foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Uitslagen Clubkampioenschappen

Wageningen; zo 3 okt 2010

Het was een prachtige dag voor de clubkampioenschappen van Pallas en Arena Atletiek die 3 oktober plaatsvonden. Op deze mooie nazomerse dag zorgde vele atleten voor prachtige prestaties en sportieve rivaliteit. Het hoogtepunt was de familie-estafette met maar liefst 26 teams.

Uitslagen clubkampioenschappen Pallas 67 en Arena Atletiek

Uitslagen clubkampioenschappen Pallas 67 en Arena Atletiek 3 oktober 2010
Meisjes C- en minipupillen
Stnr Naam 40m Ver Hoog Kogel Bal ptn
566 Jasmijn Schoenmaker 8,23 2,35 0,65 4,1 11,62 1055 ptn
568 Silu Verwers 8,04 2,33 0,75 2,98 9,37 1020 ptn
565 Madee Lamers 8,96 2,04 0,75 3,96 11,89 952 ptn
567 Sarah Detiger 8,77 2,23 0,75 3,66 8,04 916 ptn
871 Tessel Langen 9,3 2,09 0,7 3,66 10,3 827 ptn
569 Nina van Doorn 10,56 1,83 0,65 2,17 6,18 375 ptn
600m 6 deelnemer(s)
568 Verwers, Silu 2.23.91 min
566 Schoenmaker, Jasmijn 2.49.63 min
565 Lamers, Madee 2.58.73 min
567 Detiger, Sarah 3.10.77 min
871 Langen, Tessel 3.24.47 min
569 Doorn, Nina van 4.05.36 min
Jongens C- en minipupillen
Stnr Naam 40m Ver Hoog Kogel Bal ptn
536 Florian Kramer 7,13 3,5 0,75 4,78 19,35 1734 ptn
867 Salle Wieringa 7,64 3,02 0,8 4,88 11,35 1464 ptn
866 Steven Koomen 8,13 2,75 0,85 4,99 5,75 1451 ptn
576 Max van Gelder 7,77 2,73 0,75 5,28 13,84 1404 ptn
537 Diede Wit 7,64 2,88 0,85 3,45 13,94 1398 ptn
544 Nils Reefman 8,13 2,59 0,9 4,8 12,27 1363 ptn
538 Pieter Bulte 7,93 2,79 0,85 3,35 13,61 1315 ptn
572 Casper Pleijsier 7,94 2,69 0,75 4,27 11,31 1251 ptn
865 Freek Weijman 7,71 3,13 0,8 4,41 13,41 1232 ptn
541 Berat Kir 8,31 2,62 0,85 3,83 11,66 1221 ptn
570 Reza de Baat 8,05 2,73 0,65 5,24 10,41 1217 ptn
542 Kylian Meeuwisz 7,99 2,36 0,85 3,65 12,11 1215 ptn
571 Wouter Lamers 8,27 2,42 0,75 4,73 13,06 1207 ptn
534 Jelle van Bergen 8,69 2,39 0,85 4,46 14,05 1207 ptn
546 Lars Straatman 8,38 2,4 0,75 4,36 10,56 1112 ptn
583 Einar Visser 8,58 1,99 0,75 4,54 15,23 1096 ptn
535 Kaai Hoffmann 8,7 2,25 0,75 4,41 13,48 1093 ptn
573 Christiaan Wolkers 8,29 2,46 0,7 3,94 10,95 1078 ptn
868 Robin Antonise 8,22 2,35 0,75 3,64 10,34 1069 ptn
575 Sjoerd van Dis 8,77 2,44 0,7 3,7 14,17 1041 ptn
574 Steve Dekker 8,81 2,09 0,65 4,9 11,64 973 ptn
543 Bart Oude Voshaar 8,49 2,16 0,75 3,93 7,15 944 ptn
539 Stefan Beukers 8,27 2,45 0,75 2,9 6,29 930 ptn
540 Sybren van Geene 9,54 1,96 0,7 3,35 8,31 706 ptn
547 Akosh Kardos 9,79 1,38 0,65 3,71 10,23 600 ptn
545 Wouter Schoenmaker 9,9 1,93 0,6 2,24 7,95 477 ptn
577 Joris Langenbach dns dns dns dns dns 0 ptn
600m 27 deelnemer(s)
536 Kramer, Florian 2.11.26 min
537 Wit, Diede 2.14.89 min
867 Wieringa, Salle 2.19.74 min
576 Gelder, Max van 2.23.87 min
865 Weijman, Freek 2.27.95 min
544 Reefman, Nils 2.28.50 min
542 Meeuwisz, Kylian 2.28.52 min
572 Pleijsier, Casper 2.30.73 min
538 Bulte, Pieter 2.35.41 min
546 Straatman, Lars 2.36.78 min
868 Antonise, Robin 2.40.14 min
539 Beukers, Stefan 2.40.28 min
573 Wolkers, Christiaan 2.41.14 min
866 Koomen, Steven 2.42.51 min
571 Lamers, Wouter 2.42.71 min
583 Visser, Einar 2.46.36 min
540 Geene, Sybren van 2.47.55 min
543 Oude Voshaar, Bart 2.48.03 min
534 Bergen, Jelle van 2.49.35 min
570 Baat, Reza de 2.52.02 min
575 Dis, Sjoerd van 2.54.19 min
535 Hoffmann, Kaai 2.55.05 min
541 Kir, Berat 2.57.21 min
547 Kardos, Akosh 3.00.71 min
545 Schoenmaker, Wouter 3.11.44 min
574 Dekker, Steve 3.23.49 min
577 Langenbach, Joris dns min
Jongens pupillen B
Stnr Naam 40m Ver Hoog Kogel Bal ptn
532 Stijn Straatman 7,12 3,29 1 5,16 23,36 1958 ptn
531 Tom Matthyssen 7,35 3,24 1 5,73 23,85 1944 ptn
579 Joris Kuiper 7,06 3,21 0,95 4,76 25,08 1914 ptn
533 Ilyas Versteeg 7,37 3,16 0,95 4,51 23,58 1803 ptn
580 Karst van der Wal 7,53 3,04 0,95 4,97 23,64 1780 ptn
578 Joost van Esch 7 3,19 0,85 4,87 17,6 1754 ptn
1000m 6 deelnemer(s)
532 Straatman, Stijn 4.03.91 min
531 Matthyssen, Tom 4.05.49 min
579 Kuiper, Joris 4.11.55 min
533 Versteeg, Ilyas 4.17.61 min
578 Esch, Joost van 4.27.38 min
580 Wal, Karst van der 4.38.08 min
Meisjes pupillen B
1000m 6 deelnemer(s)
560 Geelen, Lotte 3.50.02 min
562 Kwakernaak, Britt 3.52.20 min
563 Nieuwstad, Eva 4.15.10 min
561 Hofweegen, Juul van 4.35.85 min
864 Rudrum, Janna 4.42.37 min
564 Oude Voshaar, Maartje 4.54.99 min
Stnr Naam 40m Ver Hoog Kogel Bal ptn
562 Britt Kwakernaak 6,95 3,51 1 5,13 17,26 1951 ptn
563 Eva Nieuwstad 7,11 3,26 1 4,72 14,22 1790 ptn
564 Maartje Oude Voshaar 7,24 2,98 0,9 4,59 16,28 1658 ptn
864 Janna Rudrum 7,69 2,78 0,95 4,39 17,5 1571 ptn
560 Lotte Geelen 7,39 3,24 1 3,55 9,36 1551 ptn
561 Juul van Hofweegen 7,92 3,11 0,7 3,84 13,25 1303 ptn
Jongens pupillen A
Stnr Naam 60m Ver Hoog Kogel Bal ptn
582 Frank van Kan 9,53 3,64 1,1 6,42 26,48 2250 ptn
528 Sieb Mostert 10,04 3,72 1,1 6,19 29,94 2211 ptn
530 Jeroen Schenk 9,86 3,81 1,05 5,86 30,27 2203 ptn
526 Stefan Jägers 9,41 3,65 0,95 5,37 21,62 2034 ptn
527 Thimo Lahr 10,04 3 1 5,59 26,24 1911 ptn
529 Paul Nieuwstad 10,76 3,15 0,95 5,76 18,96 1717 ptn
525 Ate Frijters 11,02 3,13 1,05 4,04 15,4 1579 ptn
1000m 7 deelnemer(s)
528 Mostert, Sieb 3.41.08 min
530 Schenk, Jeroen 3.44.65 min
526 Jägers, Stefan 3.55.82 min
582 Kan, Frank van 4.03.06 min
527 Lahr, Thimo 4.08.67 min
525 Frijters, Ate 4.09.15 min
529 Nieuwstad, Paul 4.11.06 min
Meisjes pupillen A
Stnr Naam 60m Ver Hoog Kogel Bal ptn
553 Emma Maas Geesteranus 9,96 3,55 1,2 5,82 26,69 2201 ptn