,40,418911,351780,85232
11Tjitske de Lorijn8907,54032,42,817410,101540,75159
13Noa Helder7348,52432,44,61639,011320,80196
15Veerle Supheert5768,52433,14,81210,501620,75159