foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Montessorischool opnieuw de snelste

Wageningen; za 18 mrt 2017

De Wageningse Montessorischool mag zich opnieuw tooien met de eervolle titel 'Snelste School'. Bij de Belmonte Scholierenloop, die AV Pallas'67 zaterdag 18 maart 2017 organiseerde, behaalde de school maar liefst 67 punten, ruim dubbel zo veel als de nummer 2, de Brinkschool.

De derde en de vierde plaats waren voor de Piekschool en de Jozefschool, met 25 en 23 punten. De Montessorischool, die nu vier keer achter elkaar de titel won, nam juichend de wisselbeker in ontvangst.

De Belmonte Scholierenloop is de opvolger van de scholierencross, die in het bos op de Wageningse Berg werd gelopen. Sinds 2015 vormt het Belmonte Arboretum het decor voor deze spannende hardloopwedstrijd voor basisscholieren uit Wageningen, Rhenen, Renkum en Bennekom. Afgelopen zaterdag liepen ze in prima hardloopweer, al viel er af en toe een bui.

De scholieren lopen eerst individueel twee rondjes. De eerste vijf plaatsen krijgen daar punten voor. Daarna volgen de estafettes, waarbij teams van vier lopers elk 350 meter lopen en punten verdienen. Vooral de wanorde bij het wisselpunt maakt de Scholierenloop tot een speciale ervaring.

Dit jaar waren er bijna 260 inschrijvingen, waarvan zo'n twee derde uit Wageningen. Vorige jaren kwamen er vaak veel lopers uit Rhenen en Renkum, maar die inbreng was klein dit keer. Ook in aantal deelnemers uit Wageningen waren grote verschuivingen te zien. Volgens de organisatie is de aanwezigheid van actieve contactouders doorslaggevend daarin.

Fotoalbum1 Fotoalbum2

Uitslagen

Uitslagen bijgewerkt op 23 maart 2017.
Correspondentie over de uitslagen via

Klassement SNELSTE SCHOOL

Plaats School Punten Aantal lopers
1Montessori6746
2Brink3161
3Piek2530
4Jozef2319
5Schweitzer, Renkum178
6Prinsenakker, Bennekom1318
7Nijenoord813
8Alfrink64
9Johan Friso33
9Wilhelmina, Bennekom22
9Erica, Rhenen-4
12Vita Vera, Renkum-10
13Wingerd, Bennekom-2
Totaal:195220
(Vita Vera heet tegenwoordig De Keijenberg)

Individuele prestaties

PlaatsStartNrNaam School min:sec Punten
Jongens groep 3
174Tys GilissenMontessori3:335
260Csonger Ba'rtfaiMontessori3:364
364Herre van AmerongenMontessori3:393
455Abe van KuikMontessori4:102
52Lars KleinrensinkAlfrink4:301
612Jorrit BosmanBrink4:32
71Axel ClaassensAlfrink4:34
837Wes van BrakelBrink4:37
923Raon GalemaBrink4:39
1083Arthur WentingPiek4:44
119Ivan MeijnenBrink4:47
1279Mees van HattumNijenoord4:48
1335Ties MeijningerBrink5:01
14121Eyran VerkuilBrink5:03
155Beau KorthouwerBrink5:09
Meisjes groep 3
1444Minke WinnMontessori3:575
2416Mila KraayblokJozef4:094
3365Ella BraamBrink4:183
4475Lonneke WelgravenPiek4:262
5468Emma-Lotte HoekPiek4:281
6433Hilde van GenuchtenMontessori4:30
7464Anne ten HovePiek4:34
8474Liv LaurensPiek4:40
9408Gilian LedouxJozef4:43
10431Emma Smidt FuentesMontessori4:45
11389Maxime KoopBrink4:47
12398Saar WennekesBrink4:52
13374Evy NijzinkBrink4:59
14480Rosa van PoeckePiek5:01
15450Rose ZoonMontessori5:04
16385Maartje SpierenburgBrink5:06
17391Mirthe KeizerBrink5:07
18403Amber KreeftErica, Rhenen5:08
19384Lynn van ManenBrink5:10
20376Forentine MullerBrink5:11
Jongens groep 4
172Thijmen OosterhofMontessori3:385
2111Pieter van ArkelSchweitzer, Renkum3:404
388Luca ThimisterPiek3:453
434Thomas KoekkoekBrink3:462
57Casper VermulstBrink3:481
695Tom BrouwerPiek3:50
794Tim LimpensPiek3:51
821Nico HaartsenBrink3:53
939Casper van 't HoogJohan Friso3:55
1057Akke van der LindenMontessori3:57
1165Hoite AlgraMontessori4:10
1281Yaniek HopmanNijenoord4:14
1375Yannick VinkMontessori4:18
1428Simon GroeneveldBrink4:19
1562Daniel StalpersMontessori4:20
1651Sven KolnaarJozef4:22
17116Olaf LootsVita Vera, Renkum4:25
1814Lion van der WaalBrink4:33
1945Midas de JongJozef4:34
2092Thijs de KovelPiek4:36
21114Daniel AalbersVita Vera, Renkum4:59
228Filemon PonsioenBrink5:05
2320Nico GeesinkBrink5:24
2424Rembrandt de WindtBrink5:52
Meisjes groep 4
1424Anna MatthijsMontessori3:215
2460Sienna RietveldNijenoord3:324
3401Tara SchaapmanBrink3:343
4420Sacha GouzinneJozef3:372
5456Evie van der VoortNijenoord3:491
6469Eva AlkemadePiek3:51
7471Iris van RuijvenPiek3:54
8476Lotta BremanPiek3:57
9415Marlijn MoeneJozef3:59
10436Jeske PijnackerMontessori4:04
11477Marjolein WelgravenPiek4:06
12454Ema DijksmaNijenoord4:07
13394Noor ZweegmanBrink4:09
14406Annika MeijermanJohan Friso4:14
15492Linde van RoseveltVita Vera, Renkum4:17
16453Elina DewulfNijenoord4:21
17414Malaika NieuwerthJozef4:29
18399Sara WassinkBrink4:32
19390Mila KokBrink4:35
20396Roos van der LindenBrink4:38
21397Rosalie SmitBrink4:39
22494Liv ReijndersVita Vera, Renkum4:44
23479Roosje WillemsenPiek4:51
Jongens groep 5
184Detmar ImmerzeelPiek4:085
263Guus OenemaMontessori4:114
354Wouter BiemansJozef4:133
415Loic OuangoBrink4:152
518Matteo GalemaBrink4:161
632Teun BeysensBrink4:28
74Bart BosmanBrink4:28
843Lasse de VriesJozef4:29
916Loki ConsenheimBrink4:30
10120Ryon GorkinkSchweitzer, Renkum4:33
1189Luuk BrouwerPiek4:40
1261Dajo van KuikMontessori4:42
1386Keano LimpensPiek4:44
14105Sam SlinkPrinsenakker, Bennekom4:46
1570Sam WinnMontessori4:49
1699Jesse van AlphenPrinsenakker, Bennekom4:51
1711Jan GroeneveldBrink5:04
1878Jobbe DrummenNijenoord5:09
1931Teun SpiertenburgBrink5:10
20378Hazel KoopBrink5:13
2122Ole SpierenburgBrink5:14
2246Nijs de JongJozef5:16
2382Angie PapazovPiek6:41
Meisjes groep 5
1369Elvira ClaassensAlfrink4:105
2452Veerle MatthijsMontessori4:124
3430Elise van GenuchtenMontessori4:183
4410Isis HuffnagelJozef4:212
5482Silke BoersmaPiek4:251
6392Naomi BoerenBrink4:39
7404Eva HilhorstErica, Rhenen4:42
8489Axèle KoningSchweitzer, Renkum4:49
9461Vere van der GuchtNijenoord4:52
10425Annelie KroonMontessori4:56
11473Julia vd JeugdPiek4:57
12375Fenna van BrakelBrink5:02
13458Jasmijn van HattumNijenoord5:07
14470Hanna SzántóPiek5:11
15467Elisabeth HoekPiek5:13
16500Lise van WijgerdenWingerd, Bennekom5:16
17443Mila DijkslagMontessori5:19
18465Audrey WentingPiek5:21
19493Lisa BlomVita Vera, Renkum5:24
20472Isa LaurensPiek5:26
21371Anna VermeerBrink5:36
22462Zoe FragkiadakisNijenoord5:50
23405Pien HilhorstErica, Rhenen5:53
24495Nova ReijndersVita Vera, Renkum6:06
25491Floor ?Vita Vera, Renkum6:08
Jongens groep 6
153Tijn JansenJozef3:585
230Sven TimmermansBrink4:004
3106Sjoerd MemelinkPrinsenakker, Bennekom4:053
497Giel van AsPrinsenakker, Bennekom4:082
519Max KleinrensinkBrink4:121
625Sem AdmiraalBrink4:13
773Thom MutsaersMontessori4:15
83Antoni GrusBrink4:18
9102Niek SmitPrinsenakker, Bennekom4:22
10101Lucas SchuitemaPrinsenakker, Bennekom4:24
116Ben RazBrink4:25
1248Ruben LesschenJozef4:27
1340Elior CemzediJozef4:28
1429Stijn HermansBrink4:29
1517Luuk van den BroekBrink4:32
1698Ivo LammersPrinsenakker, Bennekom4:36
1738Sam KreeftErica, Rhenen4:51
1869Moos MutsaersMontessori5:17
19115Niels MesschendorpVita Vera, Renkum5:21
Meisjes groep 6
1481Rosalie KoolenPiek4:095
2478Nora BremanPiek4:234
3427Cato RietveldMontessori4:273
4423Anika WillemsMontessori4:292
5466Brit VerlaanPiek4:311
6379Inez TimmermansBrink4:36
7435Irene AmbachtsheerMontessori4:38
8429Eline van SchieMontessori4:39
9482Silke BoersmaPiek4:40
10422Alma HoffmannMontessori4:42
11441Merel de KluijverMontessori4:43
12381Iris LangeveldBrink4:49
13373Emma HaartsenBrink4:50
14437Loesje van HalMontessori5:00
15428Eline KroonMontessori5:01
16486Merel DemminkPrinsenakker, Bennekom5:05
17485Lara van BeekPrinsenakker, Bennekom5:08
18380Iris HoogendijkBrink5:12
19388Mandy MiedemaBrink5:14
20411Lente van ZeeJozef5:24
21487Tessa VerzandvoortPrinsenakker, Bennekom5:28
22395Noor WennekesBrink5:29
23413Madelief BontenJozef5:37
24447Nicole AmbachtsheerMontessori5:40
25484Hanneke van RulenPrinsenakker, Bennekom5:51
26421Suzie LedouxJozef6:25
Jongens groep 7-8
1112Thor KoningSchweitzer, Renkum3:415
2113Yannick de BruijnSchweitzer, Renkum3:434
336Timon van LiereBrink3:463
450Sebas van der LindenJozef3:512
533Teun PelgrumBrink3:521
6100Lex BotschuijverPrinsenakker, Bennekom3:57
726Servaas VosBrink3:59
8118Thomas ArpVita Vera, Renkum4:01
9108Wim van AsPrinsenakker, Bennekom4:02
10119Micha van WijgerdenWingerd, Bennekom4:03
1168Jip HollandersMontessori4:04
1296Christian van GenuchtenPrinsenakker, Bennekom4:06
1358Arne WitMontessori4:07
14104Rens HooiveldPrinsenakker, Bennekom4:13
1567Jerre SleeuwenhoekMontessori4:19
16110Laurens van ArkelSchweitzer, Renkum4:22
17109Yoran van LentPrinsenakker, Bennekom4:27
1866Jasper CozijnMontessori4:37
19117Thijs MesschendorpVita Vera, Renkum4:40
20103Pieter DemminkPrinsenakker, Bennekom4:47
2171Simon MutsaersMontessori4:54
22107Thijs van BeekPrinsenakker, Bennekom5:31
Meisjes groep 7-8
1439Lyske GilissenMontessori3:455
2393Nina AdmiraalBrink3:504
3407Floor OlthofJohan Friso3:513
4498Florien HofstadWilhelmina, Bennekom3:552
5446Nasaya van DixhoornMontessori4:061
6442Mette RietveldMontessori4:09
7455Esmée BeukersNijenoord4:11
8370Lotte ClaassensAlfrink4:15
9451Sanne de JongMontessori4:23
10463Anna-Sofie HoekPiek4:30
11434Indra DijkslagMontessori4:33
12449Puck OenemaMontessori4:36
13459Nora MouritsNijenoord4:39
14457Imke den BreejenNijenoord4:42
15387Isis ConsenheimBrink4:44
16438Luna van AmerongenMontessori4:45
17400Silke CornelissenBrink4:48
18366Cathelijne van der TakSchweitzer, Renkum4:49
19372Eefje BeysensBrink4:51
20367Denise GorkinkSchweitzer, Renkum4:55
21409Hester MoeneJozef4:58
22499Vera KoekenWilhelmina, Bennekom5:01
23440Madeline MeijnenMontessori5:22

Prestaties estafettes

PlaatsTeamStartNrsSchoolmin:secPunten
Estafette groep 3-4
1Bananen424,72,74,433Montessori5:525
2Schweizer-2111,120,120,489Schweitzer, Renkum6:194
3Nijenoord-1460,81,453,-Nijenoord6:363
4Rood94,95,471,477Piek6:402
5Appels450,62,75,431Montessori6:421
6Brink-1394,14,28,401Brink6:42
7Nijenoord-2456,79,454,-Nijenoord6:52
8Jozef-1416,51,408,415Jozef6:54
9Jozef-245,412,414,420Jozef6:55
10Groen464,93,474,480Piek7:16
11Brink-2391,12,23,385Brink7:17
12Brink-35,35,37,384Brink7:28
13Brink-49,376,389,398Brink7:40
14Brink-57,20,397,399Brink7:44
Estafette groep 5-6
1Jozef-340,47,48,53Jozef5:225
2Kiwi's435,73,423,441Montessori5:244
3Prinsenrakkers-3106,101,106,485Prinsenakker, Bennekom5:343
4Ananassen56,69,430,452Montessori5:392
5Paars482,84,86,467Piek5:421
6Prinsenrakkers-497,98,102,487Prinsenakker, Bennekom5:45
7Brink-632,15,16,375Brink5:49
8Brink-717,29,395,-Brink5:52
9Brink-8379,19,381,388Brink5:55
10Jozef-454,43,413,421Jozef5:59
11Brink-922,4,11,392Brink6:02
12Geel94,89,466,473Piek6:03
13Brink-1030,3,377,382Brink6:04
14Brink-1125,6,373,380Brink6:04
15Bessen429,61,428,443Montessori6:07
16Prinsenrakkers-5484,99,105,488Prinsenakker, Bennekom6:07
17Blauw82,465,470,472Piek6:13
18Druiven70,64,65,444Montessori6:17
19Peren63,425,437,447Montessori6:21
20Nijenoord-3461,462,458,78Nijenoord6:29
21Brink-1231,18,371,378Brink6:34
22Vita Vera-1115,491,493,495Vita Vera, Renkum6:56
Estafette groep 7-8
1Prinsenrakkers-1483,96,100,103Prinsenakker, Bennekom4:555
2Brink-13393,26,33,387Brink4:574
3Aardbeien439,67,442,446Montessori5:063
4Brink-1436,13,27,386Brink5:092
5Bramen68,71,432,438Montessori5:161
6Schweizer-1112,110,113,367Schweitzer, Renkum5:16
7Nijenoord-4459,455,457,-Nijenoord5:20
8Montessori-1451,-,-,-Montessori5:22
9Prinsenrakkers-2108,104,109,486Prinsenakker, Bennekom5:23
10Frambozen440,422,427,434Montessori5:25
11Grijs463,82,84,90Piek5:30
12Jozef-550,44,410,411Jozef5:32

 

816 x gelezen