foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Montessorischool voor derde jaar achterelkaar Snelste School

Wageningen; za 5 mrt 2016

De Wageningse Montessorischool mag opnieuw een jaar pronken met de eervolle titel Snelste School. Bij de Belmonte Scholierenloop, afgelopen zaterdag in het Belmonte Arboretum, behaalde de school 55 punten, flink meer dan de nummer twee.

Montessorischool wint met overmacht

De Montessorischool heeft de Belmonte Scholierenloop met grote overmacht gewonnen. De Wageningse basisschool behaalde zaterdag in het Belmonte Arboretum 55 punten. De nummers twee, de Jozefschool, en drie, de Nijenoord, kwamen tot 27 en 21 punten. Omdat het de derde achtereenvolgende keer is dat de Montessorischool de Scholierenloop wint, mag ze de prachtige wisselbeker houden.

De Belmonte Scholierenloop van de Wageningse atletiekvereniging Pallas'67 is een jaarlijks terugkerende hardloopwedstrijd voor basisscholieren uit Wageningen, Rhenen, Renkum en Bennekom. De kinderen, dit jaar ruim 200, lopen eerst een individuele wedstrijd. Daarna vindt de uiterst spannende scholenestafette plaats. Bij beide krijgen de snelsten punten, die meetellen voor de eervolle titel 'Snelste School'.

Zonder iets af te willen doen aan de geweldige prestatie van de Montessorischool, leert de ervaring dat scholen die met veel leerlingen komen een grotere kans hebben op de overwinning. De Montessorischool bracht dit jaar 38 lopers in het veld. Zo bezien is de vierde plaats voor de Piekschool, met 16 lopers, of de vijfde van de Prinsenakker, met 14 lopers, buitengewoon eervol.

De concurrentie staat echter te trappelen. Met name de verrassend grote deelname van drie scholen uit Bennekom en drie uit Renkum gaat er vast voor zorgen dat volgend jaar een ander dan de Montessorischool zich 'Snelste School' mag noemen.

Fotoalbum 

Uitslagen

Uitslagen bijgewerkt op 6 maart 2016.
Correspondentie over de uitslagen via

Klassement SNELSTE SCHOOL

Plaats School Punten Aantal lopers
1 Montessori 55 38
2 Jozef 27 27
3 Nijenoord 21 23
4 Piek 20 16
5 Prinsenakker, Bennekom 19 14
6 Brink 14 20
7 Schweitzer, Renkum 11 21
8 Erica, Rhenen 6 6
9 Johan Friso 5 14
9 Wilhelmina, Bennekom 5 11
9 Alfrink 4 1
12 Beatrix, Renkum 4 1
13 Vita Vera, Renkum 3 11
14 Alexander, Bennekom 1 7
- Dijk - 1
- Zwaneridder - 2
    195 213

Individuele prestaties

PlaatsStartNrNaam School min:sec Punten
  Jongens groep 3        
1571Simon Koolen Piek 3:55 5
2555Thijmen van Oeveren Montessori 4:10 4
3601Pieter van Arkel Schweitzer, Renkum 4:23 3
4523Noah Heck Johan Friso 4:23 2
5520Rijk Uitterhoeve Erica, Rhenen 4:26 1
6521Casper van ’t Hoog Johan Friso 4:31  
7536Luca X Jozef 4:39  
8572Tim Limpens Piek 4:41  
9573Tom Brouwer Piek 4:41  
10569Luca Thimister Piek 4:43  
11608Olaf Loots Vita Vera, Renkum 4:43  
12618Timo Spaan Wilhelmina, Bennekom 4:59  
13552Luuk Sleeuwenhoek Montessori 5:00  
14615Quinn Feteris Wilhelmina, Bennekom 5:05  
15551Joost de Kanter Montessori 5:07  
16598Nicolá de Bruijn Schweitzer, Renkum 5:39  
17600Pelle van den Ouden Schweitzer, Renkum 5:43  
18553Max Heerink Montessori 6:01  
  Meisjes groep 3        
1968Sienna Rietveld Nijenoord 4:35 5
2928Anna Matthijs Montessori 4:36 4
3926Sascha Goezinnen Jozef 5:02 3
4960Evie van der Voort Nijenoord 5:04 2
5919Marit Zwetsloot Jozef 5:06 1
6902Anke Uitterhoeve Erica, Rhenen 5:08  
7887Fay Pennock Alexander, Bennekom 5:19  
8956Elina Dewulf Nijenoord 5:20  
9958Ema Dijksma Nijenoord 5:22  
10990Liv Reijnders Vita Vera, Renkum 5:55  
11992Suze Velthuizen Vita Vera, Renkum 5:59  
  Jongens groep 4        
1531Joris te Brink Jozef 3:44 5
2566Detmar Immerzeel Piek 3:46 4
3614Kai Hofstad Wilhelmina, Bennekom 3:47 3
4543Abel van Hal Montessori 3:49 2
5505Bart Bosman Brink 3:55 1
6527Tibbe van den Born Johan Friso 3:57  
7511Matteo Galema Brink 4:03  
8508Loïc Ouango Brink 4:03  
9501Hessel Quak Alexander, Bennekom 4:06  
10620Rijn Sterrenburg Zwaneridder 4:11  
11509Luc Pelgrum Brink 4:12  
12610Thijmen Houtriet Vita Vera, Renkum 4:13  
13530Joek van Kempen Jozef 4:14  
14506Harm Cornelis Brink 4:19  
15525Samuel Kruit Johan Friso 4:22  
16568Keano Limpens Piek 4:23  
17516Teun Spierenburg Brink 4:24  
18621Dajo Kuik Montessori 4:25  
19570Luuk Brouwer Piek 4:26  
20507Hazel Koop Brink 4:28  
21535Lasse de Vries Jozef 4:32  
22538Nijs X Jozef 4:34  
23603Ryon Gorkink Schweitzer, Renkum 4:35  
24617Tibor Baakman Wilhelmina, Bennekom 4:44  
25583Jesse van Alphen Prinsenakker, Bennekom 4:45  
26578Finn Kuipers Prinsenakker, Bennekom 4:48  
27526Siem Olthof Johan Friso 4:51  
28510Mats Kunst Brink 4:57  
29591Cross Peter Schweitzer, Renkum 5:03  
30593Gert-Jan Roozenboom Schweitzer, Renkum 5:38  
31613Gylano Anneveld Wilhelmina, Bennekom 5:42  
  Meisjes groep 4        
1952Veerle Matthijs Montessori 4:01 5
2881Elvira Claassens Alfrink 4:04 4
3934Elise van Genuchten Montessori 4:06 3
4993Veerle van Rijn Vita Vera, Renkum 4:08 2
5976Silke Boersma Piek 4:15 1
6889Liv Pennock Alexander, Bennekom 4:19  
7888Indy Weckx Alexander, Bennekom 4:22  
8998Rozemarijn van Leeuwen Wilhelmina, Bennekom 4:35  
9995Carice Feteris Wilhelmina, Bennekom 4:36  
10907Liena Heck Johan Friso 4:38  
11971Audrey Wenting Piek 4:39  
12986Sylvana den Hartog Schweitzer, Renkum 4:40  
13972Elisabeth Hoek Piek 4:41  
14910Tamira Buijs Johan Friso 4:43  
15994Annemijn Knol Wilhelmina, Bennekom 4:45  
16929Annelie Kroon Montessori 4:46  
17903Jolijn van de Pol Erica, Rhenen 4:47  
18973Julia vd Jeugd Piek 4:47  
19981Axèle Koning Schweitzer, Renkum 4:55  
20987Tara Scholte Schweitzer, Renkum 5:07  
21891Anna Vermeer Brink 5:17  
22945Mila Dijkslag Montessori 5:18  
23884Rebecca Mushota Montessori 5:21  
24984Emma van Kenna Schweitzer, Renkum 5:25  
25924Ronja Damen Jozef 5:35  
26989Lisa Blom Vita Vera, Renkum 5:40  
27991Nova Reijnders Vita Vera, Renkum 5:41  
28988Demi Mering Vita Vera, Renkum 5:47  
29901Zaza Veerman Brink 7:03  
  Jongens groep 5        
1518Loek Uitterhoeve Erica, Rhenen 4:29 5
2586Sjoerd Memelink Prinsenakker, Bennekom 4:35 4
3562Riemer Brandsma Nijenoord 4:44 3
4542Tijn Jansen Jozef 4:46 2
5609Roeland van Rijn Vita Vera, Renkum 4:47 1
6559Jelle Soes Nijenoord 4:50  
7565Tristan Scheer Nijenoord 4:54  
8595Jessie Schrauwers Schweitzer, Renkum 4:56  
9575Victor Starren Piek 4:57  
10515Sven Timmermans Brink 5:01  
11513Sem Admiraal Brink 5:01  
12564Tim Hubert Nijenoord 5:07  
13619Remi Wolfs Zwaneridder 5:08  
14561Laye Kallo Nijenoord 5:14  
15539Ruben Lesschen Jozef 5:15  
16560Koen Verhagen Nijenoord 5:18  
17557Valentijn Sawor Montessori 5:18  
18546Daniel Sanchez Diaz Montessori 5:20  
19504Tuur Hardenbol Alexander, Bennekom 5:21  
20503Sem van den Top Alexander, Bennekom 5:30  
  Meisjes groep 5        
1975Rosalie Koolen Piek 4:33 5
2890Bernine te Velthuis Beatrix, Renkum 4:36 4
3963Hanne Mourits Nijenoord 4:40 3
4908Sofie Nortier Johan Friso 4:52 2
5961Fleur Wouters Nijenoord 4:55 1
6930Annika Willems Montessori 4:56  
7904Marilé Louters Erica, Rhenen 4:58  
8882Brit Verlaan Piek 5:00  
9943Merel de Kluijver Montessori 5:07  
10938Irene Ambachtsheer Montessori 5:32  
11931Cato Rietveld Montessori 5:33  
12966Marleen Blaauw Nijenoord 5:34  
13896Maira van Espelo Brink 5:39  
14957Eline Franz Nijenoord 5:48  
15894Iris Hoogendijk Brink 5:51  
16940Loesje van Hall Montessori 5:59  
17933Eline van Schie Montessori 6:04  
18947Nicole Ambachtsheer Montessori 6:09  
19980Yamila Slijkhuis Prinsenakker, Bennekom 6:12  
20921Mila Rijlaarsdam Jozef 6:13  
21979Merel Demmink Prinsenakker, Bennekom 6:18  
22932Eline Kroon Montessori 6:20  
23954Benthe Schimmel Nijenoord 6:35  
24916Madelief Bonten Jozef 6:36  
25974Lucie Borm Piek 6:40  
  Jongens groep 6        
1606Yannick de Bruijn Schweitzer, Renkum 4:19 5
2534Kars van Kempen Jozef 4:20 4
3589Wim van As Prinsenakker, Bennekom 4:29 3
4545Cristian van Genuchten Montessori 4:29 2
5548Jerre Sleeuwenhoek Montessori 4:36 1
6622Lucas Santos da Cruz Jozef 4:39  
7519Niek van de Pol Erica, Rhenen 4:43  
8602Ruben Kuster Schweitzer, Renkum 4:49  
9514Simon Hengeveld Brink 4:50  
10612Thomas Arp Vita Vera, Renkum 4:52  
11554Salomon Sawor Montessori 5:00  
12590Yoran van Lent Prinsenakker, Bennekom 5:01  
13596Laurens van Arkel Schweitzer, Renkum 5:03  
14585Rens Hooiveld Prinsenakker, Bennekom 5:03  
15574Tycho Borm Piek 5:04  
16522Erik Smouter Johan Friso 5:20  
17599Nyls Beelen Schweitzer, Renkum 5:33  
18605Tim Bongers Schweitzer, Renkum 5:35  
19582Jesse Kuipers Prinsenakker, Bennekom 5:39  
  Meisjes groep 6        
1936Franka Kleinhesselink Montessori 4:23 5
2941Lyske Gillessen Montessori 4:25 4
3898Nina Admiraal Brink 4:33 3
4996Florien Hofstad Wilhelmina, Bennekom 4:36 2
5927Sofie Helbach Jozef 4:39 1
6970Vivian Roelsma Nijenoord 4:51  
7946Nasaya Dixhoorn Montessori 4:52  
8965Lieke Barske Nijenoord 4:55  
9892Dena van Espelo Brink 5:08  
10964Imke den Breejen Nijenoord 5:09  
11900Silke Cornelissen Brink 5:11  
12951Sanne de Jong Montessori 5:19  
13883Hanna Bakker Montessori 5:22  
14925Rory Rijlaarsam Jozef 5:35  
15999Vera Koeken Wilhelmina, Bennekom 5:39  
16983Dominique Stavasius Schweitzer, Renkum 5:57  
17942Madeline Meijnen Montessori 6:05  
18937Indra Dijkslag Montessori 6:15  
19985Nikki Scheer Schweitzer, Renkum 6:17  
  Jongens groep 7-8        
1558Dawit Verwers Nijenoord 3:52 5
2588Thom Hooiveld Prinsenakker, Bennekom 4:13 4
3597Mauro van Dijk Schweitzer, Renkum 4:14 3
4541Tijmen Neefjes Jozef 4:21 2
5502Ian Pennock Alexander, Bennekom 4:34 1
6563Thom Bulte Nijenoord 4:38  
7532Jurriaan Jurgens Jozef 4:47  
8517Karsten Scheer Dijk 4:51  
9577Daan Memelink Prinsenakker, Bennekom 4:53  
10587Thijs van Beek Prinsenakker, Bennekom 4:55  
11604Thor Koning Schweitzer, Renkum 5:04  
12611Thijs Messchendorp Vita Vera, Renkum 5:11  
13550Job Ridder Montessori 5:12  
14576Daan Ignatius Prinsenakker, Bennekom 5:15  
15537Marijn X Jozef 5:19  
16528Adil X Jozef 6:23  
  Meisjes groep 7-8        
1935Emma van Hal Montessori 4:08 5
2977Floor Ignatius Prinsenakker, Bennekom 4:17 4
3895Kore Hengeveld Brink 4:21 3
4944Mette Rietveld Montessori 4:37 2
5906Floor Olthof Johan Friso 4:43 1
6923Noortje Bonten Jozef 4:45  
7922Mirthe den Broek Jozef 4:46  
8948Nina Cozijn Montessori 4:53  
9899Noor Pelgrum Brink 5:06  
10967Nora Mourits Nijenoord 5:08  
11949Puck Oenema Montessori 5:08  
12959Esmée Beukers Nijenoord 5:15  
13950Rozanne Willems Montessori 5:21  
14912Elise Koch Jozef 5:28  
15918Mare X (gr.8) Jozef 5:30  
16962Floor van Schie Nijenoord 5:31  
17909Sterre Wijnen Johan Friso 5:34  
18982Denise Gorkink Schweitzer, Renkum 5:43  
19914Joska Lamers Jozef 5:44  
20920Mayra Overeem Jozef 5:45  
21969Emma Kootstra Wilhelmina, Bennekom 5:47  
22885Silke Smit Johan Friso 5:48  
23886Yaël Borgers Johan Friso 5:48  
24905Eva Nortier Johan Friso 6:02  
25915Kari Hein Jozef 6:14  

Prestaties estafettes

PlaatsTeamStartNrsSchoolmin:secPunten
Estafette groep 3-4
1Blauw972,568,976,566Piek6:115
2Trompetters934,543,621,952Montessori6:134
3Brink-3505,506,891,508Brink6:283
4Brink-4509,505,511,891Brink6:472
5de Leeuwen924,926,536,531Jozef6:531
6Brink-5516,507,509,506Brink6:55
7Wilhelmina-1613,614,994,995Wilhelmina, Bennekom6:56
8de Flits523,525,526,910Johan Friso6:58
9de Jachtluipaarden530,919,535,538Jozef7:08
10Pianisten555,928,552,929Montessori7:15
11Vita Vera 1991,993,989,610Vita Vera, Renkum7:18
12De Dierenclub956,958,960,968Nijenoord7:24
13Blazers621,553,945,Montessori7:25
14Zoef de Haas984,981,600,591Schweitzer, Renkum7:28
15Rood971,573,569,572Piek7:30
16De Vuurpijlen601,986,603,987Schweitzer, Renkum7:35
17Vita Vera 2990,992,988,608Vita Vera, Renkum8:17
Estafette groep 5-6
1Organisten941,545,936,951Montessori5:295
2Bitterballen534,542,539,534Jozef5:364
3Zangers946,548,937,942Montessori5:473
4Brink-1892,514,900,898Brink5:502
5Prinsenrakkers-2590,585,980,589Prinsenakker, Bennekom5:591
6Groen882,575,975,574Piek6:05
7Nijenoord-2961,560,562,561Nijenoord6:06
8Erica890,903,519,518Erica, Rhenen6:09
9Cheetahs606,985,605,602Schweitzer, Renkum6:10
10Turbo559,564,957,965Nijenoord6:15
11de Snelste521,527,907,908Johan Friso6:17
12Nijenoord-4966,963,565,Nijenoord6:18
13Wilhelmina-2999,996,998,614Wilhelmina, Bennekom6:21
14Vita Vera 3612,881,609,612Vita Vera, Renkum6:22
15De Kogels593,983,599,596Schweitzer, Renkum6:23
16Brink-2515,896,894,513Brink6:29
17Cheetahs921,916,925,927Jozef6:42
18Prinsenrakkers-4586,578,980,579Prinsenakker, Bennekom6:44
19Violisten932,947,943,933Montessori6:45
20Drummers940,931,930,938Montessori6:45
21Prinsenrakkers-3583,582,979,581Prinsenakker, Bennekom6:50
22Geel974,973,571,570Piek6:59
Estafette groep 7-8
1Fluitisten948,935,950,944Montessori5:185
2Vliegensvlug923,532,541,529Jozef5:234
3Prinsenrakkers-1576,587,588,977Prinsenakker, Bennekom5:283
4Snelle Schildpadden967,563,959,558Nijenoord5:352
5Bassen944,949,550,883Montessori5:521
6JAML914,920,528,622Jozef5:59
7Speedy Gonzalez597,604,982,606Schweitzer, Renkum6:01
8Nijenoord-6962,517,964,954Nijenoord6:04
9LOL915,922,537,918Jozef6:09
10Fun Kampioenen908,906,886,526Johan Friso6:19
11de Bliksemschichten522,905,908,885Johan Friso6:35

 

1368 x gelezen