foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Clubrecords Jongens Junioren (Outdoor)


bijgewerkt op 24 september 2017, verbeterde of nieuwe records in geel
onderdeel prestatie naam plaats datum
JONGENS JUNIOREN A
100 m 10,92 Jip Baltissen Leiden 13-06-09
110 m horden (99 cm) 18,2 ht Jorrit Harssema Gendringen 16-05-93
200 m 22,13 Joost de Jong Oordegem (B) 26-05-13
400 m 48,65 Joost de Jong Wageningen 05-06-13
400 m horden (91 cm) 53,56 Joost de Jong Gouda 07-06-13
800 m 1:55,58 Nout Jansen Arnhem 03-06-07
1000 m 2:35,56 Ruben Sansom Utrecht 04-09-15
1500 m 3:59,49 Ruben Sansom Nijmegen 18-05-16
1 Engelse mijl (1609 m) 5:06,72 Christiaan van der Gaag (jun-C) Wageningen 21-09-12
2000 m 06:21,82 Koen Jansen (jun-B) Breda 20-04-12
3000 m 8:33,36 Ruben Sansom Vught 05-05-16
3000 m steeple 9:57,44 Nout Jansen Wageningen 10-05-07
5000 m 15:00,19 Ruben Sansom Wageningen 13-05-16
10 km baan 34:04,46 Edwin Spits Amsterdam 05-06-94
4 x 100 m 43,45 Pallas'67 Amstelveen 29-09-07
   Tom Haver (Jun-B), Jip Baltissen (Jun-B), Wim van Doorn (Jun-A), en Erik van Schaik (Jun-B)
4 x 400 m 3:29,85 Pallas'67 Amstelveen 16-09-06
  Jip Baltissen (jun-C), Nout Jansen (jun-B), Erik van Schaik (jun-B), Wim van Doorn (jun-B)
4 x 800 m 8:23,18 Pallas'67 Amstelveen 30-09-12
  Ruben Sansom (jun-C), Bart Konig, Koen Jansen (jun-B), Joost de Jong
Zweedse estafette 2:04,44 Pallas '67 Amstelveen 30-09-12
(400-300-200-100 m) Joost de Jong, Koen Jansen (jun-B), Tom Ogink, Lucas Hoevers
Hoogspringen 1,85 Richard Zeevat (jun-C) Wageningen 01-09-84
Verspringen 6,58 Richard Zeevat (jun-B) Papendal 27-05-85
Hink-stapspringen 12,50 Erik van Schaik (jun-B) Arnhem 03-06-07
Polsstokhoogspringen 3,00 Tom Kanis (jun-B) Nijmegen 14-05-06
Kogelstoten (6 kg) 12,11 Miklas Robbesom (jun-B) Zwolle 18-05-14
Discuswerpen (1,75 kg) 35,86 Fynn van Buuren Arnhem 03-06-11
Speerwerpen (800 g) 63,91 Rolf de Jong Amsterdam 08-07-06
Kogelslingeren (6 kg) 38,48 Fynn van Buuren Wageningen 15-06-11
Tienkamp 4794 Remco Kleinrensink Zevenaar 22-08-93
INCOURANT
150 m 17,00 Joost de Jong Amersfoort 28-04-12
300 m 35,20 Joost de Jong Amersfoort 28-04-12
300 m horden (91 cm) 39,48 Joost de Jong Epe 29-04-12
4 x 200 m 1:33,43 Pallas'67 Wageningen 30-05-07
  Jip Baltissen (jun-B), Wim van Doorn, Nout Jansen, Erik van Schaik (jun-B)
JONGENS JUNIOREN B
100 m 11,14 Jip Baltissen Nijmegen 25-06-08
110 m horden (91 cm) 16,26 Joost de Jong Amersfoort 25-04-11
200 m 22,46 Jip Baltissen Uden 12-07-08
300 m horden (84 cm) 39,52 Joost de Jong Epe 01-05-11
400 m 49,77 Joost de Jong Gouda 02-06-11
400 m horden (84 cm) 54,39 Joost de Jong Hoorn 21-05-11
800 m 1:56,29 Koen Jansen Oordegem (B) 06-07-13
1000 m 2:36,30 Koen Jansen Utrecht 15-06-12
1500 m 4:11,6 Reinder Sijtsma Wageningen 23-09-78
1 Engelse mijl 5:06,72 Christiaan van der Gaag (jun-C) Wageningen 21-09-12
2000 m steeple 6:27.31 Nout Jansen Bergen op Zoom 02-07-06
2000 m 06:21,82 Koen Jansen Breda 20-04-12
3000 m 8:55,8 Peter Wiltink Nijmegen 21-05-78
5000 m 16:00,32 Ruben Sansom Wageningen 19-09-14
4 x 100 m 45,52 Pallas'67 Nijmegen 14-05-06
  Jip Baltissen (jun-C), Nout Jansen, Wim van Doorn, Erik van Schaik
4 x 400 m 3:29,85 Pallas'67 Amstelveen 16-09-06
  Jip Baltissen (jun-C), Nout Jansen, Erik van Schaik en Wim van Doorn
4 x 800 m 9:39,04 Pallas '67 Amstelveen 27-09-15
  Sieb Mostert, Jippe Oenema, Michael Osayande, Florian Kramer (jun-C)
Zweedse estafette 2:06,34 Pallas '67 Amstelveen 25-09-11
(400-300-200-100 m) Joost de Jong, Benjamin Leune, Lucas Hoevers, Jaap Arwert
Hoogspringen 1,85 Richard Zeevat (jun-C) Wageningen 01-09-84
Hoogspringen 1,85 Stephan in 't Hol Wageningen 05-10-14
Verspringen 6,58 Richard Zeevat Papendal 27-05-85
Hink-stapspringen 12,50 Erik van Schaik Arnhem 03-06-07
Polsstokhoogspringen 3,00 Tom Kanis Nijmegen 14-05-06
Kogelstoten (5 kg) 13,80 Miklas Robbesom Apeldoorn 18-04-14
Discuswerpen (1,5 kg) 40,46 Fynn van Buuren Wageningen 13-06-10
Speerwerpen (700 g) 53,50 Hille Groendijk Wageningen 05-10-08
Kogelslingeren (5 kg) 40,19 Hille Groendijk Wageningen 12-09-08
Negenkamp (tot 2014) 4401 Remco Kleinrensink Hoogeveen 25-08-91
Tienkamp (vanaf 2014) vacant      
INCOURANT
150 m 17,12 Jip Baltissen Wageningen 07-10-07
  17,12 Joost de Jong Utrecht 02-09-11
300 m 36,05 Joost de Jong Krommenie 03-07-11
4 x 200 m 1:36,73 Pallas'67 Amstelveen 26-09-10
  Lucas Hoevers, Tom Ogink, Benjamin Leune, Joost de Jong
JONGENS JUNIOREN C
100 m 11,2 ht Richard Zeevat Hengelo 19-05-84
100 m horden (84 cm) 15,34 Joost de Jong Wageningen 13-06-09
200 m 23,87 Freek Weijman Wageningen 15-09-17
300 m horden (76 cm) 41,76 Joost de Jong Enschede 04-07-09
800 m 2:02,32 Koen Jansen Amsterdam 28-08-11
1000 m 2:42,18 Koen Jansen Hengelo 03-09-11
1500 m 4:17,7 Koen Jansen Amsterdam 27-08-11
1500 m steeple vacant      
4 x 100 m 48,2 ht Pallas '67 Zevenaar 22-04-89
  Peter Arts, Jeroen Jansen, Ruben Sassano, Michael Zeevat
4 x 800 m 9:39,04 Pallas '67 Amstelveen 27-09-15
  Sieb Mostert, Jippe Oenema, Michael Osayande, Florian Kramer
Zweedse estafette 2:19,45 Pallas '67 Amstelveen 27-09-15
(400-300-200-100 m) Sieb Mostert, Florian Kramer, Michael Osayande, Freek Weijman
Hoogspringen 1,85 Richard Zeevat Wageningen 01-09-84
Verspringen 6,50 Richard Zeevat Veenendaal 05-05-84
Polsstokhoogspringen 2,50 Jan Willem Arts Amsterdam 25-08-85
Kogelstoten (4 kg) 13,34 Leon Keppels Veenendaal 28-06-86
Discuswerpen (1 kg) 43,12 Leon Keppels Nijmegen 05-07-86
Speerwerpen (600 g) 48,44 Rolf de Jong Veenendaal 18-09-02
Kogelslingeren (4 kg) 27,64 Fynn van Buuren Wageningen 12-09-08
Achtkamp 5268 Koen Jansen Almelo 2/3-07-11
  12.49 - 5.32 - 11.71 - 1.60 - 16.24 - 34.47 - 32.13 - 2:43.54
INCOURANT
150 m 18,06 Joost de Jong Utrecht 10-07-09
300 m 37,91 Joost de Jong Utrecht 10-07-09
400 m 53,89 Joost de Jong Wageningen 18-09-09
JONGENS JUNIOREN D
80 m 10,06 Tom Haver Almelo 10-05-04
80 m horden (76 cm) 12,64 Krijn van Hofweegen Zoetermeer 24-09-17
600 m 1:40,36 Joost de Jong Nijmegen 22-09-07
1000 m 2:54,05 Florian Kramer Nijmegen 27-05-15
1000 m steeple 3:15,23 Joost de Jong Amsterdam 02-09-07
4 x 80 m 42,60 Pallas'67 Apeldoorn 30-06-07
  Lucas Hoevers, Benjamin Leune, Martin Koorn, Joost de Jong
Zweedse estafette 2:34,64 Pallas '67 Amstelveen 29-09-13
(400-300-200-100 m) Sieb Mostert, Michael Osayande, Jesper Winkes, Thimo Lahr
Hoogspringen 1,60 Ruben Sassano Amsterdam 20-09-87
Hoogspringen 1,60 Krijn van Hofweegen Zoetermeer 24-09-17
Verspringen 5,20 Tom Haver Den Bosch 17-10-04
Kogelstoten (3 kg) 11,89 Ruben Sassano Apeldoorn 02-05-87
Discuswerpen (1 kg) 29,53 Tom Haver Enschede 19-06-04
Speerwerpen (400 g) 39,05 Tom Haver Veenendaal 02-10-04
Zevenkamp 4098 Krijn van Hofweegen Zoetermeer 23/24-09-17
  10,98 - 4,65 - 33,48 - 12,64 - 1,60 - 10,47 - 3:27,29  
INCOURANT
150 m 19,85 Benjamin Leune Wageningen 07-10-07
300 m 47,20 Martin Koorn Wageningen 05-10-08
4 x 600 m 6:58,43 Pallas'67 Amstelveen 30-09-07
  Martin Koorn, Lucas Hoevers, Joost de Jong, Benjamin Leune