foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Nijenoordschool opnieuw Snelste School

Wageningen; za 20 mrt 2010

Bij de jaarlijkse Scholierencross, afgelopen zaterdag in het bos op de Wageningse Berg, heeft de Nijenoordschool met 32 punten opnieuw de wisselbeker voor Snelste School gewonnen. In een uiterst spannende wedstrijd kwam de Montessorischool één punt tekort voor de eindoverwinning. De derde plaats was voor de Thijsseschool uit Renkum met 27 punten.

Organisator Pallas'67 slaagt erin elk jaar meer basisscholieren aan de Scholierencross te laten deelnemen. Meer dan 110 lopers waren er dit jaar, uit Wageningen, Renkum, Bennekom, Randwijk en Ede. En al leek het soms of de lopers uitsluitend voor de medaille meededen, de eervolle titel Snelste School is iets waar elke school voor wil gaan.

Dat de Nijenoord nu voor de tweede keer won, is zeker mede te danken aan de voorbereiding die de school de leerlingen geeft. Over de gehele linie scoorden zij goed. Maar ook andere scholen hebben echte looptalenten in huis: de twee zeer snelle kinderen Van Zwam uit Renkum, Sieb Mostert als enige van de Brinkschool, Ruben Sansom en Sanne Jansen van de Montessorischool: onthoud die namen!

Klassement SNELSTE SCHOOL

PlaatsSchoolPunten
1Nijenoord32
2Montessori31
3Thijsse, Renkum27
4Zwaneridder18
5Piek12
6Friso7
7Brink5
8Jozef2
9Nude1
-Airborne, Renkum-
-Bueren, Randwijk-
-Coligny, Ede-

Individuele prestaties

PlaatsStartNrNaamSchoolmin:secPunten
Jongens groep 3-4
1875Koen van ZwamThijsse, Renkum3:465
2825Florian KramerNijenoord4:214
3839Robin MeursNijenoord4:273
4789Diede WitMontessori4:342
5801Sam RietveldMontessori4:371
6837Nils ReefmanNijenoord4:55
7903Adrian NaguibJozef5:06
8865Lars StraatmanPiek5:12
9883Finn KramerZwaneridder5:14
10833Matthijs BruinsNijenoord5:16
11793Joep de BruinMontessori5:18
12902Imre HillekensJozef5:19
13838Robin AntoniseNijenoord5:20
14834Niek WellinkNijenoord5:34
15796Kaai HoffmannMontessori5:35
16904Lucas van de VijverFriso5:35
17842Sybren van GeeneNijenoord5:36
18886Jente Jan de LorijnZwaneridder5:40
19769Freek WeijmanFriso5:43
20770Jelle van BergenFriso5:44
21832Mats BrouwerNijenoord5:53
22885Jan Freerk KloenZwaneridder6:11
23764Jasper PeijerBueren, Randwijk6:16
24788Damian van KuilenburgMontessori6:28
25835Niels van SchieNijenoord6:38
26840Stijn HulsNijenoord6:40
27790Elmar RoothaanMontessori6:43
28791Ivan DekkerMontessori6:44
29861Tom v.d. GriftNude6:54
30889Pascal KlopZwaneridder6:55
Meisjes groep 3-4
1817Sari BiemansMontessori5:055
2860Silu VerwersNijenoord5:154
3772Chris te BrinkeFriso5:173
4900Tirza MandersZwaneridder5:322
5849Ingrid GrobbenNijenoord5:431
6771Anna WeeninkFriso5:45
7896Isis ErensZwaneridder5:52
8818Silke AkkermanMontessori5:59
9806Isabel DelanyMontessori6:03
10821Yente BaggenMontessori6:07
11809Kadika Dijkstra HoefslootMontessori6:09
12810Marije BakkerMontessori6:18
13856Marin VoorbijNijenoord6:59
14765Xing Xing PeijerBueren, Randwijk7:09
Jongens groep 5-6
1763Sieb MostertBrink3:505
2864Jeroen SchenkPiek3:594
3866Stijn StraatmanPiek4:03dsq
4831Luuk BartelsNijenoord4:053
5829Jordy MeursNijenoord4:142
6871Hugo JansenThijsse, Renkum4:191
7778Thijs Maas GeesteranusJozef4:23
8830Lennart BastiaansNijenoord4:25
9775Aart-Jan van EmstJozef4:32
10892Siebe DeitersZwaneridder4:34
11847Willem WesterhuisNijenoord4:35
12787Brendan DelanyMontessori4:37
13843Thijs van der DriftNijenoord4:38
14841Sven BrouwerNijenoord4:39
15836Nikos FragkiadakisNijenoord4:40
16887Maxim VerheulZwaneridder4:41
17822Ate FrijtersNijenoord4:43
18797Luuk BiemansMontessori4:44
19824Cas WellinkNijenoord4:47
20827Jasper WoutersNijenoord4:49
21846Wiebe WesterhuisNijenoord4:51
22891Sam RasingZwaneridder4:55
23844Tijmen VerdoesNijenoord5:03
24828Joep VossenNijenoord6:15
Meisjes groep 5-6
1881Roos van ZwamThijsse, Renkum3:555
2853Kayleigh de GraaffNijenoord3:564
3878Kaja BokhoveThijsse, Renkum4:313
4899Rosa MatserZwaneridder4:332
5858Ming VerwersNijenoord4:391
6848Anouk KramerNijenoord4:41
7894Hanna MatserZwaneridder4:45
8814Reineke WitMontessori4:47
9852Julia OtteNijenoord4:52
10813Nynke SansomMontessori5:00
11850Isa LamersNijenoord5:02
12782Elianne MoeneJozef5:13
13784Mirte NeefjesJozef5:20
14857Mathilde v.d. BroekNijenoord5:23
15851Joyce van OsenbruggenNijenoord5:36
16780Belle de TheijeJozef5:39
17859Nikki KramerNijenoord5:40
18803Famke BakkerMontessori5:55
Jongens groep 7-8
1800Ruben SansomMontessori3:295
2863Djurre van der MolenPiek3:484
3876Luuc HendriksThijsse, Renkum3:553
4792Jelle MarangMontessori3:592
5874Koen GerritsThijsse, Renkum4:021
6795Jonas Dijkstra HoefslootMontessori4:06
7873Joey KwintThijsse, Renkum4:07
8823Borre VerdoesNijenoord4:09
9870Dennis KwintThijsse, Renkum4:10
10877Niels RoosenschoonThijsse, Renkum4:15
11884Ijsbrand van OoijenZwaneridder4:39
12767Pim van EverdingenColigny, Ede4:53
13766Niels van ´t RietColigny, Ede5:41
14762Stefan JägersAirborne, Renkum7:03
Meisjes groep 7-8
1816Sanne JansenMontessori3:535
2895Isa HZwaneridder4:094
3774Nike te BrinkeFriso4:093
4779Ailina NaguibJozef4:132
5862Jasmijn HoeversNude4:131
6802Betty LahrMontessori4:29
7854Lilian PloegerNijenoord4:29
8786Tisanya LabreeJozef4:30
9898Philine de BontZwaneridder4:35
10812Nienke AkkermanMontessori4:41
11804Hanneke AkkermanMontessori4:47
12820Tamar BaggenMontessori4:48
13783Elte HillekensJozef5:09
14815Sally HovdenMontessori5:12
15855Manon HulsNijenoord5:35
16773Jolijn BosFriso7:57
dsq: gediskwalificeerd

Prestaties estafettes

PlaatsStartNrTeamSchoolmin:secPunten
Estafette groep 3-4
1789789, 801, 807, 806Montessori4025
2900900, 882, 886, 896Zwaneridder4114
3842842, 825, 832, 839Nijenoord4123
4860860, 849, 837, 838Nijenoord4182
5772772, 770, 769, 771Friso4241
6791791, 790, 796, 810Montessori429
7821821, 793, 788, 809Montessori436
8856856, 834, 835, 840Nijenoord459
Estafette groep 5-6
1881881, 875, 871, 878Thijsse, Renkum0005
2866866, 864, 869, 868Piek+0044
3892892, 891, 894, 899Zwaneridder+0103
4831831, 830, 843, 841Nijenoord+0122
5846846, 829, 836, 859, 822 (?)Nijenoord+0251
6847847, 844, 850, 852Nijenoord+030
7797797, 787, 813, 814Montessori+032
8775775, 784, 780, 778Jozef+040
9848848, 825, 824, 851Nijenoord+042
10827827, 828, 857, 858Nijenoord+046
11903903, 902, ?, ?Jozef+100
12889889, 883, 885, 887Zwaneridder+115
Estafette groep 7-8
1816816, 802, 792, 800Montessori2445
2873873, 876, 870, 874Thijsse, Renkum2464
3898898, 884, 893, 895Zwaneridder2573
4823823, 853, 855, 854Nijenoord2582
5795795, 812, 804, 820Montessori3071
6779779, 782, 783, 786Jozef319

 

1386 x gelezen