foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Trainingsrooster voor Volwassenen (incl. junioren A)

De meeste trainingen zijn of beginnen op de atletiekbaan bij sportpark 'De Bongerd', Bornsesteeg 2, Wageningen. Zie hier de routebeschrijving.

Meer informatie over de verschillende groepen staat hier

Meer informatie over de trainers vind je hier

Trainingsschema's staan op de besloten leden pagina

Rooster

Recreatief- en prestatiegericht
Dag Tijdstip Groep Trainers/Co÷rdinatoren Categorie
Maandag 20:30 - 21:00 Hoge intensiteit intervaltraining (HIIT).
Algemene conditietraining voor iedereen.
Welmoed Soepboer Recreanten
Dinsdag 19:00 - 20:30 Basisgroep.
Voor recreanten (tot ca. 5 km).
Joost Cornelissen Recreanten
Dinsdag 19:00 - 20:30 Middengroep vroeg.
Voor prestatiegerichte recreanten (4 tot ca. 21 km).
Lydia de Haer Recreanten
Dinsdag 20:30 - 22:00 Middengroep laat.
Voor prestatiegerichte recreanten (4 tot ca. 21 km).
Arie Cuppen Recreanten
Woensdag 09:30 - 10:30 Duurloopgroep woensdag.
Start Scheidingslaan (Wageningse Berg)
Co÷rd.: Marion Bogers Recreanten
Donderdag 19:00 - 20:30 Basisgroep.
Voor recreanten (tot ca. 5 km).
Joost Cornelissen Recreanten
Donderdag 19:00 - 20:30 Middengroep vroeg.
Voor prestatiegerichte recreanten (4 tot ca. 21 km).
Marcel Baatsen Recreanten
Donderdag 20:30 - 22:00 Middengroep laat.
Voor prestatiegerichte recreanten (4 tot ca. 21 km).
Petra van Bekkum Recreanten
Donderdag 20:30 - 22:00 Bootcamp.
Algemene conditietraining voor iedereen.
Welmoed Soepboer Recreanten
Zaterdag 09:30 - 10:45 De Bosgroep (Middengroep)
Start Scheidingslaan (Wageningse Berg)
Dine Volker &
Maruschka van Marle
Recreanten
Zondag 09:30 - 11:00  Lange duurloopgroep zondag (vanaf ca. 15 km).
Start bij de Bongerd.
(NB in de zomervakantie soms gewijzigde tijden!)
Co÷rd.: Frederike Sieders Recreanten
Zondag 09:30 - 11:00 Midden duurloopgroep zondag (tot ca. 15 km)
Start bij Sportpark de Zoom 9:30 uur (tijdens een sporttoernooi: Het Hondenveldje)
Co÷rd.: Jaap Immerzeel Recreanten
         
Prestatie- en wedstrijdgericht
Dag Tijdstip Groep Trainers/Co÷rdinatoren Leeftijdscategorie
Dinsdag 19:00 - 20:30 Wedstrijdgroep (tot ca. 15 km). 
Competitie-, baan- en wegwedstrijden
Jeroen Zeinstra Senioren, Masters
Dinsdag 19:00 - 20:30 Lange afstandgroep ( vanaf ca. 15 km).
Lange wegwedstrijden.
Arjen van Druten Senioren, Masters
Dinsdag 19:00 - 20:30 Technische- en sprintgroep. Neeltje van Hulten Senioren, Masters
Donderdag 19:00 - 20:30 Lange afstandgroep ( vanaf ca. 15 km).
Lange wegwedstrijden.
Hans Wilmink Senioren, Masters
Donderdag 19:00 - 20:30 Technische- en sprintgroep Welmoed Soepboer Senioren, Masters
Donderdag 19:00 - 20:30 Wedstrijdgroep (tot ca. 15 km). 
Competitie-, baan- en wegwedstrijden
Jeroen Zeinstra Senioren, Masters
Zaterdag 10:00 - 11:15 Fartlek- / Vaartspelgroep.
Start Scheidingslaan (Wageningse Berg)
Jeroen Zeinstra Senioren, Masters
Zaterdag 10:00 - 12:00 Vrije baantraining   Junioren, senioren, masters

Naar Top